Jump to content

מחזור 29 בלה לוזון ליג

amir1008

Recommended Posts

לראות ולשמוע את אבי לוזון אחרי שמכבי פ"ת יורדת ליגה, זה בקלות הופך לאחד מרגעי השיא שלי כאוהד כדורגל. זו אורגזמה ספורטיבית מסוג אחר.

נראה אותו מעז להגיד אחר כך שהוא לא נכשל כיו"ר. :)

הם מסמלים חולי בחברה שלנו, כמו שהפועל ת"א, סכנין וואללה יש מצב שלפרקים גם הקהל שלנו מציג חולי של החברה הישראלית.

לטעמי, סדר העדיפויות הוא קצת שונה שבראשו מובילות הפועל ת"א ואילו בית"ר וסכנין במצב מאוזן. אבל זו רק דעתי.

ולא יודע, אתם כל הזמן מדברים על להוציא את הפוליטיקה מהספורט, אז חשבתי שזה תקף לכל המקרים ולא רק למה שנוח(:

השנואות שלי לפי הסדר- הפועל, סכנין, מכפי פ"ת, מכבי חיפה, בית"ר, הפועל חיפה, כל השאר, עם סימפטיה קלה בסוף לקרית שמונה עוד מהתקופה שלהם בליגה א' והארצית כשהייתי הולך לפעמים בימי שישי למשחקים שלהם (אני מהצפון במקור)

חיפה -הפועל לקפל , כמה אני רוצה שחיפה תתן להם 3 או 4 :thumbs:

לגבי אבי לוזון , אני לא אשכח בחיים את השמחה שלו בגול של מכבי פתח תקווה נגדנו (שהיה 2-2 שהחמצנו מיליון פנדלים ברמת גן).

אני כל כך רוצה שמכבי פתח תקווה תרד , שבאמת לא אכפת לי מי נשארת במקומה(חוץ מהפועל לקפל כמובן)

מה אתם משחקים אותה שאתם רוצים שבית"ר תרד ליגה? , מה ישאר בליגה שלנו בלי אחת מה"גדולות"? , מספיק הממוצע צופים של לא קבוצות צמרת הוא 400 למשחק וגם זה כי לפעמים בא קהל חוץ גדול..

יאללה בית"ר , יאללה חיים בכפר.

חוץ מזה שאין מחזה יפה יותר מהקלואוז אפ שיהיה על לוזון כשהקבוצה שלו ניצבת בפני ירידה.

נשבע לכם שהסתכלתי מחוץ לחלון לראות אם הבחור על החמור הלבן הגיע.

דיון על מה אנחנו מעדיפים מהשתיים - בית"ר או מכבי פ"ת - מי מהן שתרד ליגה? התגשמות הרבה חלומות רטובים :)

תכלס, אני מעדיף את בית"ר שתעוף מפה לשנה שנתיים, מצד שני, ירידה של מכבי פתח תקווה אומרת שהיא לא תחזור לליגת העל כמה שנים טובות כנראה, אין שם בסיס חזק מספיק. כך או כך, הולך להיות כיף בסוף המחזור האחרון.

נשבע לכם שהסתכלתי מחוץ לחלון לראות אם הבחור על החמור הלבן הגיע.

דיון על מה אנחנו מעדיפים מהשתיים - בית"ר או מכבי פ"ת - מי מהן שתרד ליגה? התגשמות הרבה חלומות רטובים :)

תכלס, אני מעדיף את בית"ר שתעוף מפה לשנה שנתיים, מצד שני, ירידה של מכבי פתח תקווה אומרת שהיא לא תחזור לליגת העל כמה שנים טובות כנראה, אין שם בסיס חזק מספיק. כך או כך, הולך להיות כיף בסוף המחזור האחרון.

ואז הכי גרוע יקרה והפועל ב''ש/חיפה ירדו במקומם, גם קבוצות עם הרבה קהל וגם בלי שנאה גדולה מידי.

(וגם כמובן באר שבע שהיא קבוצה שאנחנו נותנים לה בראש באופן קבוע מאז שחזרה..)

מה אתם משחקים אותה שאתם רוצים שבית"ר תרד ליגה? , מה ישאר בליגה שלנו בלי אחת מה"גדולות"? , מספיק הממוצע צופים של לא קבוצות צמרת הוא 400 למשחק וגם זה כי לפעמים בא קהל חוץ גדול..

יאללה בית"ר , יאללה חיים בכפר.

עוד שניה אתה עושה קעקוע של בית"ר.

אם אחת מהן תרד - אושר.

העדפה קטנה לירידה של בית"ר.

תיאוריית קונספירציה לשבת:

בהתאחדות רוצים לראות כמה יגמר המשחק של לוזוניה נגד בית"ר בשביל להחליט עם להקל בעונש של בית"ר.

אם הלוזוניה מנצחת - הקלה משמעותית בעונש.

לוזוניה מפסידה ויורדת מתחת לקו האדום כנראה שיקלו ממש בקטנה אבל ישאירו 2 רדיוסים.

אנשים ברצינות שונאים את מכבי פ"ת? איך אפשר לשנוא קבוצה שבקושי קיימת?

זה שלוזון אוהד שלה לא סיבה בשבילי לרצות אותה יורדת. והאוהדים של בית"ר הם אמנם לא לוזון, אבל הם אוהדי בית"ר, זה לא יותר טוב.

תיאוריית קונספירציה לשבת:

בהתאחדות רוצים לראות כמה יגמר המשחק של לוזוניה נגד בית"ר בשביל להחליט עם להקל בעונש של בית"ר.

אם הלוזוניה מנצחת - הקלה משמעותית בעונש.

לוזוניה מפסידה ויורדת מתחת לקו האדום כנראה שיקלו ממש בקטנה אבל ישאירו 2 רדיוסים.

זה לא שהלכת כזה רחוק... בנוסף לסיבה שאמרת הם רוצים גם קודם לתת את העונש להפועל ואז לדון בערעור של ביתר.

תסריט אידאלי -

רשל"צ דופקת את המשחקים של החיים שלה.

מכבי פ"ת יורדת אוטומטית מהמקום ה15.

בית"ר הולכת למבחנים נגד הפועל ירושלים (מקום 14) ומפסידה לה.

תסריט אידאלי -

רשל"צ דופקת את המשחקים של החיים שלה.

מכבי פ"ת יורדת אוטומטית מהמקום ה15.

בית"ר הולכת למבחנים נגד הפועל ירושלים (מקום 14) ומפסידה לה.

אתה כאילו בונה על נקמה שנה הבאה?

אני לא מבין. איך פתאום יש 3 יורדות? מתי החליטו על זה? שוב מצמצמים את הליגה?

כן.

כתוצאה מכך בליגות הנמוכות עולה רק קבוצה אחת משני המחוזות סתם דוגמה ליגה א דרום וצפון המקומות הראשונים אחד נגד השני.

בקיצור אבי לוזון בן זונה הרס את הליגות

איזה קהל מעפן יש לקריית, לא מגיע לקהל כזה קבוצה כזאת.

רבאק קבוצה בדרך לאליפות ופעם ראשונה ששומעים אותה זה דקה 60 בשירת "קריית שמונה אלופה"

לא קשור לשמחקים - למי שיש yes.. גם לכם יש תקיעות?

יש לנו במשחקים של הפריימר ליג

אבל זה בעיות לווין

1-0 ראשון על אשדוד

2-0 בני יהודה על ב"ש

1-0 סכנין על הפועל פ"ת