Jump to content

מחזור 29 בלה לוזון ליג

amir1008

Recommended Posts

1. מכבי חיפה- הפועל לקפל שני 20:50

2. הפועל ראשון-מס אשדוד שבת 18:00

3. מכבי פ"ת-בית"ר ירושלים שבת 20:00

4. עירוני ק"ש-הפועל עכו שבת 17:00

5. בני סכנין-הפועל פ"ת שבת 18:00

6. בני יהודה-הפועל ב"ש שבת 18:00

7. ניר רמה"ש-מכבי נתניה שבת 19:00

לכל אותם אנשים שהחליטו בשנים האחרונות שהם יותר שונאים את חיפה מהפועל, כי חיפה יותר מצליחה מאז ששחר הגיעה וכל מיני שקרים אחרים (לא כולל replay שאני לא מכיר אישית אבל מסתבר שהוא מסיבות אישיות מאוד שונא את חיפה):

אחרי השבוע החלומי שעבר עלינו, האם באמת תרצו שהפועל תנצח את חיפה או יסתיים תיקו? האם לא מאוד תשמחו לראות את חיפה מביסה אותם 3-0?

אני חייב להבין איך קפילוטו מבלם שהיה פותח קבוע בעכו הוא הפך לבלם רביעי?הוא פצוע או שסתם פתאום הוא נדחק לסוף הספסל?

אני. אני מת שבית"ר תרד, אבל זה לא יקרה לצערי.

אני מעדיף לראות את הפרצוף של לוזון כשהקבוצה שלו יורדת.

בהתחלה באתי להגיב שאני גם מעדיף שבית"ר תרד, אבל ככל שחשבתי על זה הבנתי שעדיף שמכבי פ"ת תרד.

קודם כל היא קבוצה בלי אוהדים ככה שגם לטווח הארוך היא לא תחסר, בניגוד לבית"ר שיהיה נחמד שתרד לשנה-שנתיים אבל בסוף נרצה אותה חזרה בליגה.

ודבר שני מגיע ללוזון האפס הזה, נראה אם עדיין תהיה לו סיבה להמשיך לעוות את הדין כשהקבוצה שלו בליגה השנייה.

דבר שלישי - אם בית"ר תרד אז אוהדי הפועל יהיו המאושרים באדם. אז ואללה זין עליהם.

לא לשכוח את העסקאות הלא כשרות של מכבי פ"ת עם הפועל.

את עומר גולן.

את זה שהם גרמו לפתח תקווה להיות העיר היחידה חוץ מחיפה, שאני מעדיף את קבוצת הפועל על פני מכבי.

לא יודע מה איתכם אני הולך להנות מחר... לראות את המשחק של מכבי פ"ת- בית"ר הולך להיות נחמד, או לראות את בית"ר מתפוצצת או לראות את לוזון אוכל את הכסא ביציע.

מצחיק שבית"ר היו באופוריה כל השבוע מניצחון, שהיה לא קשור למציאות, נגיעת יד ברחבה שניה לפני שהשופט שם את המשרוקית בפה, מה גם שכל קבוצות התחתית ניצחו וזה לא שיפר את המקום שלהם בטבלה.

משחק מעניין מחר.

לוזון כל כך לא מעניין בהשוואה לאושר העילאי שבירידה של בית"ר ליגה...

שים שניה את הפוליטיקה בצד.

מבחינה ספורטיבית טהורה? הקבוצה של לוזון חייבת לרדת.

גם בגלל שאין להם קהל וגם בגלל כל הסירחון והקומבינות שיוצאות מהקבוצה הזאת.

לתמיר יש טראומה מטדי, אני יכול להבין אותו..

לוזון כל כך לא מעניין בהשוואה לאושר העילאי שבירידה של בית"ר ליגה...

פחח לוזון לא מעניין? ברגע שמכבי פ''ת יורדת ליגה יהיו פה חגיגות מטורפות.

בית''ר על הזין, ירידה שלהם והלכה עוד יריבות בכדורגל הישראלי לכמה שנים והחוסר עניין במשחקים רק ייגבר. במיוחד שבית''ר הם היריבה הכי פחות שנואה מהשתיים האחרות, לא הייתי רוצה לראות אותה יורדת אם הם נגד מכבי פ''ת.

זה לא רק ימין-שמאל מדיני וכו', בית"ר והקהל שלה מסמלים הרבה מהחולי שבחברה הישראלית. כן, מבחינה ספורטיבית נטו מכבי פ"ת הרבה יותר שנואה. אבל בשאלה הזו ספציפית אני לא חייב להפריד את הספורט מהפוליטיקה ומהחברה, אז שבית"ר תרד (:

זה לא רק ימין-שמאל מדיני וכו', בית"ר והקהל שלה מסמלים הרבה מהחולי שבחברה הישראלית. כן, מבחינה ספורטיבית נטו מכבי פ"ת הרבה יותר שנואה. אבל בשאלה הזו ספציפית אני לא חייב להפריד את הספורט מהפוליטיקה ומהחברה, אז שבית"ר תרד (:

הם מסמלים חולי בחברה שלנו, כמו שהפועל ת"א, סכנין וואללה יש מצב שלפרקים גם הקהל שלנו מציג חולי של החברה הישראלית.

לטעמי, סדר העדיפויות הוא קצת שונה שבראשו מובילות הפועל ת"א ואילו בית"ר וסכנין במצב מאוזן. אבל זו רק דעתי.

ולא יודע, אתם כל הזמן מדברים על להוציא את הפוליטיקה מהספורט, אז חשבתי שזה תקף לכל המקרים ולא רק למה שנוח(:

ולא יודע, אתם כל הזמן מדברים על להוציא את הפוליטיקה מהספורט, אז חשבתי שזה תקף לכל המקרים ולא רק למה שנוח(:

זה לא עניין של מה שנוח, אלא שמההעדפה כזו או אחרת לא נגזרת שום פעולה אקטיבית כך שזה לא באמת רלוונטי. לצורך העניין, אם אתה שונא סכנין כיוון שהם ערבים (סתם כי הם ערבים, או כי הם האויב או כל סיבה שתבחר) אבל אתה לא מכניס את זה למגרש - שיהיה לך בכיף. ברגע שבמגרש אתה שר שירים גזעניים (לא אתה כאתה, אלא כדוגמא) - אז נוצרת הבעיה. אני לא מתכוון לשיר בבלומפילד בגנות בית"ר או בעד מכבי פ"ת, כך שזה פשוט לא משנה.

פחח לוזון לא מעניין? ברגע שמכבי פ''ת יורדת ליגה יהיו פה חגיגות מטורפות.

בית''ר על הזין, ירידה שלהם והלכה עוד יריבות בכדורגל הישראלי לכמה שנים והחוסר עניין במשחקים רק ייגבר. במיוחד שבית''ר הם היריבה הכי פחות שנואה מהשתיים האחרות, לא הייתי רוצה לראות אותה יורדת אם הם נגד מכבי פ''ת.

בדיוק ככה,

בשנה אני בא בטירוף למשחקים 6,7 פעמים. בייתר הפועל וחיפה כפול 2 ואולי עוד קבוצה אחת שיש נגדה אווירה,זהו.

ככה שירידה של בייתר עוד יותר תשעמם את הליגה.

עכשיו תחשבו על זה ככה מה אתה מעדיף לנסוע עד ירושלים כל הדרך בטירוף יאללה מזיינים היום את בייתר או לנסוע לפתח תקווה ולדבר בדרך למשחק על דברים לא קשורים?