Jump to content

גמר גביע המדינה בכדוריד - נושא הרשמה להסעות מאורגנות

Recommended Posts

***על מנת שנדע איך להתארגן עם ההסעות חשוב שכל מי שמתכוון לבוא איתם שיירשם פה***

ביום שני הבא, ב-16/4/12, מכבי ת"א בכדוריד תשחק בגמר גביע המדינה היסטורי נגד הפועל ראשון לציון. המשחק יתקיים באולם מטרווסט ברעננה בשעה 19:30. אנחנו נחלק כרטיסים חינם לאוהדי מכבי. הסעות חינם יצאו מכל מקום בארץ.

47 שנים מכבי ת"א בכדוריד לא זכתה בגביע המדינה - והעונה יש לנו את ההזדמנות להביא תואר.

מכבי עשתה העונה היסטוריה אחרי שהעפילה לחצי גמר אירופאי אחרי שעברה את מאריבור הסלובנית שחזקה מאיתנו, בליגה אנחנו עושים עונה ששנים לא היתה פה, ואוטוטו אנחנו מגיעים לאחד מרגעי השיא של העונה - גמר גביע.

לאור הביקוש הבלתי רגיל שיש להגיע למשחק הזה, יצאו הסעות חינם מכל מקום אפשרי בארץ.

התנאי היחידה ליציאת הסעה מאזור מסויים: הרשמה מראש של לפחות עשרה אוהדים שבאמת יגיעו.

יש לנו בקשה חשובה, למועדון מכבי אין יותר מדי כסף מיותר. בואו לא נבזבז את הכסף הזה שיכול לעזור במכבי בדברים אחרים.

מקום ממנו נרשמו עשרה אנשים - שאותם עשרה יגיעו באמת, כדי שאח"כ מכבי לא תשפוך מאות או אלפי שקלים ותוציא הסעה עם שני אנשים.

אנחנו האוהדים זה מכבי, והכסף של מכבי זה הכסף שלנו. בואו נתייחס אליו ככה.

המקומות מהם אוהדים ביקשו שנוציא הסעה:

יד אליהו, מודיעין, פ"ת וראשון לציון תחנה מרכזית חדשה.

במידה וירשמו עשרה אוהדים מכל מקום, משם תצא הסעה.

כל מי שמתכוון לבוא שבבקשה ירשום מאיפה, ואנחנו במהלך השבוע נעלה נושא סופי מאיפה ומתי יוצאים הסעות.

יאללה מכבי מלחמה!!!

שנה שעברה ולפני שנתיים אירגנתי הסעות ממודיעין דרך קורן אין לי בעיה לעזור גם עכשיו. בעיקרון זה אני ממודיעין ועוד 2 אם יש עוד מי שמעוניין ממודיעין צרו קשר

פתח תקווה מיותר לדעתי,עדיף להוציא הסעה של 50 מיד אליהו במקום 10 מפ"תועוד 40 מיד אליהו(דוגמא)..

מונית שרות מפתח תקווה או אוטבוס מורידה לא רחוק מיד אליהו

לדעתי ככה אפשר לחסוך למכבי אבל את השיקולים האלה נשאר למי שדואג לכל העניין הזה

פתח תקווה מיותר לדעתי,עדיף להוציא הסעה של 50 מיד אליהו במקום 10 מפ"תועוד 40 מיד אליהו(דוגמא)..

מונית שרות מפתח תקווה או אוטבוס מורידה לא רחוק מיד אליהו

לדעתי ככה אפשר לחסוך למכבי אבל את השיקולים האלה נשאר למי שדואג לכל העניין הזה

ברור שזה עדיף

אל תדאגו הכל מסודר רק תביאו אנשים!!!

יש לי חבר שרוצה להצטרף להסעה שיוצאת ממודיעין

הוא, הבן שלו ועוד חבר של הבן. אמורים להיות 3. אני אחזיר תשובה סופית בימים הקרובים.