Jump to content

עלייה לרבע גמר כדור עף

Recommended Posts

כאשר שחקן 208 ס"מ מהסופרליג הרוסית מציע לנו את עצמו למשחק ביום חמישי נגד אולימפיקוס עבור 700 דולר הפיתוי גדול. היכן היינו לפני 10 שנים והיכן עכשיו.

זהו משחק היסטורי למחלקת הכדורעף ובכלל לענף כולו .מעולם קבוצה ישראלית לא ביקרה בשלב זה בגביע אירופאי. אנחנו ממש חייבים אותכם ואני מודע לנושא הכדורסל .מי שלא הולך לכדורסל שיגיע אלינו להדר יוסף .אני מאמין שביחד אנחנו עוברים אותם .אבל רק ביחד . לא יהיו האוהדים אנחנו בצרה .באשר ל208 ס"מ שישאר בבית אנחנו ננצח עם שלנו ......שרגא

• מנהלים ראשיים

יש שני סוגים של אנשים בעולם, כאלה שלומדים היסטוריה וכאלה שעושים אותה.

מי שרוצה לעשות היסטוריה יודע איפה הוא צריך להיות ביום חמישי.

שמעתי חברים שלי שמדברים על זה שהמשחק ביורוליג חשוב וגורלי, אולי המשחק הגורלי ביותר של העונה. מבלי לזלזל במכבי-סל האהובה, משחק הכדורעף הוא אולי המשחק הגורלי ביותר בתולדות הקבוצה, משהו ברמה של וירטון 77' של הכדורסל. זאת תחושתי. אולם (וכנראה) אני מגזים, אבל זה המעמד.

להדיח קבוצת פאר, להעפיל לראשונה לרבע הגמר, להתקרב עוד צעד לעבר פיינל-פור אירופי ראשון וחסר תקדים בענף הזה - יש כאן הזדמנות לעשות היסטוריה. היסטוריה שתאפשר לנו בעתיד הרחוק להגיע למצב של מכבי-סל, שמשתתפת כמעט בכל עונה במשחק גורלי שעיקרו התמודדות על העלייה לרמות הכי גבוהות באירופה.

לכל מי שהיו ספקות - הגיע המשחק ביוון והראה שמכבי יכולה וצריכה להתמודד שווה בשווה עם היוונים. מי שאחראי על הערך המוסף הוא אני, אתם, אנחנו, או בקיצור - הקהל.

תבואו!

ללא ספק שם. הייתי במשחק הקודם וזו הייתה אחת החויות המדהימות, אז יום חמישי בוודאי. יש תחושה של היסטוריה באוויר, בשבילי אתם מכבי האמיתית.

יש שני סוגים של אנשים בעולם, כאלה שלומדים היסטוריה וכאלה שעושים אותה.

מי שרוצה לעשות היסטוריה יודע איפה הוא צריך להיות ביום חמישי.

:flowers:

פנאתאנייקוס פנאתאנייקוס עולה עולה עולה?

כאשר שחקן 208 ס"מ מהסופרליג הרוסית מציע לנו את עצמו למשחק ביום חמישי נגד אולימפיקוס עבור 700 דולר הפיתוי גדול. היכן היינו לפני 10 שנים והיכן עכשיו.

....

באשר ל208 ס"מ שישאר בבית אנחנו ננצח עם שלנו ......שרגא

סתם כדי להזכיר כמה האדם הזה הוא סופר-מכביסט ויחיד בדורו.