Jump to content

הכרטיסים לדרבי יצאו.

Moti

Recommended Posts

מה זה משנה בקש או בלאן?

אם כבר ההפך לאן זה יותר נוח ולא אונסים אותך בתור.

אומנם יותר נוח, אבל הבני זונות לקחו עמלה על כל כרטיס, לקחו לי 30 שקל עמלה על כלום! אסור להם זה ביזיון.

*פתחתי על זה נושא נפרד מחכה שיאשרו לי.

יש טעם לדאוג אם לא קיבלתי אישור במייל?

עוד פעם אני רושם כל עוד יש לכם מספר הזמנה הכרטיס שלכם מובטח המייל זה דבר פיקטיבי בלבד מה שאתם צריכים זה המספר של ההזמנה זה הכל

אומנם יותר נוח, אבל הבני זונות לקחו עמלה על כל כרטיס, לקחו לי 30 שקל עמלה על כלום! אסור להם זה ביזיון.

*פתחתי על זה נושא נפרד מחכה שיאשרו לי.

למה אז לא הזמנת בהזמנה אחת?

ואם לא ראיתי מה מס' ההזמנה שלי?

אני יכול להתקשר אליהם ולברר עם הכרטיס אשראי אם יש לי כרטיס?

לא צריך לזכור את מספר הזמנה, פשוט נותנים כרטיס אשראי ותעודה מזהה ומוציאים לך כרטיס

הזמנתי כרטיס, קיבלתי אישור הזמנה והדפסתי אותו, קיבלתי אימייל ומופיע לי ב"הזמנות אחרונות".

אח"כ הצלחתי עוד אחד, קיבלתי אישור הזמנה והדפסתי אותו, אבל לא קיבלתי אימייל ולא מופיע לי ב"הזמנות האחרונות".

כמה יש לי?

הזמנתי כרטיס, קיבלתי אישור הזמנה והדפסתי אותו, קיבלתי אימייל ומופיע לי ב"הזמנות אחרונות".

אח"כ הצלחתי עוד אחד, קיבלתי אישור הזמנה והדפסתי אותו, אבל לא קיבלתי אימייל ולא מופיע לי ב"הזמנות האחרונות".

כמה יש לי?

אותו דבר מה שקרה לי, יש לך 2 כרטיסים ברכותיי!

סעמק אנשים,

אם יש לכם מס' הזמנה - יש לכם כרטיס !

כל אלו ששואלים "הזמנתי 135 כרטיסים וב3 לא קיבלתי אימייל" , באמא שאתם מזכירים לי את הילדות החרשניות שמקבלות 98 ומגישות ערעור.

זכרו מה אני אומר לכם, אחרי שלא הפסדתי דרבי 3 שנים ובכולם הפסדנו/תיקו,ועכשיו אני מפסיד, אנחנו מנצחים וזה ברור.

יש עוד כרטיסים לשער 2 ב114 שקל כולל העמלה. תקנו לשם, תאספו את הכרטיס מהקופות בלאן בדיזינגוף ובמשחק תבקשו מאחד הסדרנים שיעביר אתכם, או שתחליפו עם ספסר. זאת האופציה היחידה שאני רואה כרגע למי שלא הצליח להשיג כרטיס. נשארו כמה בודדים ל13 לאלה שמוכנים לשים קצת יותר כסף

כל האישורים הגיעו למייל הכל אש

היה קל מהצפוי

95% שאני מוכר שני כרטיסים לשער 8, רק צריך לוודאות שהכרטיסים מגיעים אליי ולא יעשו בעיות..

דרביייייייי :yahoo: