Jump to content

הכרטיסים לדרבי יצאו.

Moti

Recommended Posts

מניסיון.. קניתם כרטיס, יכניסו אתכם

פשוט תבדקו אם יש איזשהם תנאים על הזמנת הרבה כרטיסים בהזמנה אחת כי אני זוכר שעם זה כן יכולים לעשות בעיות

תקנו ל8, 13, 2, מה שבא לכם, הכי טוב 8 ו13 ולבוא עם לבן או עם צהוב ושכבה מעל, הסדרנים לא יחפשו בעיות, יעשו הפרדה או יעבירו אתכם, דרבי חוץ קודם עשו הפרדה של איזה 200 אוהדי מכבי בשער 13 (חח היו שם דגלים צהובים, ממש גוש עידוד) והעבירו משהו כמו 100 מ8 ל11

אגב לדעתי בכלל לא יהיה היום כזה עומס על האתר של לאן, נכון דרבי והכל אבל מי שבאמת ישב ב8 במחשב ישיג כרטיס

מניסיון.. קניתם כרטיס, יכניסו אתכם

פשוט תבדקו אם יש איזשהם תנאים על הזמנת הרבה כרטיסים בהזמנה אחת כי אני זוכר שעם זה כן יכולים לעשות בעיות

תקנו ל8, 13, 2, מה שבא לכם, הכי טוב 8 ו13 ולבוא עם לבן או עם צהוב ושכבה מעל, הסדרנים לא יחפשו בעיות, יעשו הפרדה או יעבירו אתכם, דרבי חוץ קודם עשו הפרדה של איזה 200 אוהדי מכבי בשער 13 (חח היו שם דגלים צהובים, ממש גוש עידוד) והעבירו משהו כמו 100 מ8 ל11

אגב לדעתי בכלל לא יהיה היום כזה עומס על האתר של לאן, נכון דרבי והכל אבל מי שבאמת ישב ב8 במחשב ישיג כרטיס

האתר של לאן יקרוס בטוח הוא יכול להחזיק בקושי 100 גולשים בו זמנית באתר

שמעו אתם מגזימים עם הרמת תחכום שאתם חושבים שיש (או שאכפת) ללאן.

לא משנה איזה מנוי תציגו, אפילו תביאו רק את המספר מנוי אף אחד לא מתעמק בזה

לא משנה איזה אשראי תזמינו ואם הזמנתם ממנו לכל יציע במגרש

תבואו לפני השריקה (עם צהוב מתחת) ותכנסו לכל יציע,מכאן 2 אופציות או שיעבירו יציע או שיעשו הפרדה.

רק תזמינו

שאני קונה כרטיס לשער 11 אני צריך ששם המנוי יהיה תואם לשם שעליו הזמנתי?

לא משנה, וגם מי שאין לו מנוי יכול לקנות כרטיס, פשוט לפני המשחק שילך למכונות/קופות ויוציא כרטיס בלי הצגת מנוי.