Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לעונת 2013\2012 ע"ש תאיה באבאלולה

Liran

Recommended Posts

מקצועית בלבד אני לא יודע כמה הוא עדיף על חיימוב אחרי שהוא לא שיחק שנה והוא תופס מקום של זר והוא גם נעלם לחודש באמצע העונה לאליפות אפריקה ותוקע אותנו עם ברק לוי.

תוסיפו לכל זה את זה הוא שהוא חגג עלינו וקילל אותנו והלך מכות עם שחקנים שלנו בהפועל ואת כל הציטוטים שלו ביממה האחרונה על זה שהפועל תמיד בלב שלו ומכבי זה אופצייה אחרונה.

בקיצור לא רוצה את הבן-זונה הזה במכבי, שימות!

שוער חוזר לכושר תוך חודש. הוא עולה על חיימוב בכל אספקט של שוער.

כרגע הוא לא בתמונת אליפות אפריקה.

ואניימה זה לא דה-סילבה. את שכטר וורמוט הייתי מביא היום.

מעניין שבכל העולם זה לגיטימי ששכירי חרב חוצים תכביש (טבז,פיגו,זלאטן וכו') אבל פה שאניימה קרוב למכבי אז כל הילדים המסכנים פתאום קופצים למה מי זה אניימה בשביל הפועל ?? מזה הפועל בשביל אניימה ??? כולה שחקן זר ששיחק שמה לא יותר .... תפסיקו לאכול תמח ילדים אם אניימה כשיר הוא רכש מצויין למכבי !!

ולהוסיף, שמכבי כבר קיבלה בעבר שחקן קצת יותר נשמה של הפועל, ולהבדיל, הפועל לקחה מאיתנו לא מעט שחקנים שגם עשו את המעבר בכיף. אז שמדובר בשחקן ברמה גבוהה, ועוד זר, אין שאלה בכלל.

אם זה יתרום לאליפות, אני מוכן לרקוד איתו הורה.

ולהוסיף, שמכבי כבר קיבלה בעבר שחקן קצת יותר נשמה של הפועל, ולהבדיל, הפועל לקחה מאיתנו לא מעט שחקנים שגם עשו את המעבר בכיף. אז שמדובר בשחקן ברמה גבוהה, ועוד זר, אין שאלה בכלל.

בדיוק.

צריך להבדיל בין שכירי חרב מובהקים (כמו אניימה)

לבין אנשים שלקחו על עצמם לפרויקט לשנוא את היריבות ולהיות סמל שנאה באשמתם או לא (אבוקסיס, טועמה וכ"ו)

קלינגר אחד מהסמלים של חיפה עבר אלינו ושידרג, אבי כהן הירושלמי ומלמיליאן בנו את תחילת דור הזהב של שנות ה-90.

שמח על הדרך המקצועית נטו שבחרו ראשי הקבוצה, במיוחד החשיבה היצירתית.

קלינגר אחד מהסמלים של חיפה עבר אלינו ושידרג, אבי כהן הירושלמי ומלמילאן בנו את תחילת דור הזהב של שנות ה-90.

היה איזה דרבי ששער לדעתי11 (היה בר"ג אם אני לא טועה) צעק לפליקס חלפון הוא צהוב הוא צהוב.

חיימוב חשוב לקבוצה, הוא יותר ממתאים לליגה.

אישית לא הייתי מוותר על שחקן כזה במכבי, מכביסט, ספרטאי למופת.

מחפשים מתחת לאדמה מה שלא צריך, מגן שמאלי למשל, משאירים את זיו הסנדלר.

בסופו של דבר, הכדור הוא עגול.

כמו שהשכיר חרב איניימה היה בהפועל ולכאורה (כי הם מעניינים לא תשמאלית) שנא את מכבי.

בשביל לשחק ולקבל כסף הוא ישן גם עם תחתונים צהובות.

פעם ספורט היה ספורט, היום ספורט זה עסק...

http://www.facebook.com/VincentEnyeama

כיף יהיה להכנס לדף מעריצים של השחקן שלך שזה התמונת נושא

כן כי את הדף הזה הוא מנהל ולא הקומוניסטים שהעלו את התמונת נושא לפני חצי שעה בכוונה להתגרות בנו. לראות אותם משתגעים מהרעיון הזה רק מוסיף לזה שנחתים אותו אצלנו.

חיימוב חשוב לקבוצה, הוא יותר ממתאים לליגה.

אישית לא הייתי מוותר על שחקן כזה במכבי, מכביסט, ספרטאי למופת.

מחפשים מתחת לאדמה מה שלא צריך, מגן שמאלי למשל, משאירים את זיו הסנדלר.

בספורט 5 כתוב שהיה מו"מ עם מגן מהסריה A שלא צלח ורק אח"כ הלכו על אניימה

לא ברור לי מה הבעיה להחתים מגן כשברור שלפחות מדו או קונאטה לא בתוכניות

בכל מקרה.. יגיע גם מגן וכמו שאמרו.. אניימה יותר טוב מחיימוב, אין מה לעשות

שחקנים שבאים מבית"ר חיפה וכו' או אפילו שחקנים כמו שבחון או אדוארדו מרקש שחצו את הכביש זה שונה.

לא הייתה בהתחלה בעיה שיבוא אבל אחרי, שהוא אמר שהפועל תמיד בלב שלו והוא בא למכבי רק לעונה כי אין לו ברירה אחרת והוא יבוא למכבי רק כאופצייה אחרונה אם לא תהיה לו שום הצעה אחרת אז זה לדרוך לנו על הסמל ולהשתין עלינו, אז שיילך להזדיין מספיק לי חיימוב או סיפאקיס.

אניימה יכול להיות X פקטור רציני

אבל יש שתי בעיות איתו

א. בעיות הגב, צריכה להיות סיבה למה בליל לא בנו עליו אפילו בתור שוער מחליף. אני חושש שהסיבה היא בעיות הגב שמגבילות אותו.

ב. התאמה למכבי, בהפועל היו שני בלמים גבוהים עם משחק ראש מצויין + 3-2 נוגחים טובים.

במכבי יש קבוצה של גמדים היחיד שיודע לנגוח הוא חלוץ שמגיע ל 1.70 ביום חם (עם כפכפים) .

אני לא יודע איך משחק הראש של הגרסיות החדשות אבל אם מביאים את אניימה חייבים להביא להגנה העוד בלם גבוהה.

* לאומת אניימה הבנתי ששני השוערים האחרים שהוזכרו הם מפלצות מהסוג של טברקו ואוברוב.

קלינגר אחד מהסמלים של חיפה עבר אלינו ושידרג, אבי כהן הירושלמי ומלמיליאן בנו את תחילת דור הזהב של שנות ה-90.

שלא נדבר על בית"ר שלקחה חצי חיפה + שמעון גרשון, לא פחות.

הוא בא עם רעב עצום למשחק עקב זה שכמעט לא שיחק.

אני מאמין שיחד עם עבודה איכותית של שורה - הוא מהר מאוד מוריד את החלודה.

שאוהדי הפועל יאכלו את הלב.

אניימה יכול להיות X פקטור רציני

אבל יש שתי בעיות איתו

א. בעיות הגב, צריכה להיות סיבה למה בליל לא בנו עליו אפילו בתור שוער מחליף. אני חושש שהסיבה היא בעיות הגב שמגבילות אותו.

ב. התאמה למכבי, בהפועל היו שני בלמים גבוהים עם משחק ראש מצויין + 3-2 נוגחים טובים.

במכבי יש קבוצה של גמדים היחיד שיודע לנגוח הוא חלוץ שמגיע ל 1.70 ביום חם (עם כפכפים) .

אני לא יודע איך משחק הראש של הגרסיות החדשות אבל אם מביאים את אניימה חייבים להביא להגנה העוד בלם גבוהה.

* לאומת אניימה הבנתי ששני השוערים האחרים שהוזכרו הם מפלצות מהסוג של טברקו ואוברוב.

גרסיה וטיבי בלמים של 1.85.

אני בעיקר מרוצה מההרתעה, האחד על אחד המצויין והעובדה שכמעט בלתי אפשרי להכניע אותו בבעיטות מרחוק.

אגב, חיימוב לדעתי נמוך יותר מאניימה.

לא מעניין אותי סמל, לא סמל (למרות שאני מעדיף את חיימוב שעוד עשוי להפוך לסמל מאשר מישהו שבמקרה הטוב לא מהווה סמל). מה שחשוב זה שאם וכאשר הוא יכחיש ויתכחש לכל הדיווחים כאילו מכבי היוותה ברירת מחדל ולנאמנות האדומה שלו כביכול. בין אם הסיפורים האלו אמיתיים ובין אם נועדו להרגיע את הקהל האדום, זה לא מצדיק לרמוס את הכבוד של המועדון הזה.

לא מעניין אותי סמל, לא סמל (למרות שאני מעדיף את חיימוב שעוד עשוי להפוך לסמל מאשר מישהו שבמקרה הטוב לא מהווה סמל). מה שחשוב זה שאם וכאשר הוא יכחיש ויתכחש לכל הדיווחים כאילו מכבי היוותה ברירת מחדל ולנאמנות האדומה שלו כביכול. בין אם הסיפורים האלו אמיתיים ובין אם נועדו להרגיע את הקהל האדום, זה לא מצדיק לרמוס את הכבוד של המועדון הזה.

2 כתבים שדיברו איתו וזה מה שהוא אמר:

לשירלי: "אין לי בעיה לשחק במכבי, המשיך השוער, אני זר ולא ישראלי. אמנם הייתי בהפועל שלוש שנים, היה לי טוב, הגעתי להישגים ואני מכבד את המועדון והאוהדים אבל זה המקצוע שלי ואף אחד לא יכול להגיד לי איפה לשחק. אני מבחינתי רוצה לשחק ולא משנה לי איפה. אני רק מחכה שמכבי וליל יסגרו את הפרטים".

לליאור: "שום דבר לא ישפיע עליי ועל השאלה איפה אשחק, אני עדיין לא יודע מה קורה עם מכבי, הם צריכים לדבר עם ליל ולסגור גם איתם את הנושא. אין לי בעיה לשחק עבור כל קבוצה. אני זר ולא ישראלי. אני שחקן מקצוען, רוצה לשחק כדורגל ואשחק איפה שייתנו לי. כרגע שום דבר עוד לא סגור, לא יודע מתי אחזור לארץ".

זה שהאדומים מפריכים ב24 שעות ספינים מפאניקה לא אמור להשפיע עלינו ועל הדיעה שלנו.

לגבי כל הדיווחים וההצהרות של אניימה שהוא אומר שהוא נאמן להפועל וכל השטויות האלה, אז תירגעו שתו מים קרים, עכשיו הוא קצת בלחץ בסיטואציה לא נוחה, הוא עוד לא חתם במכבי ככה שיגיד מה שבא לו, ברגע שהוא יחתום ויגיע לארץ נראה אותו אומר לכלי תקשורת שהוא אדום, תבינו זה הכל פופוליזם, כל הציטוטים האלה של אניימה שאני בכלל לא בטוח שהם נכונים זה רק בגלל הלחץ והפחד של הקומוניסטים אז הם לוחצים על אניימה להגיד דברים שבטח יצאו מהקשרם.

לא כל כך אהבתי אותו שהוא היה בהפועל,

לא כל כך אוהב אותו גם היום אבל סמל בהפועל הוא לא ושוער טוב הוא כן.

סה"כ עובד זר שבא להרוויח כסף לא משנה לו אם זה מכבי הפועל או חיפה,

הרי ברור לכם שהוא לא אמר את הדברים האלה לאוהד הפועל ושזה לא הפייסבוק שלו,

בשני המקרים זה אוהד הפועל גם בפייסבוק וגם בציטוט אז למה לי להאמין לזה?

אני מעדיף את חיימוב מבלי קשר שאניימה שיחק בהפועל,

אבל בקטנה אם אניימה יגיע שיהיה לו בהצלחה.

לא מבין איך אפשר להביא שחקן כזה אחרי ריאיון כזה בעיקר שהוא אמר: "עדיין לא חתמתי במכבי ואני מעכב את החתימה לראות אם אקבל הצעה אחרת. אני אדום ולא רוצה ללכת לשם, אבל יש לכם שוער עכשיו (אפולה אדל)", ציין באוזניי האוהדים והבהיר שבכל מקרה מדובר על מעבר לעונה אחת." פשוט בושה וחרפה אם יביאו אותו..

לפחות הוא היה שחקן שמביא אליפות אבל הוא לא אחד כזה שיקבע אם נהיה אלופים או לא.

לא מבין איך אפשר להביא שחקן כזה אחרי ריאיון כזה בעיקר שהוא אמר: "עדיין לא חתמתי במכבי ואני מעכב את החתימה לראות אם אקבל הצעה אחרת. אני אדום ולא רוצה ללכת לשם, אבל יש לכם שוער עכשיו (אפולה אדל)", ציין באוזניי האוהדים והבהיר שבכל מקרה מדובר על מעבר לעונה אחת." פשוט בושה וחרפה אם יביאו אותו..

לפחות הוא היה שחקן שמביא אליפות אבל הוא לא אחד כזה שיקבע אם נהיה אלופים או לא.

בדוק מילה במילה זה מה שהוא אמר ? יש מצב אתה מארגן לי תמספר שלו אני ישלח לו סמס שיגיד לי את זה גם...

לא נמאס לכם להאמין לכל שטות שנכתבת אה ? אתם מתים על זה. ( לא ספציפית אלייך ).

יאללה סתמו באמא שלכם אתם עושים פדיחות לעצמכם ולכל הקהל כי אם הוא יבוא ויפגין את היכולת שלו אתם תמצצו לו תזין

עלק לא רוצים את אניימה נו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.