Jump to content

קורס מזורז לאנשי רוח

Shlomi062

Recommended Posts

הרב דב ליאור, הספר "תורת המלך", ח"כ מיכאל בן ארי וכו'...

יריב אופנהיימר עושה מספיק צרות בשביל כל השמות שציינת?

מתי הוא יקבל כבר **** הבן זונה הזה?

אבוי.

אתה סגור על זה ש"מגן דוד" ו"פטיש ומגל" לא יכולים להיות חברים?

כן אבל סביר שרוב האלו שחיברו את זה הלכו לפטיש והמגל, כי לפי תורת השמאל השיוויון הוא מעל הלאום שזה מה שמסמל המגן-דוד.

הקטע לדעתי שהופך את מכבי לימני שרוב אוהדי תל אביב השמאלנים, לפחות ברובם הלכו להפועל והימין הלך למכבי מבחינה טעבעית.

וחבל שאתה לא מודע שלרב דב ליאור אין יותר מידי כח והוא ממש לא קיבל על הספר שלו פרס-נובל של הציבור המתנחלי-דתי-לאומי.

הקטע לדעתי שהופך את מכבי לימני שרוב אוהדי תל אביב השמאלנים, לפחות ברובם הלכו להפועל והימין הלך למכבי מבחינה טעבעית.

אשמח לקבל הוכחה לטענה ההזויה הזאת.

אשמח לקבל הוכחה לטענה ההזויה הזאת.

זה תיאוריה שאני פיתחתי אחי, אז איך תסביר שכל הארגונים של מכבי נוטים ימינה ימינה מבחינה אידיאולוגית, יש כמה סיבות, אחת מהם זה אנטי הפועל כמו אייקס פיינורד, כל הדגלי ישראל והנאציות זה הרבה יותר בשביל לעצבן מאשר שהם באמת מאמינים בזה. וגם בגלל שרוב אנשי השמאל הלכו להפועל, אז לאן הלכו הימנים?

יש מבין?

שלטי "חברון מאז ולתמיד" היו ויהיו ב11 מנגד שלט שכתוב עליו כל מיני ססמאות שמאלניות קרוב לוודאי ויורידו אותו

נכון, אבל עדיין זה יותר מבסדר גמור לעשות דה לגיטימציה לארגון שדוגל בעשיית דה לגיטימציה. ככה שאני לא רואה פסול בקמפיין הזה.

במילון שלי יש עדיין הבדל בין "ביקורת", "דה-לגיטימציה", "שקר" ו"זיוף". לא זכור לי שראיתי את שלום עכשיו שולחים הודעות לעיתונות בחתימת מועצת יש"ע. אם זיוף לשם השמצה הוא בסדר, מה רע בפרוטוקולים של זקני ציון?

ואופסמיסט אתה נשמע לי בחור רציני בכל העסק הזה, באתר של בצלם כתוב "מרכז המידע הישראלי לזכויות אדם בשטחים", האם אני יהודי דתי ואני חושב שהתפילה המוסלמית ב3-4 בלילה פוגעת חד-משמעית בזכויות אדם אז בצלם יעזרו לי???אם וכאשר לא עלינו הם יגידו לי לא באופן מפתיע, מה הסיבה???וזה לא רק בשטחים תשאלו פה חברים מראש העין שגרים קרוב לאזור תעשייה יש שם רעש גם דיי גדול.

אה, זה לא רק בשטחים? שמעת מחברים מראש העין? איפה אתה גר?

ואיפה אתה חושב שאני גר? במדינת תל-אביב?

בתור שכן של העיר הערבית הגדולה בישראל, ומוקף בעוד 5 כפרים גדולים, התרגלתי לישון עם מואזינים כמו שהתרגלתי להתעלם ממנועי סילון כשגדלתי קילומטר מבסיס של חיל האויר. נעים? לא במיוחד. אפשר לחיות עם זה? כן.אחרי תקופה של משמרות לילה בבסיס בערבה, כשהייתי צריך לישון בשעות היום בחדר עם מזגן לא ממש תקין, ודיסקוטק מוזיקה מזרחית בפול ווליום מהדרוזים במרחק שני חדרים - מה זה כבר מואזין? רוצה לבדוק אם בצלם מה הם חושבים על זה? תשאל אותם. לא אותי. אני אישית חושב שכל מי שעושה רעש מוגזם בשעות לא סבירות מתנהג בצורה לא סבירה (ואני כולל בזה גם ימי הולדת, חתונות ואירועי הכנסת ספר תורה ששומעים מהצד השני של העיר).

על הדרך, תשאל בבקשה את הגברת סטרוק מ"ארגון זכויות האדם ביש"ע" מה יש לה להגיד על אוכלוסיה של כ 150,000 איש שנמצאת תחת שלטון ישראלי מלא (אחריות ישראלית ביטחונית ואזרחית) ללא זכות בחירה. או שגם היא לא בדיוק מתעניינת בזכויות אדם באשר הוא אדם...

אז כדי לאזן את הוידאו הזה, יום ירושלים נפתח בתליית שלטים של מרצ לשחרור ירושלים מיהודים

רק כדי שיהיה ברור, מה נכתב בדיוק בשלטים של מרץ?

שלא נגלה בטעות שאתה מתכוון לשלטים של "אם תרצו..."

אל תנסה להיות מצחיק, בבקשה..שלט נורא לגטימי ולא מתסיס ביום ירושלים...

ולמי שלא מצליח לקרוא: "מרצ תשחרר את ירושלים מהכיבוש, מהגזענות ומההדרה"

4fb8c01e129942b3.jpg

במילון שלי יש עדיין הבדל בין "ביקורת", "דה-לגיטימציה", "שקר" ו"זיוף". לא זכור לי שראיתי את שלום עכשיו שולחים הודעות לעיתונות בחתימת מועצת יש"ע. אם זיוף לשם השמצה הוא בסדר, מה רע בפרוטוקולים של זקני ציון?

אה, זה לא רק בשטחים? שמעת מחברים מראש העין? איפה אתה גר?

ואיפה אתה חושב שאני גר? במדינת תל-אביב?

בתור שכן של העיר הערבית הגדולה בישראל, ומוקף בעוד 5 כפרים גדולים, התרגלתי לישון עם מואזינים כמו שהתרגלתי להתעלם ממנועי סילון כשגדלתי קילומטר מבסיס של חיל האויר. נעים? לא במיוחד. אפשר לחיות עם זה? כן.אחרי תקופה של משמרות לילה בבסיס בערבה, כשהייתי צריך לישון בשעות היום בחדר עם מזגן לא ממש תקין, ודיסקוטק מוזיקה מזרחית בפול ווליום מהדרוזים במרחק שני חדרים - מה זה כבר מואזין? רוצה לבדוק אם בצלם מה הם חושבים על זה? תשאל אותם. לא אותי. אני אישית חושב שכל מי שעושה רעש מוגזם בשעות לא סבירות מתנהג בצורה לא סבירה (ואני כולל בזה גם ימי הולדת, חתונות ואירועי הכנסת ספר תורה ששומעים מהצד השני של העיר).

על הדרך, תשאל בבקשה את הגברת סטרוק מ"ארגון זכויות האדם ביש"ע" מה יש לה להגיד על אוכלוסיה של כ 150,000 איש שנמצאת תחת שלטון ישראלי מלא (אחריות ישראלית ביטחונית ואזרחית) ללא זכות בחירה. או שגם היא לא בדיוק מתעניינת בזכויות אדם באשר הוא אדם...

תודה על ההתייחסות אחי, אבל אני לא מבין אותך,כי ענית לי לא בתשובה של כן ולא("מתנהג בצורה לא סביר",כמה אתה יכול לשחק אותה נאור?!) בפירוט אלא פשוט הסברת כמה הם מסכנים וכמה אתה גם סבלת מזה ואני צודק שזה עושה רעש, האם כפעיל זכויות אדם היית עושה נגד זה משהו?לא, סביר להניח שאם במקום מוסלמים זה היה התפילה יהודית זה היה מעורר זעם בקול תרועה, כי פשוט לצאת בגלל אמונה באמצע הופעה של חיילת, לא להפגין ולהתחיל לחנך אנשים אלא פשוט לצאת זה פסול אצל אנשים אבל להעיר 400000 אלף איש שגרים בשטחים בגלל אמונה זה פשוט בסדר גמור.צביעות כבר אמרנו??ואין קשר בין מואזין לשטחים אתה יודע יש גם ערבים ישראלים אז סוגיית השטחים לא רלוונטית בכלל לדיון הזה רק השאלה שלי למה זה לא פגיעה בזכויות אדם בצורה חד-משמעית???

יריב אופנהיימר

"מהרסיך ומחריביך ממך יצאו".

יריב אופנהיימר זה חתיכת זבל אנושי, אדם חולה שגדל ללא חברים ומין הסתם היה מקבל כל הפסקה פיצוצים.

שיתאבד, איש חסר חשיבות, בוגד שפל.

לא הצלחתי להבין אם אתה סרקסטי...

אגב אבנר, קבל התחייבות:

אם אתה מארגן לי לינק או כתבה שמראה כי אני טועה, וכי ישנו תקדים שבו פלסטינאי נכנס לבסיס והמקסימום שעשה זה גרימת נזק לציוד ולא לחיי אדם אני משנה את דעתי בזה הרגע.

(קח ת'זמן לחפש בארכיון)

מילה!

שניה שניה, תן לי להבין כי זה מטורף.

אתה בעצם מתחייב לי כאן שפלסטינים רדיקליים (הרי הם פורצים לבסיס, זה רדיקלי) מסוכנים לנו יותר מבני עמנו הרדיקליים?

בוא'נה זה מנחם לשמוע. איזה כיף. אולי עם המתנחלים גם יהיה קל יותר לעשות שלום.

אתה בעצם מתחייב לי כאן שפלסטינים רדיקליים (הרי הם פורצים לבסיס, זה רדיקלי) מסוכנים לנו יותר מבני עמנו הרדיקליים?

שלום?

חחחחחחחחחחח :yahoo:

אחי אתה עצום.

אז על מה כל הויכוח פה בעצם?

אתה טוען שיש לך בעיה עם ההבדלים של הרבנים(ואני אוסיף גם "היחס של כלל הציבור") לשוני של דם יהודי לעומת דם פלסטינאי, אבל זה לא דבר שהוא מופרך. זאת אומרת, אני לא מדבר על אמונה דתית או על סמך התנ"ך, אלא על סמך עובדות בשטח!

אתה משחרר יהודי אחד תמורת 1000 פלסטינאים.

אתה שומע על פלסטינאים שרוצחים ילדים קטנים כדי להילחם באויב(דבר שאנחנו עדיין לא הגענו אליו, וגם אם תגיד לי ברוך גולדשטיין אני אגיד לך שהוא בטל אבל אחושרמוטה בטל בשישים, כמו גם זאדה ועוד 2 עשבים שוטים לכל היותר).

אתה שומע על אמהות פלסטינאיות שמדרבנות את בניהם לצאת ולהרוג יהודים למען "השוהדה", בניגוד לאימהות היהודיות שמדרבנות את בניהם להגן על מדינת ישראל(מדינת ישראל=האזרחים).

ועוד שלל דוגמאות שמראות לך מהיכן הגיע הביטוי ש"דם יהודי שווה מדם פלסטינאי".

אני אישית מפלל ליום הזה שדם פלסטינאי יהיה שווה לדם יהודי. כך לפחות נדע שאנחנו מתמודדים נגד אויביים ראויים ולא נגד חיות אדם. אבל אם התכוונת מבחינה דתית גרידא, אז כן, יש בדברייך משהו, למרות שאתה יכול לראות דה פקטו שיש בסיס מאחוריי האמירות האלה.

שטח B הוא שטח באחריות אזרחית פלסטינית, כך שלא מדובר כאן על אנשים שנמצאים גם תחת שלטון צבאי ישראלי וגם תחת אחריות אזרחית ישראלית (כמו שהיה בעצם לפני אוסלו כאשר החל השלטון הצבאי ב-1967). אלו חייבים להיות פלסטינאים שחיים בשטח C ואני מודה שהנתון הזה מפתיע אותי.

בדיוק. מהידוע לי כל יישוב פלסטיני מוכר שלא בשטח A קיבל מעמד של שטח B.

סתם דוגמא שנראית מצחיקה אבל יש בה מן האמת, והיא מתחום רישוי התחבורה בשטחים: אם הייתה כמות כזו גדולה של פלסטינים שלא חיים תחת אחריות אזרחית פלסטינית אלא תחת אחריות אזרחית ישראלית, הם לא היו יכולים למשל לקבל מספר רישוי של רכב פלסטיני והיו חייבים לקבל לוחית רישוי ישראלית. מאחר והן חיים תחת ממשל צבאי ישראלי מלא, הם לא יכולים לקבל לוחיות צהובות (תושבי השטחים מעולם לא קיבלו לוחיות ישראליות אלא שונות המעידות כי הם מגיעים משטח ממשל צבאי).

נסעתי כמה וכמה פעמים השנה בשטחים, ראיתי מן הסתם גם תמונות אבל אתה היית שם יותר ממני וראית יותר סיטואציות שם ממני. אתה נתקלת שם אי פעם בלוחית רישוי לרכב מהסוג הזה בזמן שרותך בשטחים? אין לי ספק שלא נתקלת. אלו הלוחיות הישראליות לתושבי השטחים מיו"ש. הם נעלמו מהנוף מזמן (אני זוכר אותן עוד משנות ה-90'), כי כנראה אין כמעט פלסטינים החיים בשטח C, אם בכלל.

zter2.jpg

כבר חשבתי שמרץ תלתה שלטים של "לשחרר את ירושלים מהציונים. אני מבין שאתה בעד שבירושלים יהיו גזענות, כיבוש והדרת נשים...

אם זה מה שמתסיס אותך, הבעיה היא שאתה תוסס בקלות...

תודה על ההתייחסות אחי, אבל אני לא מבין אותך,כי ענית לי לא בתשובה של כן ולא("מתנהג בצורה לא סביר",כמה אתה יכול לשחק אותה נאור?!) בפירוט אלא פשוט הסברת כמה הם מסכנים וכמה אתה גם סבלת מזה ואני צודק שזה עושה רעש, האם כפעיל זכויות אדם היית עושה נגד זה משהו?לא, סביר להניח שאם במקום מוסלמים זה היה התפילה יהודית זה היה מעורר זעם בקול תרועה, כי פשוט לצאת בגלל אמונה באמצע הופעה של חיילת, לא להפגין ולהתחיל לחנך אנשים אלא פשוט לצאת זה פסול אצל אנשים אבל להעיר 400000 אלף איש שגרים בשטחים בגלל אמונה זה פשוט בסדר גמור.צביעות כבר אמרנו??ואין קשר בין מואזין לשטחים אתה יודע יש גם ערבים ישראלים אז סוגיית השטחים לא רלוונטית בכלל לדיון הזה רק השאלה שלי למה זה לא פגיעה בזכויות אדם בצורה חד-משמעית???

לא כפעיל זכויות אדם. כאזרח הייתי עושה עם זה משהו, ואם זה היה תלוי בי הפיקוח העירוני היה מחרים גם את הרמקולים של המסגד וגם את הרמקולים של אולמי החתונות, וגם את הרמקולים של חגיגות הכנסת ספרי התורה לבתי הכנסת (וגם פלאפונים של מי ששומעים מוזיקה במרחב ציבורי בלי אוזניות). אבל סביר להניח שאם הייתי כותב שאני מעוניין לאסור הגברה באירועי הכנסת ספר תורה בכל הקשר אחר היו כותבים עלי שאני אנטישמי ושונא יהדות. לא?

איפה הבנת שלהעיר אנשים בלילה זה בסדר מבחינתי? להפריע לאנשים במפגעי רעש זו פגיעה בזכויות אדם, ובעיקר התנהגות אנטי-חברתית. אבל לכל אחד יש סדרי עדיפויות, והמציאות לא בנויה רק על ה"חד-משמעי" אלא גם על המשקל היחסי ועל סדרי העדיפויות. בצלם חושבים שיותר ממיליון איש (לא נכנס לדקויות של חלוקת האחריות כרגע) תחת שליטה ישראלית וללא זכויות אזרחיות (+כל הדברים הנלווים) הם פגיעה חמורה בהרבה מאשר מפגעי רעש בשעות הלילה. אורית סטרוק חושבת שאלימות של שוטרים נגד מפגינים (בתנאי שהם אנשי ימין שמתנגדים לפינוי מאחזים, ולא סתם שמאלנים או פלסטינאים שהיה צריך לירות בהם) היא פגיעה חמורה יותר גם מזה וגם מזה.

אופטימיסט, על אילו 150 אלף מדובר?

אלה שחיים (לפי הנתון שהצלחתי למצוא) בשטחי C, תחת אחריות ביטחונית ואזרחית של ישראל. האחרים חיים תחת אחריות אזרחית פלסטינית, ומשתתפים כזרחים בבחירת מוסדות השלטון שלהם (עד כמה שההפלסטינים מצליחים לקיים בחירות מדי פעם).