Jump to content

מחבל דקר חייל צה"ל בטרמפיאדה בכניסה לכרמיאל

Shlomi062

Recommended Posts

כי לרוסיה וסין יש שם אינטרסים כלכליים, והן הטילו וטו פעמיים, ועכשיו גם להן נשבר הזין. וזה לא קשור לנפט, העולם הערבי דווקא בעד התערבות, הליגה הערבית נגד אסד והמדינות שמחזיקות בנפט במפרץ תמכו בזה.

לא הבנתי איך זה גורם לי לרצות לפעול כמו סוריה ולא כמו מדינה דמוקרטית שאפשר להעביר עליה ביקורת.

כי לרוסיה וסין יש שם אינטרסים כלכליים, והן הטילו וטו פעמיים, ועכשיו גם להן נשבר הזין.

לא הבנתי איך זה גורם לי לרצות לפעול כמו סוריה ולא כמו מדינה דמוקרטית שאפשר להעביר עליה ביקורת.

אל תכניס לי מילים לפה חביבי, דמוקרטיה זה מצויין, אבל יש גם דמוקרטיה מתגוננת, כן?

לא יכול להיות שאזרחים זרים(!!!) יפגעו בחיילים. כשאני הייתי חייל ופעיל מאוסטרליה זרק עליי אבן, הייתי בשוק אחרי האירוע הזה.

למה הייתי בשוק? כי זה לא נראה לי הגיוני, שפעילי "שלום" יגיעו לכאן ויפגעו בחיילים שלנו. זה פשוט הזוי!

מה עוד שאי אפשר לעשות להם כלום. אתה עוצר אותם מעצר מנהלי ואז משחרר אותם אחרי שהמדינות אם שלהם לוחצות אותך קצת.

ההתנהלות של המדינה שלנו בתחום הזה הוא פשוט שערורייתי, ואני חושב שכל חייל שמשרת מספיק זמן בשטחים מכיר את הנושא הזה מקרוב, ולכן אני גם מבין את האיבוד עשתונות(אם וכאשר זה אכן היה) שקורים לפעמים.

לעיתים, שהחוק לא מגן עלייך, אתה לוקח אותו לידיים.

תיאורטית זה לא נכון לעשות, אבל פרקטית? אין הרבה ברירות ואתה צריך לשמור על הביטחון האישי שלך.

וזה מה שקורה לפעמים....

אל תכניס לי מילים לפה חביבי, דמוקרטיה זה מצויין, אבל יש גם דמוקרטיה מתגוננת, כן?

לא יכול להיות שאזרחים זרים(!!!) יפגעו בחיילים. כשאני הייתי חייל ופעיל מאוסטרליה זרק עליי אבן, הייתי בשוק אחרי האירוע הזה.

למה הייתי בשוק? כי זה לא נראה לי הגיוני, שפעילי "שלום" יגיעו לכאן ויפגעו בחיילים שלנו. זה פשוט הזוי!

מה עוד שאי אפשר לעשות להם כלום. אתה עוצר אותם מעצר מנהלי ואז משחרר אותם אחרי שהמדינות אם שלהם לוחצות אותך קצת.

ההתנהלות של המדינה שלנו בתחום הזה הוא פשוט שערורייתי, ואני חושב שכל חייל שמשרת מספיק זמן בשטחים מכיר את הנושא הזה מקרוב, ולכן אני גם מבין את האיבוד עשתונות(אם וכאשר זה אכן היה) שקורים לפעמים.

לעיתים, שהחוק לא מגן עלייך, אתה לוקח אותו לידיים.

תיאורטית זה לא נכון לעשות, אבל פרקטית? אין הרבה ברירות ואתה צריך לשמור על הביטחון האישי שלך.

וזה מה שקורה לפעמים....

אם מפגין, לא משנה מאיפה, תוקף חייל - שיעצרו אותו. זה לא מצדיק אלימות, בטח לא במקרה שאתה רואה אותו הולך לידו, מרים את הראש - ובום. האפס הזה מדביק לו את הקת ללסת.

ומה יש'ך מ"חביבי", זה גיי.

אם מפגין, לא משנה מאיפה, תוקף חייל - שיעצרו אותו. זה לא מצדיק אלימות, בטח לא במקרה שאתה רואה אותו הולך לידו, מרים את הראש - ובום. האפס הזה מדביק לו את הקת ללסת.

חחחחחחחח אז "שיעצרו אותו"

אבנר אחי, אתה לא מבין מה קורה פה במדינה הזאת...

אי אפשר לעצור כי זה לא שווה. העלות מול התועלת לא מצדיקה את המעצר.

רוצה דוגמא שתבין יותר?

מה עשו עם כל העצורים של המרמרה? כמה זמן הם ישבו בכלא? האם לדעתך הם הבינו את המסר של הענישה אחרי 5 דקות במעצר?

אחי, המדינה הזאת חסרת אונים במישור הדיפלומטי, ואין לנו את הכוחות הדיפלומטיים לעצור אזרחים של מדינות אחרות בגלל הפגנות בשטחים.

אתה צריך להבין את זה.

ואני חושב שבכלל, כל חייל שמשרת מספיק זמן בשטחים מבין את הנושא הזה ופועל באלימות כי נשבר לו הזין שהמדינה שלנו מפקירה את החיילים שלה.

אז האשמה, אם יש, קודם כל צריכה להיות מופנת לממשלות מאז ומעולם שנהגו באוזלת יד וברפיסות אל מול העולם, ורק אחרכך לשעירים לעזאזל, קרי - החיילים.

יא חביבי(!!!)

אז תפעל להחמרת הענישה ואני בא איתך להפגין מול הבית של גרוניס. אבל לא תשכנע אותי שאלימות היא הפיתרון.

ונראה אותך גבר אומר לי חביבי בפנים. רוצה לומר, בוא לקלאסיקו באידאה. על בירה הכי קל לשכנע פאשיסטים.

אי אפשר לבקר ולהפגין במדינות שציינת, כי אף אחת מהן גם לא מתיימרת להיות דמוקרטיה. אם ישראל דמוקרטיה, היא צריכה לאפשר הפגנות נגדה בשטחה. אם היא לא - היא לא חייבת, והיחס יהיה כמו לסוריה: לא יגיעו מפגינים ויהיה לך שקט, אבל במועצת הביטחון יחליטו כל המעצמות להתערב כאן צבאית.

האם אתה יודע מה כמות התלונות באו"ם נגד ישראל בכל שנה? ומה כמות התלונות נגד כל העולם כל שנה?

אתה באמת הולך לכיוון עצימת העיניים הזו?

בוא אני אפרט לך למה אף אחד לא הולך להפגין באיראן או סוריה או בכל אחת מהמדינות האלו שהזכרתי, אתה יודע למה? כי יחתכו להם את הראש זה למה, לא כי הם לא דמוקרטיים, כי הם חלאות אדם, זה היה חלק א' עכשיו נעבור לחלק ב'

מי קבע שבדמוקרטיה יש לתת לאזרחים זרים לבוא ולהפגין באלימות בשטח של מדינה זרה? איפה זה כתוב?

לך תוציא ויזה, ותפגין בתור אזרח זר בארה"ב אם לא יתנו לך 2 בומבות לפנים ויזרקו אותך למדינה שבאת ממנה, תיכנס לרשימה השחורה ולא תוכל להיכנס לארה"ב אלא אם הצלחת לחולל ניסים, סע תנסה, נראה אם לא תתמודד עם גירוש מידי

אצלנו זו בעיה, אתה יודע למה? כי אנחנו חייבים לקבל כאפות לתחת על בסיס יומי כי אנחנו קטנים וחלשים זה למה.

כשיגמר להם הנפט, גם אם תרצח את כולם ביום אחד לאף אחד לא יהיה איכפת

כשהמוח והטכנולוגיה שלך תהפוך לחשובה יותר ממה שיש לערבים להציע, רק אז תוכל לחיות פה בשלווה

כן אני שניה מרים טלפון לחבר שלי הכתב שיושב איתי כל שני וחמישי בבית קפה של ת"א עם כל שאר הברנז'ה התלאביבים, שיבואו להפגנה ויסקרו את האירוע...

ובכלל, המשטרה מה זה תתן לנו אישור להפגנה הזאת...

ובכלל 2, התקשורת מה זה תתן ביטוי לתופעה הזאת...

ובכלל 3, המדינה מה זה לא יכולה לעשות כלום גם אם היא רוצה...

וקלאסיקו אני בבית עם החבר'ה, הייתי בכיף מגיע לדבר איתך על המאמן החדש של מכבי ועל הרכש שהוא הולך להביא מברסה ב', אבל זה כנראה ידחה בגלל לחץ של לימודים(:

לא בדיוק קראתי את כל ההודעות שלך, זאת תפסה לי את העין, אם הבנתי נכון ותקן אותי אם אני טועה, אתה אומר שמי שתוקף חייל שיעצרו אותו? ולא יפעילו נגדו אלימות?

אתה מדבר פה על ערבים, אין מה לעשות , הם מבינים רק אלימות, ברגע שהם יבינו שהם יכולים לתקוף חייל וכל מה שיקרה להם זה שהם יעצרו וישתחררו באותו לילה, יהיה פה בלאגן ולא צריך להסביר למה.

לשבור את העצמות למי שרק חושב שיכול לגעת בשערה של חייל ישראלי, ישברו ל1, ל2, ה3 כבר יפחד.

עם ערבי מתנהגים כמו ערבי, ואם הדני חושב שהוא ערבי והוא נוגע בחייל, אז גם אליו נתנהג כמו אל ערבי.

מזל שבצה"ל האנשים שמקבלים את ההחלטות יותר שפויים ומחוברים למציאות ממך חבר.

עכשיו התקשורת נפלה על לינור מגלי (יש לה תונית בגל"צ) בגלל ההתבטאות הזאת:האנטישמיים האלה אוכלים קצת כאפות, לא נורא (על הדני).

לא מתאים להם שיש אולי ימני אחד על 100 שמאלנים בתקשורת הם רוצים שליטה מלאה לגמרי, אהעיקר שימשיכו להבליג על אוחובוסקי וההשואות שלו ל"אם תרצו" וכל מיני ארגונים פאשיסטיים בגרמניה

"סא"ל אייזנר גילה רוח התואמת את מה שאנחנו מאמינים בו. אנחנו מאוד מעריכים את האדם ופועלו. במידה ויוחלט להדיחו מהצבא נשמח להציע לו תפקיד ולצרף אותו לשורותינו". עמוס לוזון

לא מגנים מספיק?

הכל תלוי בנקודת המבט.

לדעתי מגנים יותר מדי.

אתה בחרת לקחת תגובות של אנשי ימין שבחרו להגן (כתגובה למתקפה החסרת פרופרוציות).

אני מתייחס לכל הדיבורים מסביב, ובכלל מדברים על זה יותר מדי.

קצין בצה"ל מעד, ונתן מכה בפנים לאנטישמי לא חמוש. ביג פאקין דיל. אפשר להמשיך בחיים. טעה, ילמד.

אבל לא, בואו נבכה כמה שיותר זמן עד שהלחץ יגרום לעונש יותר כבד לקצין, ויסרס עוד יותר את החיילים שצריכים להתמודד עם מצבים כאלה.

כל הגינוי העצמי המיותר גרם לדנים לבוא אלינו בטענות.

במקום לבוא בטענות נגדיות שאזרח שלהם בא לפה לעשות בלאגן ולעבור על החוק, אנחנו מאלצים את עצמנו לספק הסברים כמו נמושות.

כמה מאות מטרים מהמקרה הזה ילדים עומדים כמו צאן לטבח, ואנחנו טחונים פה על כאפה לפנים 3 ימים ברצף.

באמת שזה כבר לא מעניין.

איך אתה בא בטענות לציונות הדתית?

אותם אנשים, שכלו את חבריהם, משפחותיהם וקרוביהם מאז 67 ועוד היום, והם יודעים יותר צער מאשר שמחה.

איך אפשר לבוא אליהם בטענות, כשהם "שמחים" כאשר אנשים שמנסים לגרש אותם מבתיהם או אנשים שפוגעים בהם בעקיפין ותומכים בצורה ישירה באלימות והרצח נגד המתנחלים(כמו האזרחים מחו"ל לדוגמא), מוכים ע"י החיילים?

איך אתה היית מגיב, אם אנשים מהמשפחה שלך, שכנים שלך, קרובים שלך ועוד, היו נרצחים בדם קר לאחר פיגועים בקרבת מגוריכם או לחילופין אותם אנשים(אירופאים נאורים עלאק שלאאאא תוקפים חיילים) מנסים לעשות ככל יכולתם על מנת לגרש אותך מביתך?

אז תגיד לי: לא היית שמח אילו היה קורה להם משהו רע? אתה באמת לא יכול לרדת לסוף דעתם ולהבין למה הם שמחים שאנשים כאלה נפגעים? ברצינות?

היה מישהו מהשמאל שגינה את רבין כשהוא הכריז "תשברו להם את הידיים ואת הרגליים" בתגובה לזריקות האבנים של הפלסטינאים או שזה דווקא בסדר כי אין לו כיפה והוא לא גר בזמנו באיזה "גבעת שכוחת אל"?

גם אם אכן במקרה הזה הסמח"ט טועה, וקרוב לוודאי שהוא טעה בתגובה שלו, למרות שקשה לבוא בטענות לאדם ששברו לו את שתי אצבעותיו לפני מס' דקות והוא עדיין באותה התקרית עם כאבי תופת, למה לשחק ללעוס את זה שוב ושוב? מה זה נותן לכם? רווח פוליטי? סלידה מעמדות הימין? לא ברור לי, באמת שלא. זה מזכיר לי כלב רעב שמחכה שישימו לו אוכל בקערה, ואיך ששמים לו מעט אוכל הוא ישר אוכל את מה שיש בתוך הקערה בלי לראות בכלל איזה אוכל שמו לו שם.

עד מתי יעשו לנו בית זונות במדינה ואנחנו נאכל את הזין ונגיד תודה?

בארה"ב זה היה עובר ככה? בדנמרק זה היה עובר ככה? בבריטניה? בסוריה?

למה רק בישראל?!?

ובשביל להראות לכם שכן מדווחים על דברים כאלה,

הנה, העיתון היחידי שאפשר להגיד שהוא שמאלני:

http://www.haaretz.c...itics/1.1685191

http://www.ynet.co.i...4218517,00.html

שמעת על האירוע הזה?

לא נראה לי.

אתה יודע למה לא נראה לי?

כי זה היה בכותרת הראשית בדיוק 5 דקות.

ואתה יודע מה עוד יותר מעצבן?

שבמקום לכתוב "מחבל דקר יהודי", כותבים "חרדי נדקר ע"י שני צעירים ערביים בקבר שמעון הצדיק"

אז מה הבעיה אתה שואל?

הבעיה היא שהופכים את האירוע הזה ללגיטימי. ואיך הם עושים את זה?

קודם כל מציינים את הסקטור שאליו שייך הנדקר, כאילו זה באמת משנה. הרי יהודי שנדקר בגין אירוע לאומני, הוא עדיין יהודי, בין אם הוא לובש שטריימל ובין אם הוא יושב בבית קפה בת"א, לא כך?

שנית, כותבים צעירים ערביים ולא חלילה וחס "חשד לפיגוע דקירה", זאת אומרת שאם אתה מכנה אותם בשם "צעירים", אז כמובן שהם עשו זאת ללא שיקול דעת ובטח שלא בדם קר, והנה שוב פעם זילות האירוע.

שלישית, כל הקונספט הזה לא יכל להיגמר ללא גושפנקא סופית שתמשיך לעשות דה לגיטימציה לאותו אדם שנדקר. כאילו לחרדי אסור להתפלל בשמעון הצדיק או שדם חילוני מת"א שווה יותר מדם חרדי מירושלים. למה לכתוב שמעון הצדיק, כדי להראות שזה שטח בעייתי ומי שנכנס לשם עלול להמצא בסיכון? כי זו הטעיית הציבור, משום שזה ממש לא ככה.

חבר, תבין לבד למה כולם כולל כולם חוץ מאלו שנוח להם, טוענים שהתקשורת שמאלנית. אנחנו לא ממציאים כלום.

הרי אם היה חלילה פיגוע בת"א, וחילוני היה נהרג, לא היו כותבים מחבל ערבי דקר חילוני, אלא היו מכנים את האירוע הזה כפיגוע לכל דבר.

אז למה לעשות איפה ואיפה?

השינוי יגיע, החונטה תישבר. הן בבתי המשפט והן בתקשורת. זה רק עניין של זמן.

מדהים,אם פלג לא כותב את זה אני באמת לא מודע לזה שהיה פיגוע אתמול.

אבל אני מבין את התקשורת הרי היה להם דברים חשובים יותר לסקר כמו היציאה של דודו אלהרר על השמאל בפייסבוק (מי ישמע מה אמר) אכן אירוע יותר קריטי ודורש סיקור של כל כלי התקשורת וגינויים מכל עבר.

אבל כמובן שום מילה על זה שהושחתו אנדרטות של חיילים בצפון עם כיתובים כמו "די לכיבוש" נהרגו בעוון הציונות" והשחתת דגלי ישראל ובמקומם צוירו דגלי פלסטין(חוץ מואלה אפחד לא הועיל לפרסם),אולי עוד מישהו פרסם אתזה אבל מה שבטוח זה היה 5 דקות בתת כותרת וישר עבר לארכיון, רק בואלה זה התנוסס מעל 3 שעות וגם רק אי שם באיזה תת תת נושא.

גם תמונה של אייזנר עם צלב קרס על הראש והסתה לרצח נגדו לא ממש עניינה את התקשורת.

נו טוב שיהיה, אנחנו כנראה רק מדמיינים.

מדהים,אם פלג לא כותב את זה אני באמת לא מודע לזה שהיה פיגוע אתמול.

אבל אני מבין את התקשורת הרי היה להם דברים חשובים יותר לסקר כמו היציאה של דודו אלהרר על השמאל בפייסבוק (מי ישמע מה אמר) אכן אירוע יותר קריטי ודורש סיקור של כל כלי התקשורת וגינויים מכל עבר.

אבל כמובן שום מילה על זה שהושחתו אנדרטות של חיילים בצפון עם כיתובים כמו "די לכיבוש" נהרגו בעוון הציונות" והשחתת דגלי ישראל ובמקומם צוירו דגלי פלסטין(חוץ מואלה אפחד לא הועיל לפרסם),אולי עוד מישהו פרסם אתזה אבל מה שבטוח זה היה 5 דקות בתת כותרת וישר עבר לארכיון, רק בואלה זה התנוסס מעל 3 שעות וגם רק אי שם באיזה תת תת נושא.

גם תמונה של אייזנר עם צלב קרס על הראש והסתה לרצח נגדו לא ממש עניינה את התקשורת.

נו טוב שיהיה, אנחנו כנראה רק מדמיינים.

השחתת האנדרטה היתה אייטם ראשי גם ב-YNET וגם ב-NRG

אני די סגור על זה שהשחתת האנדרטה נעשתה ע"י חרדים קיצוניים. זה המשפט שלהם. אבל כמובן נחכה לתוצאות החקירה.

מה אומרים לגבי הסרטון החדש של אייזנר?

שהוא גם ערוך בצורה מגמתית.

ויובל, אחי? הרגשה פנימית שלי? ש"אתם" מנצלים את הרגע הזה, כדי להיכנס באבי אביו, בלי לשים לב בכלל שתחילת האירוע לא מופיע בסירטון החדש שהציגו.

חשבתי שהפעם השמאל שדוגל בליברליות, זכויות אדם, משפט הוגן ואמת, לא ישכיל לקחת את הסרטון הערוך הזה ולדלות ממנו אינדיקציה על הלך הדברים באירוע האחרון וזאת מכיוון שלא מראים את פני הדברים כמו שהם, אבל, כנראה ששוב טעיתי.

אני די סגור על זה שהשחתת האנדרטה נעשתה ע"י חרדים קיצוניים. זה המשפט שלהם. אבל כמובן נחכה לתוצאות החקירה.

כן רק שחוץ מאותה תמונה עם המשפט הזה פורסמו תמונות נוספות שלא משאירות ספק - שמאל קיצוני.

איזה סרטון חדש ?

ד"א לא יודע אם זה קשור לפה, אבל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4218747,00.html

צלף יורה על אזרחים, לא ראיתי חדשות היום, ניחוש שלי שלא דיברו על זה, תקנו אותי אם אני טועה.

איפה כל המומחים שטענו שהמחבלים ששוחררו בעיסקת שליט לא יחזרו לטרור?

איפה הם מסתתרים?

http://www.ynet.co.i...4218884,00.html

למרות השקט היחסי, נמשכים מאמצי ארגוני הטרור ומחבלים להוציא לפועל

את מזימות הטרור. בין היתר דיווח בשבוע האחרון השב"כ כי משוחררי עסקת שליט מחדשים את פעילות הטרור ביתר שאת. השב"כ התחקה אחר שני מחבלים ממשוחררי העסקה. אחד מהם שגורש לעזה, העביר "הנחיות חטיפה" לקרוביו בגדה על גבי כרטיס זיכרון.