Jump to content

ניר ביטון למבחנים במנצ'סטר סיטי

Omer

Recommended Posts

מנצ'סטר סיטי צריכה דחוף קשר לאמצע המגרש.

דה יונג ובארי הם לא קשרים ברמה שסיטי שואפת להגיע אליה.

אבל ניר ביטון לא הפתרון.

אני בטוח ששמעו שהוא כשרוני, והתרשמו מהגובה שלו, אבל שיראו את האיטיות שלו ושהוא לא כל כך חזק פיזית הם יוותרו עליו.

ניר ביטון יהיה קשר מצוין לליגת העל, אני גם בטוח שהוא יגיע לקבוצה גדולה, אבל אני בספק אם הוא יכול להצליח באירופה.

בכל מקרה, מאחל לו להפתיע אותי.

יש מצב שעשית כאן השוואה בין טל בנין לניר ביטון? אנשים מסתנוורים משחקנים שנתנו כמה משחקים "טובים" והפכו להיות אוברייטד לגמרי. לולא פרננדז אף אחד לא היה מדבר עליו ככה.

הוא מגיע למבחנים בקבוצה כזאת לא בזכות יכולת גבוהה ונדירה, אלא בגלל סוכנים, נטו.

אולי לא הייתי ברור.

מאז טל בנין אין לך שחקן ברמה אירופית (ישראלי) במכבי.

עכשיו זה ברור.

שאני אשווה שחקן לטל בנין?

חוץ מלוגאסי שבגללש הוא שמאלי ועם בעיטה טובה מרחוק קצת מזכיר לי אותו בחיים אני לא אמצא ישראלי כמו בנין....טל בנין היה אחד השחקנים האהובים עליי עוד לפני ששיחק במכבי.

אבל בסדר.הוא לא שחקן.

השחקנים שלנו כן.

אחלה טקטיקה של הסוכן.

אם יוחתם, ישב שם על הספסל שנה-שנתיים ויחזור לקבוצה גדולה בארץ במשכורת משולשת ממה שהוא מרוויח היום, ואם לא יוחתם יקבל העלאה בחוזה הבא של 30-40% ככה או ככה.

אחלה טקטיקה של הסוכן.

אם יוחתם, ישב שם על הספסל שנה-שנתיים ויחזור לקבוצה גדולה בארץ במשכורת משולשת ממה שהוא מרוויח היום, ואם לא יוחתם יקבל העלאה בחוזה הבא של 30-40% ככה או ככה.

הוא גם ככה חייל, ככה שזה לא שהוא מקבל כרגע משכורת גבוהה, וברור שהחוזה הבא שלו יהיה משמעותי בהרבה.

קוסטה - הבנתי עכשיו למה התכוונת. בקשר לעד כמה הוא שחקן בהשוואה לשחקנים במכבי - הוא בחזקת צעיר כישרוני, ויש לנו הרבה כאלה. אני עדיין לא תופס ממנו שחקן ברמה של מה שעשו ממנו...

עדיף להיות אוברייטד מאשר במכבי מסתבר.

איזה שחקן זימנו לקבוצה כזאת ממכבי? אממממ אבי כהן בשנות השמונים, ואבי נמני בשנות התשעים...וגם נמני חזר בסוף למכבי כי הוא הפסיק לשחק שם.

סוכנים לא סוכנים, בסופו של יום? מאור בוזגלו הכישרון העולה בבלגיה, עטר לא ייצא מכאן כרגע, ברק חזר עם הזנב בין הרגליים מבלגיה.

אז אתה באמת מזלזל? האוברייטד הזה חגג עליך באמצע וקרקס את לוגאסי ואלברמן כאילו הם אל קיימים.

אז מי ממכבי יותר טוב ממנו?

אה נכון, אין מאז טל בנין אין שחקן ברמה כזאת במכבי.

תגיד לי מה אתה מזיין את השכל?! שחקן פח שהיו לו 2 וחצי משחקים טובים וכבש איזה גול ורבע בגיל 19. שני הפסדים של אשדוד והוא יקיא בעליה למגרש מהפחד.

דווקא הוא די כישרוני יחסית לליגה. למי ששכח הוא עשה מהקישור שלנו קציצות לפני שבועיים. מאחל לו בהצלחה

יא מלך! עם קצת אמונה עוד נחזיר את זה לסלנג הישראלי.

שנות ה90 :wubyellow3:

מנצ'סטר סיטי צריכה דחוף קשר לאמצע המגרש.

דה יונג ובארי הם לא קשרים ברמה שסיטי שואפת להגיע אליה.

אבל ניר ביטון לא הפתרון.

נראה לי שזו התגובה הכי מצחיקה שקראתי אי פעם בפורום.

אני פה רק בשביל לשעשע אותך

אל תיקח את זה בקטע רע, ההודעה שלך נכונה לגמרי. זה פשוט הצחיק אותי לראות ניתוח מקצועי רציני של אפשרות החתמתו של ניר ביטון בסיטי.

אל תיקח את זה בקטע רע, ההודעה שלך נכונה לגמרי. זה פשוט הצחיק אותי לראות ניתוח מקצועי רציני של אפשרות החתמתו של ניר ביטון בסיטי.

האפשרות עצמה היא מצחיקה.

אבל אני חושב שגארת בארי שחקן כל כך גרוע שאתה יכול לשים במקומו את מישאלוב ואף אחד לא ישים לב.

היום הם היו גרועים עד שהוא הורחק, ואז הם שיחקו קצת יותר טוב.

לוקחים שחקנים ברמה של לאומית הפולנים האלה מעניין כה חיפה עשו על העסקה של אלמליח,חושבים שכל פעם יצא להם איזה דודו ביטון או מליקסון

גם עובד ואלי ביטון היו כשרוניים מאוד מה הם עשו עם זה?

גם כריסטיאנו רונאדלו כשרוני מאוד מה הוא עשה עם זה ?

מה אתה מתחכם , שחקן כשרוני עם פוטנציאל שבנתיים מראה רק דברים חיובים אז מה אתם מזיינים את המוח וממעיטים בערכו ?

האמת שחקן עם פוטנציאל טוב לליגה הישראלית..

הקליפ (של הסוכן):

http://www.youtube.com/watch?v=YOFcQ0VrSBw

עכשיו הכל ברור.

כל הזמן אומרים שסיטי זו קבוצה של שכירי חרב בלי נשמה, כנראה שהם ראו את הסרטון הזה וראו כמה רגש יש לניר ביטון.

תגיד לי מה אתה מזיין את השכל?! שחקן פח שהיו לו 2 וחצי משחקים טובים וכבש איזה גול ורבע בגיל 19. שני הפסדים של אשדוד והוא יקיא בעליה למגרש מהפחד.

מה שאני קורא פה זה:

קוסטה,אתה טועה, לסיטי הוא לא מתאים (אציין שלא טענתי שכן) אבל הוא כמו כל השחקנים שיש לך היום במכבי בקשיור, רקש הוא עשה להם קרקס.

אתה באמת חושב שהוא טוב לסיטי? יופי, גם אני לא, אבל עכשיו איזו קבוצה בארץ תתן לג'קי ערימה בשבילו במקרה מסויים, אם לא ג'קי לא היה נותן לו לצאת באמצע העונה.

גם כריסטיאנו רונאדלו כשרוני מאוד מה הוא עשה עם זה ?

מה אתה מתחכם , שחקן כשרוני עם פוטנציאל שבנתיים מראה רק דברים חיובים אז מה אתם מזיינים את המוח וממעיטים בערכו ?

כי הוא סתם שחקן בינוני מה הוא עשה בכדורגל כל פלוץ אתם מתלהבים ממנו ואחרי משחק חלש שולחים אותו להזדיין,ויופי של השוואה אני לא יודע איזה דברים חיוביים אתה ראית מבחינתי הוא שחקן לגיטימי לליגה לא יותר מזה ובטח לא לרמה של סיטי וגם לא של המילואים

האמת שחקן עם פוטנציאל טוב לליגה הישראלית..

הקליפ (של הסוכן):

http://www.youtube.com/watch?v=YOFcQ0VrSBw

מרשים מאוד.. אולי לא לסיטי, אבל יש לו מקום בקישור של כל קבוצה בארץ..