Jump to content

שבוע מני לוי -------> לקראת המשחק עם קריית שמונה

Recommended Posts

א. כל מי שרוצה לתרום כסף ולעזור שהתפאורה תהיה גדולה יותר, מוזמן ליצור עמנו קשר בפלאפון 054-5884016 (שלומי), או להעביר את התרומה לחבר בהשחקן ה-12 (לוודא רק שמדובר בחבר השחקן) במשחק הקרוב מול מכבי חיפה.

לפי מה אני יודע?

לפי מה אני יודע?

שתראה אנשים שמבקשים תרומה עם חולצה של השחקן! יש גם כאלה של האולטראס אם תרצה תתרום גם להם,אני לא הייתי תורם להם אבל שכל אחד יעשה מה שבראש שלו

אבוקות בדקה ב-12 :yellow_cool1: :thumbs:

חח סתם , יהיה אפשר לתרום במשחק נגד חיפה?

" להעביר את התרומה לחבר בהשחקן ה-12 (לוודא רק שמדובר בחבר השחקן) במשחק הקרוב מול מכבי חיפה. "

סתם כדי שתבינו,הקופה כרגע די ריקה מאז הדרבי,ובטח לא עומדת בקנה אחד עם הסכום שאנחנו צריכים להמשך הסיבוב הזה על מנת להרים תפאורות ברמה שאתם רגילים אליהם ויותר מכך,ותאמינו לי שיש לנו תכנונים מטורפים שמחכים לכסף כדי לצאת לפועל.

אם מעניין אותכם וחשוב לכם שלמני תעלה תפאורה מכובדת בדיוק כמו שמגיע לו תתחילו לתרום(כמו שנרשם למעלה אפשר להתקשר אליי ולתאם איתי,ואפשר במשחק הקרוב מול חיפה לתרום למתרימים של השחקן שעומדים בכניסה),

ושימו לב שאתם תורמים אך ורק למתרימי השחקן ה-12,לא לאף אחד אחר.

אם אתם מעונייים לתרום למי שעושה תפאורות ,

ולמי שעשה עבורכם תפאורות ב11 שנה האחרונות תתרמו אך ורק למתרימי השחקן ה-12!!!

תודה רבה.

לאנשים שרוצים לחפש לתרום כמובן שיש את המוקדמת שהאנשים שלנו עם חולצות ארגון וכמובן שמזדהים כאנשים בשחקן

וגם אם צריך אתם יכולים לגשת לאזור של התופים אם זה מי שמתופף או כל בנדאם שאתם מכירים משם מהארגון לא בעיה למצוא אותנו

מאוד מקווה שיצא לפועל משהו גדול אפשרי בשיתוף עם ההנהלה, אישית אני יביא קצת כסף ביום שני במשחק ..אם יהיה איזה טקס לפני והמשפחה שלו תבוא זה יכול להיות מרגש..

חשוב לתרום.

ההזכרה למני לוי לא קשורה למשחק כזה או אחר, ההזכרה למני לוי היא חלק מאיתנו, חלק ממכבי.

אסור לשכוח אותו וחשוב לציין את העשור לנפילה שלו באופן ראוי.

12 בלב.

לא יודע לענות לך תשובה רצינית לגבי מני לוי, אבל בגדול כן.

בכניסה לעשר.

גם השחקן מתרים בכניסה לעשר חשוב לציין,שימו לב למי אתם תורמים.

http://www.12p.co.il/news.asp?id=1681

כתבה ראשונה מבין כמה שיעלו השבוע הזה - "שבת בערב".

הכתבה מספרת על אותו מוצ"ש מזוית ראייתו של ילד בכיתה ז', שצפה במשחק יחד עם אביו.

אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב בעמוד הכתבה.

כמו כן נוסף פתיח לאתר לכבודו של מני.

את המשחק ההוא לא ראיתי דווקא אותו ערב. אני זוכר, אבל לא בטוח, שמכבי הייתה עדיין בתמונת הצמרת (בהמשך מכבי נחלשה והצמרת ברחה לנו) אבל לא ראיתי את המשחק מאחר וחברה שלי דאז חזרה הביתה לספ"ש מהצבא ורציתי להסתובב איתה קצת. אני זוכר שיצאנו מהבית שלה ברעננה ונדמה לי שחשבנו על באולינג בפ"ת או משהו. בדרך, בכביש הראשי של הוד השרון, פתאום שמענו על העניין בשירים ושערים.

היא ראתה שאני מאוד מוטרד מהעניין ואמרה לי "בוא נוותר על היציאה, ניסע לבית שלך ותראה בטלויזיה מה קורה שם".

וזהו, אח"כ בטלויזיה ראו את אבי ריבקינד שאוהד בית"ר והיה במקרה במשחק יורד לדשא ומציל למני לוי את החיים. ללא ספק אחד המקרים הקשים שהיו לנו בכדורגל (היה למשל שחקן ערבי של טייבה שנפטר על המגרש במהלך משחק בליגה העליונה 5 שנים קודם לכן).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.