Jump to content

גל אלברמן

Recommended Posts

יא ליצן פעם אחת לא עפתי על בוזגלו די לדחוף לי מילים לפה אינעל העולם זה כבר מתריס.

על אלברמן? הלוואי שכל הסגל היה ככה.

אתה בא ועף עליו כבר שנתיים על כמה שהוא ''לא מספיק טוב'' עוד מלפני שהוא נחת מגרמניה בכלל!!!

אז, אם אתה מתעסק במצב שהוא לא ''מספיק טוב למכבי'', אז וואלה אנחנו מועמדים לאליפות, כי יש עוד 15 שחקנים לפחות, ואני לא מגזים, שהם "לא מספיק טובים למכבי".

כי להביא שחקן ששלוש שנים לא בעט בכדור אחרי ניתוח בגב בגיל 30 כמעט זה טיפשי ומיותר.

העובדה שהוא עם 0 שערים 0 בישולים וממוצע על הפנים במסירות מוכיח את זה.

(אגב רוצה לראות שלמות? סקולס, בגיל 37 אחרי חצי שנת פרישה, 100 מסירות 94% דיוק...לחשב לך?)

ואני הליצן?

ואיפה אמרתי שכל השאר טובים למכבי?

שחקני רכש שלא משדרגים את הקבוצה צריך לזרוק.

עם "רכש מוצלח" כזה היינו צריכים לקחת אליפות בהליכה, כולנו חשבנו שזה הולך לקרות.

בא לך לעשות בדיקה קטנה? או שאתה רוצה להמשיך לקשקש?

וזה מתריס? שאתה בא ואומר שאני מחפש את אלברמן בגלל שנמני הביא אותו (שנמני מעניין לי את הביצה מהשנייה שהוא לא במכבי, מבחינתי הוא שחקן עבר ענק ומאמן כושל ביותר וחסר רלוונטיות בנושאים על העונה) זה מתריס, זה יפה שאחרי שאני טורח להסביר לך בטלפון בדיוק מה הסיפור אתה ממשיך.

אז תחיה בסרט שלך, ואל תגיב...או שתגיב לעניין...

סוייר ואביב, אתם מודעים לזה שעיליי יהיה השחקן הכי מסכן בהיסטוריה של מכבי? לא מספיק שכבר עכשיו אומרים שיש לו כישרון הוא הבן של אבי.

הציפיות מכזה שחקן יפילו הר. (וסוייר אני מקווה שתשנא אותו ממש, אתה מנחוס :))

ולמה שמכבי ישחקו באוניברסיטה? לא מספיק משלמים הררי דולרים בשביל ק"ש ישלמו גם שם?

תינוקי תקרא למי שעשה אותך.

כל אחד נהיה לי פה פרשן, לפני שנה וחצי גמרתם כשהביאו אותו..

או שאתם מעדיפים את ז'אן / מישאלוב / דולי במקום אלברמן.

רביד גזל מחזיק את ק''ש שרחוקה ממך בהפרש דו ספרתי. אז חלאס לזיין במוח, גל לא הבעיה של מכבי.

תימנימני - קוסולאפוב היה ב00' של גרנט הבזוי, גם הספיק לכבוש בדרבי 2-0 שקוביקה שם את השני.

ולבחורצ'יק פה, אני בכוונה קורא לך ככה, כדי שתתחיל לדבר קצת יותר יפה לאנשים שהם קצת יותר גדולים ממך.

מינימום כבוד. העובדה שאתה מאחורי מסך לא נותנת לך לגיטימציה לשחק אותה גבר.

ואני לא חושב שגל הוא הבעיה של מכבי, הוא פשוט לא מממש את הציפיות שהיו ממנו, אבל מה חדש? הוא במכבי.

לא ראיתי מישהו שממצה את הפוטנציאל שלו בקבוצה הזו עד הסוף המון שנים.

ולבחורצ'יק פה, אני בכוונה קורא לך ככה, כדי שתתחיל לדבר קצת יותר יפה לאנשים שהם קצת יותר גדולים ממך.

מינימום כבוד. העובדה שאתה מאחורי מסך לא נותנת לך לגיטימציה לשחק אותה גבר.

ואני לא חושב שגל הוא הבעיה של מכבי, הוא פשוט לא מממש את הציפיות שהיו ממנו, אבל מה חדש? הוא במכבי.

לא ראיתי מישהו שממצה את הפוטנציאל שלו בקבוצה הזו עד הסוף המון שנים.

מה בדיוק אמרתי שלא דיברתי בכבוד?

כמה ניסינו להגן עליו.

אתמול - ולא בפעם הראשונה - רץ אחורה כדי לרדוף אחרי שחקני היריבה, ואז, אחרי 20-30 מטר ריצה, כשהוא בערך 30 מטר מהשער, פשוט עוצר. לא הולך ללחוץ את השחקן עם הכדור, לא שחקנים אחרים שיכולים לקבל מסירה, אפילו לא סתם לשמור שטח. פשוט עצר וויתר (אני מדבר כמובן על הגול השני).

בושה כמו כל יתר הקבוצה הזו.

לא פעם ראשונה ולא אחרונה.

לא יודע אם זה חוסר הבנה או חוסר כושר, או פשוט חוסר רצון.

אבל שחקן שמאבד כדור בחצי ולא שובר לשחקן רגל כדי לקחת את הכדור (אהמ לוגאסי גם אתה אהמ אהמ) הוא אפס מאופס.

שחקן שמוותר על כדור (אהמ רוב מכבי אהמ) הוא קוקסינל.

שיזיידנו לי מהקבוצה.