Jump to content

שאלה לגבי הקצאות בפלוגת מסלול...

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני משרת בגבעתי נוב 11 וכרגע באימון מתקדם לקראת הסוף...עוד חודש וחצי בערך ועולים לפלוגת מסלול.

רציתי לדעת מתי יש הקצאה שניה של קורס חובשים?אצלנו מכל מי ששלחו כולם עברו חוץ מי 3-2, שזה אומר שחסר חובשים.

ושאלה לגבי הקושי בפלוגת מסלול...מה עוד מחכה לי?מה אני הולך לעשות עוד חודש וחצי שכבר איו אימונים?אם אפשר הסבר טיפה יותר מדויק חוץ מי ממטבח ושמירות...

תודה

עוד חודש וחצי תעלה לגדוד שהוא כבר יהיה באמצע האימון הגדודי בתבץ שזה יזכיר לך את האימון המתקדם רק שמגיעים לתרגילים הרבה יותר רחבים... לגבי החובשים מוציאים לקורס בהתאם לצורך בפלוגות ובהתאם עם הקורס בצריפים

שמע, בקשר לעלייה לגדוד באמת שאין יותר מדי מיוחד לספר, יהיה לכם קבלת פנים "חמה ואוהבת" ואחר כך מטבח שמירות, לאחר מכן אימון וחוזר חלילה.

לגבי החובשים ושאר ההקצאות שיש, הייתי ממליץ לך ללכת על המ"כים כי כשתחזור לפלוגה בתור חובש רוב הסיכויים שתישאר חפ"ש עד השחרור, וחבל לפי דעתי.

אם יהיה לך קצת קומבינות וקשרים אז רק שתיהיה ותיק תקבל מפל"ג וגם לא בטוח.., לא רוצה להמליץ לך לחזור להיות עכבר בא"ח.

בגדול קורס המ"כים יקנה לך הרבה יותר מיומניות ,ביטחון,כושר ויש דרך יותר בטוחה להתקדם, אבל שוב החלטה שלך.

• 2 weeks later...

כל אחד והתקופה היותר טובה שלו.

אני דווקא חושב שהתקופה בפלוגה הרובאית/מבצעית/מסייעת היא הכי יפה.

לגבי חובשים אפשר לצאת גם מפלוגת המסלול וגם מהותיקה, זה באמת בעיקר תלוי בכמה חובשים יש בפלוגה.

למה הכי יפה?שמעתי זה טחינה רצח 17-4...ועוד כולם עוזבים ובקושי נשארים אנשים...

אני יצאתי מכים אמצע במסלול שלי ועוד עשיתי 11-3.. חוץ מזה שזו תקופה יפה כי אין טחינת צעירות כמו מחזור ראשון בותיקה.