Jump to content

מלחמה עם אולימפיאקוס על עלייה לרבע גמר - כולם באים!

Recommended Posts

ביום חמישי (9/2/12) תתייצב מכבי למלחמה עם אולימפיאקוס על הזכות להשתתף בשלב רבע גמר גביע אירופה בכדורעף.

המשחק יתקיים באולם בהדר יוסף בשעה 19:30. הכניסה חינם.

אולימפיאקוס היא אחת מקבוצות הכדורעף הגדולות באירופה (25 פעמים אלופת יוון, פעמיים זכתה בתואר אירופאי), ובגלל בעיות כלכליות טיפה ירדה מכוחה.

במשחק הראשון בין הקבוצות שהיה ביוון, מכבי הפסידה במשחק צמוד במיוחד שלא פעם מכבי הובילה אותו - וכדי לעלות שלב היא חייבת לנצח בגומלין בהדר יוסף ובנוסף לנצח במערכת זהב שתכריע את זהות העולה. זה אפשרי!!!

מאז שנודע שנארח את אולימפיאקוס במשחק המכריע, במכבי לא הפסיקו לדבר כמה הקהל הוא כוח משמעותי במשחק הזה שיכול לעשות את ההבדל.

מכבי כדורעף זאת חבורה של שחקנים, חלקם מכביסטים מלידה, שמקיימים כל ערך של מכבי, ולא פחות גם חבורה של שחקנים שקשורים מאוד לקהל והאנרגיות מהיציע משפיעות עליהם מאוד.

כל אחד מאיתנו שם הוא כמו שחקן על המגרש, וכל אחד מאיתנו יכול לעזור למכבי לעשות היסטוריה ולראשונה אי פעם להעפיל לשלב רבע הגמר!

בואו לדחוף חבורה של מכביסטים שגם במשחקים "פחות חשובים" מתאבדים על הפרקט ומשאירים שם את כל הגוף בשביל מכבי!!!

כולם להגיע!!! תביאו את החברים!

יאללה מכבי מלחמה!!!

חשוב לציין שאם מכבי מנצחת לא משנה בכמה הפרש,אז יש מערכה מכרעת שמתקיימת מיד(בהדר יוסף מן הסתם).

ככה שיש לנו סיכוי אחושרמוטה וחייבים את כולם שם!

הסרטון מעלה זכרונות טובים, והלוואי והכדורעף יעלו שלב!!!

מכבי :wubyellow3:

האוהד ראובן שטס עם הקבוצה ליוון:

כולם אמרו שאני משוגע שטסתי למשחק כדורעף. משוגע מי שלא מבין איזה קבוצה מיוחדת יש לנו. הייתי יומיים עם הקבוצה וקבלתי יחס מדהים. נתנו לי הרגשה שאוהבים אותי רוצים אותי ושמחים שבאתי. הוזמנתי לכל הארוחות ודאגו לי להכל. אז מכל הלב תודה לכולם. לשרגא,משה ישראלי,זוהר,דדי,גיל וכל השחקנים. ולגבי ההפסד? שטויות, בארץ ננצח... להתראות בחמישי הבא במבצר.

:wubyellow3:

"אם במכבי ת"א מחפשים זווית חיובית שאפשר לקחת הביתה מההפסד הערב (רביעי)

שחקני מכבי ת"א צילום: עמית שיסללאולימפיאקוס ביוון, זו כנראה דווקא האכזבה העצומה בסיום המשחק. העובדה שבמקום לשכנע את העולם, ובעיקר את עצמם, שהפסד חוץ צמוד מול יריבה עדיפה ועשירה מהם הוא סוג של הישג, בטח בהתחשב בחוקי גביע האתגר האירופאי, שבכל מקרה מעבירים את ההכרעה לת"א, זהר בר נצר דיבר בסיום על הפספוס."

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/332/828.html?hp=3&cat=605

זאת הגישה!

כל הכבוד להם על המלחמה ביוון והכי חשוב שיש סיכוי בגומלין!

מגיע להם את כל התמיכה בעולם!!!