Jump to content

קורס מזורז לאנשי רוח

Shlomi062

Recommended Posts

לא הבנתי כלום.

שנגיד בצלם מפגינים יש איתם ערבים ובצלם לא נכנסים לבסיסים לדקור אבל כן כדי למחות.

מה הטענה שלך בעצם?

לא משנה עזוב אחי תיהיה בריא, לא סובל את הוויכוחים האלו במחשב\פורום.

נ.ב

מה שמטריף אותי וגורם לי לכתוב פה זה שפשוט מעצבן אותי שאנשים פה מדברים בשפה גבוהה ונשמעים חכמים אבל מתחת לפני השטח הם מדברים שטויות.סתאם ילד תמים יחשוב שוואלה הם צודקים והכל פה טוב ויפה ומתנחלים מפריעים לסדר היום במדינה שלנו.

לא משנה עזוב אחי תיהיה בריא, לא סובל את הוויכוחים האלו במחשב\פורום.

נ.ב

מה שמטריף אותי וגורם לי לכתוב פה זה שפשוט מעצבן אותי שאנשים פה מדברים בשפה גבוהה ונשמעים חכמים אבל מתחת לפני השטח הם מדברים שטויות.סתאם ילד תמים יחשוב שוואלה הם צודקים והכל פה טוב ויפה ומתנחלים מפריעים לסדר היום במדינה שלנו.

1) לא ברור לי מאיפה הרגשי נחיתות האלה.

2) ברצינות לא הבנתי את הטענה שלך, בגלל זה ניסיתי להבין למה אתה מתכוון.

3) אפשר לדבר גם בארבע עיניים ותשפוט את האינטיליגנציה שלי("מתחת לפני השטח")

4) אשמח אם תסביר לי שוב את הטענה שלך, כדי שאני אתייחס בהתאם.

1) לא ברור לי מאיפה הרגשי נחיתות האלה.

2) ברצינות לא הבנתי את הטענה שלך, בגלל זה ניסיתי להבין למה אתה מתכוון.

3) אפשר לדבר גם בארבע עיניים ותשפוט את האינטיליגנציה שלי("מתחת לפני השטח")

4) אשמח אם תסביר לי שוב את הטענה שלך, כדי שאני אתייחס בהתאם.

99% מההודעה שלי לא היית כלפיך נשמה דווקא אתה לדעתי רושם לעניין לרוב וגם בנושא כל הפליטים ומסתננים הרבה חברים כבר קראו לי "שמאלני" ואני לא סתאם ראש בקיר גבר, רגשי הנחיתות? לא ולא אחי הכל נטו מפשוט שאנשים פה חיים בבועה ותאכלס אם הייתי רואה אותם בארבע עיניים אז יכולתי באמת לשכנע אותם במשהו, אני לא יודע להסביר את עצמי במקלדת.

נ.ב

אופסמיסט אני מחכה בשיא הרצינות לתשובה שלך לשאלה ששאלתי מקודם, האם התפילות שלהם עם הרמקולים ב3-4 בלילה זה לא פגיעה בזכויות אדם באזור השטחים ?!

אבל פה בדיוק מתחילה הבעיה. אף אחד לא אומר שכל המתנחלים הם אנשים אלימים (ואני אפילו לא אשתמש ב"כמה מחבריי הטובים ביותר", למרות שזה המצב. והנה, עשיתי את זה), הבעיה היא שברגע שדם פלסטינים פחות משמעותי מדם יהודי, אז יאללה. אם כמה עבריינים חודרים לחטמ"ר אפרים, אסור לירות בהם (ובצדק, ואפילו יריב אופנהיימר כתב שיהיה פשע לנהוג כלפי מתנחלים בצורה כזאת, כי אצלו אין הפרדה בין סוג דם, אלא חשיבה על זכויות אדם פרופר), אבל ברגע שזה פלסטינים? זה כבר איום מיידי, ממוקד וכזה שמחייב בכל מצב ירי ע"מ להרוג.

מתי בפעם האחרונה שמעת על מחבל יהודי שנכנס לבסיס ע"מ להרוג את חיילי צהל?

ערבים? רק תן להם 10 שניות בלי שמירה בבסיס..

אופסמיסט אני מחכה בשיא הרצינות לתשובה שלך לשאלה ששאלתי מקודם, האם התפילות שלהם עם הרמקולים ב3-4 בלילה זה לא פגיעה בזכויות אדם באזור השטחים ?!

כשמדובר בערבים - הכל מותר והכל אפשרי בחסות הדמוקרטיה.

יום ירושלים, 2012, עשרות (מאות?) אנשי הציונות הדתית בשירי הלל ושבח לשמאלנים ולערבים. איזה כיף זה שהם מלח הארץ!

http://www.youtube.com/watch?v=Y9ZE1Pe0yeI

יום ירושלים, 2012, עשרות (מאות?) אנשי הציונות הדתית בשירי הלל ושבח לשמאלנים ולערבים. איזה כיף זה שהם מלח הארץ!

בושה וחרפה שככה מתייחסים לאויבים.

רוצו להביא להם פרחים! לכו להגיד להם מילות תודה על זה שהם טובחים בבני עמכם יומם וליל!

אבנר אתה חולה

בושה וחרפה שככה מתייחסים לאויבים.

רוצו להביא להם פרחים! לכו להגיד להם מילות תודה על זה שהם טובחים בבני עמכם יומם וליל!

אבנר אתה חולה

לא דיברתי על איך להתייחס לאויב (שמאלנים ו״ערבים״ זה לא האויב, נגיד ״מוות למחבלים״ היה מובן. אינפנטילי, אבל מובן).

הקטע שזה יום ירושלים, תחגגו, תשירו לה, תטיילו בה, אתם כ"כ אוהבים את המדינה שאין לכם בעיה שבגללכם היא מאבדת לגיטימציה בעולם, אבל במקום כל זה לנצל את היום היפה הזה לשירי הסתה? קצת הפועל.

לא דיברתי על איך להתייחס לאויב (שמאלנים ו״ערבים״ זה לא האויב, נגיד ״מוות למחבלים״ היה מובן. אינפנטילי, אבל מובן).

הקטע שזה יום ירושלים, תחגגו, תשירו לה, תטיילו בה, אתם כ"כ אוהבים את המדינה שאין לכם בעיה שבגללכם היא מאבדת לגיטימציה בעולם, אבל במקום כל זה לנצל את היום היפה הזה לשירי הסתה? קצת הפועל.

בהלך הרוח של המדינה ומהדרישה של הערבים לחלק את ירושלים, זה מובן ואפילו נדרש דווקא ביום ירושלים.

אם ערבים לא אויבים ( :doh: ) , אז מי כן?

הא איך שכחתי, המתנחלים כמובן.

מי ששר ביום ירושלים "מוות לערבים" או "מוות לשמאלנים", הוא יותר שונא מאוהב. וזו לא הדרך של היהדות, אלא של הדת. ירושלים לא "שייכת" לדת, אלא ליהדות(ככה בשביל לסבר את האוזן). קיצור חבל בשביל הנערים האלה שהגיעו לרמה הזאת.

אוי ואבוי.

אם אתה שופט חבורת ילדים, אז תעלה סרטונים שלנו ששרים לטועמה שירים כאלו גם.

או נהמות לטוטו.

או טוטו זה שם של כלב.

או שירים על השכונה אבא שיכור וכאלה...

יש מבין?

זה ילדים, זה התלהבות של ההמון.

אם הם צודקים? לא הם טיפשים.

ומהדינה מאבדת לגיטימציה בגלל סרטונים שעושים אנשי בצלם על זה שמחבלים שנכנסו עם נשקים (אוי, זה הושמט בסרטון) חוטפים מכות רצח תוך כדי התנגדות למעצר.

ואה כן...קוראים להחרים את המדינה שהם חיים בה...מבולבל? גם אני!

כל הוויכוחים פה עקרים וללא משמעות...

יש שחושבים שהערבים הם אויבי מדינת ישראל והעם היהודים, ואין לסמוך עליהם...ויש כאלה שחושבים הפוך...

אז אני ישנא ערבים עד יום מותי ולא יתערבב איתם ולא יסמוך עליהם, וקינג רובן ואבנר ואופסימיסט ושותפיהם .....הבת שלהם תקבל זיין מאיזה ערבי ויאללה שוויון לכולם.

כל האנשים מהסרטון הם ילדודס בהתלהבות ..

אבל זה לא משנה את זה שהם צודקים תמיד.. הערבים תמיד ישארו החיות והם לא רוצים שלום ומי שלא מבין את זה ,כסיל.

אין בכלל מה להשוות ביננו לבינהם הם בהמות בלי לב .

אבנר אני אשמח אם תגיד לי מתי יהודי התפוצץ או ניסה בכלל במקום הומה ערבים ?

או מתי יהודי רצח תינוקות ערבים ?

או מתי יהודיה פיתתה נער ערבי ואז הייתה שותפה לרצח שלו ?

זה ההבדל שאנחנו עם השנאה גם יודעים להבדיל ואני לא מסוגל להרוג בכלל ילד גם אם הוא **** .

אבנר,למה ההיתממות?

למה אתה לא מציין מי נמצא מול אותם צועדים וגרם להתלהטות הרוחות ביום ירושלים?

למה אתה לא מזכיר את ההתגרויות הבלתי פוסקות לאורך כל היום?

אז כדי לאזן את הוידאו הזה, יום ירושלים נפתח בתליית שלטים של מרצ לשחרור ירושלים מיהודים

ולאורך כל היום פעילי סולידריות שייח ג'ארח, פעילי שמאל וכמובן אחיהם הערבים הקניטו וגידפו את הצועדים,שוטרים,חיילים ובעיקר את המדינה..

ששש..אף מילה בתקשורת..רק הסתה של אנשי הציונות הדתית! קל להתמקד ביום כזה רק בסטראוטיפ ולא לציין את עשרות האוטובוסים שהגיעו מכל הארץ ולא רק מיו"ש..

ואבנר,קודם כל מברוק על הג'וב בוואלה (בלי אף טיפה של ציניות)

אבל שאלה אחת שאולי אתה תוכל לענות לי, למה בניסיון פיגוע האחרון בגוש עציון כשמחבל ניסה לרצוח קצין עם סכין ובזכות תושייה של הקצין בסוף דקר את עצמו

רק וואלה בחר לציין בכותרת ש"פלסטיני נפצע בעת ניסיון החרמת סכין ע"י צה"ל" ? בעוד שאר האתרים(כולל וואינט ומעריב) ציינו במפורש שהיה פה ניסיון פיגוע.

אשמח לתשובה..

שמע טוב מר אנטיפא, אני לא יודע אם אתה אוהד מכבי או מאולטראס הפועל או אולי אפילו מהחברים המגניבים שלהם בחו"ל, מה שבטוח שלא חשבת שאולי כל האלימים מתקבצים ביחד ולכן זה נראה ככ הרבה למרות שמבחינת אחוזים הם כ"כ קטן, ממש קטן, ורוב מי שהולך שהוא הוא לא באחוז הקטן הזה זה נטו בגלל שתקפו אותו כמו הסיפור של ההוא שערבי רדף אחריו עם אבן או סכין ואז הוא נתן שני יריות לאוויר לא ניסה לפגוע והערבי לא הבין שיש גבול לנאורות ובגלל שהערבי לא נרתע מהיריות והמשיך לרדוף אחריו אז הוא ירה עליו והרג אותו :yellow_cool1: .

מרגששששש!!!

כבר איזה שנתיים לא קראו לי אוהד הפועל בפורום.

ובקשר לגיבוב השטויות שרשמת אח"כ,

אבנר ידידי ניסח את זה בצורה טובה:

להגיד שהמתנחלים הם אלימים זה אמורפי מדי. להגיד שמדובר באוכלוסיה שיותר מקרי אלימות מזוהים איתה מדי שנה, זה הגיוני לחלוטין.

לומר שזו קבוצה אידיאולוגית שרבים מראשיה מכשירים אלימות ככלי משרת לאידיאולוגיה שלהם - זו עובדה מוצקה.

ואני אוסיף,

הבסיס האידאולוגי של תנועת ההתנחלויות מכשיר אלימות וגזענות,

ועצם הקיום של ההתנחלויות הוא מעשה אלים.

מרגששששש!!!

כבר איזה שנתיים לא קראו לי אוהד הפועל בפורום.

ובקשר לגיבוב השטויות שרשמת אח"כ,

אבנר ידידי ניסח את זה בצורה טובה:

ואני אוסיף,

אתה מחפש אש.

להגיד שלהתגרות בחיילים זה בסדר ולפעול בהתאם זה גרוע יותר.

ואני אוסיף,

אמת. השאלה היא איך נוצרת האלימות הזאת. הלא, המתנחלים לא יורדים לכפרים סתם, יש איזה קטליזטור שגורם לטריגר הזה.

מעניין מאוד מה זה הטריגר הזה

;)

שמעתי מעשיה שבהרי יהודה ושומרון שוכנים יצורים חמודים, ורודים ושעירים בשם "הערבים", ולפי האגדה, אותם "הערבים" תוקפים מתנחלים ולא אחת אף רוצחים אותם...אבל לך תאמין לאגדות.

מה שהכי מצחיק אותי פה שכל בנאדם שני פה מתלהב מאיזה אוהד פאו שזורק אבנים על סבתא של אוהד אולימפיאקוס אבל שמישהו מתנהג באלמות בגלל אידיאולוגיה אז פתאום זה רע, לא שהאידיאולוגיה הפלסטינאית לא דוגלת באלימות, תחשבו על ההודעה הזאת טוב טוב, להתלהב מחוליגנים שרבים על פאקינג ספורט זה מגניב אבל שיש אידיאולוגיה אז זה מטופש?!

ועומרי לא קראתי לך אוהד הפועל אלא אתה נשמע כמו אוהד הפועל, אתה יודע אנטיפא וזה.אבל תגיד תאכלס בלי לשקר הדעות שלך יותר קרובות לפטיש והמגל מאשר מגן-דוד, מה לא ככה?

והשמאל הקיצוני? מי שלמד מעט תנ"ך שילמד את הביטוי "ערב-רב","אספסוף".

אמת. השאלה היא איך נוצרת האלימות הזאת. הלא, המתנחלים לא יורדים לכפרים סתם, יש איזה קטליזטור שגורם לטריגר הזה.

מעניין מאוד מה זה הטריגר הזה

;)

הרב דב ליאור, הספר "תורת המלך", ח"כ מיכאל בן ארי וכו'...

ועומרי לא קראתי לך אוהד הפועל אלא אתה נשמע כמו אוהד הפועל, אתה יודע אנטיפא וזה.אבל תגיד תאכלס בלי לשקר הדעות שלך יותר קרובות לפטיש והמגל מאשר מגן-דוד, מה לא ככה?

אבוי.

אתה סגור על זה ש"מגן דוד" ו"פטיש ומגל" לא יכולים להיות חברים?

עומרי, גם אפשר להקביל את זה שכל המתנחלים אלימים לזה שכל מי שבשחקן ובאולטראס אלים, אידיאולוגיית היציע אלימה כמו אידיאולוגיית המתנחלים?! הרי על מה הם רבים?! בא נגיד ככה שלמתנחלים יש הרבה יותר סיבות להיות אלימים ואני לא עכשיו יתחיל לעבור לך על כל ה123331 סיבות שיש אבל צא מהסרט, אלימות איפה שהוא תמיד תיהיה בחיינו אצל א' זה יהיה במלחמה על הבית ועל הארץ שלו ושל ב' יהיה על שליטה ביציע.

נ.ב

בהצלחה לכל הניגשים למתמ' מחר.