Jump to content

כרטיסים לדרבי

adi_heler

Recommended Posts

דרך המשתמש Liran

תשלח לו הודעה פרטית

תאכל זין

רק שבע פרטיות בינתיים

זה יורד מדרבי לדרבי

ואגב אני לא ממש עונה להודעות האלה, אז התשובה היא לא, אין לי כרטיסים ואני בכלל לא בא למשחק הדפוק הזה

תאכל זין

רק שבע פרטיות בינתיים

זה יורד מדרבי לדרבי

ואגב אני לא ממש עונה להודעות האלה, אז התשובה היא לא, אין לי כרטיסים ואני בכלל לא בא למשחק הדפוק הזה

אחי עד עכשיו לא הבנתי למי אתה מדבר ומה אתה רוצה?

אחי עד עכשיו לא הבנתי למי אתה מדבר ומה אתה רוצה?

הוא כנראה לא קיבל את הפרטית שלך. תכתוב לו שוב.

ואם הוא לא עונה תחפש את Liran Ohali בפייסבוק, הוא בטוח יעזור לך שם!

כן עם באים עם בגדים של מכבי מעבירים בטוח ותענה בפרטי

לא יכניסו אותך לשער של הפועל עם בגדים צהובים. תבוא עם חולצה לבנה.

לא יכניסו אותך לשער של הפועל עם בגדים צהובים. תבוא עם חולצה לבנה.

נו זה מה שאני רוצה אני יבוא עם בגדים צהובים לשער 8/13 ולא ייתנו לי להיכנס עם צהוב ואז יעבירו אותי

נו זה מה שאני רוצה אני יבוא עם בגדים צהובים לשער 8/13 ולא ייתנו לי להיכנס עם צהוב ואז יעבירו אותי

כדי לעבור אתה צריך להכנס קודם כל.

אם לא תצליח להכנס לשער לא יעבירו אותך(לרוב)

קיצור תעשה מה בא לך פשוט ראיתי שאתה בא מאילת ואמרתי נרשום לך את זה כדי שלא תגיע סתם עד ליפו

קיצור תעשה מה בא לך פשוט ראיתי שאתה בא מאילת ואמרתי נרשום לך את זה כדי שלא תגיע סתם עד ליפו

אז אני יכול לבוא עם צהוב מתחת ולבן נגיד מעל ואז שאני נכנס לשער של הפועל להשים תצוב מעל ואז יעבירו בטח לא?

אז אני יכול לבוא עם צהוב מתחת ולבן נגיד מעל ואז שאני נכנס לשער של הפועל להשים תצוב מעל ואז יעבירו בטח לא?

ניראה לי שפשוט הולכים לסדרנים ואומרים להם שאנחנו אוהדי מכבי וייפתחו תשערים ויעבירו אותנו ...

פלג באחד מהדרבים שנה שעברה הייתי כבר בשעה 7 מחוץ לשער 8 (משחק שהפועל אירחה) ושמעתי את השוטר הבכיר שם אומר שגם מכבי וגם הפועל נכנסים בשער הזה.

המשטרה מכינה מראש איזה 500 אוהדים שהולכים לעבור מהצדדים, הם לא מנסים למנוע את זה.

אני באתי עם לבן כדי ללכת על בטוח, אבל הרבה באו עם צעיפים וחולצות צהובות, נכנסו והעבירו אותם.

בקיצור, MaYuKa אם אתם באים מאילת עדיף שתבואו עם לבן כדי ללכת על בטוח, אבל סיכוי קלוש שיעשו לכם בעיות.

פלג באחד מהדרבים שנה שעברה הייתי כבר בשעה 7 מחוץ לשער 8 (משחק שהפועל אירחה) ושמעתי את השוטר הבכיר שם אומר שגם מכבי וגם הפועל נכנסים בשער הזה.

המשטרה מכינה מראש איזה 500 אוהדים שהולכים לעבור מהצדדים, הם לא מנסים למנוע את זה.

אני באתי עם לבן כדי ללכת על בטוח, אבל הרבה באו עם צעיפים וחולצות צהובות, נכנסו והעבירו אותם.

בקיצור, MaYuKa אם אתם באים מאילת עדיף שתבואו עם לבן כדי ללכת על בטוח, אבל סיכוי קלוש שיעשו לכם בעיות.

תמדבר על ההפרדה הזאת נכון?

אז איך זה שהשנה אוהדים של הפועל שנכנסו לשער 7 לא העבירו אותם לשער 5 ?

נו כן היה תהפרדה גם השנה ב3-1 שאירחנו הייתי והיה איזה 200-300 אוהדי הפועל בשער 7 בצד שעשו להם הפרדה..

וגם עליתי עם חברים חיפה הפועל שחיפה הפסידו 3-0 וחברים שלי אוהדי חיפה ואוהדי חיפה ישבו ב10-11 וקנינו ל13 חשבנו יעבירו אותנו ל10-11 אבל היה איזה 200 אוהדי חיפה שקנו ל13 אז שמו אותנו בצד של שער 13 ועשו תהפרדה הזאת

זה גם תלוי מתי אתה בא.. אם תיכנס בפתיחת שערים וישר תרוץ לכיוון 11 כדי להיכנס, יכניסו אותך.

אם תבוא חצי שעה-שעה לפני המשחק יש מצב שיהיה בלאגן ופשוט יעשו את ההפרדה הזאת.

בכללי מ13 יותר קל לעבור אבל גם מ8 מעבירים.

זה גם תלוי מתי אתה בא.. אם תיכנס בפתיחת שערים וישר תרוץ לכיוון 11 כדי להיכנס, יכניסו אותך.

אם תבוא חצי שעה-שעה לפני המשחק יש מצב שיהיה בלאגן ופשוט יעשו את ההפרדה הזאת.

בכללי מ13 יותר קל לעבור אבל גם מ8 מעבירים.

ואם נגיד את ההפרדה יעשו בשער 13 ואני אקנה לשער 8 (ואבוא שעתיים לפני) ...

אז יעבירו אותי או שעדיף לקנות כרטיסים לאיפה שיש הפרדה ?

ואם נגיד את ההפרדה יעשו בשער 13 ואני אקנה לשער 8 (ואבוא שעתיים לפני) ...

אז יעבירו אותי או שעדיף לקנות כרטיסים לאיפה שיש הפרדה ?

אם תבוא שעתיים לפני ותרצה לעבור אתה תעבור. לך לסדרנים קצת תחפור להם ויעבירו אותך ואת חברים שלך.