Jump to content

תראו כמה אנשים הם חסרי אחריות

La-Guardia-Imperial

Recommended Posts

הוא חשב שזה כמו שחלק מהאנשים לא חוגרים מאחור, אצלו על הקטנוע לא חובשים קסדה מאחור.

נראה לי שזה יותר בסגנון של מסיכות חמצן במטוס, הוא קודם בודק על עצמו ואח"כ נותן לילד.

אני מבין שעדיין לא ביקרת בתאילנד..

גם בארה"ב בחלק מהמקומות רוכב אופנוע לא חייב לשים קסדה, מי שרוצה להרוג את עצמו שיהיה לו לבריאות

חח אח שלי, מי שהעלה את התמונה מחק את זה לא הרוכב עצמו.

מה אתה מזיין את המוח רואים שמי שרוכב על האופנוע הסתיר את המספר... שיתבייש בעצמו!

מה אתם רציניים?

הוא שם ריבוע שחור בצייר...

זה לא יכול להיות מודבק ללוחית רישוי כי האופנוע נמצא בזווית, והריבוע לא, ככה שכן, מי שהעלה את התמונה הסתיר את המס'.

מה אתם רציניים?

זה לא יכול להיות מודבק ללוחית רישוי כי האופנוע נמצא בזווית, והריבוע לא, ככה שכן, מי שהעלה את התמונה הסתיר את המס'.

מה אתה גנוב?

זו המדבקה החדשה הזו נגד מצלמות שברגע שאתה לא מביט ישירות על המספר אתה רואה ריבוע שחור.

כתבו על זה בכל האתרים.

מה אתם רציניים?

*סמיילי משתחווה*

למי שישן בעמידה, זה איזה מישהו העלה לפייסבוק (סביר שהוא אוהד מכבי)

הוא צילם אותו אתמול בבוקר אם אני לא טועה ורואים את המספר, הוא גם שם את התמונה בדף הפייסבוק של המשטרה (לדעתי זה לא בסדר אבל שיהיה)

בכל מקרה, אתם מתלהמים בלי סיבה, אם זה האבא של הילד קשה לי להאמין שיקח אותו בלי קסדה בכוונה

לא פעם קרה לי שעליתי על הקטנוע והתחלתי לנסוע בלי קסדה כי פשוט שכחתי

וזו לא מדבקה מאחורה, אני לא מאמין שאשכרה חשבתם שזו מדבקה

חחחחחחחחחחח המצב פה ממש קשה

"ס?ר?ק?ז?ם הוא סגנון דיבור עוקצני ומריר, המשמש להקנטה וללעג. לרוב נעשה שימוש בלשון סגי נהור - אמירת דבר והתכוונות להיפוכו.

לדוגמה: כאשר יוני הפיל את ארוחת הצהריים שלו על רצפת המטבח, אמו אמרה לו "כל הכבוד!". כמובן, האם לא התכוונה לשבח בכנות את טעותו של יוני, אולם היא אמרה זאת בטון מסוים ובהבעה מסוימת שגרמו ליוני להבין שהיא מתכוונת להיפוכו של דבר."

חחחחחחחחחחח המצב פה ממש קשה

"ס?ר?ק?ז?ם הוא סגנון דיבור עוקצני ומריר, המשמש להקנטה וללעג. לרוב נעשה שימוש בלשון סגי נהור - אמירת דבר והתכוונות להיפוכו.

לדוגמה: כאשר יוני הפיל את ארוחת הצהריים שלו על רצפת המטבח, אמו אמרה לו "כל הכבוד!". כמובן, האם לא התכוונה לשבח בכנות את טעותו של יוני, אולם היא אמרה זאת בטון מסוים ובהבעה מסוימת שגרמו ליוני להבין שהיא מתכוונת להיפוכו של דבר."

כן אבל איפה פה הסרקזם?

כן אבל איפה פה הסרקזם?

אבנר צחק על זה שהוא הסתיר את המספר. זה ברור לכולם שזה הוסתר בצייר, אז הוא כתב התכוון שכאילו לא מספיק שהוא לא שם לילד קסדה הוא גם הסתיר את המספר (ביציאה גאונית יש לציין). מישהו לא הבין, ואז הסתלבטו עליו כי זה ברור מאליו (כמו שמריו אמר שזו סוג מדבקה שאם אתה לא מסתכל על המספר ישירות אתה לא רואה אותו).

הבנת?

אבנר צחק על זה שהוא הסתיר את המספר. זה ברור לכולם שזה הוסתר בצייר, אז הוא כתב התכוון שכאילו לא מספיק שהוא לא שם לילד קסדה הוא גם הסתיר את המספר (ביציאה גאונית יש לציין). מישהו לא הבין, ואז הסתלבטו עליו כי זה ברור מאליו (כמו שמריו אמר שזו סוג מדבקה שאם אתה לא מסתכל על המספר ישירות אתה לא רואה אותו).

הבנת?

:blush:אני זה המישהו