Jump to content

תמונה אחת שווה אלף מילים.

Moti

Recommended Posts

מה שבטוח זה שצריך להציב מטרות למחאה הזאת ולהחליט איך פועלים.

בסה"כ אנחנו מכוונים להנהלה, אבל שחקנים שמקבלים מיליונים לא יכולים להיראות כמו שחקני ליגה ג' ובגלל זה המחאה מכוונת גם אליהם ואל יתר השחקנים.

הם חייבים לספוג מהאש ולהבין שהם לא יכולים לעשות מה שהם רוצים, וזה בלי קשר להנהלה, שאין פה.

מה שבטוח זה שצריך להציב מטרות למחאה הזאת ולהחליט איך פועלים.

בסה"כ אנחנו מכוונים להנהלה, אבל שחקנים שמקבלים מיליונים לא יכולים להיראות כמו שחקני ליגה ג' ובגלל זה המחאה מכוונת גם אליהם ואל יתר השחקנים.

הם חייבים לספוג מהאש ולהבין שהם לא יכולים לעשות מה שהם רוצים, וזה בלי קשר להנהלה, שאין פה.

קמנאן, תמיר כהן, שפונגין, דודו ביטון.......... שנמשיך ?

* אני לא טוען נגד הדברים האחרים שאמרת, פשוט דוגמאות יש 1000 לכאן ולכאן

תמיר כהן שחקן גרוע ,ושפונגין משחק בליגה כמעט גרועה כמו שלנו.

אין לי מושג לגבי קמאנאן.

על כל שחקן שעזב את מכבי והצליח יש בערך 20 שלא , והיום משחקים בקבוצות תחתית בליגה ובליגה שנייה.

לא כל ילד שגדל אצלנו ויעזוב זה אבידה.

אני אומר שאם שחקן גרוע לאורך תקופה ארוכה ולא מספק את הסחורה ,

אסור להשאיר אותו כי יכול להיות שהוא יהיה אבידה גדולה של המועדון בעתיד.

לא למהר להעיף את כל הצעירים , אבל גם לא לפחד לעשות את זה אם הם לא זה.

ואת זה צריך לשדר להם.

אבל אין לך שחקנים צעירים גרועים(אולי מלבד אורי כהן) והמון ותיקים כאלה.והותיקים אמורים למשוך את העגלה-לא הפוך.

לא ראיתי חוסר מלחמה מהצעירים.

הדבר החיובי היחיד שהלכתי איתו הביתה אתמול זה את דור משאיר פעמיים שחקן מול שוער.

כמובן שאפשר לזרוק את כולם ולהביא 24 שחקנים חדשים...

כל אחד יגדיר לעצמו מי גרוע ומי לא.

בעיניי עומר ורד , מושיקו לוגסי, רפידהאן,אלי זיזוב , קונאטה ואפילו דור מיכה הם נפילה העונה.

הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה , במיוחד שהם מקבלים המון הזדמנויות והם לא עושים מה שמצפים מהם.

אני לא מצפה מלוגסי להוביל אותנו לדאבל ומדור מיכה לסיים כמלך השערים ,

אבל המינימום שאני מצפה מהם זה שיראו כמו קבוצה כדורגל.

הם לא עושים את זה וכשהם מרכיבים חצי מהקבוצה גם עליהם יש אחריות למצב.

בוא לא נשכח שהם לא מבריקים יותר מהותיקים בקבוצה.

ומה גורם לך לחשוב שלא פועלים בעוד מישורים בנושא?

אם אתה מכיר את הנפשות הפועלות אתה אמור לדעת שיש על מי לסמוך בנושא הזה.

אתה לא רוצה? אל תגיע. בנתיים לפחות? אני אישית רואה יותר מודעות של השחקנים למצב בהשוואה ללפני שבועיים או שלושה (וזה לא מהתקשורת, אלא משיחות).

כמובן שהשחקנים היא לא המטרה הראשית.

אם יש דיבורים מאחורי הקלעים הם צריכים להתפרסם

זה לא מאבק של ראשי האוהדים או כל מיני בולשיט זה מאבק של איצטדיון שלם כמו שראיתם אתמול

ומי שמוביל את המאבק צריך לצרף את כל הקהל כמו שאצל הפועל עושים פלאיירים שלטים וכו'

ולפי השלט שהשחקן הרים אז הם פונים לכיוון הלא נכון של להעיף שחקנים וזה לא מה שאנחנו צריכים לדרוש אנחנו צריכים מנהלים ומאמן שיחליטו מי משחק ומי לא

הבעיה היא רק בהנהלה כמה שאני שונא את עטר ויצחקי הם לא אשמים שמדוניאנין שזרק שני מאמנים וצחק על הקהל שלנו והקבוצה עלה אתמול לשחק

בעיניי עומר ורד , מושיקו לוגסי, רפידהאן,אלי זיזוב , קונאטה ואפילו דור מיכה הם נפילה העונה.

הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה , במיוחד שהם מקבלים המון הזדמנויות והם לא עושים מה שמצפים מהם.

בוא לא נשכח גם שזאת העונה השלמה הראשונה של כל מי שכתבת פה.

לאף אחד מהם לא היה מושג איך זה לשחק תחת לחץ כזה עד לפני שנה.

אתה תוכל לשפוט אותם רק בעוד שנתיים/שלוש, לעומת המרוויחים הגדולים שלנו שפשוט לא עונים על הציפיות ולא מצדיקים את הסכומים שהם מקבלים.

להשוות את הצעירים לשני המניאקים הראשיים ברמת הנזק שהם עושים לקבוצה זה סתם לירות לכל הכיוונים בלי הבחנה.

זה שהוא בוכה מהבוז זה מראה שהוא אולי יוכל להיות טוב בקבוצה טובה, אבל הוא לעולם לא יוכל להפוך אותנו לקבוצה טובה.

צריך אופי בשביל להצליח כאן, ועד שלא יוכח אחרת, כרגע אין לו את זה.

(אבל בכללי אני מסכים עם הרעיון הכללי, שצריך שיבינו למי הבוז מיועד)

אז בגלל שאכפת לו ממה שקורה בקבוצה והוא לוקח ללב, אין לו סיכוי להיות שחקן מוביל?

לא נמאס לכם מקלישאות חסרות תוכן?

זה פייטר זה? קצת שרקו לו בוז הוא נפגע ובוכה?

יאללה חבורה של כוסיות, עשר שנים אנחנו סובלים, חולה על היפי נפש

ואללה דור מיכה, עומר ורד, חיימוב, ייני - אלה שחקנים שהמועדון חשוב להם מאוד.

כל אחד היה נפגע אם הוא היה מקבל יחס מגעיל מאנשים שיש לו איתם מכנה משותף ובמקרה הזה המכנה המשותף הוא אהבת מכבי.

שמע, הבחור יודע לשחק, לא הולך לו בזמן האחרון, אבל מה חדש? הם לא טובים כקבוצה אורגנית, ככה שזה לא חוכמה לשפוט על סמך יכולת מקצועית כשיש אווירה של חרא בחדר הלבשה, כי משם הדינמיקה מתחילה.

שורה תחתונה, שיבכה, יתבאס וישאר מתוסכל, אבל וזה אבל גדול, את האש צריך להפנות לשחקנים הנכונים ולא לכאלה שנותנים הכל.

תכלס את החצים צריך לשמור למי שבאמת מגיע כמו עטר יצחקי ומדו.. אבל יש שחקנים שכן גדלו במכבי והם סך הכל ילדים וכמו שנאמר פה אין להם מכביסט מודל לחיקוי

ודווקא בגלל זה הם צריכים את התמיכה של הקהל אפשר תחילת משחק לעודד את מי שמגיע לו כמו ייני ורד מיכה ודאבור כי אם לא נתמוך בהם אף אחד לא יעשה את זה ואת הצעירים עוד אפשר

?להציל? ולהחדיר להם טוב טוב מזה מכבי וזה לא יהיה קשה כי הרוב משחקים במכבי מגיל צעיר...

בקיצור צריך לחשוב טוב על כל ההשלכות של המחאה כי גם יש צד שנפגע ונהרס צד שלא מגיע לו לספוג כזה יחס..... 

ואללה דור מיכה, עומר ורד, חיימוב, ייני - אלה שחקנים שהמועדון חשוב להם מאוד.

ברור שתפגע אם אתה מקבל יחס מגעיל מאנשים שיש לך איתם מכנה משותף ובמקרה הזה - אהבת מכבי.

שמע, הבחור יודע לשחק, לא הולך לו בזמן האחרון, אבל מה חדש? הם לא טובים כקבוצה אורגנית, ככה שזה לא חוכמה לשפוט על סמך יכולת מקצועית כשיש אווירה של חרא בחדר הלבשה.

שורה תחתונה, שיבכה, יתבאס וישאר מתוסכל, אבל וזה אבל גדול, את האש צריך להפנות לשחקנים הנכונים ולא לכאלה שנותנים הכל.

אל תצאו לפני ואחרי משחקים, אל תלכלכו זה על זה, אל תדליפו לתקשורת, אל תלשינו.. או בגדול? תהיו שחקני כדורגל בלבד.

אם היינו ב91 עכשיו, אותם דברים היו נאמרים על זוהר ונמני. חפש את נאום רוזן בסוף אותה עונה.

לצפות מהם להוביל את הקבוצה בעונתם הראשונה-זאת קצת נאיביות. גם נמני וזוהר נזקקו לשורה, קלינגר, אבי כהן, פוליקרוב. וכאלה פרסונות-אין לך היום. אפילו לא קרוב.

אתה נראה כמו קבוצת כדורגל(אתמול לא היה כזה רע) אבל מרוסקת מבחינת ביטחון ואנרגיה.

רצוי שאת ההחלטות המקצועיות והפרסונאליות בקבוצה יעשו אנשי מקצוע. הבעיה היא שאין כאלה עכשיו והכל נגרר לאנרכיה.

בעשור האחרון כמעט לא היה מצב של מיצוי יכולות. מחליפים מהר מידי כדי להתבאס מהר מידי ושוב מחליפים. לתחושתי, יש כאן בסיס מקצועי עם יכולת ואופק(מספיק שיש ארבעה כאלה). הלוואי והנס של עבודה רצינית ומקצועית איתם יקרה במהרה בימינו.

ברק לוי מחוק וכולם פה יכולים לזיין במח כמה שתרצו על זה שהוא צעיר ועתיד גדול.

קודם דרך ארץ שילמד להתנהג בן זונה!

מה ברק לוי עשה שהוא מחוק?

כל מי שאומר פה שמגיע לו, כל מי ששמח, כל מי שאומר שכולם צריכים לקבל בראש - פספסתם לגמרי את הפואנטה, אתם פשוט לא בכיוון.

עד כמה אפשר להמשיך לדחוף את הראש בחול ולא להבין את ההבדל בין יכולת מקצועית חלשה \ כושר לא טוב לבין הבעיות האמיתיות של הקבוצה הזאת שבהן המחאה מתיימרת להילחם? אתם סוטים מהמטרה, אתם מטרפדים את כל הטיעון (המאוד לגיטימי) נגד אלו שמדרדרים את הקבוצה בחדר ההלבשה ועל המגרש. חכמה גדולה ליפול על שחקן בית שמתקשה לתפקד בבית משוגעים הזה על הדשא, מעניין לכמה ממכם עדיין יהיה מספיק מוסר להגיד מילה רעה על יצחקי אחרי שהוא יביא לכם דרבי.

מביך.

Guest דניאל פרי

קודם כל סלחו לי על היוהרה ובוטות. אוהדי מכבי לא מבינים בכדורגל.

קבוצת מכבי תל אביב בכדור-רגל היא ההשקעה הכי נכונה שכל בעלים יכול לעשות. אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה אוהדים, מחלקת הנוער הכי טובה בארץ והמסורת הכי מפוארת.

אנחנו ללא כל ספק הקבוצה עם הכי הרבה פוטנציאל בארץ.

לצערי גולדהאר עשה הרבה טעיות אך אם זאת גם דברים טובים.

אני מאוד חרד מהאפשרות שהוא יעזוב, אם זה יקרה זה גזר דין מוות למכבי. אסור בשום פנים ואופן לגרום לו לעזוב. אל תסתנוורו מכל הפופוליסטים בשקל שקוראים לו "איש הגשם מקנדה".

עכשיו למחאה היא צודקת במאה אחוז, הדרך שבה מתנהלת המחאה היא גם הכי נכונה. אבל קשה לכם לאתר את הבעיה ולהתמקד בה! הבעיה היא כמובן יצחקי עטר וחוסר הנהלה.

לא מדוניאנין לא יואב זיו ובטח שלא הצעירים!

אני ראיתי אתמול את המשחק והיו לי דמעות בעניים, לא מהקבוצה אלה ממכם! איך לא כאב לכם הלב לשרוק בוז למכבי?! עזבו שזה מתבקש אבל צריך לעשות את זה בטאקט!

איך המשכתם לשרוק בוז גם כשמכבי שולטת ללא ערורין במשחק!? בני יהודה העבירה זמן מדקה 30!! מכבי זיינו אותם בכל פרמטר שיחקנו נהדר ורק חוסר מזל מנע מבני יהודה תבוסה! כמו כל משחק לאחרונה...

מאוד לא אהבתי את שריקות הבוז ליואב זיו. יש פה מישהו שחושב שהוא לא היה אתמול המצטיין? אני מניח שלא. אבל ברגע שהוא עשה פעולה חיובית אתם צריכים לגרום לו להבין שזה מה שאנחנו רוצים ממנו. הוא היה נהדר על הקו והמטרה שלכם היא לגרום לו לשחק ככה דרך קבע, לא לגרום לו לעזוב. וכשהוא יתן לנו משחקים כאלה אני מצפה ממכם גם להודות לו ולעודד אותו!

לגבי מדוניאנין, אני אהבתי את החילוף. למה? כי אני מסתכל על מכבי כמקצוען, הוא השחקן הכי טוב שיש לנו בסגל. הוא יזם שיחה עם אנגלידיס ולוין שבה הוא הצטער על מה שהוא עשה והבין שהוא טעה. באימונים האחרונים הוא רץ כמו משוגע, תשאלו כאלה שהולכים לאימונים.

כשהחילוף עמד להתבצע שריקות הבוז החרישו אוזניים. אני הסתכלתי אל האריס מקרוב. ראיתי שהוא מחייך, אבל ממש לא חיוך של חוסר איכפתיות אלה חיוך של אני יודע שטעיתי וזה מגיע לי (אני מומחה לשפת גוף, סמכו עלי בקטע הזה).

נגיעה ראשונה שלו בכדור - פצצה לשער! מסר מצוין, הוא הראה את הכוונות שלו מהתחלה. גם בהמשך המשחק הוא היה מצוין.

תנו לו צ'אנס ועם אווירה מקצוענית הוא יוביל אותנו להישגים.

עכשיו אני רוצה לדבר על העתיד. גולדהאר פועל נכון אני מתפלל שהוא לא ישמע את השטויות שלכם ושל התקשורת וימנה ישראלי לתפקידים כמו מנהל מקצועי ומאמן.

אסור שזה יקרה! ישראלי שווה שכונה. בגלל זה אנחנו פח! ישראלים שלא שווים שכונה כבר לא פה, וגלודהאר מבין את זה.

ההתנגדות הכי גדולה שאני שומע למאמן זר זה שהוא לא מכיר ושיקח לו זמן להבין את המנטליות הישראלית. מאמן זר שינסה להבין את המנטליות הישראלית כבר נכשל.

מאמן זר שיבוא בכלל לא צריך לנסות להבין וזה גם לא אמור לעניין אותו! הוא צריך להנחיל לשחקנים מה זה מנטליות אירופאית. מה זה מוסר עבודה של כדורגלן מקצוען!

צוות ניהולי זר זה גם מה שיוציא את המרב ממדוניאנין, אם מסתכלים על המקרה של האריס מבינים שהוא מתבאס שהוא בא לפה כי הקבוצה היא שכונה ומתנהלת כמו שכונה, הוא הבין שהוא לא יכול להתקדם פה. ברגע שנעמיד ניהול ברמת מקצוענות גבוה הוא יהיה שחקן גדול.

ההנהלה שתבוא לפה צריכה להבדיל את מכבי מהליגה, ליצור מצב כמו בכדורסל! הליגה הישראלית היא גועל נפש חצי מקצועני ומכבי זו קבוצה אירופית לכל דבר! כמו מכבי בענף הכדורסל.

לא מצאתי נושא יותר מתאים לכתוב את זה

יום א': יום חופשי

יום ב': אימון בוקר 11:00

יום ג': משחק אימון בשעה 17:00

יום ד': יום חופשי

יום ה': אימון בוקר 11:00

יום ו': אימון בוקר 10:30

יום ש': אימון ערב 17:30

יום א': אימון מסכם 11:00

יום ב': בית"ר ירושלים – מכבי תל אביב (טדי, 20:50)

חשוב שהקהל יגיע גם לאימונים ויביע את מה שהוא חושב

אולי גם באימונים נוכל להבהיר לצעירים יותר שהחצים לא מופנים כלפיהם

מי שיכול ולמי שמסתדר לא חייב להתארגן בצורה מסודרת פשוט אפשר להגיע ולהמשיך

תאמינו לי שהמטרה מקדשת את האמצעים

בחיי שאין דבר יותר עצוב מלו"ז האימונים הזה.

2 ימי חופש? 5 אימונים בשמונה ימים? עד מתי חובבנות אלוהים אדירים, כששיחקתי כדורסל בגיל 16 היו לי יותר אימונים.

תשימו תמונה של האוהדים אחרי דרבים אדומים ותראו מזה בכי.....

כמה שנים שאוהדים חוזרים עם שברון לב ודמעות אחרי שהקומוניסטים המזדיינים חוגגים לנו על התחת.

כמה שנים שאוהדים חוזרים עם שברון לב ודמעות אחרי שהקומוניסטים המזדיינים חוגגים לנו על התחת.

מה זה קשור לעומר ורד?

אתה יודע שיש גם אוהדים שבדיוק כמוך חוזרים שבורים אחרי כל דרבי ועדיין מפריע להם לראות שחקן בית (שהוא גם ילד טוב) בוכה?

ורגע, שמישהו יזכיר לי אם הסיבה ל "מחאה" לא היתה על רקע התנהלות קלוקלת של השדרה הניהולית + מספר שחקנים בכירים?

או שעומר ורד החליף את טוויטו ואף אחד לא אמר לנו...

צריך לארגן עוד פעם מחאה גדולה ביום שלישי ב5, זה שעת ערב ככה שיהיה אפשר להביא איזה 100 איש, מקווה שהארגון יצא בהודעה!!

אנחנו לא ישנים בלילה הם לא ישנו באימון!!