Jump to content

נבחרת ישראל

חןחן

Recommended Posts

סגל בינוני מינוס, לא מעט ליצנים יש כאן. מה שכן, גוטמן עשה נפלאות מסגל ממש לא הכי מוכשר שהיה כאן, אז אי אפשר לדעת...

???????????????????

קישור והתקפה יש לנו ברמה שלא נופלת מהרבה נבחרות שישחקו הקיץ ביורו. גם בעמדת השוער אין מה להתבייש.

זה רק ההגנה מזעזעת, כשפעם היה בה שלח, ברומר, גרשון, בנאדו, חרזי, והיום פשוט חושך. מדהים. אין לנו מגן שמאלי אמיתי מאז הפרישה של קייסי, אין מגן ימני אמיתי מאז הפרישה של חזן, חוץ מבן חיים וקינן - שממש לא במיטבם - אין דור בלמים מאז שבנאדו וגרשון כבר לא.

מה שבטוח בנבחרת הזאת, זה שאם יש באנקר בהרכב יותר מאוואט אפילו, זה נאתכו. בקמפיין הזה הנבחרת צריכה לעבור מבניון אליו.

זה רק ההגנה מזעזעת, כשפעם היה בה שלח, ברומר, גרשון, בנאדו, חרזי,

וגם אז, בזמנו, מול נבחרות טובות אחרות, היא לא הייתה שווה משהו מיוחד.

כל הביקורת כאן על הזימונים די מגוחכת, ואני בטוח שנובעת מהשנאה לגוטמן

זה לגיטימי לדון בזימונים מסויימים כמו למה חלוץ X ולא Y אבל בסך הכל הוא בחר סגל טוב ++

(דודו ביטון לא באנקר בהרכב של הקבוצה שלו בפולין, אבל הוא צריך להיות באנקר בנבחרת? בן סהר ובן בסט משחקים די קבוע בצרפת, ובמילא כנראה שלא יפתחו כי יש את חמד וברדה)

הרכב קטלני!

דרך אגב - השחקנים חייבים לשריין להם מעכשיו טיסה למונדיאל כדי שלא ידפקו במחיר חלילה וחס. אה וגם כרטיסים למשחקים כדי שיוכלו להכנס לאיצטדיונים ולראות כדורגל ולא סתם להגיע לברזיל!

אל תזיינו בשכל, דני עמוס כיום הוא השוער הישראלי הכי טוב בארץ גם עובדתית!

הוא מנהיג ענק בקריית שמונה, הביא להם הרבה נקודות (ראה תקציר נגד מס אשדוד) ובנוסף להכל הוא גם צנוע אז סתמו ת'פה.

לגבי שרן, לא הייתי אומר שהוא מתאים לנבחרת, אבל הוא יותר מתאים משיר ואיתן בטוח.

חחח שיר צדק ואיתן טיבי בנבחרת

משעשע.

(גבאי מקבל את המקום מבחינתי רק בגלל חולשה עצומה בעמדה)

איתן טיבי זה שחקן שאני לא אזהה ברחוב, אבל שיר צדק זה שחקן שאני לא אזהה אפילו בפייסבוק.

איתן טיבי זה שחקן שאני לא אזהה ברחוב, אבל שיר צדק זה שחקן שאני לא אזהה אפילו בפייסבוק.

גדול.

ועוד יותר גדול זה שאני רשמתי את מה שרשמתי גם אחרי התגובה של סוייר.

מה אתם מזיינים בשכל ? כל אחד נהיה לי פה איזה מבין גדול.

מצאתם שעיר לעזאזל להתפס עליו ? הפורום הזה כמו אפקט העדר. אחד זורק שיר צדק ופתאום כולם אחריו במקהלה.

כמה מכם ראו אותו משחק מעבר למשחק מול מכבי ? כמה מכם יודעים עליו יותר מאת השם שלו ?

שיר צדק עדיין שחקן צעיר עם פוטנציאל אדיר, וכרגע הוא המועמד הכי נורמלי לנבחרת.

אז תפסיקו לבלבל במוח, כל אחד פה חושב שהוא מינימום פרגי. אני מבין את העניין שאתם בדיוק כמוני, סובייקטיביים, ונורא רוצים ששחקן מכבי (ועוד אחד שדי אכפת לו מהמועדון בניגוד לשאר) יהיה בסגל, אבל עזבו את עניין הפציעה שלו, תסתכלו על התמונה השלמה ותראו שיש יותר טובים כרגע ואין מה לעשות.

בקשר לשאר שחקני מכבי ? לא יודע מה איתכם, אני שמח שאף אחד מהזבלות האלה לא בסגל אפילו. הייתי מתבייש אם זה היה המצב.

ואתם יכולים לצטט את ההודעה, שיר צדק הוא פוטנציאל גדול, עדיין צעיר, ועוד יגיע לקבוצה גדולה.

בקישור באמת שאני לא רואה במה אלמוג כהן/בירם כיאל עולים על אלברמן/ידין . אפילו לקובי דג'אני מנתניה הייתי נותן הזדמנות (קשר אחורי מצוין לטעמי) .

לא הייתי יוצא מהבית אם הייתי אומר משפט כזה ועוד מאמין בו...

לא רואה איך אלמוג וכיאל עולים אלברמן או ידין?!

אלמוג כהן משחק בגרמניה (בניגוד לאלברמן שראה ספסל ויציע) וכיאל מחזיק את סלטיק ומועמד להרבה קבוצות לא קטנות בפרמיירליג...

שניהם עולים על השניים האחרים בשלוש או ארבע דרגות בכושר בינוני!

לא הייתי יוצא מהבית אם הייתי אומר משפט כזה ועוד מאמין בו...

לא רואה איך אלמוג וכיאל עולים אלברמן או ידין?!

אלמוג כהן משחק בגרמניה (בניגוד לאלברמן שראה ספסל ויציע) וכיאל מחזיק את סלטיק ומועמד להרבה קבוצות לא קטנות בפרמיירליג...

שניהם עולים על השניים האחרים בשלוש או ארבע דרגות בכושר בינוני!

מילא כיאל,אבל אלמוג כהן? אתה אמיתי?

תפסיקו כבר לשפוך מכל שחקן שמשחק בחו"ל.א הוא שחקן סגל מורחב בקבוצה שאפילו לא יכולה לזכות באליפות בארץ (טוב נו,אולי העונה הזאת,ורק זאת).

גם תמיר כהן שיחק בפאקינג פרמייר ליג והוא שחקן פח.אלמוג כהן בנה את הקריירה הבינלאומית שלו בזכות זה שלואיס פרננדז רצה לעשות עלינו פוזות ולנסות למצוא כל מיני שחקנים קטנים שפתאום יתגלו וככה ההישג יהיה רשום על שמו.אלמוג כהן זומן לנבחרת,נתן קצת מלחמה ואפס כדורגל,וישר תפס כותרות,כי כולנו צמאים לסיפורי סינדרלה כאלה.

אח"כ הוא תפס את הגל וחתם בגרמניה.שיהיה לו לבריאות על הפרנסה הטובה והחוויה,אבל מדובר בשחקן אפור על גבול השחור,חסר טכניקה וראיית משחק והדבר היחיד שיש לו להציע זה את הדבר הזה שנקרא "נשמה" ו"מלחמה",2 דברים שהם כל כך חסרי משמעות כשהם באים בלי כשרון בסיסי.

אלמוג כהן יכול לצחצח לאלברמן את הסוליה,וגם אם היית מציע לשלם לי על המנוי כדי שאלמוג כהן יפתח במכבי במקום אלברמן לא הייתי מסכים.

מילא כיאל,אבל אלמוג כהן? אתה אמיתי?

תפסיקו כבר לשפוך מכל שחקן שמשחק בחו"ל.א הוא שחקן סגל מורחב בקבוצה שאפילו לא יכולה לזכות באליפות בארץ (טוב נו,אולי העונה הזאת,ורק זאת).

גם תמיר כהן שיחק בפאקינג פרמייר ליג והוא שחקן פח.אלמוג כהן בנה את הקריירה הבינלאומית שלו בזכות זה שלואיס פרננדז רצה לעשות עלינו פוזות ולנסות למצוא כל מיני שחקנים קטנים שפתאום יתגלו וככה ההישג יהיה רשום על שמו.אלמוג כהן זומן לנבחרת,נתן קצת מלחמה ואפס כדורגל,וישר תפס כותרות,כי כולנו צמאים לסיפורי סינדרלה כאלה.

אח"כ הוא תפס את הגל וחתם בגרמניה.שיהיה לו לבריאות על הפרנסה הטובה והחוויה,אבל מדובר בשחקן אפור על גבול השחור,חסר טכניקה וראיית משחק והדבר היחיד שיש לו להציע זה את הדבר הזה שנקרא "נשמה" ו"מלחמה",2 דברים שהם כל כך חסרי משמעות כשהם באים בלי כשרון בסיסי.

אלמוג כהן יכול לצחצח לאלברמן את הסוליה,וגם אם היית מציע לשלם לי על המנוי כדי שאלמוג כהן יפתח במכבי במקום אלברמן לא הייתי מסכים.

אז פה הטעות, לאלמוג כהן יש המון כדורגל, אולי אין לו טכניקה גבוהה (כאילו שלאלברמן יש) והוא לא מסוג השחקנים שיעברו חצי מגרש (כי אלברמן פשוט דופק 4 סלאלומים של מראדונה כל משחק), אבל בהחלט יש לו המון לב, נשמה ומלחמה (גם יותר מאלברמן)...

מה עשה אלברמן במכבי שאתה עושה אותו כזה כוכב?! כמה גליצ'ים בדרבי ואיזה משחק לא רע נגד הפועל ב"ש (הכי חלשה בליגה אחרי ראשל"צ)...

אלמוג כהן יותר טוב ממנו גם הגנתית וגם התקפית, ואני מוכן גם להכפיל את הסכום ששילמתי על המנוי כדי שהוא יעלה בהרכב במקום אלברמן...