Jump to content

כאילו שאין לנו מספיק צרות!

אדם אלימלך

Recommended Posts

הרי גם ככה הוא שוער לא משהו...לא שחיימוב שמייכל, אבל הוא עדיף!!!

אנשים פה אומרים לשלוח אותו לנוער... ואיך שלי נראה זה שבנוער הוא יעוף שמה על הילדים...

כי מי שמרשה לעצמו להתחצף לאחד כמו שורה...מן הסתם ירשה לעצמו לתפוס גובה על בני אותו גיל.

וזה שהורידו את מיכה ודאבור, אתם בכלל משווים?!?! שני אלו ילדים טובים...לפחות הם לא התקלקלו...בינתיים!

ובקשר ליכולות שלו במגרש...עזבו, אין לי כוח להתחיל אפילו...

דיי נו, התפקיד שלו זה שוער של קבוצת "צמרת", בתיאוריה הוא צריך לעצור כדורים קצת מעבר למה שמגיע לו לידיים וכל שוער בליגה היה עוצר.

כל העונה לא הייתה לו הצלה אחת מעבר ללהשמיט כדור שמגיע לו לידיים ולתפוס.

זה לא שוער למכבי כמו שאני רואה אותה, אולי אתה כן.

הא ושוב, הרבה מאוד כדורי שוער שלו, ביד או ברגל, חוזרים בחזרה ליריב. זה דיי משמעותי בכדורגל אם הכדור אצלך או לא.

לא שוער למכבי, לא רואה בו פוטנציאל למכבי, אבל אם שורה אומר שכן (האמת? יש פה משהו מסריח עם חיימוב, תחושת בטן בלבד (!), ואני לא יודע כמה שורה רוצה אותו בתור שוער ראשון) אז שיישלחו אותו להתחשל במקום אחר, לא על חשבון מכבי.

אני כן רואה אותו בתור שוער של מכבי.

אני חושב ש90% מהגולים שהוא ספג אף שוער בארץ לא לוקח ו70% גם אף שוער בעולם.

ובנוסף היו לו המון הצלות, אתה מזיין ת'שכל. במיוחד ב-1 על 1.

כל משחק הוא נותן לפחות הצלה-שתיים שרוב השוערים בארץ לא לוקחים.

ובעיטות שוער חזקות.

ומבנה גוף גדול, קל וחומר בשביל ילד בן 18.

בנוסף, אנשים שראו אותו שנה שעברה בנוער התלהבו ממנו.

תכלס אני מבין אותו. ילד בן 18 בשער של מכבי עם כל הלחץ של הקבוצה הזו.

ועוד עונת בכורה בעונה כזו. לא מפסיקים לקלל אותו.

הגיוני שיהיה לו קשה תחת הלחץ לפעמים.

אני מאמין שהוא יתנצל בפני שורה והסיפור ייגמר. אבל את זה לא יספרו לכם בתקשורת ואתם תחליטו שהוא "ילד זין" ותעשו לו תמוות.

רק בקשה אחת תעזבו ת'ילד! אל תשרפו פה עוד שחקן !

האמת זה לא מפתיע, גם לפני כמה שנים שעוד היה בנערים הייתה לו תקרית, אז זה היה עם ניר לוין, שהוא סירב לאיזה הוראה וירק על לוין...

אם אז לא עשו לו כלום, אז למה שהוא יתנהג שונה היום??

באמת שתפסתי ממנו ושמחתי שלפחות בשער ייש מכביסט

אבל להתנהג ככה לאובארוב?

מכבי חשובה לאובארוב יותר מלכל שחקן במכבי הוא תרם כל כך הרבה למועדון וככה להתנהג אליו

ועוד מי? מי שקיבל ממנו הכי הרבה עזרה....

לאן הגענו....

על דבר כזה להוריד אותו לחודש למחלקת נוער.... 

ואללק ממתי ילדים בני 18 נפתחים ככה במכבי

לי לא זכור דבר כזה

כל זין שעולה מהנוער מרגיש שהוא איזה אבו עלי ודופק זין לקהל או עושה דאוונים כאילו הוא במינימום הביא לנו גמר ליגת אלופות

אפשר להאשים בכיף את המערכת שנקראת מכבי ואת זה שאין לנו ניהול אבל לאשמה בקטע הזה יש שני אבות ואת השני אבות האלה צריך לשרוף

שלא תגידו אחרכך שלא אמרו לכם את זה. הנזק של יצחקי ועטר זה נזק שאין עליו עוררין בכלל, השהות שלהם במכבי זה בכייה לדורות וכל מה שעברנו העונה עם כמה שחקני נוער שרמוטות שהם חושבים שהם איזה משהו, זה רק בגלל שהם לוקחים דוגמא מהשחקנים הבכירים, הדומיננטים והחזקים בקבוצה - אלו שעכשיו דואגים להאחז בקרנות המזבח כדי להשכיח את החורבן שהם יצרו העונה.

וזו לא הפעם הראשונה של ברק לוי. גם באחד המשחקים העונה הוא איים על אוהד משער 8 במשך כל המחצית השניה.

ילד בן 18!

חתיכת זין.

תפסיקו כבר להתרגש כמו ילדות מכל שטות שמאכילים אותכם בתקשורת,באמת הגזמתם .

כן אנחנו מאוד מצטערים שאנחנו מגוננים על שורה אוברוב ומגנים התנהגות של ילד מושתן. באמת סליחה שאיכפת לנו מהקבוצה. איזה כיף לך! בטח אתה גבר גברי כזה שלא מתרגש כשמתעסקים עם סמל כמו שורה או כשיש אנרכיה בקבוצה שלנו. הלוואי עליי להיות גבר גברי כזה תאמין לי.

אני כן רואה אותו בתור שוער של מכבי.

אני חושב ש90% מהגולים שהוא ספג אף שוער בארץ לא לוקח ו70% גם אף שוער בעולם.

ובנוסף היו לו המון הצלות, אתה מזיין ת'שכל. במיוחד ב-1 על 1.

כל משחק הוא נותן לפחות הצלה-שתיים שרוב השוערים בארץ לא לוקחים.

ובעיטות שוער חזקות.

ומבנה גוף גדול, קל וחומר בשביל ילד בן 18.

בנוסף, אנשים שראו אותו שנה שעברה בנוער התלהבו ממנו.

תכלס אני מבין אותו. ילד בן 18 בשער של מכבי עם כל הלחץ של הקבוצה הזו.

ועוד עונת בכורה בעונה כזו. לא מפסיקים לקלל אותו.

הגיוני שיהיה לו קשה תחת הלחץ לפעמים.

אני מאמין שהוא יתנצל בפני שורה והסיפור ייגמר. אבל את זה לא יספרו לכם בתקשורת ואתם תחליטו שהוא "ילד זין" ותעשו לו תמוות.

רק בקשה אחת תעזבו ת'ילד! אל תשרפו פה עוד שחקן !

עזוב אני לא אתחיל להתווכח אתך אבל הקטע הוא שאנחנו לא רוצים כל שוער שיש בארץ רוצים אחד שהוא טוב מאוד.

אתה לא יכול לרשום שככה אחוז כן מציל וככה לא,איך אומרים? שוער זו העמדה הכי חשובה במגרש ולא אכפת לי אם הוא בן 18 או 27 או אם יש לו ניסיון או לא.

סה"כ שיהיה מצוין שיביא לך נקודות והשנה לא רק שהוא לא הביא לך נקודה הוא גם לקח לך כמה.

אהה וגם הוא

ילד קקה

די לזיין תמוח חבורת קוקסינלים זה שהוא לא ילד שקט ויש לו בעיה בראש זה ידוע למכבי עוד מגיל 0 והוא היה נפגש עם פסיכולוגים מטעם המועדון..

רציתם שוער שיהיה לכמה עונות לא יכלתם לבקש יותר מזה, אוהד מכבי שאכפת לו מהמצב ותסתכלו איך הוא עצוב אחרי כל הפסד.

למי שלא מכיר אותו כל הקבוצות בארץ רדפו אחריו והוא רצה להישאר רק במכבי.

זה לא בדיוק ככה כמו שהסיפור יצא בתקשורת.. האוירה מתוחה באימונים ויצא שהוא ושורה התעמתו, הם עובדים כל יום אחד עם השני יכול לצאת שבמצב כל כך חרא כמו היום יהיה ויכוח!

הוא לא אמר אני לא בא לאימון תזדיינו והלך אפילו לא מתקרב לזה.

אל תהרסו עוד שחקן כי אתם חבורה של חנונים וכל אחד שקצת יש לו ביטחון אצלכם זה ערס מסריח

הם סגרו את העניין והכל בסדר גמור דרך אגב.

אתםם הורגים תילד......

מצאתם על מי להיפתח ככה...

חצי קבוצה עברה העונה עבירות משמעת אז בואו נעחף את כולם ולא יישארו אפילו 11 לעלות איתם....

כל פעם פה אתם אומרים שלא צריך להאמין לכל מה שהתקשורת אומרת פיתאום שזה מגיע למישהו שקצת יותר קל לכם לצאת אליו אז התקשורת קדושה וכל מה שהיא אומרת נכון.....

זה הרי ברור שהתקשורת פה מגזימה ושהסיפור הזה יכול וצריך להיסגר בשקט בתוך המועדון..

שחיימוב פתח רציתם להעיף אותו .... עכשיו להעיף את ברק..... סטייקים

תנו לו לגדול ולהתפתח ורק נרוויח בעתיד

חחח להגן על אוברוב... אנשים פה הזויים...

תתחילו להבין שהתקשורת שלנו אוהבת בלאגנים ואם יש מטומטמים שאוכלים את זה עוד יומיים יהיה חרטא חדשה...

אתםם הורגים תילד......

מצאתם על מי להיפתח ככה...

חצי קבוצה עברה העונה עבירות משמעת אז בואו נעחף את כולם ולא יישארו אפילו 11 לעלות איתם....

כל פעם פה אתם אומרים שלא צריך להאמין לכל מה שהתקשורת אומרת פיתאום שזה מגיע למישהו שקצת יותר קל לכם לצאת אליו אז התקשורת קדושה וכל מה שהיא אומרת נכון.....

זה הרי ברור שהתקשורת פה מגזימה ושהסיפור הזה יכול וצריך להיסגר בשקט בתוך המועדון..

שחיימוב פתח רציתם להעיף אותו .... עכשיו להעיף את ברק..... סטייקים

תנו לו לגדול ולהתפתח ורק נרוויח בעתיד

אהה?

חחח להגן על אוברוב... אנשים פה הזויים...

תתחילו להבין שהתקשורת שלנו אוהבת בלאגנים ואם יש מטומטמים שאוכלים את זה עוד יומיים יהיה חרטא חדשה...

מה חארטה מה? הוא הושעה בגלל שספג ממנשרוב?

אהה?

מה אהה ?!? משחק אותה לא מבין..

שחיימוב פתח בהרכב וספג כמה גולים היו פה ים נושאים שצריך להעיף אותו לספסל

כל פעם אתם מחפשים על מי להפיל את המצב של הקבוצה

1. יודע מה למרות, שאני לא הייתי מבין אותו קומץ שמלכתחילה לא אהב את הבחור ורצה אותו בספסל. אני אזרום איתך, עכשיו, מה זה קשור לעניין? היכולת המקצועית של חיימוב לבין האישו עם ברק לוי? שהספסול שלו צריך להיות מאסט, ולא רק בגלל היכולת המקצועית.

ועזוב את זה שאתה מערבב רצח ולא מבין, שאני נגיד, בעד ששני השוערים ילחמו על חולצת ההרכב, דבר בריא, מי שיראה יכולת עקבית, גם בפאן המקצועי וגם מעבר אליו, יקבל את הקרדיט.

זה שחיימוב היה צריך היה להיות מסופסל, לא פוסל את זה שעכשיו ברק לוי צריך להיות מסופסל. זה לא נקרא סטייק, אדוני, אם לזה התכוונת.

2. לא ראיתי מישהו כאן שמפיל עליו את מצב הקבוצה. אבל מה שכן אפשר לומר שהוא מגלה את ניצוצות הסימפטום שכולם מדברים עליו, איך שחקנים בקבוצה שלנו מרשים לשים זין על הצוות המקצועי(אגב מה שגרם לפיטורי איווניר עם המחנה יצחקי-עטר)

1. יודע מה למרות, שאני לא הייתי מבין אותו קומץ שמלכתחילה לא אהב את הבחור ורצה אותו בספסל. אני אזרום איתך, עכשיו, מה זה קשור לעניין? היכולת המקצועית של חיימוב לבין האישו עם ברק לוי? שהספסול שלו צריך להיות מאסט, ולא רק בגלל היכולת המקצועית.

ועזוב את זה שאתה מערבב רצח ולא מבין, שאני נגיד, בעד ששני השוערים ילחמו על חולצת ההרכב, דבר בריא, מי שיראה יכולת עקבית, גם בפאן המקצועי וגם מעבר אליו, יקבל את הקרדיט.

אחי,צריך להרוג את המורה ללשון שלך.

זה שחיימוב היה צריך היה להיות מסופסל, לא פוסל את זה שעכשיו ברק לוי צריך להיות מסופסל. זה לא נקרא סטייק, אדוני, אם לזה התכוונת.

2. לא ראיתי מישהו כאן שמפיל עליו את מצב הקבוצה. אבל מה שכן אפשר לומר שהוא מגלה את ניצוצות הסימפטום שכולם מדברים עליו, איך שחקנים בקבוצה שלנו מרשים לשים זין על הצוות המקצועי(אגב מה שגרם לפיטורי איווניר עם המחנה יצחקי-עטר)

מה חארטה מה? הוא הושעה בגלל שספג ממנשרוב?

1. אוברוב ילד גדול (מאוד) הוא לא צריך שאוהדי מכבי יגנו עליו, כולם יודעים מי הוא ומה הוא בעבור המועדון/הקהל.

2. מותר לילד לעשות טעות אבל מה שרשום בעיתון זה נופח מעל ומעבר, מי שיקרא את מה שרשום יחשוב שברק קילל את שורה ועשה לו זין, אז קצת פרופורציות!

3. כמו שרשמתי בסעיף הראשון, שורה ילד גדול, תאמין לי שהוא יודע איך לטפל (אם צריך) בברק. בניגוד ללוין שאין לו השפעה על השחקנים (כי שנה הבאה הוא לא פה) לשורה כן יש, ותאמין לי שכולם בקבוצה מכבדים אותו.

4. לא נמאס לכם לשחק את משחק שופטי בית המשפט???

1. אוברוב ילד גדול (מאוד) הוא לא צריך שאוהדי מכבי יגנו עליו, כולם יודעים מי הוא ומה הוא בעבור המועדון/הקהל.

2. מותר לילד לעשות טעות אבל מה שרשום בעיתון זה נופח מעל ומעבר, מי שיקרא את מה שרשום יחשוב שברק קילל את שורה ועשה לו זין, אז קצת פרופורציות!

3. כמו שרשמתי בסעיף הראשון, שורה ילד גדול, תאמין לי שהוא יודע איך לטפל (אם צריך) בברק. בניגוד ללוין שאין לו השפעה על השחקנים (כי שנה הבאה הוא לא פה) לשורה כן יש, ותאמין לי שכולם בקבוצה מכבדים אותו.

4. לא נמאס לכם לשחק את משחק שופטי בית המשפט???

1. נכון, אבל עדיין צריך לציין כאן גינוי לזה.

2. כאן הבעיה מתחילה, אתה רואה זאת כמעידה, או כטעות ראשונה, אם תראה את הרקורד שלו, עם הבעיות והחמימות מוח תראה שזה לא כמו שאתה מנסה לצייר. ולא ראיתי משהו מיוחד בכתבה, לא אכפת לי מה הוא סינן לשורה, עצם זה שהוא יצא נגדו(כי הרי בגלל זה הוא הושעה) מעידה על כך שמשהו היה שם. ולא חשבתי ולא העלתי השערות כמו שציינת, זה אפילו לא עלה בדעתי.

3. ותאמין לי, שאם איווניר עם הפוזה הקרת רוח שלו בראיונות, הייתי בטוח שהוא מחזיק גם ככה את השחקנים בחדר הלבשה, טעיתי. אם השחקנים אצלנו כבר שמו העונה זין גדול על הצוות המקצועי, אני לא אתפלא שגם שורה אוכל סיבוב אצל לוי. להיות בטוח אפילו אם המעמד שאנחנו רוכשים כאן לשורה, אני לא בטוח שהשחקנים מבינים את גודל הסמל, בראיה לכך שהם כבר ביזו את הסמל שעל החולצה מספיק פעמיים העונה.

4. מה רע? בשביל זה נועד הפורום.

1. נכון, אבל עדיין צריך לציין כאן גינוי לזה.

2. כאן הבעיה מתחילה, אתה רואה זאת כמעידה, או כטעות ראשונה, אם תראה את הרקורד שלו, עם הבעיות והחמימות מוח תראה שזה לא כמו שאתה מנסה לצייר. ולא ראיתי משהו מיוחד בכתבה, לא אכפת לי מה הוא סינן לשורה, עצם זה שהוא יצא נגדו(כי הרי בגלל זה הוא הושעה) מעידה על כך שמשהו היה שם. ולא חשבתי ולא העלתי השערות כמו שציינת, זה אפילו לא עלה בדעתי.

3. ותאמין לי, שאם איווניר עם הפוזה הקרת רוח שלו בראיונות, הייתי בטוח שהוא מחזיק גם ככה את השחקנים בחדר הלבשה, טעיתי. אם השחקנים אצלנו כבר שמו העונה זין גדול על הצוות המקצועי, אני לא אתפלא שגם שורה אוכל סיבוב אצל לוי. להיות בטוח אפילו אם המעמד שאנחנו רוכשים כאן לשורה, אני לא בטוח שהשחקנים מבינים את גודל הסמל, בראיה לכך שהם כבר ביזו את הסמל שעל החולצה מספיק פעמיים העונה.

4. מה רע? בשביל זה נועד הפורום.

איווניר ממש לא ידע להחזיק את השחקנים... תמיד ראו עליו את זה.

בראיונות הוא גם היה ניראה ככה, כמה הוא חלש ופחדן כנל לוין.

זה לא משנה מה היה עברו של לוי, כל עוד שורה ידע איך להעניש אנחנו מבחינתנו, צריכים להעביר את זה כמו ששורה עשה.

והכי חשוב, רשמת שבשביל זה יש פורום?! כאן בידיוק הבעיה, שמה שקורה בפורום גולש ליציע, ולפעמים אם מדברים על שחקן שעשה טעות פה בפורום אח?כ זה גולש ליציע מהר מאוד (ראה ערך יואב זיו).