Jump to content

מכבי ת"א - פאו, משחקים 3-4 בהצלבה

חןחן

Recommended Posts

אתה הולך לפי עקרונותיו של זוקיף?

אם ואם ואם... יאללה שמענו מספיק,טל גמר את הסוס ואין לי מקום בהרכב בטח ובטח במשחק כל כך חשוב.

שהיינו במומנטום הוא פעמיים לקח זריקות חשובות ואת שתיהן החטיא.

וואלה אתה לא מבין הבנת הנקרא?

מסכים איתך 100 אחוז שטל גמר את הסוס וגם רשמתי זה, לא סיבה להפתח עליו ככה...

וואלה אתה לא מבין הבנת הנקרא?

מסכים איתך 100 אחוז שטל גמר את הסוס וגם רשמתי זה, לא סיבה להפתח עליו ככה...

אין מה לעשות כולם עצבניים ומתוסכלים אחרי המשחק הזה אז יצאו כמה מילים.

מצדיע לכולם.

הם כבר עשו יותר ממה שחשבתי.

עם בניית סגל מדוייקת יותר היינו יכולים ללכת רחוק יותר השנה ואלו לקחים שיופקו בקיץ.

תעודת כבוד לכל המערכת על סדרה נהדרת ומחויבות אדירה.

מכבי :wubyellow3:

למה ככה? :thumbdown:

יש אמונה קטנה :wubyellow3:

מצדיע לכולם.

עם בניית סגל מדוייקת יותר היינו יכולים ללכת רחוק יותר השנה ואלו לקחים שיופקו בקיץ.

הבניה בקיץ השתבשה לגמרי. מכבי בנו על פארגו כרכז ראשון, פאפאלוקאס כמחליף ויוגב כגיבוי. כשפארגו חתך הוא תקע את מכבי שמצאה את עצמה בלי רכז ונאצלה לעשות מהלך ייאוש ולהחתים שחקן משביתת הנ.ב.א. לדעתי אם פארגו או פארמר היו נשארים מכבי לא היתה צריכה משחק חמישי כדי להיות בפיינל פור.

איך זה ש-4 וחצי דקות לסיום המשחק, מכבי נמצאת ביתרון ובלאט מחליט לשחק בלי רכז? לא אוחיון ולא פאפאלוקאס נמצאים על הפרקט, אלא מאלט, שחקן שלא שיחק כל הסדרה.

החלטה תמוהה של בלאט שלטעמי עלתה לו באיבוד המשחק הזה ואולי אפילו באיבוד הסדרה, בכלל - ניהול משחק גרוע של בלאט היום, חבל מאוד.

מצדיע לכולם.

הרמת דגל לבן???כי זה ממש נשמע ככה,אי אפשר להספיד את הסדרה למרות הכל.

איך זה ש-4 וחצי דקות לסיום המשחק, מכבי נמצאת ביתרון ובלאט מחליט לשחק בלי רכז? לא אוחיון ולא פאפאלוקאס נמצאים על הפרקט, אלא מאלט, שחקן שלא שיחק כל הסדרה.

החלטה תמוהה של בלאט שלטעמי עלתה לו באיבוד המשחק הזה ואולי אפילו באיבוד הסדרה, בכלל - ניהול משחק גרוע של בלאט היום, חבל מאוד.

די כבר, חלאה לחפש אשמים.

דייויד הלך עם האינסטינקטים שלו ולקח הימור. הוא הרגיש שהם סוגרים לנו את הצבע ושאין מי שיפתח את המשחק מחוץ, אז הלך על מאלט. ההימור הזה עזר להביא אותנו ממינוס ארבע לפלוס אחד, ולצערנו שם זה נעצר.

אם תגיד לי שגם במשחק הבא במינוס נקודה, שלוש דקות לסוף, מאלט יקבל מבט פנוי לשלוש, אני אקנה את הסיטואציה בלי לחשוב פעמיים. הגענו לזריקות מעולות עם מאלט, אבל מה לעשות שהכדור לא נכנס הפעם... אף אחד לא מבטיח שעם יוגב על המגרש הכדור כן היה נכנס.

אנשים שוכחים שבמשחקים כאלו, נגד יריבות ומאמנים מהטופ, משחקים מוכרעים על הדברים הקטנים. היום פספסנו שלשה שיכלה להטות את הכף, בדיוק כמו שקרה ליוונים שלשום או לפני שבוע. בסופו של יום אין לי חצי טענה לדייויד. הוא הלך עם האינסטינקטים שלו, אותם אינסטינקטים שהביאו אותנו לכאן, והפעם זה לא הלך.

נקווה להפתעה שבוע הבא, וגם אם לא, תודה לקבוצה הזאת על שנתנו לנו שבוע כלכך אינטנסיבי כמו שאנחנו כלכך אוהבים.

די כבר, חלאה לחפש אשמים.

דייויד הלך עם האינסטינקטים שלו ולקח הימור. הוא הרגיש שהם סוגרים לנו את הצבע ושאין מי שיפתח את המשחק מחוץ, אז הלך על מאלט. ההימור הזה עזר להביא אותנו ממינוס ארבע לפלוס אחד, ולצערנו שם זה נעצר.

אם תגיד לי שגם במשחק הבא במינוס נקודה, שלוש דקות לסוף, מאלט יקבל מבט פנוי לשלוש, אני אקנה את הסיטואציה בלי לחשוב פעמיים. הגענו לזריקות מעולות עם מאלט, אבל מה לעשות שהכדור לא נכנס הפעם... אף אחד לא מבטיח שעם יוגב על המגרש הכדור כן היה נכנס.

אנשים שוכחים שבמשחקים כאלו, נגד יריבות ומאמנים מהטופ, משחקים מוכרעים על הדברים הקטנים. היום פספסנו שלשה שיכלה להטות את הכף, בדיוק כמו שקרה ליוונים שלשום או לפני שבוע. בסופו של יום אין לי חצי טענה לדייויד. הוא הלך עם האינסטינקטים שלו, אותם אינסטינקטים שהביאו אותנו לכאן, והפעם זה לא הלך.

נקווה להפתעה שבוע הבא, וגם אם לא, תודה לקבוצה הזאת על שנתנו לנו שבוע כלכך אינטנסיבי כמו שאנחנו כלכך אוהבים.

לגמרי.

הסדרה הזאת(ולא משנה איך היא תיגמר) תעשה טוב למכבי בעתיד. אפשר להיבנות ממנה ולתקן את הטעון שיפור. בטח ברמת הרוח.

וגילינו את יוגב :wubyellow3:

שוב החברה של המכוניות פאר למטה, הוכיחו כמה הקשר בינהם והקבוצה הוא מקרי ובחרו לברוח.

חבל על ההפסד,אבל, אין מה לעשות יחסית לקבוצה שהיא חצי בנויה זה המקסימום נקווה לנס.

נ.ב האולפן הזה של ספורט חמש עשה נאחס לק"ש בכדורגל ועכשיו גם למכבי סל.

זין של קהל, אבל בחצי השני ב11 היה אווירה מטורפת.

שכל הרולקסים ילכו להיזדיין. ס'עמק אני מנסה לעצור איזה מונית שירות והם נוסעים להם בBMW בני זונות, זונות, זונות.

שופטים מזדיינים, פשוט בושה הקהל, 98% מהאנשים בהקהל מכירים בקושי 2 שירים.

תודה לך מכבי.

רגע, אז הבוז לשאראס לא היה אמור להוציא אותו מהמשחק?

שאראס לא ניצח אותנו, ושלא יספרו סיפורים.

מכבי פשוט היו גרועים, לא כל יום מתעלים.

דווין סמית' שחקן אדיר,בן כמה הוא? הברקה של בלאט משום מקום,חייב להישאר פה להרבה שנים.

שון ג'יימס נפילה,בחיים לא יתאים לרמות האלה.

הם הולכים להפציץ שם מ-3 באחוזים גבוהים,יהיה קשה עד בלתי אפשרי.

איך אני אוהב את הקטע הזה שאנשים מקללים ויורדים על שחקנים שלנו אחרי הפסד (כואב ככל שיהיה)

מצדיע לשחקנים על מלחמה אדירה, באמת רואים שאנחנו קבוצה פחות טובה אבל הלב של מכבי גדול לפחות פי 2 מהלב של פאו.

איך שלא תיגמר הסדרה הזאת והעונה כולה, אני מקווה שלא יפרקו את החבילה פעם נוספת (ולא משנה מה הסיבות), ויעשו שינויים קטנים ומדוייקים.

מדהים איך פאו מאומנת להפליא. משחק ההתקפה שלהם דופק כמו שעון, בעוד אצלנו הכל מאולתר, והפעם המלחמה לא הספיקה, נקווה להפתיע ביוון.

איך אני אוהב את הקטע הזה שאנשים מקללים ויורדים על שחקנים שלנו אחרי הפסד (כואב ככל שיהיה)

מצדיע לשחקנים על מלחמה אדירה, באמת רואים שאנחנו קבוצה פחות קבוצה אבל הלב של מכבי גדול לפחות פי 2 מהלב של פאו.

איך שלא תיגמר הסדרה הזאת והעונה כולה, אני מקווה שלא יפרקו את החבילה פעם נוספת (ולא משנה מה הסיבות), ויעשו שינויים קטנים ומדוייקים.

מדהים איך פאו מאומנת להפליא. משחק ההתקפה שלהם דופק כמו שעון, בעוד אצלנו הכל מאולתר, והפעם המלחמה לא הספיקה, נקווה להפתיע ביוון.

זה לא תלוי רק במכבי ( אחרת שחקנים כמו איידסון ומוריס היו מוחתמים פה ל-5 שנים ).

עם כל הכבוד שאני רוחש לבלאט, היום הוא יצא אידיוט, פשוט ככה.

נתחיל מזה שהמפתח לניצחון במשחק שכזה הוא לרוץ כבר חזק בהתחלה, וזה מה שמכבי לא עשו, וכשאתה מוצא את עצמך במרדף אחרי פאו כל המשחק, אין לך באמת סיכויים לנצח.

למה שון ג'יימס שיחק כמעט כל הרבע השני? פלא שמכבי לא קלעו מה-3 היום? כשאין גבוה דומיננטי בצבע שמהווה איום, אז גם השחקנים מה-3 יהיו מכוסים.

ועם כל האהבה שלי לאליהו, אם הוא הקלע המצטיין שלנו בסוף המחצית הראשונה, זה אומר הכל, זה אומר שמכבי עושה נקודות משום דבר, והכל הולך לה קשה ובצורה מקרית.

ואיך זה שבדקות גדולות במשחק(בעיקר ברבע השני) דיוויד שיחק עם הרכבים כל כך הזויים? לנגפורד שיחק כרכז לא מעט דקות, פאפאלוקאס בקושי קיבל דקות במשחק הזה, אני זוכר הרכב

של פאפא-בורשטיין-פניני-סמית'-ג'יימס, פלא שלא עשינו נקודות? שראיתי את ההרכב שדיוויד התחיל איתו ברבע השני כבר אמרתי לעצמי בלב שפאו יפתחו פה ריצה, וכך גם היה, ריצה

שמכבי לא חזרו ממנה עד סיום המשחק.

והבדיחה הגדולה מכולם היא מאלט, השחקן לא שיחק כל הסדרה, ובדקות הכי חשובות שמכבי נמצאת ביתרון על המגרש הוא זה שמשחק. פשוט לא נתפס שהרכז הכי טוב של מכבי, זה שנתן את האסיסט לבלו עם שלשת הניצחון במשחק ה-2 בפאו, אותו שחקן שהיה הקלע המצטיין במשחק השלישי וגם היום היה טוב בדקות שהוא שיחק, איך זה שהוא לא משחק בדקות הכי חשובות של המשחק? אני מוכן להתערב שאם דיוויד היה משחק איתו בסוף הרבע הרביעי, היינו גם מנצחים.

ולמה בדיוק דיוויד שיחק בלי גבוהים בסוף הרבע הרביעי?(אליהו סנטר מול באטיסט?!) לא ברור...

ואני גם לא מאשים את דיוויד בלו, לא הפעילו אותו היום, מכבי לא הובילה כדור כמו במשחק הקודם, והאחראי הראשי לכך הוא בלאט, שהוא בכוחות עצמו הנחיל לקבוצה שלו תבוסה כואבת, לא אוברדוביץ', בלאט.

הכל היה תלוי במכבי במשחק הזה.

ליצן זדיין מפה, לא רק שאתה אנטי מכבי אתה גם לא מדבר לעניין.

לא יודע אם זה שדר כלשהו אמר (כי הייתי ביד אליהו) או שזה טור בוואן כי אני לא נכנס לחרא הזה אבל מה שדיברת פה זה שטויות.

ואגב בקשר להתערבות שלך יאללה בוא נתערב, עכשיו תוכיח לי.

ליצן.

משהו אחר מהליצן פה למעלה, ההיכל היום געש בחלקים מסויימים אם יש לאנשים פה סירטונים שיעלו ובמיוחד ה"מכבי" מהפרקט ב65-64 אחרי הסל של ליאור.

אשמח לקבל לינק גם למשחק המלא.

עזבו אותכם מה"רולקסים" שעזבו את ההיכל לפני הם אפילו לא חמישית ממי שהיה היום במשחק הרוב הגדול של הקהל נשאר עד לסוף המשחק ואפילו דקה שתיים והודה לשחקנים.

תפסיקו להסתכל על הרע ועל זה שהם הלכו דקה לפני במקום להסתכל על זה שהם נתנו 40 דק' של עידוד ושריקות בוז, אין מה לעשות הם לא אוהדי מכבי אמיתיים זה מה יש.

546183_10150707394479738_158538024737_9439273_1697361401_n.jpg

הסדרה בסה"כ חשפה את מה שבלאט והנשמה של מכבי חיפו על- מכבי קבוצה מאוד מאוד מוגבלת.

למכבי יש רק שחקן אחד באמת יעיל על כל עמדה. ועם שישה שחקנים(פחות או יותר) אי אפשר לנצח סדרה מול פאו.

ככה נוצר מצב שיש למכבי רק 3-4(מתוך 12!) שחקנים שמייצרים נק'. וכששניים מהם גמורים על הספסל, אחד תופס יום רע והאחר סוגרים אותו חזק, דקות ארוכות לא מייצרים נק' ונכנסים לפיגור גדול שאחרי זה קשה לצאת ממנו.

בלו לא יכול להציל אותנו כל משחק בדקות הסיום עם "ווינר שוט" משום מקום.

אוחיון גדול אבל לא יכול לרכז משחק שלם. פאפאלוקס לא נותן מספיק דקות.

להנדריקס אין מחליף ראוי וכשחקן הגנה הוא חייב לתת עבירות. וכשמוציאים אותו בשביל לשמור עליו, למכבי אין גוף בצבע(ג'יימס) או ש"הגוף" מאבד כל כדור שני ועושה עבירות שטותיות(סופו).

לנגפורד הקלע היעיל היחיד של מכבי, וכשלא הולך לו(כמו שב2 המשחיקם הקודמים), מכבי נאלצת להסתמך על ימים טובים של אחרים(סמית', אוחיון).

כמות השחקנים הלא יעילים או הלא יציבים של מכבי העונה גדולה מדי. מאלט-פניני-סופו-ג'יימס-שאייר(עד לא מזמן) גם אליהו לא יציב אבל לפחות נותן את התפוקה שלו.

בורשטיין, ראוי לציין, ביחס לדק' המשחק שלו ולציפיות מתחילת העונה נותן עונה טובה. לוחץ, חוטף, מוסר אסיסטים, תורם נק', טוב מהקו וקולע לא רע מהשלוש.

סה"כ ביחס ליכולת מכבי עושה עונה מצויינת. גם אם היא לא תעבור את הסדרה היא עשתה די והותר. הגיע ל-8 הגדולות ונתנה סדרה מכובדת. לא רע יחסית לעונה בינונית.