Jump to content

מחזור 29 בלה לוזון ליג

amir1008

Recommended Posts

לראות את הפרצוף של לוזון :wubyellow3: :wubyellow3:

וואלה אם הפועל פתח תקווה לא היו שרים שירי שואה עלינו והיו קהל נורמלי הייתי רוצה שהם יישארו ואת האמת עד התקופה האחרונה רציתי שיישארו שיעשו משהו בלתי רגיל אבל שיזדיינו בתחת קהל מסריח.

הקהל של פ"ת פרץ למגרש , כ 80% מהאוהדים שלהם נמצאים כרגע על כר הדשא.

מה הם מנסים לחקות את אוהדי הפועל תל אביב?

פחחחח איזה מושפעים הם מהקהל של הפועל, על מה היה להם למחות על השיפוט, איזה יצורים.

הם בטח כועסים עליו כי הוא לא קיבל את הכסף שלוזון הציע לו על המשחק

הלוואי שיבוא היום ואנשים יפסיקו להיות "צינים מצחיקים"

זה כאילו מן נסיון לשבור כל תקווה לכל דבר ולגמד כל דבר שאפשר לעשות (ברור שלעלות לפלייאוף העליון זה לא מטרה או כבוד או כלום)

אבל אני כבר רואה עונה שאנחנו לוקחים גביע ואנשים ציניים לגבי זה.

לא צריך להתנגח בהכל תמיד. אפשר להרגיע מדי פעם

הייתי במשחק של הלוזוניה נגד בית"ר. פ"ת חלשה פחד, וגם לא נראית בעלת מוטיבציה. בגדול זה הם או באר-שבע, בהנחה שראשון לא תעשה קאמבק מטורף. ובהתחשב ביכולות של הקבוצות, הדבר היחיד שיכול להשאיר את מכבי פ"ת בליגה זה לוזון. אם זה יוכרע נטו על הדשא אין להם סיכוי.

עזבו שטויות איציק קורנפיין מזיין את משה פרימו בשידור אין לו מה להגיד ומה שהוא אומר שטויות במיץ עגבניות.

מכבי פ"ת הכניסו את נס זמיר. זה יגמר ב4-3 להם

מאמן פח סיני. גם שבטעות הם צימקו לא היו לו ביצים (אפשר לחשוב מה היה לו להפסיד) להכניס אותו. רק דקה 80 ומשהו הוא נכנס. כל-כך חבל שהוא לא חתם בהפועל סיני.

הגענו לבתים באירופית, לכל הפחות מכובד.

יותר ממכובד. ואז גם לא הייתי ציני.

סתם האמת - אני מאלה שלא באמת האמינו שנגיע העונה לפלייאוף העליון (כאוטי משהו מצידי) - ובאמת הוקל לי באופן ציני שכזה.

בטח שלא האמנתי שניקח דרבי. אז גם הוקל לי.

וברצינות גל, שהציניות שלי תהיה הבעיה של מכבי...

מאמן פח סיני. גם שבטעות הם צימקו לא היו לו ביצים (אפשר לחשוב מה היה לו להפסיד) להכניס אותו. רק דקה 80 ומשהו הוא נכנס. כל-כך חבל שהוא לא חתם בהפועל סיני.

בחיאת דינק זה משנה שירזי או סיני?

מהפח אל הפחת

עוד לא שמעתם על החוק החדש שלוזון הוציא שאוסר על מכבי פתח תקווה לרדת ליגה??

ביום שהיא אמורה לרדת סוגרים את הכדורגל כאן מחשש ל"מעורבות של אנשים בהתאחדות בתוך קבוצות מליגת העל"

בחיאת דינק זה משנה שירזי או סיני?

מהפח אל הפחת

סיני הרבה יותר גרוע משירזי. תשאל את אוהדי הפועל גם הם יגידו לך. לא סתם שהם שמעו שהוא קיבל הצעה מטביב הם דאגו להבהיר לו שהם יעשו לו את המוות אם יבוא. אפילו בזה הוא יצא פחדן.

Guest מיסטר אשטגה

עצם זה שזה הפך להיות דיון על קהל ושאתם מנסים לשכנע את עצמכם שהקהל של מכבי יותר טוב מוכיח שאוהדי בית"ר לא רואים את הקהל של מכבי!

הקהל של מכבי לא הגיע מעולם וגם לא יגיע לעוצמות של הקהל של בית"ר וזה לא בגלל שיש לאוהדי בית"ר מיתרי קול חזקים יותר אלא פשוט בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

גם הסטיגמה שיש לבית"ר מעט שירים זה בולשיט, הכמות שווה לשל מכבי אם לא יותר - גם אוהדי מכבי ממחזרים שירים במהלך המשחק ושמעו את זה טוב מאוד בדרבי רק מה לעשות שהשירים של בית"ר הרבה יותר מכניסים אטרף אז גם היום בטלוויזיה הם פשוט נשמעו לכם חזק יותר......

זה כל הסיפור.

מההההההה אתההההההההה רוצההההההההה

מחזרנו שיר בדרבי? לאלאלאלאאאאאאא

אתם לא ממחזרים? בשביל מה השקרים האלה? יצא לי יותר מפעמיים לראות משחק מלא שלכם שחזרתם על אותם שירים 3 פעמים.

טוב יודע מה? סבבה.

מכבי נחנחים לא מעודדים כי המיתרי קול חלשים

בית"ר מעודדים בטירוף 90 דקות ויש להם מיתרי קול חזקים רצח כי כל אחד מהם עבר קורס הכשרה בSUPER 3

עצם זה שזה הפך להיות דיון על קהל ושאתם מנסים לשכנע את עצמכם שהקהל של מכבי יותר טוב מוכיח שאוהדי בית"ר לא רואים את הקהל של מכבי!

הקהל של מכבי לא הגיע מעולם וגם לא יגיע לעוצמות של הקהל של בית"ר וזה לא בגלל שיש לאוהדי בית"ר מיתרי קול חזקים יותר אלא פשוט בגלל שמתוך סך הקהל שמגיע למשחקי חוץ מעודדים באטרף 80% מתוך כולם לעומת אצלכם שזה רק 60% במשחקי חוץ ו-30% במשחקי בית כשאצלנו במשחקי בית זה 60%.

גם הסטיגמה שיש לבית"ר מעט שירים זה בולשיט, הכמות שווה לשל מכבי אם לא יותר - גם אוהדי מכבי ממחזרים שירים במהלך המשחק ושמעו את זה טוב מאוד בדרבי רק מה לעשות שהשירים של בית"ר הרבה יותר מכניסים אטרף אז גם היום בטלוויזיה הם פשוט נשמעו לכם חזק יותר......

זה כל הסיפור.

זו ההודעה הכי תלושה מהמציאות שאי פעם נכתבה פה.

גבר: אתם מביאים שני אנשים ודגל במשחק בית, מה אתה מזיין ת'שכל?

זה כל הסיפור.

המספרים שאתם מביאים למשחקים כל כך גורליים(4500 בערך נגד קש למשל) מגחיכים את ההודעה שלך לגמרי. לפני ששרים, רצוי להגיע. לא מזכיר כלל את מכירות המנויים העלובות ודווקא בעונות בהן המועדון שלכם זקוק לכל שקל.קורנפיין מבטיח נתוני הכנסה לבקרה ומוצא את עצמו בבור- כי אתם פשוט לא באים.

זאת המציאות.