Jump to content

שמינית גמר גביע האתגר האירופי! מישהו אמר רבע גמר?!

המנהל

Recommended Posts

לקראת המשחק מחר ביום חמישי (19:30, הכניסה חינם) של מכבי נגד אולימפיאקוס הגיעו שלושה שחקנים של מכבי לפורום. אנחנו ממליצים לקרוא ולהבין למה אנחנו כ"כ אוהבים אותם.

תגיעו,

השחקן ה-12.

שלום לכולם,

אחרי הרבה מאוד זמן שלא הייתי כאן ונאלצתי לבקש מזיו שחזור סיסמא, אני שמח לחזור(כמה שאפשר כמובן אחרי המפלה של אתמול).

הכל כבר נאמר על המשחק ההיסטורי שלנו מחר נגד אולימפיאקוס.

תאמינו לי שאף אחד לא צוחק שהוא אומר שכל אחד ואחד מכם יכול לעשות את השינוי עבורנו ולעזור לנו לעשות היסטוריה. האנרגיות שאתם נותנים לנו השחקנים זה משהו שאי אפשר לתאר במילים והרבה ניסו לעשות את זה לפניי.

מבחינת הקבוצה בהחלט מדובר ברגע היסטורי, אבל אני רוצה להסביר לכם שאתם יכולים לבוא ולעזור לנו השחקנים המכביסטים להגיע למשהו גדול באמת, להגיע לשלב מתקדם באירופה כאשר לרובנו כבר לא נשארו הרבה שנים לשחק ולנסות להגיע לזה שוב. קיבלנו הגרלה קשה אבל בהחלט סבירה וניתן לעשות את זה. בואו בהמוניכם לעזור לנו לחלום הגדול שלנו של כולנו השחקנים והאוהדים שהרימו אותנו גם בעבר ובהווה לגבהים שלא חשבנו שאפשר להגיע אליהם!!!

תאמינו לי שזה לא קל לי לכתוב לכם כרגע... אתמול בערב לא האמנתי למה שקרה שם בטדי. הבוקר שקמתי אליו הזכיר לי ימים ממש שחורים בתור ילד שלא רציתי ללכת ללימודים כי חששתי מהחברים שלי ששנאו מכבי וחיכו לי מעבר לפינה. פשוט התביישתי.

אבל מה שגדול במועדון הזה באמת זה אתם. לכם יש את הכוח להרים אותו למעלה. עכשיו יש לכם את הכוח לשנות באמת.

לא סתם החלטתי לכתוב לכם ביום הקשה הזה, אנחנו צריכים אחד את השני. אתם תעזרו לי להרים את הראש לקראת המפגש הגדול שלנו ואני מבטיח שנעשה הכל כדי שיום חמישי יהיה ערב בלתי נשכח מבחנת כולנו!!!

מקווה לראות את כולכם ביחד איתנו בשיא הכוח שלנו ביום חמישי!

תודה על הבמה ויאללה מכבי!!!!!!!!

זיו (המנהל, הבן של טון קאנן, שער 4, שער 13 ו-11) שמש

תאמינו לי שזה לא קל לי לכתוב לכם כרגע... אתמול בערב לא האמנתי למה שקרה שם בטדי. הבוקר שקמתי אליו הזכיר לי ימים ממש שחורים בתור ילד שלא רציתי ללכת ללימודים כי חששתי מהחברים שלי ששנאו מכבי וחיכו לי מעבר לפינה. פשוט התביישתי.

אבל מה שגדול במועדון הזה באמת זה אתם. לכם יש את הכוח להרים אותו למעלה. עכשיו יש לכם את הכוח לשנות באמת.

צמרמורות.

זה שחקן מהכדורעף? למה אין לנו שחקנים כאלה בכדורגל?

כמה שאתם מרגשים!!!

שיהיה בהצלחה!!!

מ-ל-ך!!! :king: :king:

איזה כיף שיש אתכם עם כל התקופה הזאת בכדורגל. איזה כיף שיש אנשים שמעריכים, שאכפת להם, שעושים הכל בשביל הסמל.

מי שלא בא מחר זה לגמרי הפסד שלו...

אתם מסמלים את מכבי!!!

:wubyellow3:

ערב טוב לכולם,

אני מניח שכל מי שקורא את ההודעה הזו מודע למשחק שלנו מחר מול אולימפיאקוס.

אני יודע גם שכל מי שקורא את ההודעה הזו עכשיו הרגיש אתמול בלילה את אותן התחושות שאני הרגשתי: תסכול, אכזבה, ייאוש... כעס במקרה הטוב ואדישות במקרה הרע.

אבל בד בבד עם התחושות השליליות האלו הייתה לי גם תחושה חיובית חזקה מפני שידעתי שבעוד יומיים אני יכול לעשות משהו אמיתי בשביל הקבוצה שלי - וגם אתם יכולים. אנחנו יכול לעזור לעשות היסטוריה. לא רק ההישג חסר התקדים של העפלה לרבע גמר אירופאי לראשונה אי פעם בישראל, אלא גם מול קבוצה מהצמרת הארופאית עם שם גדול שכל אחד מכיר.

אני לא יכול ולא רוצה להבטיח ניצחון וחגיגות.

אני כן יכול להבטיח שנתן את כל מה שיש לנו, שנתן מלחמה עד הרגע האחרון, שלא נשמור כוחות ונשים את כל מה שיש לנו על המגרש מחר בערב.

המחשבה הזו מעודדת אותי, ואני מאמין שכל מי שיבוא מחר לעודד ולתמוך יקבל חוויה מתקנת, מלחמה על כל כדור וביחד אתכם אנחנו יכולים לעשות את זה!

למרות הכדורגל אתמול ולמרות הכדורסל שאחרי (שיהיה הרבה בהצלחה, בהזדמנות זו) אני רוצה לראות מחר את הדר יוסף גדוש, צהוב ורועש, מבצר שנותן לך תחושה שאתה יכול לנצח כל קבוצה בעולם!

אני כבר לא יכול לחכות...

בברכת צהוב עולה,

עומר רובינשטיין

עומר, עומר רובינשטיין אולה אולה אולה!!!! :king:

אין, אתם מרגשים בטירוף!!!

אין כמו לראות את ההודעות האלו מכם ולראות שיש מי שמבין, שאיתנו בכל המצב הזה, שמרגיש בדיוק כמונו, ואלה לא אוהדים אחרים, אלא שחקנים, שבמקום לזלזל ולא לשים עלינו כמו אלה מהכדורגל אתם מייצגים את הסמל ואותנו בגאווה!!

תודה, אוהבים אתכם!!!

מחר ממלאים בע"ה את הדר יוסף, לא רק כדי להראות לכדורגל שיש דרך אחרת, אלא בשבילכם ובשבילנו!!!

חברים יקרים!

לעולם לא אשכח את המשחק ה-5 בסדרת הגמר-עף 07-08, אנחנו נגד הוד השרון כבר הובילו עלינו 2-0 בסדרה וכולם כבר הספידו...בשיניים חזרנו ל2-2 ואת המשחק החמישי בהדר יוסף אתם ניצחתם לבד...אני זוכר שרק איך שנכנסנו לאולם בכלל לפני שהתלבשנו אתם כבר הייתם בהכנות...הסתכלנו אחד על השני, השחקנים ,וידענו ששום דבר רע לא יכול לקרות לנו...וזה באמת מה שקרה במשחק מושלם של הקבוצה שלווה בתצוגת אוהדים שעד היום הכדורעף הישראלי לא ראה לקחנו את האליפות הראשונה שלנו ביחד...ומשם השאר כבר היסטוריה.

חברים אנחנו תמיד שם,תמיד אתכם,תמיד עובדים ותמיד בשבילכם ומחר חוץ מזה שזה יום גדול עבורנו כשחקנים אני רוצה שתבינו שזה יום גדול גם לכם כאוהדים של הכדורעף ושל מכבי בכלל. לא בכל יום אנחנו חוזרים מאולימפיאקוס עם תחושת פספסוס שלא ניצחנו אותם בחוץ,לא בכל עונה אולימפיאקוס היא קבוצה פגיעה, לא בכל עונה היא מגיעה לארץ, אבל לא לכל קבוצה יש אוהדים כמו שלנו.

אומרים שהקהל היווני הוא מודל לחיקוי בכל העולם, אני אומר שהם פשוט עוד לא היו בהדר יוסף שאתם בשיאכם!!!

רק ביחד נעשה משהו שעוד לא היה פה!!!

בכל הכוח מחר!!!

אוהב את כולכם

עמרי.

כל כך מצטער על חוסר התייחסות הזה בגלל הכדורגל. זה פשוט לא מגיע לכם.

יש לכל בן אדם שלובש את המדים של הכדורגל המון מה ללמוד מכם, המון.

אישית לא ייצא לי להגיע כנראה בגלל איזה משהו מהבית ספר שיש לי בערב, אבל הרבה בהצלחה שיהיה לכם!

שמעו אני קורא פה את מה שאתם רושמים ואתם פשוט מרגשים אחד אחד ועזבו את זה שאתם משתמשים בפורום :wubyellow3: :wubyellow3:

עומרי!! :king:

אחרי כל מה שרשמתי פה כבר אין מה להוסיף.

פשוט חייבים את זה לכם!!!

אתם מרגשים אחד-אחד ברמות ומאחים את הלב שנשבר אתמול!!!

אין עליכם, פשוט אין!!! אוהבים אתכם!!!

תודה!!!

ביום שתראו שחקן של מכבי מתאבד ככה על כדור במשחק "זניח", בלי קהל ובלי שיקבל מיליונים, תדעו שאנחנו אימפריה.

במכבי מתוקנת מחר כל השחקנים של הכדורגל צריכים להתייצב וללמוד מכם כל צעד והערכה שיש לכם לחולצה הצהובה.

רק מלחמה - אנחנו אתכם.

עומר, זיו, עמרי :wubyellow3:

אתם כל כך מרגשים וזה מעלה חיוך מטורף לראות שלושה שחקנים של מכבי שבכלל מגיסים לנו בפורום ני לא מצליח לקלוט את זה עדיין

אנחנו נגיע ונמלא רכבים עד אפס מקום ונלחץ על כל אוהד צהוב שיגיע רק בשביל לראות אותכם נותנים את הכל ולשמוע מכם שבלעדינו אתם כלום ואנחנו באמת כלום בלעדכם

אין לי דרך לתאר מה הולך להיות מחר אבל אני לא חושב שנשכח את הערב הזה אף פעם

תעשו הסבה מקצועית ובואו לבלומפילד!!!

שום הסבה מקצועית.

למה זיו כדורגלן? סבן כדורגלן? והרשימה עוד ארוכה..

לפחות יהיה מי שילחם, ויהיה מישהו שאכפת לו

אם למישהו היה ספק אם להגיע או לא...אז אחרי הודעות כאלה אני בטוח שמספק זה הפך לשיחות טלפון לכל אוהד מכבי שאתם מכירים ואטרף לגבי מחר.

אין דברים כמוכם. פשוט אין.

כל פעם מחדש אתם מצליחים לרגש אותי.

זאת מכבי!

זה מכביזם!!

ניצחון או הפסד זה לא משנה, אנחנו תמיד נהיה איתכם.

כי כמו שאמרתם אתם תשימו את הלב שלכם על הפרקט ואת זה אנחנו יודעים וזה מבחינתנו הא' ב'.

ועכשיו תאכלס? חסר לכם שאתם לא מנצחים!!! :yellow_cool1:

טרור מחר במבצר יוסף!

שחקנים שהם אוהדים,מסתכלים לך בגובה העיניים ומדברים איתך הכי פשוט שיש

נלחמים מכל הלב נטו בשביל הסמל.

הדברים האלה לא מובנים באליו בעידן המודרני אפילו לא בכדורעף.

לא יעזור כלום,אתם חלק מאיתנו כבר כ"כ הרבה זמן

וללא כל צל של ספק אתם מכבי האמיתית.

מחר באים ונותנים בשביל הקבוצה הזאת הכל מהכל.

אתם מעל לכל החרא הזה, ה-קבוצה במועדון, אתם מכבי.

ההודעות שלכם העבירו צמרמורת, מגיע לכם אותנו ומגיע לכם הרבה יותר, אתם קבוצה שצריכה למלא את יד אליהו.

זה עוד יקרה.

Dale campiones !!!

לא היה אפשרי לקיים הצגה כפולה היום ביד אליהו?

הכדורעף מתחילים(גם אם זה אומר להתחיל ב18:00) ואז הכדורסל...