Jump to content

כרטיסי נוער

melody

Recommended Posts

לא מדובר על כפיית מחירים.

מדובר על הוגנות, נטו.

החלטת שאוכלוסייה X היא אוכלוסייה חלשה שצריכה לקבל עזרה עם כרטיסים. מצויין.

אין שום סיבה שבעולם שלא כל האוכלוסייה הזאת תקבל כרטיס מוזל. שום סיבה בעולם.

אין לי בעיה שיחליטו שזה רק חיילים. כי בסה"כ הם באמת האוכלוסייה הכי נזקקת בנושא הזה (ולכן יש להם הטבות בעוד מקומות לא רק כדורגל..)

נוער זה סה"כ כדי לבנות לקבוצות קהל אוהדים, נשים זה בגלל שאין ורוצים לעודד, וסטודנטים זה בונוס כי לרובם קשה מאוד גם.

אין לי בעיה (ואומר את זה סטודנט תפרן שזקוק ומשתמש בכרטיסים מוזלים) שהכרטיסים יהיו אך ורק לחיילים, אבל בתנאי שכל החיילים מקבלים אותם.

ואז כמובן כל קבוצה רשאית להחליט איזה פלג באוכלוסייה (אם בכלל) היא מקדמת, בשביל עצמה. נשים/נוער/סטודנטים/כולם. זה הכל.

אבל ברגע שמחליטים שמישהו מקבל מוזל, כולם צריכים.

שום דבר אחר לא ישכנע אותי נגד זה.

מסכים עם סויייר, ולא רק זה, זה גם יעזור להילחם נגד הספסרות, כי לא יהיו יותר ספסרים שיגידו "תקנו אצלי נוער כי אין בקופה".

אם המשחק לא סולד אאוט, אין סיבה לקנות מספסר. ובנוסף ככה הקבוצות יבדקו עוד יותר שמבוגרים לא קונים ולא נכנסים עם נוער, ואז לספסרים תהיה בעיה.

ההיגיון של הקבוצות בנוגע לזה שהם מקצות רק X כרטיסים לנוער/חיילים הוא הגיוני מבחינה כלכלית נטו (בהנחה והמגרשים מלאים). הבעיה היא שהקבוצות בארץ (ברובן) לא נותנות לעצמן את האופציה אפילו לחשוב שאם הם מוכרים 6000 כרטיסים (רק הגדולות, כן?) כש-10% מזה הוא נוער, האם לא עדיף שהם ימכרו 8000 כרטיסים כשכרטיסי נוער/חייל יהיו בלתי מוגבלים. זה לא שהמגרשים תמיד מלאים ואפילו לא קרובים ברוב המגרשים...כאן הטעות של בעלי הקבוצות - הם אפילו לא מנסים גישה אחרת ומסתפקים במה שיש להם (שזה מגרשים ריקים וקהל ממורמר).

בושה!!!!!!!

חחח אתמול התקשרתי שנייה לפני שנסגרו הקופת אמרו לי שיש נוער באתי היום בפתיחה של הקופות אמרו לי שאין!

שיישרפו!למה חייל קרבי צריך לשלם 100 שקל בני זונות נוכלים!

ועוד הם מוכרים את הנוער רק בקריית שלום. כאילו שילד כמוני יכול לתת גיחה לקריית שלום כדי לקנות כרטיס(שגם ככה יצא כמעט מבוגר במחיר עם הרכבת)

חברה, ויכוח מיותר. נחקק בכנסת שהחל משנה הבאה כרטיסי נוער בלי הגבלה.

דחילק, תשימו לב טיפה לפני שאתם יוצאים לשרוף את כל העולם.

חברה, ויכוח מיותר. נחקק בכנסת שהחל משנה הבאה כרטיסי נוער בלי הגבלה.

דחילק, תשימו לב טיפה לפני שאתם יוצאים לשרוף את כל העולם.

דחילק, איפה שמעת שזה עבר?

כי אחרי שבאת בלי מקור ובלי שום דבר, לקח לי הרבה זמן למצוא את ההצעה הזאת - הצעת חוק פרטית פ/2675/18

ולא מצאתי שום מקום באינטרנט שאומר שהוא עבר.

עריכה: יותר מזה, בדקתי באתר הכנסת והתקבלו 2 תיקונים לחוק הספורט ב-2011 (שני התיקונים היחידים מאז 2003).

נחש מה, אף אחד לא קשור לכרטיסי נוער.

אז דחילק, תשים לב טיפה לפני שאתה יוצא על כולם.

http://www.knesset.gov.il/laws/heb/template.asp?type=1 - חפשו "הספורט"

נערך על ידי בני טבק F-15

מעניין אותי מה האחוז של הכרטיסי נוער

אם אתה לא הולך ב3 ימים הראשונים של המכירה לקריית שלום בחיים לא תשיג נוער

מה עם אוהדי מכבי מחוץ לתל אביב

יום רביעי, שעות הצהריים אני הולך לקריית שלום, ניגש לבחור בדלפק שמבשר לי שכרטיסי הילד\חייל אזלו, שאלתי אותו "כמה זה מבוגר?"הוא ענה לי 95. הסתובבתי והלכתי. כל הדרך לאוטו אני חושב, לעזאזל אני חייל שמשרת את המדינה ומרוויח משכורת מצחיקה, למה לי לבוא ולזרוק חצי מהמשכורת שלי (עם כל האאהבה למכבי) על הסעות ועל כרטיס, שבתכלס המחיר לחיילים (ונוער) הוא חצי.

למה בכלל יש הקצבה לכרטיסי נוער? למה כל אחד שזכאי לכרטיס כזה לא יכול לקנות אותו? הרי הוא מיועד לילדים וחיילים, אז למה אני צריך לקנות מבוגר?

את המשחק הזה מאוד רציתי לראות מהאיצטדיון, חבל שגלל טיפשות ובורות אני יראה אותו מהבית.

שבת שלום ובהצלחה למכבי.

נושא כואב שעלה כבר כמה פעמים. והוא מורכב למדי, תרשה לה רק לחדד כמה נקודות.

א. בעיה ראשונה ההתאחדות/מכבי לדעתי נושא ההקצבה הוא לא נכון ( אפילו דריקס בעבר הצליח להבין את זה והיו משחקים שנכנסו שני צעירים על כרטיס מבוגר )

בעיית משנה, אם הקבוצה יכולה למלא את האיצטדיון כמו בשנים האחרונות, יש בעיה לדרוש מהם לוותר על הרבה כסף ( אני מכיר גם את היתרונות )

ב. בעיה שנייה "החברים" מהקהל : כל האלה ששרים עד המוות מכבי , בשבילך אתן הכל, ומבטיחים לא להפקיד לעולם. אבל גונבים ממך את כרטיסי החייל ומהקבוצה כסף.

תפנימו היטב. כל מי שנכנס עם כרטיס חייל כי הוא נראה כמו חייל אבל עובד במקום לתרום למדינה וכד' כולם גם גונבים מהקבוצה וגם גונבים מהחברים ליציע.

בעיה פחותה : ספסרים שאוכלים כל חלקה טובה.

ג. בעיה שלישית: חלקכם (אולי אפילו גם אתה) מאחר ובעיות א+ב הועברו להנהלה הוחלט להוציא מנוי מיוחד לחיילים לוחמים אבל כמות האנשים שמנצלת את ההטבה אפסית לצערי.

מה שגורם לזה שחוסר המחשבה לעתיד והעצלנות של חלק מהחברים שלנו מעמיס עוד על התקציב.

ד. אם אתה רוצה אני אסדר לך ניקוב לשבע ב 10 שקלים פחות מכרטיס חייל ( תרום אותם לתפאורה אח"כ (

דחילק, איפה שמעת שזה עבר?

כי אחרי שבאת בלי מקור ובלי שום דבר, לקח לי הרבה זמן למצוא את ההצעה הזאת - הצעת חוק פרטית פ/2675/18

ולא מצאתי שום מקום באינטרנט שאומר שהוא עבר.

עריכה: יותר מזה, בדקתי באתר הכנסת והתקבלו 2 תיקונים לחוק הספורט ב-2011 (שני התיקונים היחידים מאז 2003).

נחש מה, אף אחד לא קשור לכרטיסי נוער.

אז דחילק, תשים לב טיפה לפני שאתה יוצא על כולם.

http://www.knesset.gov.il/laws/heb/template.asp?type=1 - חפשו "הספורט"

בכיף אחי, לא באתי להוציא את עצמי גאון על כולם.

לפי מה שזכרתי, עבר החוק, סחטיין עלייך שבאמת נכנסת לעומק ובדקת.

בכל מקרה, על תוציא עצבים על אחים צהובים שלך, יש משחק נגד חמאסניקים זונות מחר. שבוע טוב =]

כולם מושחתים אתה יכול ללכת לקרית שלום לקנות נוער ויגידו לך שנגמר ואז פתאום יומיים אחר כך כן יהיה...

קורה רק במצבים בהם מקפיאים כרטיסים ואז משחררים עוד, ובגלל ששיחררו עוד חייבים לצאת איתם גם כרטיסי נוער חדשים, זה לא קורה סתם.

למי שלא הבין, אם למשל עכשיו היינו מסיימים את הכרטיסים ליציע שלנו בחיפה, והיו מוציאים כרטיסים ליציע נוסף, אז חייבים לצאת עוד כרטיסי נוער.

או אם הקפיאו כרטיסים לבקשת המשטרה, אחרי זה מפשירים אותם זה אומר שחייבים לצאת איתם עוד נוער.

לא מבין בכלל למה יש הפרדה בין כרטיס נוער לכרטיס מבוגר...

מה הבעיה שכל הכרטיסים יהיו אותם כרטיסים, אבל אם אתה בגיל נוער\חייל\סטודנט\אישה או לא יודע מה, תקנה במחיר מוזל,

ואם אתה לא אז תקנה במחיר מלא, או שיהיה בכלל מחיר בינוני אחיד...

שרמוטות שרק רוצים לעשוק אותנו!

רק בישראל קבוצה "נענשת" בלמכור כמות בלתי מוגבלת של כרטיסי נוער.

תחשבו שתבואו ללונה פארק ויגידו שנגמרו כרטיסים הילדים. זה פשוט לא הגיוני.

ב. בעיה שנייה "החברים" מהקהל : כל האלה ששרים עד המוות מכבי , בשבילך אתן הכל, ומבטיחים לא להפקיד לעולם. אבל גונבים ממך את כרטיסי החייל ומהקבוצה כסף.

תפנימו היטב. כל מי שנכנס עם כרטיס חייל כי הוא נראה כמו חייל אבל עובד במקום לתרום למדינה וכד' כולם גם גונבים מהקבוצה וגם גונבים מהחברים ליציע.

בעיה פחותה : ספסרים שאוכלים כל חלקה טובה.

כל מילה. כמו בנושא הספסרים - בואו נעזור לעצמנו כמה שאפשר. אנחנו מספסרים, עושים רווח על חברים שלנו וגונבים לנערים ולחיילים את ההקצאה שלהם (מסכים שעצם העובדה שהיא קיימת היא מחדל וגזל) ואז בוכים בפורום שלא דואגים לנו. כמו שאין סיבה שתמכור כרטיס ששילמת עליו X ש"ח ב-X+20 ככה אין סיבה שבן אדם עובד יקנה כרטיס נוער. הוא לא דופק את המערכת אלא את חבר שלו ליציע.

פתאום יש בלאן אפשרות לקנות כרטיסי נוער אבל כשאני מנסה לקנות כתוב שנגמרה ההקצאה. מתי האפשרות הזאת הופיעה פעם ראשונה? ויכול להיות שמתישהו יהיה שוב עוד כרטיסי נוער (אולי מחר באצטדיון עצמו)?

חחחח כנסו לפורומיםה אחרים פה..

אנשים עוקצים פה עוד עשרים שלושים שקל על ניקובים כאילו כל משחק זה דרבי.

אנשים פה מספסרים, ואין להם ערך לחברות עם אנשים אחרים (וואלה בחיים שלי לא קלחתי לבן אדם שקל על ניקוב, מקסימום מחיר עלות וגם זה הלך להתרמות יעידו אנשים מהארגון על זה) אז אתם בוכים על אנשים שזה המקור פרנסה שלהם (וואלה 1800 כרטיסים, 1.5 מכל אחד? קצת יותר מ3000 לכיס? אחלה פרנסה)?

אתם מופתעים ממשהו?

לכדורגל שלנו מגיע הכי חרא, כי אנחנו חארות....לא דאגנו לעצמנו שהיה הזמן המתאים ועכשיו נאכל את החרא.

למה לא עשו כלום עם הספסרים במשחקים באירופה? להעיף אותם קיבינימט, ללכת לשוטרים, לא לקנות מהם (וואלה הכי פשוט) לשבור להם את הראש, כלום לא עשו...אז ככה זה נראה.