Jump to content

מכבי ת"א - פנאתינייקוס שלב ההצלבה

kutomer

Recommended Posts

גמרתייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי :love4: :love4: :love4: :love4: :love4: :love4: :love4: :love4: :love4:

מכבי :wubyellow3:

ועוד מילה לאוהד גרינוולד ( אני יודע שיש פה כמה שמכירים אותו ) תאכל תלב ימזדיין מטונף ! הניצחון הזה בא לכם בפרצוף לך ולכל הזבלים !!!!!!!!!

הוא אמור להיות אוהד מכבי לא ? ( לפחות ככה מספרים ) זה נראה שהוא גדל בשער 5.

דיוויד בלו משוגע עם תעודות איזה ביצים ישלו לזרוק שתי שלשות כאלה אחת אחרי השניה ולתפור אותם

משחק גדול וניצחון ענקקק

יש דיבורים שהוא רוצה לפרוש,צריך לאזוק אותו לסלים ביד אליהו שלא יחשוב בכלל על זה.

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

אפשר כבר לאסוף כוחות לעונה הבאה.

הסדרה הזאת היא לא כוחות, ותגמר לדעתי בשלושה או ארבעה משחקים (הימור שלי 3-0 חלק).

צריך להגיד את האמת, אנחנו לא מספיק טובים השנה והצלחנו להגיע לשלב הזה מכוח האינרציה.

פאו דרגה אחת לפחות מעלינו, ויותר טובה מאיתנו בכל עמדה על המגרש.

אני אגיע להיכל ביום שלישי בתקווה לבלתי צפוי, ובכל מקרה אגיד בסיום הסדרה תודה לקבוצה על כך שגם בעונה לא מדהימה הם מגיעים לשמונה הגדולות.

למישהו יש כובע?

אבקש לשלוח אלי הביתה מתובל בקצת מלח ופלפל.

ובנימה קצת יותר רצינית,

דייויד ושחקנים יקרים, סליחה על חוסר האמון. המועדון הזה מוכיח פעם אחר פעם מה המשמעות של רוח המועדון.

יכול להיות שנעפיל לפיינל פור, יכול להיות שנפסיד משחק בבית ונודח. זה לא משנה את העובדה שלמועדון הזה יש רוח בלתי נגמרת. כי תבוסות בספורט זה דבר שקורה, הצורה שקמים מהן היא זו שמעידה על חוזקה של קבוצה.

למישהו יש כובע?

אבקש לשלוח אלי הביתה מתובל בקצת מלח ופלפל.

ובנימה קצת יותר רצינית,

דייויד ושחקנים יקרים, סליחה על חוסר האמון. המועדון הזה מוכיח פעם אחר פעם מה המשמעות של רוח המועדון.

יכול להיות שנעפיל לפיינל פור, יכול להיות שנפסיד משחק בבית ונודח. זה לא משנה את העובדה שלמועדון הזה יש רוח בלתי נגמרת. כי תבוסות בספורט זה דבר שקורה, הצורה שקמים מהן היא זו שמעידה על חוזקה של קבוצה.

!!!

כל המשחק ישב לי בראש מנצ'סטר יונייטד.

רוח של מועדון ענק.

יונייטד יכולה לקבל שש מהסיטי באולד טראפורד וכולם מדברים שזה לא זה ואין להם מה למכור...הצחקתם אותם. יש להם תרוח של אימפריה! וזה יותר מכל שחקן. אז היא תבוא למגרש של הסיטי ותתן להם בראש - כי רוח של מועדון זה לא משהו שאפשר לקנות בכסף. מועדון ענק יחזור ממפלה יותר חזק ויותר גאה.

פשוט תודה :wubyellow3:

תודה שזכיתי לצבע הנכון.

איפה אנחנו ואיפה ההם.

מטורף מאיפה בלו הביא תשלשות האלה במאני טיים, אני זוכר באולסטאר הישראלי בתחרות שלשות הוא עף בסיבוב הראשון כשחצי מהזריקות הוא החטיא..

מטורף מאיפה בלו הביא תשלשות האלה במאני טיים, אני זוכר באולסטאר הישראלי הוא עף בסיבוב הראשון בתחרות שלשות כשחצי מהזריקות הוא החטיא..

זה בלו. שזה חשוב באמת זה נכנס.

מטורף מאיפה בלו הביא תשלשות האלה במאני טיים, אני זוכר באולסטאר הישראלי הוא עף בסיבוב הראשון בתחרות שלשות כשחצי מהזריקות הוא החטיא..

מאני טיים

די די די זה לא אמיתי!

איזה קבוצה כמה לחימה כמה חיבור כמה נחישות!

וואוווו! לחזור אחרי תבוסה כזאת כמו שהייתה בשלישי ליתרון 9 5 דק' לסיום לאבד את היתרון לקלוע 0.1 מאיות אחרי סוף המשחק, ללכת להארכה לחזור 40 שניות לסיום מפיגור ולנצח!

יייייייייייייייייששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש