Jump to content

כרטיסים לדרבי

adi_heler

Recommended Posts

באמא שלי אין לכם כבוד

חבורה של מזדיינים מתקשרים אליי בשישי בערב כדי לנסות למכור לי כרטיסים ביותר מ250 שקל

באמא שלי אין לכם כבוד

חבורה של מזדיינים מתקשרים אליי בשישי בערב כדי לנסות למכור לי כרטיסים ביותר מ250 שקל

250????

כל כמה דקות אני מקבל sms על 300-400 שקל.....

לפני 2 דרבים מכרתי 8 כרטיסים ל-13 במחיר עלות פה בפורום, והיום מנסים למכור לי 2 כרטיסים במחיר של כל ה-8 שמכרתי אז...

יש לי כרטיס לשער 13 ואני מעוניין להחליף אותו בכרטיס לשער 11.

בנוסף יש לי כרטיס נוסף ל13 למכירה.

מי שמעוניין שיפנה אליי בפרטי.

קיצור עד שאני סוף סוף יוצא הביתה אין מצב אני מפסיד את הדרבי הזה..

צריך כרטיס דחוף לשער 11 .. , ובמחיר סביר גם 13 זאת אופציה .

תהיו הוגנים במחיר חייל קרבי וכאלה אין לי 300 שקל לשרוף עכשיו..

MATA אז מה אתה חושב? שאני אתאמץ להשיג לי כרטיס ובסוף אני אמכור לאחד כמוך ב100 שקלים? כמו לכל דבר יש היצע וביקוש.

פעם הבאה תתאמץ להשיג כרטיס ואז לא תהיה לך בעיה.

יש לי כרטיס יא חתיכת קוקסינל אוכל זין, אני פשוט לא מספסר על אוהדי מכבי כמוך.

יותר מזה - יש לי מנוי של חבר שבסוף נשאר בחו"ל ולא בא לארץ, ובמשך כל העונה אני מוכר ניקוב ב-60 שקל במקסימום בפורום כשהחבר לא רואה פה שקל רווח (והוא מודע לזה). אז אל תזיין לי ת'שכל על מאמצים שבלהשיג כרטיס, כי אני כל שבוע דואג לעשות טלפונים לאנשים ולוודא שהם מגיעים למגרש וקונים ת'ניקוב כדי שהחבר לא יתקע עם ניקוב לא ממומש. גם בימים מסריחים שאתה סביר להניח יושב בבית ומביא ביד על ה-150 שקל רווח שאתה תעשה על הדרבי הזה.

שימחקו אותך ושיישרף לך הכרטיס.

יש לי כרטיס יא חתיכת קוקסינל אוכל זין, אני פשוט לא מספסר על אוהדי מכבי כמוך.

יותר מזה - יש לי מנוי של חבר שבסוף נשאר בחו"ל ולא בא לארץ, ובמשך כל העונה אני מוכר ניקוב ב-60 שקל במקסימום בפורום כשהחבר לא רואה פה שקל רווח (והוא מודע לזה). אז אל תזיין לי ת'שכל על מאמצים שבלהשיג כרטיס, כי אני כל שבוע דואג לעשות טלפונים לאנשים ולוודא שהם מגיעים למגרש וקונים ת'ניקוב כדי שהחבר לא יתקע עם ניקוב לא ממומש. גם בימים מסריחים שאתה סביר להניח יושב בבית ומביא ביד על ה-150 שקל רווח שאתה תעשה על הדרבי הזה.

שימחקו אותך ושיישרף לך הכרטיס.

כל מה שהוא כתב פה נכון. אני אישית קניתי ממנו ניקוב במחיר מחירון.

ואורן25? אין מילים אתה פשוט כל מה שרע וחרא בחברה הישראלית. החברה שלנו לעולם לא תשתפר כל עוד יש בנים של זונות שמנסים לדפוק אחרים.

אגואיסט, גנב, חלאה, שרמוטה ואני יכול להמשיך עם זה עד מחר. אני מת לפגוש אחד כמוך ולזיין לו תחיים יא בן של זונה

חבל על העצבים שלכם

אנשים כאלה פשוט לא צריכים לקנות מהם וזהו

שיתקע עם הכרטיס כמו מניאק , לא רק שלא ירוויח אלא גם יפסיד את הכסף שהשקיע!

בסוף ימכור בגרושים כמו גדול באיצטדיון דקה לפני המשחק מתחיל

אני לא מאמין לאן הטמטום יכול להגיע אורן,יש בלאן כרטיסים ב220 לתא הכסף ונגיד 235 עם העמלה,אתה רוצה 250,איפה ההיצע וביקוש כאן???אני מעדיף(בתיאוריה,יש לי כרטיס)שאתה תדחוף לתחת את הכרטיס ולאן יעשו עלי קופה וגם בזכות זה אולי יהיה פחות אדוום בדרבי!

MATA אז מה אתה חושב? שאני אתאמץ להשיג לי כרטיס ובסוף אני אמכור לאחד כמוך ב100 שקלים? כמו לכל דבר יש היצע וביקוש.

פעם הבאה תתאמץ להשיג כרטיס ואז לא תהיה לך בעיה.

במה התאמצת בדיוק יא חוצפן? בזה שריפרשת יותר מהר? ועל זה אתה רוצה לעשות 150 שח רווח? הלוואי שכל האנשי מקצוע שתתעסק איתך בחיים ייקחו לך מחירים כאלה, ואני מבסוט

אהלן אנשים,

אז ככה אני צריך מחר מנוי להציג כדי לקחת כרטיס יש מישהו שיכול להביא לי או משהו כזה?

אם כן פנו אליי בפרטי פה לא משנה איפה..

גועל נפש של אנשים. האורן25 הזה חייב להחסם, אוהד הפועל מוכר לי בפחות, תתבייש!

צריך כרטיס נוער חייל או מבוגר ל11/13.

מה אתם בוכים פה בפורום?

פשוט תפסיקו לקנות מספסרים כמו אורן (שאני מאחל לו שהרווח יילך לכימו)

הרי כל הזמן אני קורא/שומע על אנשים שהם "פנאטים" וקנו כרטיס ב-400 שקל או משהו בסגנון, ותמיד אני אומר לעצמי: "איזה אוהדים מפגרים יש לנו".

כל אחד משחק אותה פתאום מכור למכבי כשזה נוגע לדרבי, משום מה הם תמיד נגמלים כשזה מגיע לק"ש או סכנין.

טוב שיש דרבים כדי למצוא את החלאות שמחפשים לעשות כסף (והרבה מעבר ל50 שקל רווח) על אוהדי מכבי אחרים

מנהלים חבל שאתם לא בועטים אותם לאלף עזאעזל

מוריו, את האוהדים המפגרים האלה יש בכל קבוצה לא רק במכבי.

וברור שזה בעיה שלהם הטמטום, אבל כל עוד אפשר למנוע את זה בפורום צריך להטיס אותם מפה