Jump to content

מלחמה עם אולימפיאקוס על עלייה לרבע גמר - כולם באים!

Recommended Posts

חברים עוד דבר אחד: המשחק בחמישי יהיה אחד ממשחקי

הכדורעף הכי טובים שיהיו והיו בארץ, יותר מהמשחק נגד

הפולנים בשנה שעברה. ובניגוד לקבוצות גדולות אחרות ששיחקנו

נגדן הפעם יש סיכוי טוב לנצח רק צריך אתכם הקהל אתם לא יודעים

כמה!!!!

לבוא בכל הכח!!!!!!!!

אחרי ההצלחות בכדורגל מול היוונים (אולימפיאקוס ופנאתינייקוס, וכמובן לא נשכח את פאוק בדרך לאלופות), יהיה אדיר להשלים ניצחון נוסף על אולימפיאקוס גם בכדורעף. במקרה שכזה, אני בטוח שהרבה זמן לא ישכחו שם את השם הזה 'מכבי' ויתהו איך הם תמיד נדפקים מולנו.

*חבל שבכדורסל לא הצלחנו לנצח את פאו בגמר היורוליג שנה שעברה, בכלל היה יכול להיות מגניב.

אני לא מכיר מספיק טוב את הקבוצה של אולימפיאקוס בכדורעף (או בכל ענף אחר לצורך העניין) אבל ממה שהספקתי לראות ומניסיון ממשחקים קודמים של הכדורעף החלק של הקהל במשחק הזה הוא קריטי. בכדורסל קוראים לזה מפתחות אבל אלה הדברים שלדעתי יכולים לעשות את ההבדל:

1 - כמות אוהדים - זה כבר תלוי בכל אחד ואחד מפה ומהחברים שלנו שלא בפורום. אני אישית מגיע מנתניה, אני יודע שיש כאלה שבאים במיוחד מהדרום (באר שבע, אשקלון וכו') ככה שאין סיבה שהדר יוסף לא יהיה מפוצץ. בכל מקרה גם אם לא יהיה מלא הדרך לפצות על מקומות ריקים זה עם הרבה דגלים, צעיפים, שלטים וכו'. שמי שמסתכל לכיוון היציע יראה רק צהוב (אין מה לבוא עם שחור / ירוק / סגול, זה לא הכדורגל. תקפידו לבוא צהובים).

2 - ישיבה על הראש - מהסרטונים באינטרנט ממשחקי בית של אולימפיאקוס נראה שהקהל די רחוק מהמגרש (יחסית) וגם שהאוהדים שמעודדים יושבים מאחורי השחקנים ככה ששירה וצעקות באוזניים שלהם, בשילוב עם תנועות (קפיצות, דגלים, צעיפים) יעזרו להוציא אותם מריכוז.

3 - להיתפס על שחקנים מסויימים - אני לא מצליח למצוא את האתר שלהם אבל לא צריכה להיות בעיה לגלות שמות של כמה שחקנים ולשיר להם בליווי קללות באנגלית (או ביוונית אבל יותר טוב אם מישהו יודע). עד כמה זה משפיע ? ראה ערך המשחק מול חדרה שסרגיי קיחוטין עזב את המגרש באמצע המשחק וניסה לטפס ליציע מהקללות שהוא קיבל.

4 - לחץ ברגעים מכריעים - אני מאמין ששחקני אולימפיאקוס רגילים לשירה רצופה כל המשחק, ולדעתי למרות שחשובה השירה והעידוד כדי לדרבן את השחקנים שלנו מדי פעם צריכים ללוות את המהלכים של היוונים בשריקות בוז וקללות.

יאללה נתראה בהדר יוסף

תחנה האוניברסיטה ומשם זה 10-5 דקות הליכה להדר יוסף, תשאל אנשים איפה זה יגידו לך..

לאדע מתי יש רכבת אחרונה אבל המשחק יהיה לכל המאוחר עד 9 וחצי.

תחנה האוניברסיטה ומשם זה 10-5 דקות הליכה להדר יוסף, תשאל אנשים איפה זה יגידו לך..

לאדע מתי יש רכבת אחרונה אבל המשחק יהיה לכל המאוחר עד 9 וחצי.

יש שביתהההה איזה זיןןן :S

יש הרבה אוטובוסים של דן שמגיעים לאולם, והאולםגם במרחק של 10 דקות הליגה מאיצטדיון ר"ג/קניון איילון.

אמרו לי לקחת קו 92 מהקניון הגדול בפ"ת , מישהו יודע כמה זמן לקחת כנסיעה?