Jump to content

הכרטיסים לדרבי יצאו.

Moti

Recommended Posts

כמה אוהדי מכבי יהיו ב13 ?

באמת נירא לך שאפשר לדעת?

אני מאמין שכל הפינה תהיה שלנו

כרטיס ל -13 או 8 זה בידיוק כמו כרטיס ל-11.

נכנסים משער אחר אבל בסוף כולם יוצאים מ-11....

אני עדיין מחפש כרטיס לא משנה לאיזה שער 0548045808.

בלי ספסרים בבקשה...

אגב ביום המשחק אפשר ללכת לקופות של 4-5 יש שם הרבה אדומים שמוכרים כרטיסים המחירי עלות בשביל שלא יהיה שם אוהדי מכבי.

אגב ביום המשחק אפשר ללכת לקופות של 4-5 יש שם הרבה אדומים שמוכרים כרטיסים המחירי עלות בשביל שלא יהיה שם אוהדי מכבי.

כרטיס ל -13 או 8 זה בידיוק כמו כרטיס ל-11.

נכנסים משער אחר אבל בסוף כולם יוצאים מ-11....

אני עדיין מחפש כרטיס לא משנה לאיזה שער 0548045808.

בלי ספסרים בבקשה...

אתה מתכוון שיעבירו את כולם ל11 ?? לא ניראה לי ...

מחפש לקנות כרטיס לדרבי

הסתכלתי גם באתרים של ספסרים

הבעיה היא כזאת...

שמעתי מאנשים בפורום שקנו מלאן שאין להם סמל של ליגת ווינר על הכרטיס (וזה כרטיס מלאן אמיתי)

חבר קיבל לשער כבוד ויש לו סמל של ווינר (גם כרטיס אמיתי)

ואלה שרוצים למכור לי ת'כרטיס יש סמל שונה של ווינר שהבנתי שיש מצב זה מזויף...

תעזרו לי פה שנייה

מישו קנה מלאן ויש לו כרטיס שנראה כמו התמונה של הכרטיס ל10 (כסיא,שורה ריק והסמל הזה של הווינר)?

התמונות:

שער 1:

http://www.siz.co.il...zjmmzmz.jpg.htm

שער 13:

http://www.siz.co.il...hminkml.jpg.htm

שער 10: (מזויף?)

http://www.siz.co.il...jdnjyf0.jpg.htm

בגלל זה מוכרים לנו רק 1500 ליציע של 2500.

כולם יעברו.

היציע כבר לא של 2500 מאז שהקטינו אותו, אבל בלי שום קשר יעביר את מי שיגיע מוקדם, השאר ישארו ב 13... כמו בכל דרבי

בגלל זה מוכרים לנו רק 1500 ליציע של 2500.

כולם יעברו.

לא נראה לי, ביציע יש 2132 מקומות, בוא נגיד 100 כרטיסים נתנו לארגונים, 250 כרטיסים לדיסקונט, ו 1782 כרטיסים לקהל הרחב.

לא נראה לי, ביציע יש 2132 מקומות, בוא נגיד 100 כרטיסים נתנו לארגונים, 250 כרטיסים לדיסקונט, ו 1782 כרטיסים לקהל הרחב.

יש 2 ארגונים אז אני חושב שיותר כרטיסים מה עם הזמנות קומבינות מכרים וכאלה?

יש 2 ארגונים אז אני חושב שיותר כרטיסים מה עם הזמנות קומבינות מכרים וכאלה?

לא בטוח אחי, כל ארגון אני מעריך קיבל 50 כרטיסים לא יותר, לגבי קומבינות ומכרים אני מעריך שזה אותם 82 כרטיסים מ1782 שכתבתי, כי אני זוכר כתבה שאמרו ש1700 כרטיסים יצאו לקהל הרחב.

לא בטוח אחי, כל ארגון אני מעריך קיבל 50 כרטיסים לא יותר, לגבי קומבינות ומכרים אני מעריך שזה אותם 82 כרטיסים מ1782 שכתבתי, כי אני זוכר כתבה שאמרו ש1700 כרטיסים יצאו לקהל הרחב.

50 כל ארגון??? אתה רציני?? האולטראס חבורה של מקומבנים יותר ממאה כרטיסים זה בטוח.

שמע אני לא כל כך בקיא בכל העניין הזה אבל אני מעריך שלפחות 150 200 כרטיסים כל הארגון.

לפי מה שאני יודע הקטינו אותו מ-2800 ל-2500, אבל זה לא משנה.

המשטרה ביקשה שימכרו כמה מאות פחות מהקיבולת בשביל חציצה, והחציצה הזאת תתמלא באוהדים שיעברו משערים אחרים, ואז יהיו חציצות ב-8 ו-13.

50 כל ארגון??? אתה רציני?? האולטראס חבורה של מקומבנים יותר ממאה כרטיסים זה בטוח.

שמע אני לא כל כך בקיא בכל העניין הזה אבל אני מעריך שלפחות 150 200 כרטיסים כל הארגון.

כמו שאני אומר 250 כרטיסים לדיסקונט ו1700 לקהל הרחב זה ודאי, מה שנשאר 182 שזה לארגונים + קומבינות, ככה שכל אחד עם הדימיון הפרוע שלו יכול לחשב כמה קיבלו השחקן וכמה קיבלו האולטראס.

אהה ואתה יודע כמה כרטיסים מורידים בגלל סדרנים בגדרות? זה גם כן כרטיסים זה לא ככה חליק

אהה ואתה יודע כמה כרטיסים מורידים בגלל סדרנים בגדרות? זה גם כן כרטיסים זה לא ככה חליק

לא נראה לי הורידו כרטיסים מ10-11, כי את החציצה עושים על חשבון אוהדי הפועל ב 8 ו 13, שער 10-11 יהיה מלא עד אפס מקום.

הפינה בשער 13 שלנו, יעבירו אוהדים ל-11 אבל לדעתי לא כולם יעברו ישארו אוהדים של מכבי בשער 13 כמו דרבי קודם.

ובשער 8 לפי דעתי תהיה חציצה ולא יעבירו או שכן.

לפי one:''כל הכרטיסים של אוהדי מכבי לדרבי נמכרו, וכעת ימתינו לראות אם המשטרה תפשיר כרטיס נוספים למכירה.''

יש מצב שיוציאו עוד כרטיסים למכירה?

ההרכב שפתח מול עכו ימשיך מלבד דהאן במקום לוגאסי, אמצע וקדימה הכי טוב שאנחנו יכולים להעמיד בנסיבות.

פונצ'ץ וניבאלדו יעשו לנו התקפי לב (בעיקר הראשון) וסבן ימשיך להרוס לנו התקפות ולעשות חורים, עם סבן הוא מוותר על התקפה מצד ימין שם מחכה יגאל אנטבי האיום (איך עומר ורד לא פותח איך?).

חבל שבמשחק שלהפועל אין מגינים המאמן שלנו מקזז.

ההרכב שפתח מול עכו ימשיך מלבד דהאן במקום לוגאסי, אמצע וקדימה הכי טוב שאנחנו יכולים להעמיד בנסיבות.

פונצ'ץ וניבאלדו יעשו לנו התקפי לב (בעיקר הראשון) וסבן ימשיך להרוס לנו התקפות ולעשות חורים, עם סבן הוא מוותר על התקפה מצד ימין שם מחכה יגאל אנטבי האיום (איך עומר ורד לא פותח איך?).

חבל שבמשחק שלהפועל אין מגינים המאמן שלנו מקזז.

חכה,כבר היו כמה פעמים העונה שפורסמו הרכבים ובחימום ראינו הרכב אחר.

אם ורד וייני כשירים זה יותר מטימטום לא לפתוח איתם ( במיוחד עם ורד שגם היה מצוין בצעירה ).

חכה,כבר היו כמה פעמים העונה שפורסמו הרכבים ובחימום ראינו הרכב אחר.

אם ורד וייני כשירים זה יותר מטימטום לא לפתוח איתם ( במיוחד עם ורד שגם היה מצוין בצעירה ).

זה היה יותר עם איווניר. ניר לוין כביכול מחפש את הניסיון של סבן אבל כשמדובר בשחקן כל כך חלש זה לא חכם. ורד במשחק טוב שלו יכול להשפיע, במיוחד שאנטבי הקשיש באגף, לא חכם יהיה לעלות מולו קשיש משלנו.

הפינה בשער 13 שלנו, יעבירו אוהדים ל-11 אבל לדעתי לא כולם יעברו ישארו אוהדים של מכבי בשער 13 כמו דרבי קודם.

לפי one:''כל הכרטיסים של אוהדי מכבי לדרבי נמכרו, וכעת ימתינו לראות אם המשטרה תפשיר כרטיס נוספים למכירה.''

מישו יכול לאמת ?

גם לדעתי לא יעבירו אוהדים הולך להיות כמות גדולה יחסית ב13 ולוודאי לא יעבירו את כולם אבל סבבה עוד גוש ב13 לא יכול להזיק