Jump to content

צהוב מול אדום ב-60 דקות של מלחמת עולם על גביע אחרי 47 שנים!

Recommended Posts

תפיצו בין החברים ואוהדי מכבי, איוונט של המשחק:

http://www.facebook.com/events/360948467275574/

47.

זה מספר השנים שמכבי כדוריד לא הביאה תואר.

בפעם האחרונה שזה קרה ב-1965, מאמן הקבוצה היה משה רש. 47 שנים אחרי, הבן אבי, גם הוא מאמן הקבוצה, ינסה להביא גביע ביחד עם חבורת שחקנים שעושה עונה בלתי רגילה.

מכבי כדוריד לאורך השנים היתה מחלקה ללא הישגים מיוחדים, עד שבשנים האחרונות היא עברה שינוי משמעותי, על ידי שני מכביסטים, איל פרולינגר יו"ר הקבוצה היום ושוער הקבוצה בעבר, ואבי רש מאמן הקבוצה היום ושחקן עבר, במטרה לשים את מכבי ת"א בצמרת גם בכדוריד.

העונה, תוצאות התהליך מגיעות לשיא עם העפלה סופר היסטורית לחצי גמר אירופאי, ניצחונות על כל הגדולות בליגה וגמר גביע המדינה אחרי הרבה 14 שנים שלא היינו במעמד הזה.

לא פחות מהישגים, הדרך בה מכבי הגיעה אליהם מרגשת לא פחות.

יש במכבי שחקנים, חלקם אוהדי מכבי מילדות, שהעונה חזרו לשחק שניה אחרי שאיבדו הכרה או עלו לשחק עם אף שבור, ושחקנים בצהוב שלא מפסיקים להלחם לרגע.

כל הפרוייקט המכביסטי הזה יעלה למלחמת עולם בגמר גביע המדינה, ביום שני הקרוב בשעה 19:30 באולם מטרווסט רעננה נגד הפועל ראשון לציון, ממועדוני הכדוריד הגדולים בישראל.

עד העונה, מכבי לא הצליחה לנצח את האדומים מראשון, שמגיעים לגמר גביע הזה בטירוף אחרי שהרבה מאוד שנים הם לא לקחו גביע. לדעת רבים, לפחות על הנייר, ראשון באים כמעומדים לניצחון. מה גם שהפועל הזמינו 400 כרטיסים לאוהדים שלהם, שכולנו יכולים לנחש איזה קבוצת כדורגל הם אוהדים...

מכבי שלנו כדי לעשות היסטוריה ולהביא גביע אחרי 47 שנים תזדקק לכל טיפת אנרגיה מהיציע.

בואו לעזור, כולנו נהיה גורם משמעותי בגמר הזה והגורם שיכול לעשות את ההבדל אם מכבי תניף גביע.

לאור המשחק החשוב, מועדון מכבי החליט לחלק חולצות צהובות חינם לאוהדים כדי לצבוע את מטרווסט בצהוב.

כמו כן כרטיסים חינם למשחק יחולקו לאוהדי מכבי על ידי המועדון. לקבלת כרטיסים יש ליצור קשר עם האוהד מעיין בפלאפון: 054-5550588.

הסעות חינם לאולם ברעננה יצאו מהמקומות הבאים:

יד אליהו, שער 9, בשעה 17:45.

מודיעין, מהעירייה, בשעה 17:30.

פ"ת, מהקניון, בשעה 17:45.

תביאו את החברים וכל אוהד מכבי שאתם מכירים, כל קול מהיציע עוזר!!! בואו לעזור למכבי לעשות היסטוריה!!!

יאללה מכבי מלחמה!!!

סתם נכנסתי לפורום של השרמוטות לראות אם רשום על המשחק הזה משהו,

מהפורום הראשי (כדורגל) :

ב-16/4 יתקיים באולם מטרווסט ברעננה גביע המדינה לכדור-יד בין הפועל ראשון ומכבי תל אביב.

אסור לתת למכבי לשמוח עם גביע בייחוד אחרי ההודעות שכל האירגונים שלהם מגיעים למשחק.

קיבלתי הבטחה שכמה כרטיסים שאצטרך למישחק הזה למשחק הזה אני אקבל.

מי שרוצה להגיע ולהשפיע שירשם פה או בפרטית...

פועלי כל העולם יתאחדו...

מכבי מנסה ליצור את "המועדון הספורטיבי הגדול בארץ" חובה למנוע מהם את זה!!!

יאללה מכבי מלחמה

*אה. וכמובן שזה לא הפועל ת"א, והם חבורה של מסכנים והכל.

חבר שואל מאיפה בדיוק תצא ההסעה ממודיעין , כי העירייה זה מקום גדול , אתם יכולים להגיד לי איזה מקום ספציפי שאני אגיד לו והוא ידע ?

תודה :)

חבר שואל מאיפה בדיוק תצא ההסעה ממודיעין , כי העירייה זה מקום גדול , אתם יכולים להגיד לי איזה מקום ספציפי שאני אגיד לו והוא ידע ?

ההסעה תצא מעיריית מודיעין. למיטב ידיעתי זה בניין אחד, והמיניבוס יחכה לידו. אתה לא תפספס.

http://www.youtube.com/watch?v=RVKCV-rP6m8

יוצאת מראשון בדוק?

מראשון אין הסעה.

יש ממודיעין, פ"ת ויד אליהו.

בכל מה שקשור להסעות הרבה זמן לא יצאו ככה הסעות מכמה מקומות, תמשיכו להביא עוד חברים אוהדי מכבי!!!

faMaTicA, אם אתה מגיע מפ"ת או מודיעין רצוי שתגיד שאתה בא.

מגיע כמובן.

אחרי ששוב הוכח כמה הקהל משפיע על המשחק (בכדורעף - ראה המשחק הראשון שלא היו אוהדים לעומת המשחק השני בו זכינו באליפות), אחרי כל מה שההנהלה עושה בשבילנו ובעקבות ההזדמנות להביא תואר ראשון אחרי 47 שנים - אין סיבה להחמיץ את האירוע

ראיתי שהיוזרים שי חטאב ליאור כהן וירדן כן צריכים וואלה אנחנו 5

סמוך עלינו שספרנו. 5 אנשים זה לא מספיק בשביל הסעה, לצערי. תעשה מאמץ להגיע ליד אליהו, כי יהיו לא מעט אנשים שיחזרו משם לראשון.

אני אסע למשחק ברכב, עדיין לא יודע אם ישר מהאוניברסיטה בבר אילן או קודם דרך הבית בבית יהושע. בכל מקרה שאני אדע אני אפרסם אם זה יעזור למישהו (כמובן שאחרי המשחק נוסע לבית יהושע)

25-30 ??? :yahoo:

אתם יכולים להתחיל להשכיר את עצמכם בתור אוהדים (אפי הנמר סטייל)

העירייה זה לא מקום כזה גדול ואם יש שאלות אפשר לשלוח לי באינבוקס

ההסעה תצא מעיריית מודיעין. למיטב ידיעתי זה בניין אחד, והמיניבוס יחכה לידו. אתה לא תפספס.

http://www.youtube.com/watch?v=RVKCV-rP6m8

הי

הסעה תצא גם מהדר יוסף ב-18:00. על ההסעה יהיו ילדי מחלקת הנוער, נשמח להצטרפות מסיבית גם של אוהדים. אנא הודיעו למעין מי מכם מתכוון להגיע עם ההסעה שיוצאת מהדר יוסף

חג שמח

יאללה, גביע!!!