Jump to content

תודה על העידוד המדהים

Recommended Posts

בכל מקרה הפירוש של "רובינשטיין" בעברית זה "אבן אודם" ואני ואדום לא הולכים ביחד :)

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

תודה לכם !

תודה על רגעי אושר אמיתיים, מספורט אמיתי וטהור.

תודה על המעמד ההיסטורי בכדורעף הישראלי.

תודה לך מכבי :wubyellow3:

תודה לכם לא רק על יום חמישי, אלא על כל השמונה שנים שאני הולך לכדורעף, ושבזכותם אני חווה משהו הרבה יותר תמים, נקי ומכביסטי.

משהו שכיף לבוא אליו ולהזדהות איתו, מבחינתי זה הרבה יותר מספורט ומכדורעף.

זה כמו שאני חולם שמכבי תהיה.

יש לכם ביום שלישי גמר גביע, ולכו תדעו באיזה מצב רוח נהיה אחרי הדרבי, מה שלא יהיה, תביאו לנו גביע!!!

עומר :wubyellow3:

תודה לכם לא רק על יום חמישי, אלא על כל השמונה שנים שאני הולך לכדורעף, ושבזכותם אני חווה משהו הרבה יותר תמים, נקי ומכביסטי.

משהו שכיף לבוא אליו ולהזדהות איתו, מבחינתי זה הרבה יותר מספורט ומכדורעף.

זה כמו שאני חולם שמכבי תהיה.

יש לכם ביום שלישי גמר גביע, ולכו תדעו באיזה מצב רוח נהיה אחרי הדרבי, מה שלא יהיה, תביאו לנו גביע!!!

שמע עומר, בתור אחד שלא כזה התחבר לכדורעף בהתחלה, ובא לפעמים למשחקים בעיקר כדי לתמוך בכם וכדי שלא תרגישו לבד, אני רוצה להגיד לך שהענף הזה נכנס לי חזק ללב בזכות הקבוצה הזאת שיש לכם. אתם לא תחליף לכדורגל ולא תהיו. אתם קבוצה מרגשת בזכותכם ולא בזכות הקבוצה הפחות מרגשת של הכדורגל, תמשיכו להיות מרגשים ולהחיות את רוח המכביזם ואני אשתדל לתת את החלק שלי בתור אוהד ולבוא יותר ולא רק למשחקי מפתח, למרות שזה קשה לשלב בין כל הענפי ספורט של המועדון, אבל אתם שווים את זה ומגיע לכם.

יום שלישי רוצים גביע!

שמע עומר, בתור אחד שלא כזה התחבר לכדורעף בהתחלה, ובא לפעמים למשחקים בעיקר כדי לתמוך בכם וכדי שלא תרגישו לבד, אני רוצה להגיד לך שהענף הזה נכנס לי חזק ללב בזכות הקבוצה הזאת שיש לכם. אתם לא תחליף לכדורגל ולא תהיו. אתם קבוצה מרגשת בזכותכם ולא בזכות הקבוצה הפחות מרגשת של הכדורגל, תמשיכו להיות מרגשים ולהחיות את רוח המכביזם ואני אשתדל לתת את החלק שלי בתור אוהד ולבוא יותר ולא רק למשחקי מפתח, למרות שזה קשה לשלב בין כל הענפי ספורט של המועדון, אבל אתם שווים את זה ומגיע לכם.

יום שלישי רוצים גביע!

!!!!

איך זה שאתה תמיד, כל פעם מחדש, מצליח ככה לרגש? :)

מאז המשחק השלישי ההוא בעונת 07/08 נכנסתם לי ללב, המשחק האחרון העלה בי דמעות, זה לרגע הרגיש עוצמתי כמו איזה דרבי של 3-0, אתם מרגשים ואתם מכביסיטים אמיתיים.

תודה שאתם מזכירים לנו כל פעם מחדש מה זה באמת מכבי. תודה שאתם נותנים לנו חוויות שאף אחד אחר לא נותן. תודה על מה שאתם.

אוהבים אתכם וגאים בכם על ההישג העצום שהגעתם אליו!!!

למרות ההפסד אני עדיין חושב שבהדר יוסף אנחנו יכולים לנצח כל יריבה

שוב תודה שאתם שומרים לנו על האש בוערת

פשוט גדולים, חבורה של מרגשים...

תודה לך מכבי :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

כמה סרטונים מהטלווזיה.

היו עוד הרבה פשוט אין לי כח לעבור על כל המשחק וללקט קטעים, אם למישהו יש משהו ספציפי שירשום.

האישה כבר אמרה לי

התקווה לפני המשחק

שתדעי אני קיוותי

סוף המשחק, ראיונות והכנות לדרבי.