Jump to content

האריס מדוניאנין

maccabi-TLV

Recommended Posts

הקטע שמבחינה מקצועית הוא בול מה שחסר, אין לנו קישור.

אנחנו מדברים על משה אוחיון בזמן שדבר כזה יושב ביציע

אבל כוס אמא שלו יכולת זה לא הכל, שייקח איתו את סאבו (איך שהוא צרח אתמול על ורד משום מה זה נראה לכולם לגיטימי)

זה לא לגיטימי, אבל אתם חייבים להבין שיש מידי פעם עצבים במשחק.

בטח בכזה מצב שמכבי שולטת, מגיעה לאינספור מצבים ולא שמה גול אפשר להבין את העצבים שלו.

אבל כוס אמא שלו יכולת זה לא הכל, שייקח איתו את סאבו (איך שהוא צרח אתמול על ורד משום מה זה נראה לכולם לגיטימי)

סאבו צעק כי אכפת לו והוא רתח מעצבים אחרי הגול שכולם מורידים תראש.

עדיף את זה ושהוא עושה גליץ ועולה למעלה ונתן הכל למרות שהיה גמור מדקה 60 מאשר האריס, אל תשווה בכלל

צריך לשרוף אותו חי.

אבל מה לעשות הוא צריך לשחק ולקבל קצת דקות בשביל למכור אותו אסור לוותר ככה על חצי מיליון יורו למרות משחקי כבוד.

פחחחח שמע אתה משהו מיוחד

ידוע שאני משהו מיוחד אבל מה לעשות שנראלך שגולדהאר או ניר לוין שמים על זה זין ?

הוא יגיד להם שהוא מתוסכל והציקו לו מה נראלך שעכשיו עד מאי הוא ישב ביציע?

בלי קשר.. חצי מיליון יורו לא נעים לזרוק לפח גם אם אתה מיליונר

ואני הראשון שישרוף אותו חי וירק עליו אתמול

טוב בוא נגיד שהוא באמת ישחק מתישהוא

מה זה אמור לשדר לשאר השחקנים שבסגל?

אם גולדהאר היה יודע לנהל אז מזמן מדוניאנין לא היה במכבי(ובטח לא היה מתחמם אתמול!!!)

אבל הוא לא יודע לנהל, ובגלל זה לי אישית לא איכפת שהוא יפסיד כמה מיליונים.

את הכסף שהוא חוסך על מנכ"ל הוא ישלם בריבית דה ריבית. וזה ממש לא בגלל האוהדים אלא בגלל החוסר ניסיון שלו.

אז לבריאות שיהיה לו, עליו אני בטח לא ארחם.

מעניין שגם האריס וגם לוגסי שאנחנו היינו הראשונים לעלות על הבלוף וכולם היו נגדנו...

עכשיו מה תגידו?? שער 13 הוכיח שוב שהוא סטייק מסריח ברגע ששרק בוז ללוגסי וגם קילל את האריס אחרי שהם יצאו עלינו בעבר

סמרטוטים

נראה לי שאנשים לא מבינים או יודעים מה הלך שם עם האריס.

שהוא עלה לחימום משער 13 שרו לו "האריס הביתה" הוא כמו שאתם יודעים לא מבין עברית וחשב שמעודדים אותו ומחא כפיים לשער 13 כאות תודה, ואז התחילו לקלל אותו משער 11 כמה חברה שישבו למטה קרוב למגרש אז בתגובה האריס הוציא להם לשון ומשם כל שער 11 ו-13 שרקו לו וקיללו חזק יותר.

מסכן ורד סאבו צעק עליו. יאללה כל אחד נהיה פה רגיש אז צעק עליו אז מה? די לעשות סרט מכל דבר

הוא בן של זונה בלי קשר למשחק בכלל

שיבוא האוהד הסמרטוט ויגיד שהוא רוצה ששחקן כזה ישחק אחרי שהוא לכלך על מכבי, הצהיר בתקשורת שהוא לא רוצה לשחק פה, שהרמה של הליגה פה נמוכה, שמקבל פה משכורת של מנכ"ל בנק ורק מתלונן מהשנייה שהוא הגיע.

(ושוב אני מבודד את זה מכל כך הרבה תקריות בודדות, שלא תוכלו אפילו להגיד שהוא טעה, ככה הוא מאמין וככה הוא מתנהג)

שילך להזדיין, וזה לא הגיוני שמערכת ניהולית שלמה נתנה יד לזה שהילד הזין הזה ילבש חולצה של מכבי עם הסמל שלנו, שהוא דאג לירוק עליו (מטאפורית כן?).

אם זה לא היה חושף אותנו לתביעה גם הייתי שולח אותו להתאמן כל יום באילות, אבל שיהיה חייב לישון במרכז.

ילד מניאק.

האריס אתה המיץ של הזבל בעולם הזה, צבוע, תככן, תאב בצע וכל זאת אתה מצבע עם כוס, בחיים שלך לא ירדת לגליץ'.

לכאורה.

שיבוא האוהד הסמרטוט ויגיד שהוא רוצה ששחקן כזה ישחק אחרי שהוא לכלך על מכבי, הצהיר בתקשורת שהוא לא רוצה לשחק פה, שהרמה של הליגה פה נמוכה, שמקבל פה משכורת של מנכ"ל בנק ורק מתלונן מהשנייה שהוא הגיע.

(ושוב אני מבודד את זה מכל כך הרבה תקריות בודדות, שלא תוכלו אפילו להגיד שהוא טעה, ככה הוא מאמין וככה הוא מתנהג)

שילך להזדיין, וזה לא הגיוני שמערכת ניהולית שלמה נתנה יד לזה שהילד הזין הזה ילבש חולצה של מכבי עם הסמל שלנו, שהוא דאג לירוק עליו (מטאפורית כן?).

אם זה לא היה חושף אותנו לתביעה גם הייתי שולח אותו להתאמן כל יום באילות, אבל שיהיה חייב לישון במרכז.

ילד מניאק.

האריס אתה המיץ של הזבל בעולם הזה, צבוע, תככן, תאב בצע וכל זאת אתה מצבע עם כוס, בחיים שלך לא ירדת לגליץ'.

לכאורה.

ההודעה הזאת מסכמת את כל הנושא הזה.

לנעול את הנושא, ולהעיף את מדד ליציע.

מעניין שגם האריס וגם לוגסי שאנחנו היינו הראשונים לעלות על הבלוף וכולם היו נגדנו...

עכשיו מה תגידו?? שער 13 הוכיח שוב שהוא סטייק מסריח ברגע ששרק בוז ללוגסי וגם קילל את האריס אחרי שהם יצאו עלינו בעבר

סמרטוטים

איך בכלל אתה משווה בין לוגסי למדו?!

לוגסי שחקן מצויין שנותן כל משחקן 100% מעצמו ושעוד ינהיג את מכבי בעתיד!!

מדו לא שחקן כדורגל, איטי ולא חכם!

לא מתאמץ והכי חשוב שם זין על על הקהל, המאמן ועל הבעלים שמשלמים לו מיליונים!

אז תעשה טובה, אל תעשה את ההשוואות האלה... 

איך בכלל אתה משווה בין לוגסי למדו?!

לוגסי שחקן מצויין שנותן כל משחקן 100% מעצמו ושעוד ינהיג את מכבי בעתיד!!

מדו לא שחקן כדורגל, איטי ולא חכם!

לא מתאמץ והכי חשוב שם זין על על הקהל, המאמן ועל הבעלים שמשלמים לו מיליונים!

אז תעשה טובה, אל תעשה את ההשוואות האלה...

אתה חייב לשפר את הבנת הנקרא שלך חביבי

דרך אגב, לוגסי שחקן פח.

וכן אני יודע שאין לו ביטחון וכל זה, אבל זה לא מעניין אותי. הוא הביא את זה על עצמו בתאכלס.

אתה חייב לשפר את הבנת הנקרא שלך חביבי

דרך אגב, לוגסי שחקן פח.

וכן אני יודע שאין לו ביטחון וכל זה, אבל זה לא מעניין אותי. הוא הביא את זה על עצמו בתאכלס.

עם ביטחון / בלי ביטחון גם היום הוא שחקן בין הטובים של מכבי.

ומה הבעיה עם הבנת הניקרא שלי?!

הבן אדם אמר ?אנחנו הראשונים שעלינו על הבלופים מדו ולוגסי?.. איפה הבעיה בהבנת הניקרא שלי?! ניראה לי שהבעיה היא אצלך

(ושוב אני מבודד את זה מכל כך הרבה תקריות בודדות, שלא תוכלו אפילו להגיד שהוא טעה, ככה הוא מאמין וככה השאר הוא מתנהג)

ילד מניאק.

לכאורה.

הוא שיקר? הרמה פה באמת נמוכה,כל השאר נכון סתם בן זונה וזה לא קשור למה שהיה נגד רמה"ש הוא היה בן זונה גדול עוד לפני כן אבל המשכתם למצוץ לו בגלל שהוא שחקן(אפילו שלא ראינו את זה הוא באמת שחקן) מקווה שבקרוב נקבל הצעה על הכלב הזה.

הוא שיקר? הרמה פה באמת נמוכה,כל השאר נכון סתם בן זונה וזה לא קשור למה שהיה נגד רמה"ש הוא היה בן זונה גדול עוד לפני כן אבל המשכתם למצוץ לו בגלל שהוא שחקן(אפילו שלא ראינו את זה הוא באמת שחקן) מקווה שבקרוב נקבל הצעה על הכלב הזה.

הוא לא שיקר, גם להוציא לשון זאת לא עבירה על החוק, אבל אנחנו עדיין לא אוהבים את זה נכון?

כשאתה שחקן מקצועי בקבוצה, הדרישות הן מעבר ל"לא לשקר לעולם". אנחנו מצפים גם לקצת נאמנות, לפחות כל עוד אתה עדיין בקבוצה.

כדאי שתעשה בדק בית ותבדוק מי באמת מצץ לו...

ואתה כנראה לא העפרון הכי מחודד בקלמר אם התקשית להבין את זה מההודעה הקודמת..

נראה לי שאנשים לא מבינים או יודעים מה הלך שם עם האריס.

שהוא עלה לחימום משער 13 שרו לו "האריס הביתה" הוא כמו שאתם יודעים לא מבין עברית וחשב שמעודדים אותו ומחא כפיים לשער 13 כאות תודה, ואז התחילו לקלל אותו משער 11 כמה חברה שישבו למטה קרוב למגרש אז בתגובה האריס הוציא להם לשון ומשם כל שער 11 ו-13 שרקו לו וקיללו חזק יותר.

אתה עושה את עצמך או שאתה אשכרה אהבל

אתה עושה את עצמך או שאתה אשכרה אהבל

הוא צודק.

מה שקרה בפשטות, האריס עלה להתחמם באותו רגע שרו משער 13 ומהפינה של 11 האריס הביתה. הדבע הזה לא מבין עברית אז הוא חשב שמעודדים אותו אז הוא מחא כפיים, שמו לב שהוא לא הבין אז שרקו לו בוז, קיללו ועשו לו כל מיני תנועות עד שהוא הבין.

אחרי שקיללו אותו הוא הוציא לנו לשון.

שיזדיין.

איך בן אדם יכול לחשוב שמעודדים אותו שהוא רואה שכולם עושים לו זין?

הוא ראה את זה מהתחלה ועשה תנועות.

אין הבנת הנקרא?

בהתחלה רק שרו לו האריס הביתה, אחרי שהוא מחא כפיים עשו לו זין שיבין...

אין הבנת הנקרא?

בהתחלה רק שרו לו האריס הביתה, אחרי שהוא מחא כפיים עשו לו זין שיבין...

אין הבנת הנקרא מה לעשות

עשו לו זין מה"ריצה" הראשונה שלו בחימום.

המחיאות כפיים שלו גם היו חלק מהתנועות שלו