Jump to content

הסיבה שעושים צחוק מהימין בכל מקום

פושטק

Recommended Posts

הלוואי שת"א תחטוף.

אף אחד לא מעוניין בהרוגים או פצועים חלילה, אבל כתוצאה מזה שהיא תחטוף התמונה בעזה תשתנה ואתה יודע את זה.

אתה רוצה להגיד לי שההודעות האלה לא מזעזעות אותך?

זה כמו סכין בלב לקרוא את זה, ואני ימני ותל-אביבי.

ממש לא מזעזעות. מדובר על ילדונים שאני בספק רב אם עברו את גיל 16 פרט לכמה בודדים.

לא הייתי מתרגש מזה ואני גר קרוב מאוד לת"א.

לא הבנתי אתה יענו מחשיב את עצמך למחבל? מה נסגר?

כן אחי למה אתה שואל?

מה יש להמשיך?

פשוט אל תקחו את הדברים האלה לכיוון הלא נכון...

ילדים מטומטמים, איפה הם היו כשבת"א התפוצץ כל יומיים אוטובוס אחר?

כן, אבל מה הקשר?

מה שקורה בדרום, ירי הטילים ופגזי המרגמות, כל הטירוף הזה מוכיח שאין לנו מה לעשות בעזה וצריך לצאת משם - וכמה שיותר מהר. כל יום נוסף שאנחנו בעזה רק מגביר את הזעם והתיסכול של תושבי הרצועה שבסך הכל רוצים לחיות בשקט, בלי מחסומים ובלי לראות התנחלויות לאן שמפנים את המבט.

צריך להפסיק את הכיבוש, להפסיק לגזול מהם את אדמותיהם, לתת לתושבי הרצועה תקווה ולנו חיים בלי טרור וללא הפגזות. לראות את האויב כבני אדם ולא כמחבלים שמשגרים עלינו טילים. שלום עושים עם אויבים. כן, חייבים לצאת מהרצועה כדי להראות שאנחנו רוצים שלום באמת. לא סיסמאות ריקות מתוכן אלא צעד אמיתי. לצאת לגמרי, עד הקו הירוק, לגבולות '67 בלי התחכמויות.

אי אפשר להבין את העקשנות. שהרי אם רק נראה להם רצון טוב, אבל באמת - הם יבינו. אין צל של ספק שאם רק נצא מהרצועה, נחזק את המתונים. החמאס ושאר הקיצוניים ייעלמו משום שנשמוט להם את הקרקע מתחת הרגליים. הרי לא יהיה להם שום כיבוש להילחם נגדו.

רגע, זה עוד לא הכל. בנוסף, יציאה מהרצועה תעודד את הכלכלה, ואז יהיה להם מה להפסיד. גם אצלנו תהיה פריחה. כך שמיד עם היציאה מהרצועה והיעלמותם של הקיצונים, תהפוך רצועת עזה לסינגפור שנייה. מיטב המומחים שלנו, כל "המועצה לשלום וביטחון" ותואמיהם, מאוחדים בדימוי הזה, שעזה תהפוך לסינגפור של המזרח התיכון. אנחנו רק נרוויח מזה. תראו איך הדימוי הזה של עזה כסינגפור, מזניק את הדימיון שלנו לגבהים שלא נודעו. (ציטוט ממאמר של גונן גינת מישראל היום)

וכן, זה הדמיון של רוב אנשי מדינת ת"א, אני לא רוצה חס וחלילה שתהיה פגיעה בנפש, מספיק שיפול באיזור ת"א בשטח פתוח, נראה פתאום את "אנשי הרוח" מהשמאל מפגינים נגד מסע הטבח שצה"ל עושה בעזה.

אל תתרגש מההודעות בדף, בס"כ מדובר בילדים שחיים בצל הטילים, מובן מאליו שהם ירצו שהממשלה תתעורר, ואיך זה יקרה? טיל אחד בת"א.

תחשוב מה היה קורה אם במנהטן היה נוחתים כל יום עשרות טילים, אז ההנהגה האמריקאית שמטיפה לנו כל היום נראה אז מה היו עושים.

עוד נקודה מעצבת:

"קלינטון: לישראל הזכות להגן על עצמה" למשמע הדברים הללו זרחתי באושר, יש!

מזל שהיא לא יצאה בהודעה שלשוויצרים מותר לעשות סקי, ולתימנים מותר לאכול זעתר.

אני לא צריך טילים בשביל לדעת שצריך לפעול ואיך.

אבל שום דבר לא משנה את העובדה שהודעות כאלה זה הלחם והחמאה של השמאל.

יש הבדל בין להיות ימני לבין להיות מטומטם, ואת זה הם מטשטשים, ילדים או לא.

אתה לא יכול לאחל, שלא נאמר להתפלל שייפלו כאן טילים ואז להגיד "אבל שלא יהיו נפגעים", זה לא ממש בשליטתך, וכל עוד אתה, שאנחנו אמורים להיות "כביכול" אחים, מאחל לטיל כאן זה משהו שדפוק אצלך.

מה יש להמשיך?

פשוט אל תקחו את הדברים האלה לכיוון הלא נכון...

מה יש להמשיך?

בעמוד 28 אני אזכיר לך שכתבת את זה בעמוד הראשון חחחח

אהה ועוד משהו:

http://www.youtube.com/watch?v=-q162vHSoJU

אני לא צריך טילים בשביל לדעת שצריך לפעול ואיך.

אבל שום דבר לא משנה את העובדה שהודעות כאלה זה הלחם והחמאה של השמאל.

יש הבדל בין להיות ימני לבין להיות מטומטם, ואת זה הם מטשטשים, ילדים או לא.

אתה לא יכול לאחל, שלא נאמר להתפלל שייפלו כאן טילים ואז להגיד "אבל שלא יהיו נפגעים", זה לא ממש בשליטתך, וכל עוד אתה, שאנחנו אמורים להיות "כביכול" אחים, מאחל לטיל כאן זה משהו שדפוק אצלך.

תראה, ציירתי מצב שבו אני קובע את החוקים(כי אני לא באמת מחליט האם ומתי יפול טיל בת"א).

ואם אני קובע את החוקים, אז אני כן רוצה שיפול טיל בת"א, אבל שלא יהיה נזק רציני.

סה"כ אתה צריך להבין שזה כלי שעוזר ללחוץ את הממשלה ומקבלי ההחלטות ותו לא. אף אחד לא באמת מעוניין שמישהו יפגע...נו באמת..

איך אתם אוהבים לומר, "מהרסייך ומחרבייך ממך ייצאו".

מי שמאחל לעיר בישראל לסבול, ולמיליוני אזרחים במרכז הארץ לעבור טראומה, רק כי גם בדרום זה קורה, או כי הם חושבים שככה ראש הממשלה (שגר בירושלים) יתחיל לפעול, או לא יודע מה - הוא אידיוט, שסדר העדיפויות שלו זה נקמה אינפנטילית ורק אז ביטחון אזרחי ישראל.

מי שמאחל לעיר אחרת בת"א לסבול, ולמיליוני אזרחים במרכז הארץ לעבור טראומה, רק כי גם בדרום זה קורה, או כי הם חושבים שככה ראש הממשלה (שגר בירושלים) יתחיל לפעול, או לא יודע מה - הוא אידיוט, שסדר העדיפויות שלו זה נקמה אינפנטילית ורק אז ביטחון אזרחי ישראל.

תודה על חידוד הדברים, נסחת את זה הכי טוב.

מי שמאחל לעיר אחרת בת"א לסבול, ולמיליוני אזרחים במרכז הארץ לעבור טראומה, רק כי גם בדרום זה קורה, או כי הם חושבים שככה ראש הממשלה (שגר בירושלים) יתחיל לפעול, או לא יודע מה - הוא אידיוט, שסדר העדיפויות שלו זה נקמה אינפנטילית ורק אז ביטחון אזרחי ישראל.

חבל להתווכח על זה. זה פשוט מובן מאליו. הפריפריה בטלה בשישים לעומת לב המדינה - ת"א וירושלים - ואל תנסו בכלל להתווכח על זה.

אם יפול טיל בת"א, זה יגרום לכזה הד תקשורתי שלא יהיה ניתן להתעלם ממנו. זה יחייב את הממשלה לעשות סוף לכל הגל טרור הזה שפוקד אותנו מעזה ואם היא לא תפעל ועדיין הטילים לת"א ימשכו, הממשלה תלחץ ותעשה סוף לסיפור הזה. 8 שנים יורים על שדרות ואף אחד לא מדבר. מעניין מאוד מה היה קורה אם היו יורים 8 שנים על ת"א...

איך כתבת, ביטחון אזרחי ישראל?

זו בדיוק המטרה.

אתה רוצה להגיד לי שההודעות האלה לא מזעזעות אותך?

זה כמו סכין בלב לקרוא את זה, ואני ימני ותל-אביבי.

מה מזעזע אותך, יש פה שתי מדינות, אתה לא יודע?

תגיד תודה שאתה במדינה הנכונה

כמה שזה נשמע קיצוני, כמה שזה נשמע רע, אני מקווה שיום יבוא ות"א תחטוף טיל למרכז העיר, ללא פצועים, ללא הרוגים. הגיע הזמן שגם תושבי המרכז יתעוררו, שהממשלה הזו תבין שעכשיו זה יכול גם להגיע לבתיהם ואין לאן לברוח.

תקרא לי איך שאתה רוצה, טמבל, קיצוני, מפגר, מטומטם. אבל זו המציאות שתשים סוף לטרור ולתגובה המביכה שלנו.

אני מקווה שיום אחד יחטפו לנו חייל, ואז נשחרר אותו בפעולת קומנדו מלב עזה, שתחזיר לנו את ההרתעה למשך עשור, בלי אף הרוג לכוחותינו, כשהוא חוזר בריא ושלם ועל הדרך מעיף אחת לפנים למראיינת המצרית ההיא שעשתה קטע לגלעד.

לא הבנתם! אני לא רוצה שיחטפו חייל! אנחנו פשוט נשחרר אותו בלי הרוגים, בלי פצועים, והכל יהיה ממש סבבה עד עצם היום הזה.

פה זה ישראל, כמו שאומר השיר, לא מעשיות האחים גרים. אם אתם רוצים טיל בת"א - תהיו גברים ותגידו שאתם מעדיפים שתל אביבים פלצנים ימותו מאשר שאזרחי ישראל יחיו בביטחון. אל תקשקשו על "אני רוצה טיל, אבל לא רוצה הרוגים". סבבה, גם חברה שלי רוצה לפרק סטייק אבל גם להיכנס לביקיני בקיץ. אממה, לא הולך ביחד.

אני מקווה שיום אחד יחטפו לנו חייל, ואז נשחרר אותו בפעולת קומנדו מלב עזה, שתחזיר לנו את ההרתעה למשך עשור, בלי אף הרוג לכוחותינו, כשהוא חוזר בריא ושלם ועל הדרך מעיף אחת לפנים למראיינת המצרית ההיא שעשתה קטע לגלעד.

לא הבנתם! אני לא רוצה שיחטפו חייל! אנחנו פשוט נשחרר אותו בלי הרוגים, בלי פצועים, והכל יהיה ממש סבבה עד עצם היום הזה.

פה זה ישראל, כמו שאומר השיר, לא מעשיות האחים גרים. אם אתם רוצים טיל בת"א - תהיו גברים ותגידו שאתם מעדיפים שתל אביבים פלצנים ימותו מאשר שאזרחי ישראל יחיו בביטחון. אל תקשקשו על "אני רוצה טיל, אבל לא רוצה הרוגים". סבבה, גם חברה שלי רוצה לפרק סטייק אבל גם להיכנס לביקיני בקיץ. אממה, לא הולך ביחד.

נו באמת אבנר, אתה באמת מאמין שאני רוצה לראות אנשים מתים? אני גר מרחק נגיעה מת"א.. אתה יודע, בת ים. אם זה יגיע לת"א זה גם יגיע לפה. אז מה בעצם אני רוצה? שחברים שלי מת"א ימותו? שאולי המשפחה שלי תהרג? אתה צריך להתבייש בתגובה הזו.

אנשים חיים באופוריה, אתה אחד מהם. כמעט בכל יום נופל טילים על המועצה האזורית חוף אשקלון ואשכול ואף אחד לא מדבר על זה, מידי פעם נראה כתבה קטנה בווינט.

אבל כשזה מגיע לאשדוד ואשקלון כל התקשורת רצה לסקר את זה, מבזקי חדשות וכו'. בעוד כ-5 שנים בקצב הזה המצב הנוכחי יראה כרגיל וגם אשדוד ואשקלון יהפכו למועצת אשכול. אני רוצה בום אחד על ת"א בשביל שכולם יתעוררו, אתה, אני, ביבי, צה"ל וכל העוסקים בדבר. הגיע הזמן שהם יבינו שאין לאן לברוח יותר, שלא רק הצפון והדרום תחת אש, אלא גם אזור המרכז.

נו באמת אבנר, אתה באמת מאמין שאני רוצה לראות אנשים מתים? אני גר מרחק נגיעה מת"א.. אתה יודע, בת ים. אם זה יגיע לת"א זה גם יגיע לפה. אז מה בעצם אני רוצה? שחברים שלי מת"א ימותו? שאולי המשפחה שלי תהרג? אתה צריך להתבייש בתגובה הזו.

אנשים חיים באופוריה, אתה אחד מהם. כמעט בכל יום נופל טילים על המועצה האזורית חוף אשקלון ואשכול ואף אחד לא מדבר על זה, מידי פעם נראה כתבה קטנה בווינט.

אבל כשזה מגיע לאשדוד ואשקלון כל התקשורת רצה לסקר את זה, מבזקי חדשות וכו'. בעוד כ-5 שנים בקצב הזה המצב הנוכחי יראה כרגיל וגם אשדוד ואשקלון יהפכו למועצת אשכול. אני רוצה בום אחד על ת"א בשביל שכולם יתעוררו, אתה, אני, ביבי, צה"ל וכל העוסקים בדבר. הגיע הזמן שהם יבינו שאין לאן לברוח יותר, שלא רק הצפון והדרום תחת אש, אלא גם אזור המרכז.

מסכים עם כל מילה.

אני יודע שאני אוהב לחפור על דברים שקרו, בעוד שהיום כולם מתייחסים רק למה שיהיה - ומה שהיה נעלם כליל (זה בדיוק הסיבה שעוד מנסים לעשות "שלום"..)

ערב ההתנתקות, שכמובן הבטיחו לנו שלום ושלווה פסטורלית, מישהו האמין שנחטוף כ"כ הרבה טילים ויתייחסו אל זה כשגרה?

עוד חצי שנה הירי על אשקלון יהיה דבר שבשגרה, הרי במדינה ת"א הדברים ממשיכים כרגיל, ויותר חשוב ל"אנשי הרוח" להילחם בשביל פושעים סודנים מאשר אחים שלהם.

* מישהו יכול להגיד לי מה נחשב יותר? איש רוח או אמן?

האמת? אני מעדיף שאלא שמפגינים נגד "הטבח" של חיילי צה"ל יחטפו פגיעה ישירה, הם הרבה יותר גרועים מהאויבים שלנו, הם בוגדים.

אבנר יש מצב הצטרפת לכת של קינג רובן (הידוע לשמצה)?

אני תל אביבי, ימני בדעותיי הפוליטיות, אפילו ימני מדי... ועדיין רוצה שתל אביב תקבל איזה גראדון קטן.

אולי אז אנשים יתחילו להתעורר כאן.

זה הכל, פה נגמר הסיפור.