Jump to content

מכבי תל אביב מארחת את בני סכנין

Sawyer

Recommended Posts

הגול באשמתם של זיו ושל ייני. בגלל שזיו קוקסינל הוא פחד מהגליץ של אלקיים שמסר ארוך לראדי שהעביר לשמאל ובעט וייני היה צריך למנוע את הבעיטה

אני לא יודע אם אתם מבינים את זה, אבל מכבי ת"א כבשה היום 5 שערים ב15 דקות. שער כל 3 דקת.

ממש חבל (באמת) על המחצית השניה, כי היה אפשר לשבור אותם לגמריי ולרמוס להם את ה"כבוד" לקבוצה השנואה והמגעילה הזאת.

אבל מה שחשוב זה ה3 נקודות והיכולת הטובה מהדקות האלו.

מעל כולם התבלטו שלושה, מונאס דאבור :wubyellow3: דור מיכה :wubyellow3: ואלירן עטר. גם אלברמן היה מצויין.

אך, איזה רגעים היו פה.

צמד של דאבור, מיכה עם לפחות לפחות 5 כדורים לשחקנים מול שוער! כדורים של צ'אבי. פשוט ככה, אלירן עטר זורק את המגן (והשוער) ושם את דאבור מול שער ריק לשני שלו. אלברמן עם 2 מצבי הבקעה בטוחים (קוסטה כמעט נפטר פעמיים המשחק) - משחק שיזכר.

חבל שזה בגארבג' ושאין באמת משמעות, ובתקווה שלא נגיע לאירופה (אין לי כסף)

מחצית ראשונה נהדרת , אבל המחצית השנייה רק מראה כמה לוזרים הם, במקום להכניס עוד 2-3 ולעשות משחק שיזכרו וידברו עליו עוד 10 שנים, הם מסתגרים , נרדמים, וחוטפים 2 גולים (שאחד מהם בדקה 90, כרגיל).

איי מכבי .

ניסית?

כשזורקים שקיות שלמות, קשה "לפספס".

ותבקשו, לא יודע למה היו כ"כ הרבה גרעינים בגוש. אפחד לא אכל ופשוט נשאר מלא..

גל אלברמן הכי איכזב אותי,כאחד שלדעתי הוא המוסר הכי טוב בקבוצה אם לא בליגה,הוא לא ידע לתת קטנה לעטר שאפילו סבתא שלי יכולה לעשות...

זה אולי בגארבג' טיים אבל בכל זאת?מאלברמן אני מצפה שיעבור בקלילות את השוער,או לפחות יגיע ראשון לכדור ויתן קטנה לעטר...