Jump to content

יוזמה להשבתת ליגת העל

Recommended Posts

אנו אוהדי הכדורגל בארץ ואוהדי הפועל חיפה קוראים לארגון שחקני הכדורגל בישראל ולשחקני הכדורגל בליגת העל, להשבית את משחקי הכדורגל עד לבירור ומיצוי אירוע הפגיעה בשחקן הקבוצה. אנו מבקשים לשתף (SHARE) את היוזמה ואת תמיכת שחקני הכדורגל בליגת העל. http://www.facebook.com/hhaifacom?ref=tn_tnmn

יופי, זה אולי מטומטם ממש ולא קשור לכלום.

אבל זה ישרת את המטרה לעשות באז עצום ולדאוג שעד לישיבה בבית הדין, בזמנה ואחריה יהיה טירוף סביב כולם בנושא, ואף אחד לא ישכח את זה!

וכל התקשורת תשב עליהם ולא תיהיה ברירה.

להשבית את הליגה בגלל הסיבה הזאת?

לא בגלל מחירי הכרטיסים או מיעוט כרטיסי הנוער?

לא בגלל החלטות בית הדין?

ואני עייף נורא אז אין לי עוד סיבות.

בקיצור לפטר את לוזון ולא צריך להשבית שום דבר

מסכים עם 2 ההודעות שלפניי, יש סיבות יותר טובות וזה מטומטם אבל מצד שני גם יגרום לרעש בתקשורת.

אבל עדיין היה יותר מתאים לפתוח לנושא עמוד משל עצמו ולא לשלב את זה בעמוד של הפועל חיפה

אם לשחקני כדורגל אין בטחון על כר הדשא, אז אין בכלל טעם לשחק כדורגל. זה אנלוגי לתקיפות של רופאים בבתי חולים לדעתי.

http://hhaifa.com/modules.php?name=News2&sid=1632

קודם כל אני בלי קשר בעד להשבית את הליגת פח הזו מטעמי חוזר עניין. לנושא עצמו, יוזמה מבורכת, אני בטוח שגם היוזמים לא באמת מייחלים לשביתה אלא להד ציבורי שיכין את הקרקע לענישה נגד מכבי פ"ת. עוד לפני המקרה קיים כאן קונצנזוס שאני לא זוכר כדוגמתו בנוגע להורדת הלוזונים ליגה ועכשיו המקרה הזה רק נותן פוש לכולם. לצערי בכל מה שקשור לליגת הפח, כוחו של הלוזון גדול יותר מכוחה של התקשורת, אוהדי הכדורגל וכוחו של היושב במרומים. בגלל זה כל הדרך אמרתי ואני אומר שדינה של באר-שבע נחרץ והיא תהיה הקבוצה השלישית שתרד. צפו לזה שימשיכו לא לשרוק להם פנדלים, צפו לזה שיפסלו נגד פ"ת שערים חוקיים, צפו לזה שבמשחק ביניהם במחזור הבא השיפוט יהרוג את באר-שבע וגם אם במחזור האחרון הם יהיו מתחת לקו האדום אז צפו להפתעות. יותר מזה, אם פתאום יוחלט להגדיל את הליגה שוב קבלו הכל בהבנה. ככה זה בלוזון-לנד.

אחושרמוטה להשבית.

דבר כזה סוגרים ת'כדורגל, לא פחות.

אני לא בא לגרוע מהמקרה הזה,אבל אני רוצה להבין דבר אחד,למה שאוהד מחוץ לאצטדיון מקבל בעיטות לפנים או שנתייחס למקרים מהעבר ששוטרים/מאבטחים פירקו לאוהדים את הצורה ביציע לא היה כזה רעש בתקשורת?

למה ששחקן מקבל מכות צריך לסגור את הכדורגל וברוב המקרים שאוהדים סובלים מאלימות זה יקבל אולי שורה קטנה בעיתון בסוף הכתבה אם בכלל?שחקנים יותר חשובים מאוהדים?איפה פרימו וכל הג'מעה היו עד עכשיו?

אני לא בא לגרוע מהמקרה הזה,אבל אני רוצה להבין דבר אחד,למה שאוהד מחוץ לאצטדיון מקבל בעיטות לפנים או שנתייחס למקרים מהעבר ששוטרים/מאבטחים פירקו לאוהדים את הצורה ביציע לא היה כזה רעש בתקשורת?

למה ששחקן מקבל מכות צריך לסגור את הכדורגל וברוב המקרים שאוהדים סובלים מאלימות זה יקבל אולי שורה קטנה בעיתון בסוף הכתבה אם בכלל?שחקנים יותר חשובים מאוהדים?איפה פרימו וכל הג'מעה היו עד עכשיו?

צודק,במיוחדד לגבי הרבה מפרשני הכדורגל.

אבל דווקא מפרימו אני מחזיק שהוא מדווח על כל מקרה\סקופ שהוא שומע מהקהל,ישר מפרסם ואני לא מרגיש הרבה אינטרסיים כשהוא מדבר והוא היחיד שלא דופק חשבון לאף אחד,כמו גם אראל סגל.

צודק,במיוחדד לגבי הרבה מפרשני הכדורגל.

אבל דווקא מפרימו אני מחזיק שהוא מדווח על כל מקרה\סקופ שהוא שומע מהקהל,ישר מפרסם ואני לא מרגיש הרבה אינטרסיים כשהוא מדבר והוא היחיד שלא דופק חשבון לאף אחד,כמו גם אראל סגל.

דווקא מפרימו אתה מחזיק? שיישרף

אם לשחקני כדורגל אין בטחון על כר הדשא, אז אין בכלל טעם לשחק כדורגל. זה אנלוגי לתקיפות של רופאים בבתי חולים לדעתי.

http://hhaifa.com/modules.php?name=News2&sid=1632

מי שנותן שידע לקבל

אני לא יודע באיזה בתי חולים יצא לך להסתובב אבל אם זאת האנלוגיה שלך תחליף בית חולים

מי שנותן שידע לקבל

אני לא יודע באיזה בתי חולים יצא לך להסתובב אבל אם זאת האנלוגיה שלך תחליף בית חולים

אכן אכן.

מצד שני?

לא יכול להיות שאדון לוזון ייהנה עכשיו מהטבות.

הורדת נקודות חובה.

ויותר מזה.

הקטע ששחקני כדורגל לא יכולים להרגיש בטוחים על המגרש זה חרטא אחת גדולה.

הרי השחקנים עצמם מתחילים את האלימות והאגרופים ברוב המקרים אז קורבנות תמימים הם לא.

באמת אם כבר קורבנות בכדורגל זה אוהדים שהרבה פעמים נפגעים בלי שעשו כלום ואז אף אחד לא מדבר על סגירת הכדורגל.

קיצר - סתם מנסים לעשות אווירה תקשורתית של עליהום בשביל להוריד ללוזונים נק'.

אנו אוהדי הכדורגל בארץ ואוהדי הפועל חיפה קוראים לארגון שחקני הכדורגל בישראל ולשחקני הכדורגל בליגת העל, להשבית את משחקי הכדורגל עד לבירור ומיצוי אירוע הפגיעה בשחקן הקבוצה. אנו מבקשים לשתף (SHARE) את היוזמה ואת תמיכת שחקני הכדורגל בליגת העל. http://www.facebook.com/hhaifacom?ref=tn_tnmn

אני תומך בשמחה אבל אני מאוד מקווה שברור לך שבירור האירוע ומיצוי החקירה אומר שחצי קבוצה שלך צריכה להיות מורחקת

ושעלי חטיב צריך להיות מורחק לפחות עד סוף העונה.

העובדה פה פשוטה וברורה לחלוטין מדובר על שחקן עברייני שקם מהספסל כדי להרביץ מכות לשחקני פתח-תיקווה.

( זה כמובן לא מצדיק את מה שעשו לו ופתח תיקווה צריכים להיענש בחומרה על זה )

"הצבר"

אני תומך בשמחה אבל אני מאוד מקווה שברור לך שבירור האירוע ומיצוי החקירה אומר שחצי קבוצה שלך צריכה להיות מורחקת

ושעלי חטיב צריך להיות מורחק לפחות עד סוף העונה.

העובדה פה פשוטה וברורה לחלוטין מדובר על שחקן עברייני שקם מהספסל כדי להרביץ מכות לשחקני פתח-תיקווה.

( זה כמובן לא מצדיק את מה שעשו לו ופתח תיקווה צריכים להיענש בחומרה על זה )

"הצבר"

בדיוק.

כמו שכתבתי באשכול שננעל - אני תומך באופן מלא בהצעה, כל עוד זה כולל גם לברר ולמצות את הדין עם האגרוף שחטיב נתן לפרדה.

בדיוק.

כמו שכתבתי באשכול שננעל - אני תומך באופן מלא בהצעה, כל עוד זה כולל גם לברר ולמצות את הדין עם האגרוף שחטיב נתן לפרדה.

יש הסכמה, עכשיו רק צריך למנות אותנו לבית הדין והכל סגור :yellow_cool1:

ויותר מזה.

הקטע ששחקני כדורגל לא יכולים להרגיש בטוחים על המגרש זה חרטא אחת גדולה.

הרי השחקנים עצמם מתחילים את האלימות והאגרופים ברוב המקרים אז קורבנות תמימים הם לא.

באמת אם כבר קורבנות בכדורגל זה אוהדים שהרבה פעמים נפגעים בלי שעשו כלום ואז אף אחד לא מדבר על סגירת הכדורגל.

קיצר - סתם מנסים לעשות אווירה תקשורתית של עליהום בשביל להוריד ללוזונים נק'.

כן צודק לא קרה כלום אתמול. כמה דמגוג אפשר להיות?

לא מדברים על המכות בין שחקנים שזה קורה יחסית הרבה(למרות שגם אתמול היו אשכרה מכות, בד"כ זה רק דחיפות), איש צוות של מכבי פ"ת נגח בו, ואחד אחר בעט לו בראש שהוא היה על הרצפה.

אתה מודע לזה שבקלות מאוד היה יכול להיגרם לו נזק מוחי?

זה גם לא אוהדים, זה אנשי צוות, זה אנשים שמייצגים את המועדון. הם היו צריכים להפריד ולהרגיע ובמקום זה כמעט הרגו בן-אדם.

צריך להיפתח לשניהם תיק פלילי, הם צריכים לרצות זמן ומכבי פ"ת צריכה להיענש ובחומרה.

עלי חטיב צריך להיענש כמובן.

אוי נו באמת, שילכו לעזאזל. צריך להעניש בחומרה גם את הפועל חיפה שמנסה לצאת המסכנה בסיפור וכמובן גם את מכבי פ"ת.

בלי שום קשר, חבל שלא שברו לו גם גתולגולת.

אוי נו באמת, שילכו לעזאזל. צריך להעניש בחומרה גם את הפועל חיפה שמנסה לצאת המסכנה בסיפור וכמובן גם את מכבי פ"ת.

בלי שום קשר, חבל שלא שברו לו גם גתולגולת.

למה אתה רע

הוא סה"כ היה בארץ הלא נכונה בזמן הלא נכון