Jump to content

הכרטיסים לדרבי יצאו.

Moti

Recommended Posts

בטח יכרטסו את המנוי בתור סימון ככה שלא הייתי בונה על זה

אבל במשחק עצמו לא אמור לך להיות בעיה להוציא במכונה האוטומטית

וואלה אני מקווה כי בנתיים יש לי רק מנוי אחד להשיג.

יש אפשרות להוציא או בקופות או במחשב?

אם יש אוהד הפועל שרוצה להחליף 2 כרטיסים לשער 11, 8 או 13 תמורת 2 כרטיסים לשער 2 שיפנה אליי בפרטי.

אם אתם נמצאים בשער 8 אז כדאי לכם את שער 2, ואללה גג, קרוב לשער 5 והכל....בקיצור תחליפו איתי יא בני זונות

ואני נער הזמנתי דרך הכ"א של אמא שלי מה אני צריך להביא כדי לאסוף תכרטיס?

את אמא שלך

חחח סתם, תביא כרטיס אשראי ותעודת זהות של אמא שלך

כוסאמק פתחתי 10 חלונות 4 שעות לפני ולא הבנתי שצריך להיכנס לארוע דרך מכבי ת"א.

לא הבנתי למה אני מצליח להיכנס ל10-11 למרות שהצלחתי להיכנס לאתר.

אז מחקתי את הcache של הדפדפן ואז כבר לא הצלחתי להיכנס.

נ.ב.

העמלה זה אמא של הבזיונות.

מה זה החרא הזה עמלת אינטרנט ?

ועוד 15 שקל לכרטיס ??!?

זונות !!

שאלה לי אליכם,

דבר ראשון, אני ילך להוציא את הכרטיס ביום המשחק, בשביל להוציא לשער 8 אני יכול גם לבוא לקופות של שער 11 או שזה יעשה בעיות ואני צריך ללכת לקופות של 5?

ועוד שאלה, אם אני בא עם צהוב, לא מתחת ולא כלום פשוט צהוב יעשו לי בעיה להכנס לשער מלחתחילה?

ואם מישהו שיודע יוכל גם בנוסף להגיד לי מה צריך לעשות בשביל לשפר את הסיכויים לעבור ל11 אני ישמח.

תודה

שאלה לי אליכם,

דבר ראשון, אני ילך להוציא את הכרטיס ביום המשחק, בשביל להוציא לשער 8 אני יכול גם לבוא לקופות של שער 11 או שזה יעשה בעיות ואני צריך ללכת לקופות של 5?

ועוד שאלה, אם אני בא עם צהוב, לא מתחת ולא כלום פשוט צהוב יעשו לי בעיה להכנס לשער מלחתחילה?

ואם מישהו שיודע יוכל גם בנוסף להגיד לי מה צריך לעשות בשביל לשפר את הסיכויים לעבור ל11 אני ישמח.

תודה

כרטיסים לשער 8 תצטרך להוציא ב5

אם תבוא בצהוב ,בכניסה יוכלו לעשות לך בעיות ... אבל אם כבר נכנסת אז יוכלו להעביר לך חולצה מ11 או משהו

אם אתה רוצה לשפר את הסיכויים שלך להיכנס אז תבוא פשוט מוקדם ותנסה לדבר עם סדרן ליד הגדר...

רציתי לקנות כרטיס לשער 11...קיצור המבוגרים נגמרו וזה נתן רק לקנות נוער,יש פה מישהו שהוא חייל\נוער שקנה מבוגר ויוכל להתחלף איתי בכרטיסים?

כמה שאלות, תודה לכל מי שעונה.

1-קניתי שני כרטיסים לשער 13 ועוד אחד לשער 11, אין לי שימוש בשניים של שער 13, אפשר לבטל את ההזמנה? אם כן, איך?

2-נגיד ואי אפשר לבטל, לא יעשו לי בעיות אם אני בא לאסוף כרטיס לשער 11 וכרטיס ל-13(ההזמנות כמובן נפרדות)?

3-השתמשתי בכרטיס אשראי של אבא שלי, אבל כשרשמתי את הפרטים רשמתי את התז שלי ובעיקר פרטים שלי, מה אני צריך להביא כדי לאסוף את הכרטיסים ביום של המשחק?