Jump to content

חיזוק ההגנה בחלון העברות

ליד הקרן

Recommended Posts

הגנה זה יותר משחקן כזה או אחר.

שחקני ההגנה שלנו לא פחות טובים מאלו של הפועל או של קריית שמונה ברמת השחקן. אבל מבחינה קבוצתית זה לא עובד. את הפתרון במקרה הזה צריכים לספק לוין והשחקנים, ושום רכש לא ישנה את זה.

גוהאלדהר נהיה ליצן. זה שנעשו טעויות בעבר לא אומר שמעכשיו לא קונים יותר שחקנים, הקבוצה צריכה חיזוק כי היא נראית ביזיון וגוהאלדהר בשלו.

אני חייב לשמוע את השיחות בין אינגילדיס לגוהאלדהר מה הוא מספר לו?!!!!

לא חושב שצריך חיזוק.

ההגנה צריכה להתייצב, ארבעה קבועים. לא זוכר מתי בפעם האחרונה היו שני משחקים רצופים עם אותה רביעייה.

סאבו עושה שביתה. סבן, זיו ועומר ורד באיזשהי רוטציה.

אגב, הגנה זה כל הקבוצה, כמות השחקנים מתוך העשרה שעומדים על המגרש שלא חוזרים אחורה זה מקומם.

1. בדר"כ מה שמביאים בינואר זה בררה ומה שקבוצות אחרות לא רוצות, וכנראה בצדק.

2. גודלהאר לא הביא רכש רציני מהקיץ של שנה שעברה (אולי בצדק, ואולי לא)

הבלמים שלנו ממש לא ברמה של הפועל או קריית שמונה. יש לנו בלם אחד ראוי וזה ייני שהוא מקרטע קצת במשחקים האחרונים אבל עדיין טוב. עוד בלם דחוף

הבלמים שלנו ממש לא ברמה של הפועל או קריית שמונה. יש לנו בלם אחד ראוי וזה ייני שהוא מקרטע קצת במשחקים האחרונים אבל עדיין טוב. עוד בלם דחוף

כי ייני יכול לשמור על התחת של 3 שחקני הגנה אחרים?

שחקנים בינאור זה בלוף? כל ההרכב שלנו זה בלוף

לא שיגיע חיזוק לכן הדיון הוא תיאורטי בלבד, אבל אם כבר חיזוק החסרון בקשר אחורי יצירתי ליד אלברמן זועק לשמיים.

זה גם למה אנחנו לא נראים כמו קבוצת כדורגל.

האריס השאיר בור במרכז השדה, אי אפשר לא להביא מחליף לשחקן הכי חשוב להנעת הכדור ולשטף המשחק שלך ולצפות לראות כדורגל.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה בקשר לשאלה אם יגיע רכש.

הגנה זה יותר משחקן כזה או אחר.

שחקני ההגנה שלנו לא פחות טובים מאלו של הפועל או של קריית שמונה ברמת השחקן. אבל מבחינה קבוצתית זה לא עובד.

וזה עונה לשאלה למה ההגנה שלנו כל כך רעה. זה פשוט ככה - אין לנו משחק הגנה, שום לחץ על הכדור, מרחקים מטורפים בין קישור להגנה, סגירות אלכסוניות זוועה - לא משנה איזה רביעייה אחורית תשחק - הכל מחורר אם כל הקבוצה לא ממושמעת הגנתית

גם אם יביאו את פפה זה לא יעזור כי הקשרים שלך לא יורדים עם המגן מה שגורם ל-2 קשרים אחוריים שלך לשמור על 3 קשרים מרכזיים + מגן שעולה באחד הצדדים.

א' ב' של כדורגל שכל מישהו שמבים טיפה כדורגל רואה

סאבו לא באמת פצוע!,

ראיתי אותו שבוע שעבר בקניון רמת אביב,שאלתי אותו למה הוא לא משחק הוא אמר שניר לוין משוגע ואני אשאל אותו..

סאבו לא באמת פצוע!,

ראיתי אותו שבוע שעבר בקניון רמת אביב,שאלתי אותו למה הוא לא משחק הוא אמר שניר לוין משוגע ואני אשאל אותו..

עוד מפגר.

מה הקטע לדבר ככה ?

מה הולך בקבוצה הזאת ?...איך הוא מרשה לעצמו לדבר ככה על המאמן שלו בחופשי ?

זה רק מלמד אותכם, אין פה שום קוים אדומים. שום נורמת התנהגות - איש הטוב בעיניו יעשה.

עוד מפגר.

מה הקטע לדבר ככה ?

מה הולך בקבוצה הזאת ?...איך הוא מרשה לעצמו לדבר ככה על המאמן שלו בחופשי ?

זה רק מלמד אותכם, אין פה שום קוים אדומים. שום נורמת התנהגות - איש הטוב בעיניו יעשה.

בין אם מה שהוא כתב נכון ובין אם הוא המציא את זה,

אתם חייבים להפסיק להיתפס לכל דבר שאתם שומעים בתקשורת או כאן בפורום.

לא הכל נכון, וגם לא הכל שחור או לבן.

זה מזכיר לי שמישהו כאן עבד לפני כמה שבועות על חצי פורום באיזשהו הקשר וכולם אכלו את זה עם כפית.

אם הוא פצוע אני לא מבין מה המטרה של התגובה הזאת.

כמה זמן הוא כבר פצוע? לא שאני מאשים אותו..אבל לא מזמן כתבו שמתלבטים אם לנתח אותו או לא..וככה בינתיים עובר הזמן והוא גם לא משחק וגם לא מחלים..

ועד שהוא יחזור ויהיה לו כושר משחק הוא כבר יהיה בגיל של פרישה מכדורגל.

סאבו לא באמת פצוע!,

אופירה מה את עושה פה ?

כמה זמן הוא כבר פצוע? לא שאני מאשים אותו..אבל לא מזמן כתבו שמתלבטים אם לנתח אותו או לא..וככה בינתיים עובר הזמן והוא גם לא משחק וגם לא מחלים..

ועד שהוא יחזור ויהיה לו כושר משחק הוא כבר יהיה בגיל של פרישה מכדורגל.

עם איך שהוא משחק בחצי שנה האחרונה עדיף שהוא יפרוש כבר עכשיו

ולגביי ההגנה המסננת ככה זה כשיש שחקן שמנסים לשכנע אותנו בכח שהוא בלם רק מה עליי עוד לא הצליחו לעבוד

כן אה? הרמה של קריית שמונה... אתה מדבר על סאלח חסארמה ושיר צדק. לעומת בלם נבחרת קרואטיה הצעירה, בלם פותח בנבחרת מונטנגרו, בלם ברזילאי מהליגה הספרדית הראשונה ושירן ייני.