Jump to content

גימלים-איך?

Recommended Posts

אהלן.

אני כנראה הולך להידפק ולקבל הקפצה בפסח בגלל שאני מוקף בשרמוטות, לכן אני רוצה להקדים תרופה למכה ולהוציא גימלים.

עכשיו, אני יודע שלהוציא במאוחדת גימלים זה בדיחה, אבל אני רוצה משהו בטוח ב100% שלא יהיה בעיות

אשמח לשמוע את כל השיטות/דרכים שלכם

תודה

שכבת עם משהי שאתה לא מכיר במועדון ומאז כואבות לך הביצים אתה לא יכול לזוז.

חחחחחחחחחחח זה אמיתי??

אהלן.

אני כנראה הולך להידפק ולקבל הקפצה בפסח בגלל שאני מוקף בשרמוטות, לכן אני רוצה להקדים תרופה למכה ולהוציא גימלים.

עכשיו, אני יודע שלהוציא במאוחדת גימלים זה בדיחה, אבל אני רוצה משהו בטוח ב100% שלא יהיה בעיות

אשמח לשמוע את כל השיטות/דרכים שלכם

תודה

איפה אתה משרת בקריה?

אף פעם לא הוצאת במאוחדת? כנס לרופא רק מכמה שיעולים יש לך כבר 3 גימלים,תעשה הצגות תגיד שלשולים כאבי בטן-גרון יש לך 3-4 גימלים.

איפה אתה משרת בקריה?

אף פעם לא הוצאת במאוחדת? כנס לרופא רק מכמה שיעולים יש לך כבר 3 גימלים,תעשה הצגות תגיד שלשולים כאבי בטן-גרון יש לך 3-4 גימלים.

אני יודע שזה בית זונות ושזה בכלליות ככה עובד...אבל אשמח אם זה לא יותר מידי שתפרט בדיוק מה ואיך...כי אני לא רוצה להיכנס ולצאת טמבל ולא לקבל כלום

תודהעל הכל

עזוב אותך מאוחדת זה טיול.

בביקורופא מה שהכי יעיל זה, לשים קרח על הברך כמה דקות, אח"כ לתת מכות חלשות עם כף במשך כמה דקות.

נהיה לך אדום ומעט נפוח ואתה לא מרגיש טוב. אם אתה רזה ואשכנזי(עדיף), אז זה בכלל בולט.

כנס, תגיד לו קיבלת ברך אל ברך בכדוסל ואתה לא יכול ללכת.

תוכל להוציא לאורך טווח לפחות 10.

אבל להכנס בצליעה, לא להכנס כמו טמבל ולהגיד לו אחרי זה אתה לא יכול ללכת אחרי שראה אותך רץ לשירותים בחוץ.

אם אתה במאוחדת תגיד שכואבת לי הגבה ותקבל 3 גימלים

אם אתה בביקור רופא אחי אתה יכול לנסות לכרות לעצמך את הרגל ואז אולי תקבל 2 והמפקד שלך יגיד לך לבוא יום שני

אם אתה במאוחדת תגיד שכואבת לי הגבה ותקבל 3 גימלים

אם אתה בביקור רופא אחי אתה יכול לנסות לכרות לעצמך את הרגל ואז אולי תקבל 2 והמפקד שלך יגיד לך לבוא יום שני

מצבך טוב

אתה תבוא עם יד כרותה ויתנו לך גימל אחד כי בטוחים שבלילה אתה משחזר את עצמך.

כיום ה"דרך הבטוחה" היחידה לגימלים שאני מכיר בצבא היא "איידס ינשופים"

לא, זה לא סוג של איידס. אבל זאת מחלה שקשה מאוד לאבחן בהתחלה שלה, ובגלל שהיא מאוד מדבקת היא מבטיחה לך לפחות שבוע גימלים עד לתסמינים מתקדמים.

כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד שקמת בבוקר והרגשת שאתה לא יכול להזיז תרגליים. כאילו הן "מתות" והן התעוררו רק אחרי כמה דק, ושכואבות לך ממש הברכיים, ושלא נפצעת/נפלת.

אם קר בחוץ (עדיף לעשות את זה בחורף) להגיד שכואב לך בנשימה, סוג של דקירות.

והכי חשוב, להגיד שירד לך מלא דף מהאף והוא היה מאוד "נוזלי". ואפשר להוסיף שאתה מרגיש טיפה מסוחרר (כאילו בגלל הדם, אבל לא הבנת שזה בגלל שירד דם.. אתה סתם מספר כדי שהוא ידע, מוסיף לאמינות)

הוא יתן לך במקום 7 גימלים והפניה דחופה לרופא כלי דם לשבוע אחרי בדיוק.

תהנה.

מרפאה שלך? רופא משפחה שלך? הוא אוהב אותך? מכיר אותך?

"שלום אדון דוקטור, יש לי שמירה ולא בא לי עליה, איכפת לך לחתום לי פה על 5 ימים שאני לא יכול לעבוד?"

הרופא:" מה לרשום לך"

אתה:"אני יודע... דלקת גרון... קילקול קיבה"

הרופא:"אין בעיה 100%, דרך אגב מה שלום אמא ואבא?"

ככה היה לי בקורס תכנות שהייתי יכול לפנות לרופא שלי ממכבי, ניסיתי הצגה, הוא קלטא אותי, שאל כמה אני רוצה, אמרתי לו 5, אמר לי סגור :)

מרפאה שלך? רופא משפחה שלך? הוא אוהב אותך? מכיר אותך?

"שלום אדון דוקטור, יש לי שמירה ולא בא לי עליה, איכפת לך לחתום לי פה על 5 ימים שאני לא יכול לעבוד?"

הרופא:" מה לרשום לך"

אתה:"אני יודע... דלקת גרון... קילקול קיבה"

הרופא:"אין בעיה 100%, דרך אגב מה שלום אמא ואבא?"

ככה היה לי בקורס תכנות שהייתי יכול לפנות לרופא שלי ממכבי, ניסיתי הצגה, הוא קלטא אותי, שאל כמה אני רוצה, אמרתי לו 5, אמר לי סגור :)

פשוט בית בושת

הלוואי עלי...חח

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

איך מוציאים גימלים ממאוחדת? אני יכול ללכת לקופת חולים שלהם היום בערב ולנסות להוציא?

לא, זה לא סוג של איידס. אבל זאת מחלה שקשה מאוד לאבחן בהתחלה שלה, ובגלל שהיא מאוד מדבקת היא מבטיחה לך לפחות שבוע גימלים עד לתסמינים מתקדמים.

כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד שקמת בבוקר והרגשת שאתה לא יכול להזיז תרגליים. כאילו הן "מתות" והן התעוררו רק אחרי כמה דק, ושכואבות לך ממש הברכיים, ושלא נפצעת/נפלת.

והכי חשוב, להגיד שירד לך מלא דף מהאף והוא היה מאוד "נוזלי". ואפשר להוסיף שאתה מרגיש טיפה מסוחרר (כאילו בגלל הדם, אבל לא הבנת שזה בגלל שירד דם.. אתה סתם מספר כדי שהוא ידע, מוסיף לאמינות)

תהנה.

איך מוציאים גימלים ממאוחדת? אני יכול ללכת לקופת חולים שלהם היום בערב ולנסות להוציא?

תהנה.

איזה עולם אחר זה שאתה יכול לקבל גימלים מרופא המשפחה שלך :unsure:

אצלנו היית חייב ללכת לקצין העיר או לרופא היחידתי, לחכות 100 שנה בחוץ, להכנס, וגם אם יש לך 38 חום אתה מרגיש שהוא חושב שאתה עובד עליו. עד שקיבלת גימל יצאה הנשמה (ונדמה לי שהיה אפשר לקבל רק 3 גימלים בסופם היית צריך לחזור לחדש).