Jump to content

מחזור 29 בלה לוזון ליג

amir1008

Recommended Posts

עצם זה שזה הפך להיות דיון על קהל ושאתם מנסים לשכנע את עצמכם שהקהל של מכבי יותר טוב מוכיח שאוהדי בית"ר לא רואים את הקהל של מכבי!

הקהל של מכבי לא הגיע מעולם וגם לא יגיע לעוצמות של הקהל של בית"ר וזה לא בגלל שיש לאוהדי בית"ר מיתרי קול חזקים יותר אלא פשוט בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

גם הסטיגמה שיש לבית"ר מעט שירים זה בולשיט, הכמות שווה לשל מכבי אם לא יותר - גם אוהדי מכבי ממחזרים שירים במהלך המשחק ושמעו את זה טוב מאוד בדרבי רק מה לעשות שהשירים של בית"ר הרבה יותר מכניסים אטרף אז גם היום בטלוויזיה הם פשוט נשמעו לכם חזק יותר......

זה כל הסיפור.

את הטענה המצחיקה שהקופים הירוקים מתקרבים לקהל של מכבי עוד אפשר איכשהו להבין, בכל זאת הם ארגון והם מנסים למרות שהם מעתיקים הכל.

הקהל של הפועל גם,

אבל של בית''ר? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יש לכם את הקהל הכי בדיחה בארץ, עצם זה שאתם קוראים לעצמכם קהל טוב זה מצחיק, אתם לא מאורגנים, התפאורות שלכם תמיד מככבות, או שהן הפוכות או שהן נראות כמו חרא שאנשים מטפסים עליו. אתם גם שרים בידיוק 5 דקות במחובר במשחק, על מי אתה לזיין ?

תן גז

פשוט בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

אהבתי רצח! אתה עושה בר מצוות?

מתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

:yahoo:

אם לא היית אוהד בית"ר עוד הייתי חושב שזה מתוך מחקר אקדמי

בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

כן אבל 60% מתוך 30% יוצא לך רק 25% ( בניכוי 16% מע"מ) ואצלנו למשחקי חוץ באם 70% אז תוריד מזה 30% יוצא לך 37%

מ.ש.ל. הפועל זונה.

"הצבר"

עצם זה שזה הפך להיות דיון על קהל ושאתם מנסים לשכנע את עצמכם שהקהל של מכבי יותר טוב מוכיח שאוהדי בית"ר לא רואים את הקהל של מכבי!

הקהל של מכבי לא הגיע מעולם וגם לא יגיע לעוצמות של הקהל של בית"ר וזה לא בגלל שיש לאוהדי בית"ר מיתרי קול חזקים יותר אלא פשוט בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

גם הסטיגמה שיש לבית"ר מעט שירים זה בולשיט, הכמות שווה לשל מכבי אם לא יותר - גם אוהדי מכבי ממחזרים שירים במהלך המשחק ושמעו את זה טוב מאוד בדרבי רק מה לעשות שהשירים של בית"ר הרבה יותר מכניסים אטרף אז גם היום בטלוויזיה הם פשוט נשמעו לכם חזק יותר......

זה כל הסיפור.

בשביל האמינות אתה חייב לשנות קצת תמספרים. נגיד 77% באטרף, ובחוץ רק 34$ שאצלכם זה 59%

ותכתוב שהנתונים הם רק מעונות 2009-2010, 2010-2011 וסיבובים 1-8 של עונת 2011-2012.

בשביל האמינות אתה חייב לשנות קצת תמספרים. נגיד *77% באטרף, ובחוץ רק 34$ שאצלכם זה 59%

ותכתוב שהנתונים הם רק מעונות 2009-2010, ***2010-2011 וסיבובים 1-8 של עונת **2011-2012.

*לא כולל משחקים בהם המזרחי סגור

** לא כולל משחקים ברמת גן

*** לא כולל ימי חול

כן אבל 60% מתוך 30% יוצא לך רק 25% ( בניכוי 16% מע"מ) ואצלנו למשחקי חוץ באם 70% אז תוריד מזה 30% יוצא לך 37%

מ.ש.ל. הפועל זונה.

"הצבר"

הרגת את הבן-אדם.

Guest מיסטר אשטגה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה קשה לקבל עובדות..........

מי דיבר על תצוגות בכלל?! ולגבי כמות - עד עכשיו יש לנו ממוצע ביתי של יותר מ-6000 צופים למשחק בעונה כל כך גרועה שכמעט את כל ההתחלה שלה שיחקנו בר"ג.......

אתם נגד נתניה בטדי הבאתם 4000 אוהדים וגם אותם בקושי שמעו ככה שהתברר שכל מה שאתם אומרים על האקוסטיקה בטדי שבלעדיה אנחנו לא נשמעים אותו דבר היא שקר, ואני גם זוכר את המשחק שלכם במושבה נגד מכבי פ"ת גם שם אפילו לא התקרבתם להישמע כמונו.

ואת כל האווירה שלכם מהליגה האירופית השנה אי אפשר להשוות אפילו קצת לאווירה שהייתה במוקדמות אלופות שהיו בטדי לפני 4 שנים (ואני הייתה בכל המשחקי בית שלכם השנה באירופה כי היה לי מנוי חינם)

לא רוצים להאמין - תשאלו את נמני שאמר שהוא לא ישכח בחיים את הקהל של בית"ר, שאמר שהקהל שלכם מפולג ובמשחק שלנו נגד ראשון בחוץ הוא טען שרק בית"ר יכולה להביא כמויות כאלה בכזה מז"א ומצב חרבנה.

נ.ב

ד"ש מאמיר שלח הכוכב שלכם לשעבר שיודע מי זאת הקבוצה של המדינה (כנסו ל-ONE)!

ועוד משהו קטן - נמאס כבר שאוהדי מכבי טוענים שהם היחידים שמילאו את ר"ג, אף פעם לא מילאתם את ר"ג, גם לא במשחק אליפות נגד הפועל פ"ת (שערים 6-7 היו 3/4 ריקים ושערים 17-18 בכלל לא נפתחו - כן כן, גם במשחק הזה הייתי במקרה)

אני פשוט לא מאמין שאמרת "כמה קשה לקבל עובדות"

אחרי שאתה לחצת על מספרים רנדומלים במקלדת..

ברצינות, אני רוצה להגיב לך.. אבל אתה כ"כ פתטי שאני לא יודע מאיפה להתחיל.

מדהים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה קשה לקבל עובדות..........

מי דיבר על תצוגות בכלל?! ולגבי כמות - עד עכשיו יש לנו ממוצע ביתי של יותר מ-6000 צופים למשחק בעונה כל כך גרועה שכמעט את כל ההתחלה שלה שיחקנו בר"ג.......

אתם נגד נתניה בטדי הבאתם 4000 אוהדים וגם אותם בקושי שמעו ככה שהתברר שכל מה שאתם אומרים על האקוסטיקה בטדי שבלעדיה אנחנו לא נשמעים אותו דבר היא שקר, ואני גם זוכר את המשחק שלכם במושבה נגד מכבי פ"ת גם שם אפילו לא התקרבתם להישמע כמונו.

ואת כל האווירה שלכם מהליגה האירופית השנה אי אפשר להשוות אפילו קצת לאווירה שהייתה במוקדמות אלופות שהיו בטדי לפני 4 שנים (ואני הייתה בכל המשחקי בית שלכם השנה באירופה כי היה לי מנוי חינם)

לא רוצים להאמין - תשאלו את נמני שאמר שהוא לא ישכח בחיים את הקהל של בית"ר, שאמר שהקהל שלכם מפולג ובמשחק שלנו נגד ראשון בחוץ הוא טען שרק בית"ר יכולה להביא כמויות כאלה בכזה מז"א ומצב חרבנה.

נ.ב

ד"ש מאמיר שלח הכוכב שלכם לשעבר שיודע מי זאת הקבוצה של המדינה (כנסו ל-ONE)!

ועוד משהו קטן - נמאס כבר שאוהדי מכבי טוענים שהם היחידים שמילאו את ר"ג, אף פעם לא מילאתם את ר"ג, גם לא במשחק אליפות נגד הפועל פ"ת (שערים 6-7 היו 3/4 ריקים ושערים 17-18 בכלל לא נפתחו - כן כן, גם במשחק הזה הייתי במקרה)

בנוגע למצב חרבנה וממוצע קהל, גם בשנת 2007/08 וגם ב2004/05 שהן עונות לא פחות גרועות ממה שעובר עליכם עכשיו (בלי שאר העונות שגם הן גרועות שנגמרות בפברואר ואנחנו מעליכם בממוצע בהרבה) היה לנו ממוצע של 9000+ למשחק בית, מה זה אומר כשלכם יש בקושי 6000?

אבל עזוב, זה העובדות.. בנוגע לשאר ההודעה שלך מה יש להגיב כבר, אתה ממציא אמירות ומספרים הזויים ומתייחס אליהם כאל עובדות בשטח.

פחפחפח

Guest מיסטר אשטגה

בנוגע למצב חרבנה וממוצע קהל, גם בשנת 2007/08 וגם ב2004/05 שהן עונות לא פחות גרועות ממה שעובר עליכם עכשיו (בלי שאר העונות שגם הן גרועות שנגמרות בפברואר ואנחנו מעליכם בממוצע בהרבה) היה לנו ממוצע של 9000+ למשחק בית, מה זה אומר כשלכם יש בקושי 6000?

אבל עזוב, זה העובדות.. בנוגע לשאר ההודעה שלך מה יש להגיב כבר, אתה ממציא אמירות ומספרים הזויים ומתייחס אליהם כאל עובדות בשטח.

פחפחפח

תשחקו 7 משחקים בוסרמיל במקום בבלומפילד מעניין כמה קהל יהיה לכם..... זה די דומה ל-7 משחקים בר"ג במקום בטדי.

תשחקו 7 משחקים בוסרמיל במקום בבלומפילד מעניין כמה קהל יהיה לכם..... זה די דומה ל-7 משחקים בר"ג במקום בטדי.

80% אם לא יותר מהקהל של בייתר שבא למשחקים ברמת גן אז וגם היום הוא לא מירושלים.

בדר"כ הירושלמים הם שומרי מצוות ולא באים אלא אם כן המשחק בצאת השבת.

נכון, זה כמו שמכבי חיפה תארח באילת.

עזוב את זה, יודע מה גם הממוצע של הקהל רק במשחקים בטדי אתם לא מגרדים את ה6000, מה אתה מזיין את המוח?

בחייאת מה אתם מגיבים לטמפיט הזה, לקבוצה שלו יש 2500 מנויים שזה פאדיחה בפני עצמה ועוד בעונה שהקבוצה צריכה כסף וקהל דווקא אז הם נוטשים.

אנחנו כבר שנים עומדים עם ממוצע של מעל 9500 אוהדים (רק כשלונות) למשחק הם לא עוברים את 5 וחצי, אולי רק בתקופת גאידמק והאליפויות הם התחילו להביא קצת קהל אבל לא מעבר.

ודרך אגב יותר קל להביא קהל שהקבוצה שלך בתחתית מאשר שהקבוצה שלך לא פה ולא פה אלא סתם מדשדשת כל העונה, ועדיין אתם לא מתקרבים אלינו במספרים, אני מאמין שאם היינו בסכנת ירידה היינו ממלאים את בלומפילד כל שבוע.

זה כל הסיפור.

הקהל של ביתר הוא בין הקהלים הגרועים ביותר בליגה והשנה זה הוכח.

אתם אלו שמנציחים את הקלישאה שהקהל שלכם מטומטם, זה אכן נכון. יש לכם שירים של ילדים בני 2, עם משפטים כמו "המשטרה לא תעזור, הלב שלי תמיד יהיה צהוב שחור" לקחתם שירי תפילה והפכתם אותו לשיר עידוד ואתם חושבים שזה גאונות. צר לי לבשר לך ידידי, כולם שרים את זה.

אגב, בדיוק היום יצא לי ולחברים שלי לדבר על הקהל שלכם, כנראה שאני סוג של נביא.

אמרתי להם שיש לכם את הקהל הכי לא תומך בליגה, כל העונה אתם מביאים בממוצע לטדי 4 אלף איש ובכמה משחקים האחרונים של הליגה אתם מביאים קצת יותר ואז כמובן האגו המטונף שלכם חוזר לעצמו ואתם זורקים את המשפט שאתם כ"כ נהנים לזרוק, למרות שבפועל זה בולשיט.. "אנחנו מביאים הכי הרבה קהל בליגה"... "גם בעונת ירידה הבאנו X אוהדים"

צאו מהסרט שלכם, אתם לא מביאים כמויות כמו פעם, אתם קהל שרק יודע לצעוק ולעשות רעש.. כמו פינצ'ר, אמן ותרדו ליגה, מצידי לפני לוזון גם.

אגב מיסטר אשטגה, בוא נהפוך את הדיון למעניין יותר. אתה תתחיל לדבר בעובדות וכך גם אני. על כל מה שאתה טוען, תשים פה לינק שמוכיח את זה. רק ככה אפשר לנפץ את דברי השקר שלך.

(נמשיך את הדיון המשעשע הזה מחר).

לא הבנתי למה בכלל יש פה ויכוח?

אם הדבר שאוהדי מכבי מחכים לו כל עונה,זה להגיע לטדי,זה אומר הכל.

כל פעם שאני מדבר עם מה שקרוי אוהדי הצלחות,או סתם כאלה שלא אוהדי מכבי אבל אוהבים את הקטע של האווירה והקהל,הם רק שואלים מתי מכבי משחקים בטדי.

ולא,זה ממש לא בגלל הקהל של בית"ר...

אני פשוט לא מאמין שאמרת "כמה קשה לקבל עובדות"

אחרי שאתה לחצת על מספרים רנדומלים במקלדת..

ברצינות, אני רוצה להגיב לך.. אבל אתה כ"כ פתטי שאני לא יודע מאיפה להתחיל.

מדהים.

אני דורש שתחזור בך!

לכל אוהד בית"ר מחובר צ'יפ, כמו עוד הרבה חיות בטבע, וככה ניתן לעקוב אחריהם.

לא מדובר בסתם מספרים רנדומלים, אלא במחקר של נשיונל ג'יאוגרפיק.

זה כל הסיפור.

בואנההההההההההההההההההההההההההה הבאתם בערך 0 אוהדים נגד הפועלללללללל והם חגגו עליכם אליפות בטדייייייייייי!!!! בטדייייייייייי!!! איפה הקהל שלכם היה באותו הזמן כדי למנוע מהם לקחת את האליפות אצלכם בבית??? איפה הקהל שלכם היה כדי לעשות להם טרור אחרי המשחק?!?!?!?

תאמין לי בחור, במקומך הייתי יושב בשקט ולא מצייץ בכלל רק על הפאדיחות שעשיתם אז.

מבלי להכנס לויכוח, משחק של בית"ר בר"ג לא דומה למשחק של מכבי בוסרמיל אלא למשחק של מכבי ב...טדי.

יכול להיות מצב שהושקעו יותר ממאה מיליון שקל על אצטדיון מרשים בפתח תקווה שישרת שתי קבוצות בליגה הלאומית בשנה הבאה???

אם מכבי פ"ת יורדת ליגה זאת פשוט תהיה בדיחה... ימי שישי במושבה