Jump to content

נכון לעכשיו: אין עידוד במשחק נגד הפועל חיפה

Recommended Posts

ביום שישי האחרון קיבלנו הודעה מנציג מכבי, כי המשטרה אינה מאפשרת הכנסת תופים לשער 7, שם ישבו מנויי שער 11 נגד הפועל חיפה, מחשש שמיקום התופים במעברי שער 7 יגרמו לצפיפות ולסכנת ביטחון האוהדים.

אנחנו מסרנו למכבי שאם זה המצב, נוכל למקם את התופים במקום אחר ביציע, כך שהדבר יתן מענה לדרישות הבטיחות של המשטרה. בתגובה נענו ממכבי שאין אפשרות להכניס תופים בכלל לשער 7, ושאם אנו רוצים שנפנה אנחנו למשטרה ושנדאג לנושא.

לנו אין שום כוונה ללכת למשטרה ולהתחנן שיכניסו לנו תופים, התופים והעידוד הם בשביל מכבי, ואם מכבי שלה יש קשרי עבודה עם המשטרה לא יכולה לעשות טלפון ולסגור את העניין, ולמכבי עצמה כנראה לא כ"כ אכפת שיהיה עידוד, לא אנחנו צריכים ללכת ולהשתגע מול המשטרה. אין זה תפקיד האוהדים.

כזכור, מקרה דומה היה גם בעונה שעברה בזמן שארגון השחקן ה-12 ישב בשער 8, וגם שם קבלנו באמצע העונה מסר דומה, ולאחר בקשות האוהדים מכבי פעלה מול גורמי הביטחון והדבר הסתדר.

בגמר גביע המדינה בכדורעף שהתקיים בשבוע שעבר במלחה, נאסר עלינו על ידי המשטרה להכניס לאולם מוטות לדגלים עקב אירועי הדרבי האחרון. מי שטיפל וסידר את העניין מול המשטרה היו אלה אנשי איגוד הכדורעף שבשיחה אחת סידרו את העניין.

גם מכבי כדורגל יכולה בשיחה אחת לסגור את העניין ולדאוג שהתופים יהיו במיקום אחר ביציע שלא יפריע לבטיחות, או לחילופין, לדאוג שיהיה במעבר כמו שבשער 11 ושמאבטחים ידאגו שהאוהדים לא יחסמו את המעבר. זה מאוד פשוט.

צר לנו, שדווקא אחרי הדרבי, שחקני מכבי לא יקבלו עידוד, אבל אם למכבי עצמה זה לא כזה משנה אם יהיה עידוד והיא לא מכונה לעשות דבר בשביל זה, זה המצב.

האוהדים לא צריכים להפוך את העולם כדי לעודד את הקבוצה שלהם - העידוד הוא בשביל הקבוצה, ואם היא עצמה לא פועלת שיהיה עידוד, שלא יהיה.

אנחנו פנינו שוב למכבי בנושא.

אתם מוזמנים גם להעביר את המסר למכבי דרך דף הפייסבוק שלה.

http://www.facebook.com/MaccabiTLVFC

נעדכן אותכם בהתפתחויות.

פשוט קבוצה של טמטום. ניצחנו דרבי, יש מצב להמשיך מומנטום חזק, והקבוצה פשוט לא רוצה שנעלה על הגל.

אין לי מילים, זה פשוט מדהים כמה שזה מפגר כל פעם מחדש.

נמאס כבר מהסאגות הבלתי נגמרות האלו.

אני מקווה שיבוא היום ויהיה בן אדם שיהיה אחראי על הקשר עם הקהל, בן אדם שמבין את החשיבות שלו.

בן אדם שמבין ששבוע אחרי שמנצחים דרבי צריך להמשיך את התנופה של הקבוצה בעזרת הקהל, חבל שזה לא קורה.

לא מתפקידי להחליט מה הארגון צריך לעשות, ואין לי מושג מה הסיטואציה.

אני רק מקווה מאוד שזה יפתר, כי חבל מאוד אם המצב שיווצר יהיה 90 דק ללא עידוד.

אין שום בעיה לדאוג לתופים בשערים 7 ו 8.

אפשר גם לסגור את הדברים עם מנהל האצטדיון, אני סגרתי כבר דברים כאלה בעבר יותר מפעם אחת.

ואם אני עשיתי את זה עמוס יכול לעשות את זה אפילו מתוך שינה.

החלטה מצויינת, ההנהלה חייבת להפנים שיש לה אחריות על כל מה שקורה.

אני יודע כמה חשוב לכם לעודד, אז כל הכבוד לכם על ההחלטה!!!

אתם מתמודדים עם מספיק כאבי ראש, ולא אתם צריכים להתאבד מול המשטרה שמכבי בשיחה אחת פותרת את זה.

העידוד לא מעל הכל.

אחרי שנתנו את הנשמה לקבוצה בדרבי וזימברנו 12 אךף אדומים והקבוצה ניצחה לפי דעתי בזכותנו ההנהלה במקום לבוא לקראתנו ולקראת הקבוצה מראה חוסר התחשבות!!

"בכוח בשבוע אחרי ניצחון דרבי ומה שאמור להיות יציאה לדרך חדשה אתם רוצים בעיות עם הקהל אה? הגיע הזמן שתתחילו להעריך את הקהל הענק והכי תומך בארץ בלי תחרות כי כרגע ממש לא מגיע לכם אותו"

זאת היתה ההודעה שלי בעמוד הפייסבוק של מכבי כמו שאתם רואים אין פה קללות או שפה לא נאותה...

כאשר הודעה זאת זכתה להרבה תגובות ולייקים הנהלת העמוד בחרה למחוק את ההודעה ולחסום את האפשרות שלי להגיב בעמוד.

זה היחס לקהל

אם אני שחקן מכבי ואני רואה את כל מה שהקהל רושם בפייסבוק ושומע על הבעיה הזאתי אני מדבר עם כל השחקנים כדי שידברו עם כל מי שצריך אבל הבעיה שלשחקנים האלה כנראה לא איכפת בעצם לא כנראה בטוח זה מעניין להם תביצה

"בכוח בשבוע אחרי ניצחון דרבי ומה שאמור להיות יציאה לדרך חדשה אתם רוצים בעיות עם הקהל אה? הגיע הזמן שתתחילו להעריך את הקהל הענק והכי תומך בארץ בלי תחרות כי כרגע ממש לא מגיע לכם אותו"

זאת היתה ההודעה שלי בעמוד הפייסבוק של מכבי כמו שאתם רואים אין פה קללות או שפה לא נאותה...

כאשר הודעה זאת זכתה להרבה תגובות ולייקים הנהלת העמוד בחרה למחוק את ההודעה ולחסום את האפשרות שלי להגיב בעמוד.

זה היחס לקהל

סאמא שלהם זונה.

הנהלה פח