Jump to content

אייל גולן - נגעת לי בלב

עידן ולד

Recommended Posts

מה הקטע שהם מעלים את האלבום בשלמותו בדיוק כשהוא יוצא,למה שמישהו יקנה את האלבום(וכן,אני יודע שלא חסר כאלה שייקנו,) אבל מה ההיגיון פה.?

מה הקטע שהם מעלים את האלבום בשלמותו בדיוק כשהוא יוצא,למה שמישהו יקנה את האלבום(וכן,אני יודע שלא חסר כאלה שייקנו,) אבל מה ההיגיון פה.?

שבכל מקרה האלבום יעלה לרשת, אז הם מעדיפים שהאלבום שלהם יהיה במשתמש שלהם וככה יצברו צפיות ויתרברבו על זה כאילו זה משנה למישהו

בנוסף הם אמורים לקבל כסף מיוטיוב על כל 1000 צפיות משהו כמו דולר וכאלה

שבכל מקרה האלבום יעלה לרשת, אז הם מעדיפים שהאלבום שלהם יהיה במשתמש שלהם וככה יצברו צפיות ויתרברבו על זה כאילו זה משנה למישהו

בנוסף הם אמורים לקבל כסף מיוטיוב על כל 1000 צפיות משהו כמו דולר וכאלה

מה באמת,הם מקבלים דולר על כל 100 צפיות? כל אחד שמעלה סירטון זה ככה?

ולמה הוא עדיין שר שירים על אילנית,הוא לא מיצא את זה באלבום הקודם?

השיר דה זה וו הוא אחד הטקסטים החלשים והמשעממים,כל אחד בפורום הזה מסוגל לכתוב טקסט ברמה גבוהה יותר,מה זה...

ההתחלה של הפיזמון של פרפר מאוד דומה להתחלה של עומר אדם(אני מבטיח לא תדעי דמעה) ,אחרי בדיקה זה אותו מלחין..

מה באמת,הם מקבלים דולר על כל 100 צפיות? כל אחד שמעלה סירטון זה ככה?

ולמה הוא עדיין שר שירים על אילנית,הוא לא מיצא את זה באלבום הקודם?

השיר דה זה וו הוא אחד הטקסטים החלשים והמשעממים,כל אחד בפורום הזה מסוגל לכתוב טקסט ברמה גבוהה יותר,מה זה...

הם אמורים לקבל דולר על כל 1000 צפיות, ככה זה עובד (לפי אקו"ם) אם בפועל זה עובד אני לא יודע

אבל אמורים

בסה"כ יש כמה יציאות טובות כמו "שאת איתו" (זה לא חוכמה, כי זה כמו שריטה תעשה קאבר לאדל, זה שיר שכבר הצליח) אבל אין פה שירים מעולים ואף שיר לא יהפוך ללהיט היסטרי. אלבום בינוני לשנה בינונית של המוזיקה המזרחית

הם אמורים לקבל דולר על כל 1000 צפיות, ככה זה עובד (לפי אקו"ם) אם בפועל זה עובד אני לא יודע

אבל אמורים

אבל גם פה הם חייבים לעבור רף מסויים, אני חושב שרק אחרי מיליון צפיות מתחילים לקבל כסף

אותי מעניין מה היו חושבים כל הגווארדיה של אייל (גיספן , לאון ושות? ) אם מישהו אחר היה כותב את השיר ?כשאת איתו? ומציע להם אותו .. כתיבה בינונית ללחן מדהים , לא סתם זה שיר השנה ביוון.. חבל, ציפיתי ליותר אחרי זה אני והוזה אותך מולי שנלקחו מניקוס ורטיס וקוסטאס קאראפוטיס.. מה שיותר מעניין זה האם מסתובבים פה חולי יוונית כמוני ?

אותי מעניין מה היו חושבים כל הגווארדיה של אייל (גיספן , לאון ושות׳ ) אם מישהו אחר היה כותב את השיר ׳כשאת איתו׳ ומציע להם אותו .. כתיבה בינונית ללחן מדהים , לא סתם זה שיר השנה ביוון.. חבל, ציפיתי ליותר אחרי זה אני והוזה אותך מולי שנלקחו מניקוס ורטיס וקוסטאס קאראפוטיס.. מה שיותר מעניין זה האם מסתובבים פה חולי יוונית כמוני ?

מסתובבים...

ומשהו נוסף על המילים של השיר

הביצועים הישראליים עולים על המקור הזר רק כשהמילים ממש מעולות

כמו למשל ברוח ים של עופר לוי ולילה לא לילה גם של עופר לוי

וגם בכמה ביצועים אדירים של זוהר מהימים ההם שהמילים עשו את כל ההבדל

היום מצאו שיטה, גונבים לחן, מדביקים לו "שברת לי את הלב" "הרסת לי את הנשמה" וכו'..

די מצוץ ביותר

אבל גם פה הם חייבים לעבור רף מסויים, אני חושב שרק אחרי מיליון צפיות מתחילים לקבל כסף

מה פתאום אתה יודע מה זה לעבור מליון צפיות? וגם אם עברת אתה יודע איזה קשה זה להשאיר את הסרטון פעיל אחרי המליון צפיות?

היה לי איזה פרוייקט פעם שעסק בוידאו וזה היה לפני שנה אז אני יודע מי נגד מי פחות או יותר

דיסק לא רע. יש כמה שירים טובים כבר משמיעה ראשונה וזה תמיד מבשר טובות לגבי אלבום. מאמין שאחרי כמה שמיעות הוא יתפוס אצלי חזק.

אותי מעניין מה היו חושבים כל הגווארדיה של אייל (גיספן , לאון ושות׳ ) אם מישהו אחר היה כותב את השיר ׳כשאת איתו׳ ומציע להם אותו .. כתיבה בינונית ללחן מדהים , לא סתם זה שיר השנה ביוון.. חבל, ציפיתי ליותר אחרי זה אני והוזה אותך מולי שנלקחו מניקוס ורטיס וקוסטאס קאראפוטיס.. מה שיותר מעניין זה האם מסתובבים פה חולי יוונית כמוני ?

גם את "איפה את" אייל גולן העתיק (ולזכותו ייאמר שהעתיק עם נגיעות שונות ובסגנון קצת אחר) מלחן יווני-שיר של פנוס קייאמוס), לי באופן אישי ממש לא מפריע שזמרים פה מעתיקים - להפך, אני אומר כן ירבו ורק מחכה לשמוע את השירים שאני מכיר ביוונית בגרסאות חדשות בעברית. זה שהמילים לפעמים בינוניות או למטה מזה זאת כבר בעיה אחרת, אבל עצם העובדה שמתבססים על הלחנים משם זאת ברכה. אלה השירים הכי יפים (מתוך האלבומים האחרונים של אייל גולן 4 שירים עם הלחנים הכי טובים ושתפסו הכי הרבה -אל תתפסו במילה- הם שירים עם לחן יווני: איפה את, זה אני, הוזה אותך מולי ועכשיו גם כשאת איתו) ואם לא ההעתקות משם כמות השירים היותר יפים בארץ נחתכת לפחות בשליש-חצי...

יש שירים ביוונית שאני רק מחכה בקוצר רוח כבר שנים שיעתיקו אותם ולא מבין איך זה לא קורה.

לשאלתך, מסתובבים חולי יוונית כמוך.. לאחרונה לא עמדתי בפיתוי וגם קניתי בוזוקי :thumbs:

חיים שלמים שיר נדיר

גם הסינגלים שהוא הוציא לפני חזקים

רק דבר אחד לא מובן לי , הוא הוציא עוד שיר בין האלבום הקודם לאלבום הזה , והוא לא נכנס לאלבום הזה... לשיר קוראים "נשמע לי טוב" - לא רע בכלל :thumbs:

זה דיי מבאס כשזמר מעתיק לחן ואתה שומע שיר ויודע שהוא לא מקורי אלא גנוב, אבל אייל גולן מבצע כל כך יפה את השירים שלו שזה פשוט נראה כאילו כל שיר נכתב והולחן במיוחד בשבילו.

הבנאדם שבר את כולם והוא לא ספק הכי גדול שאיי פעם היה פה, יותר מזוהר ויותר מכולם.

לגבי הדיסק, שמעתי אותו היום, נחמד, לא איזה עילוי אבל שווה להחזיק באוטו.

לחיי הבאת ברכה

בך הלב שלי זכה

אין אחת שעוד דומה לך

מאוהב רק בך

החיוך שלך מתוק

את גורמת לי לצחוק

לך אני אתן הכל

אלוהים גדול

את שלי, את נולדת בשבילי

רק כשאת נמצאת איתי

אושר אמיתי, בא אל ליבי

באת כמו שמש אל חיי