Jump to content

סופ"ש באירופה

HeLg

Recommended Posts

בוא נסכם את זה כך: ווב טעה פעמיים במחצית הראשונה לטובת צלסי( היה צריך גם להרחיק את קייהל), הפנדל הראשון לדעתי גבולי, והפנדל על וולבק זה פנדל. אברה אתה אפס!!, פול סקולס:clap:

זוקיף סוף סוף יצא משהו חיובי מהניחוסים שלך.

מבלי לראות את המשחק יש לי רק דבר אחד להגיד - We'll never die

We'll never die we'll never die we'll keep the red flag flying high, because Man. United we'll never die

איזה אופי מדהים, פשוט מפחיד לאהוד את הקבוצה הזאת כל פעם מחדש. ירדו לי רק במשחק הזה כמה שנים מהחיים.

ובקשר לפנדלים. דבר ראשון אתם כבר אוהדי ליברפול - אתם לא צריכים להדגיש עוד יותר את התבוסתנות והלוזריות. דבר שני הפנדל השני באמת לא היה פנדל 100% אבל זה כיסה על הפנדל שלא קיבלנו במחצית הראשונה. ד"א יש כאלה שיגידו שהגיע לנו עוד פנדל במחצית הראשונה אבל בו אני לא כל כך בטוח.

רק אני ראיתי פנדל נוסף בתוספת הזמן כאשר הפילו שם מישהו ברחבה בקרן?

אכן דוד לואיז הפיל את אוונס (נראה לי אוונס, לא בטוח) ברחבה, אבל גם אם זה היה פנדל במליארד אחוזים זה היה ברור שווב לא ישרוק אחרי שהוא נתן ליונטייד שני פנדלים. אבל בכל מקרה אני ממש לא בטוח שהיה פנדל אבל אני לא בטוח כי את החלק הזה של המשחק ראיתי בחרא איכות...

בחיים לא היה פנדל בתוספת הזמן. גם לא על וולבק. על אברה אולי. בכל מקרה, וילאס-בואש הפסיד את היתרון הזה הרבה יותר משיונייטד או ווב מחקו אותו.

לפרננדו טורס אין היום מקום בהרכב של מכבי, איזה פח הוא מה זה?

לצ'לסי יש כמה שחקנים גדולים ( מאטה,סטאריג' ) אבל אם הם לא יסיימו בין 4 הראשונים אני לא רואה את וילאש בואש נשאר שם, אולי בעונה הבאה מוריניו יחזור לעשות שם סדר.

אוהדי יונייטד - פאול במחוץ לרחבה זה לא פנדל. תפסיקו לבכות על השטות ההיא שלא קיבלתם (במיוחד שהיה דבר זהה בצד השני 20 שניות לפני כן).

אבל זה אדום ?

זה צ'לסי ב - 10 שחקנים ?

זה היה משנה את מהלך המשחק ?

תפסיק כבר.

ווב ליצן. שתי הקבוצות סבלו ממנו היום.

אבל בהינתן השריקות הנכונות זה נצחון קל ליונייטד (צ'לסי עוד לפני הדאבל פס הראשון היו צריכים להיות בפיגור וב 10 שחקנים) אז אל תהפוך את הדברים איך שנוח לך.

אין דברים כאלה.

איך ממשיכים לתת לווב לשפוט את יונייטד?!

איך נותנים לו לשפוט בכלל?!

ראה שהקבוצה האהובה עליו בצרות והחליט להתערב.

ביזיון.

נו באמת....

בגלל שזאת הקבוצה האהודה עליו הוא נתן לסיטי שבוע שעבר פנדל דקה 94 ולא הרחיק את בלוטלי.

בגלל זה הוא לא ראה כלום במחצית הראשונה.

השנאה העבירה אותכם על דעתכם.

שופט רע - וזה הרבה יותר פגע ביונייטד היום - תתקדמו כבר.

זה לא אדום, וולבק מושך הצידה ודויד לואיז מכסה. למעשה, זו כלל לא עבירה. קייהיל יצר מגע עם הכדור לפני שהרגליים שלהם הסתבכו. זו כנראה היתה השריקה הנכונה היחידה שהוא שרק היום. והוא באמת ליצן.

זה לא אדום, וולבק מושך הצידה ודויד לואיז מכסה. למעשה, זו כלל לא עבירה. קייהיל יצר מגע עם הכדור לפני שהרגליים שלהם הסתבכו. זו כנראה היתה השריקה הנכונה היחידה שהוא שרק היום. והוא באמת ליצן.

לדעתי כן היה פאול, כי הוא לא השפיע מספיק על התזוזה של הכדור, אבל הוא היה בבירור מחוץ לרחבה.

וזה שאנשים טוענים שזה אדום בכלל גורם לחשוב שהשיפוט המוטה בדר"כ במשחקים שלהם גורם להם לשכוח כל מה שנוגע לחוקי כדורגל.

כל שחקן שנופל מבחינתם זה פנדל ואדום.

סה"כ, בתור אוהד ליברפול, תיקו זה מצוין.

לפעמים תיקו כזה טוב יותר מניצחון. ואת צלסי הבינונית הזאת-יונייטד צריכה לשאוף לנצח.

היה פנדל על יאנג(משיכת חולצה ברורה) עוד לפני המקרה עם וולבק.

החילופים היו טובים והרוח היא אותה רוח-we'll never die

אכזבה... כמה משחקים באנפילד כבר היינו צריכים לנצח (כולל את שלושת המובילות).

חסר מחץ בהתקפה, במיוחד שקארול הוא בדיוק ההפך ממחץ.

ד"א, שופט טוב הילד הזה.

סוף סוף שופט בפריימר ליג שמכיר את החוקים.

חידוש מרענן.