Jump to content

סופ"ש באירופה

DoW

Recommended Posts

עוד לפני המשחק סוארז לא לוחץ לאברה יד שבתגובה מושך לו אותה, ובסוף המחצית סוארז אחרי השריקה בועט תכדור לשלטים מעצבים...

וחבר אומר לי שהיה מכות במנהרה בדרך לחדר הלבשה וצ'רלטון הדפוקים האלה יוצאים לפרומואים...

שאר המשחקים באירופה(היותר מעניינים לפחות)

אנגלית

17:00 אברטון - צ'לסי

17:00 סנדרלנד - ארסנל

19:30 טוטנהאם - ניוקאסל

ספרדית

21:00 אוסאסונה - ברצלונה

איטלקית

19:00 אודינזה - מילאן

לא יודע אם זה היה עוזר, אבל איזה הרכב מגעיל של ליברפול, אם אתה בא לבעוט כדורים למעלה כבר תעלה עם קארול שיכול לקחת כל כדור גובה,ואיך בלאמי לא משחק ודאונינג האפס כן?

מפגרים 2-0 באולד טראפורד ומה ברקע? YNWA :wubyellow3:

בהחלט אדיוטי שבלאמי לא עלה, לא מצליח להבין את זה.. גם קארול היה צריך להמשיך לקבל קרדיט במקום שוב לעצור אותו.

קאוט+דאונינג זה צמד הווינגרים הכי גרוע בפריימר ליג

עריכה: איזה גול זה יכל להיות של רוני אם לא הייתה שריקה לעבירה חחחח

גלורי גלורי מאן יונייטד :thumbs:

עריכה: איזה גול זה יכל להיות של רוני אם לא הייתה שריקה לעבירה חחחח

לא הייתי עבירה של אבאנס, היה נקי לגמרי. רוני הביא שם טיל לחיבורים, מעניין אם ריינה היה לוקח את זה.

אחר כך רוני איכשהו החמיץ מאזור נק' הפנדל..

רוניייייייייייייי :wubyellow3:

בפנים שלך סוארז. בפנים שלך חלאה מטונפת :yahoo: .

סקולסי :wubyellow3: -לוול אחר של גאונות לעומת מלכי השקר של התקשורת.

ולנסיה :wubyellow3: -בלתי עציר.

n511302057_104875_2792.jpg

רוניייייייייייייי :wubyellow3:

וואלה למרות הכל גם אני מעריך מאוד את רוני, הוא חלוץ גדול ושחקן ענק, ואפילו שהוא לא בקבוצה שלי אפשר לראות כמה שהוא עובד ונלחם למען הקבוצה.

אבל אוהדי יונייטד, אם תסתכלו על זה בתור אוהדי כדורגל גם אתם יודעים את זה שאברה הוא פשוט מגעיל.

את התקרית באנפילד הוא התחיל (הוא בעצמו הודה) עם קללות על אחות של סוארז ולא קיבל על זה כלום,

והיום הוא היה פשוט מטונף. איכס.

ניצחון צפוי ליונייטד אחרי עוד הרכב הזוי של דלגליש (כמו הרבה פעמים העונה), היה משחק די אפור....

אבל שוב, ליונייטד יש את אחד החלוצים הגדולים בעולם.

וואלה למרות הכל גם אני מעריך מאוד את רוני, הוא חלוץ גדול ושחקן ענק, ואפילו שהוא לא בקבוצה שלי אפשר לראות כמה שהוא עובד ונלחם למען הקבוצה.

אבל אוהדי יונייטד, אם תסתכלו על זה בתור אוהדי כדורגל גם אתם יודעים את זה שאברה הוא פשוט מגעיל.

את התקרית באנפילד הוא התחיל (הוא בעצמו הודה) עם קללות על אחות של סוארז ולא קיבל על זה כלום,

והיום הוא היה פשוט מטונף. איכס.

ניצחון צפוי ליונייטד אחרי עוד הרכב הזוי של דלגליש (כמו הרבה פעמים העונה), היה משחק די אפור....

אבל שוב, ליונייטד יש את אחד החלוצים הגדולים בעולם.

Roy Keane: "If I was playing, if Incey was playing, if Sparky was playing: Suarez ends the game wishing he'd shaken hands"

:king:

מה הקשר שאברה הקפטן ולא גיגס או סקולס או אפילו פרדיננד?

אברה הקפטן הקבוע של מנצ'סטר...

ובקשר לתקריות. אברה התנהג מגעיל וילדותי, זה נכון. החגיגה בסוף היתה מוגזמת ולא מכבדת אף אחד, אבל מה שסוארז עשה בתחילת המשחק היה גועל נפש. הבן אדם שם את מה שהיה בניכם בעבר, מושיט לך יד ללחיצה ואתה כמו זבל של בן דם מדלג עליו. כמו שפרגי אמר - פשוט בושה למדים של ליברפול.

תחרות הבושה והעליבות בין סוארז ואברה נגמרה בתיקו מעורר רחמים. אחד מסרב ללחוץ יד, השני תופס לו אותה, מחזיר בהתפרצות בירידה למצית והתגרות מבזה בסוף המשחק. מביישים את שני מועדוני הפאר הללו ומקרבים את המפגשים ביניהן צעד אחד קרוב יותר למפגשים בין ריאל לברצלונה על שלל ההתחזויות, הריצות לשופט וחוסר הכבוד ליריב.

רוי קין היה שחקן גדול וסמל ביונייטד, אבל אם הוא האורים והתומים שלך בכל הקשור לקלאס ונורמות במגרש...

תחרות הבושה והעליבות בין סוארז ואברה נגמרה בתיקו מעורר רחמים. אחד מסרב ללחוץ יד, השני תופס לו אותה, מחזיר בהתפרצות בירידה למצית והתגרות מבזה בסוף המשחק. מביישים את שני מועדוני הפאר הללו ומקרבים את המפגשים ביניהן צעד אחד קרוב יותר למפגשים בין ריאל לברצלונה על שלל ההתחזויות, הריצות לשופט וחוסר הכבוד ליריב.

רוי קין היה שחקן גדול וסמל ביונייטד, אבל אם הוא האורים והתומים שלך בכל הקשור לקלאס ונורמות במגרש...

הוא לא. אבל אני אצא איתו לכל מלחמה.

מה שמבדיל בין שני המועדונים האלה, זה התגובות על המשחק שבוע שעבר בין יונייטד לצ'לסי

כשהשלמנו את הקאמבק ואיזנו ל 3-3, אז התגובות של אוהדי ליברפול היו "אני לא מאמין" וזה בדיוק עצם ההבדל בין שתי הקבוצות, כי אנחנו תמיד מאמינים.

מה שמבדיל בין שני המועדונים האלה, זה התגובות על המשחק שבוע שעבר בין יונייטד לצ'לסי

כשהשלמנו את הקאמבק ואיזנו ל 3-3, אז התגובות של אוהדי ליברפול היו "אני לא מאמין" וזה בדיוק עצם ההבדל בין שתי הקבוצות, כי אנחנו תמיד מאמינים.

דווקא ליברפול תמיד מאמינים. הקבוצה הכי נאיבית שיש.

קצת מזכירים אותנו

Roy Keane: "If I was playing, if Incey was playing, if Sparky was playing: Suarez ends the game wishing he'd shaken hands"

אוי לצביעות.

מצד אחד אתה מתלונן על ההתנהגות של סוארז ועל כמה הוא מלוכלך ומגעיל. אבל מצד שני אתה לא מזכיר אפילו לרגע את אברה הנבלה שממש לא יוצא תמים מכל הסיפור הזה (שלמען האמת מעלה בי בחילה כבר מעבר ליריבות ספורטיבית), ומוסיף חטא על פשע ומצטט את אחד השחקנים המלוכלכים ביותר שדרכו על מגרש הכדורגל. ממתי לא ללחוץ יד לשחקן או (ספק) לשחרר הערה גזענית בלהט הרגע זה יותר גרוע מלעלות למגרש במטרה לגמור למישהו את הקריירה?

ולמשחק עצמו - ניצחון מוצדק של יונייטד, אם כי כל 3 השערים היו דיי מקריים ולא באו כתוצאה משום מהלך כדורגל ראוי. רוני שחקן ענק ולצערי אף אחד מארבעת החלוצים של ליברפול לא מתקרב אליו ביכולת (היחיד עם הפוטנציאל לעשות את זה הוא סוארז אבל גם הוא קצת חלוד ואין לו עם מי לשחק בחלק הקדמי).

כן אה?

לא לגמור,אבל תאקל בריא וחזק כל עשר דקות וקללות לאוזן לאחר שהוא לא לחץ את היד-הכל בסדר. זה מה יש. ולא הזכרנו את הגזענות שהתחילה הכל.

קינו :wubyellow3:

הנרי נותן מתנת פרידה לארסנל:thumbs:

ארסנל מבקיעה 2 שערים, ואף אחד מהם לא של ואן פרסי? שערוריה!

עריכה:

לא רוצה להספים הודעות, אז אני אעדכן כאן:

2-0 אוסאסונה על בארסה, 10 דקות למחצית

מסיים את הקריירה, הוא התכוון לומר. מעניין מה לאלף האלאנד יש להגיד על זה