Jump to content

משחקי השבוע באירופה

Sawyer

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזכיר לי משהו את מכבי, ועדיין יקבלו בראש בגומלין ובליגה.

רונאלדו נהיה כוכב מול בארסה כשהוא משחק מולם במפעלים זניחים.

ולמה פינטו שוער? זה גיא סולומון של בארסה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזכיר לי משהו את מכבי, ועדיין יקבלו בראש בגומלין ובליגה.

וואו איזה שטויות... מה זאת לא אותה בארסה? מה זה לא סופר קלסיקאו? מה זה לא אותם צ'אבי, אניסטה, ססק ומסי? חלאס עם התירוצים.

מפעלים זניחים? אחי זה גביע המלך.. לא גביע הליגה.

אין גביע משני בספרד, זה לא כמו באנגליה שיש שם גביע אנגלי וגביע הליגה. בספרד יש רק גביע המלך, והוא החשוב.

פינטו שוער כי זה סוג של מנהג בספרד שבגביע השוער המחליף משחק (נדמה לי שכל הקבוצות משחקות ככה חוץ מריאל, לא יודע למה, אבל יש מצב שזה כי קסיאס קפטן? לא סגור על זה).

אוף מאטיס הקדמת אותי.

אין גביע משני בספרד, זה לא כמו באנגליה שיש שם גביע אנגלי וגביע הליגה. בספרד יש רק גביע המלך, והוא החשוב.

פינטו שוער כי זה סוג של מנהג בספרד שבגביע השוער המחליף משחק (נדמה לי שכל הקבוצות משחקות ככה חוץ מריאל, לא יודע למה, אבל יש מצב שזה כי קסיאס קפטן? לא סגור על זה).

אוף מאטיס הקדמת אותי.

קסיאס משחק פשוט בגלל שהמסורת/מנהג הזה על הזין של מוריניו והוא רוצה כל תואר בכל מצב

איזה טקטיקה של פפ. במקום שפפה יוריד לו 2-3 שחקנים במהלך המשחק ברצלונה מנסה להוריד את פפה!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.