Jump to content

שערים 2, 7, 8 ו-13

MaTa

Recommended Posts

לא לבד אבל באחריותו הבלעדית.

מאיפה נתוני השומן שאתה מביא פה? אני מעדיף שמן כזה עם כיסוי עיניים על ישרבלוף. שיחק עשירית מהמשחקים שישראלביץ שיחק, כבש יותר גולים ממנו.

זה שהוא לא דינאמי כמו לפני הקרע ברצועה זה משהו אחר, זאת אחת הסיבות המרכזיות שאיו לו מה לחפש באגף אלא לשחק מאחורי החלוץ כמו מול ב"ש.

להגיד שהוא שמן זה סתם התרסת פורום טיפוסית ומחמם שלא לצורך.

אתה לא רואה איך הוא נראה?

קרע ברצועה פוגע במהירות, לא בדינמיות.

בדינמיות פוגע שומן.

רק שתדע, אני בדעה שלך בקשר למדו וגי'זה (רק פחות קיצוני), ואין ויכוח על הכשרון של יצחקי ומה שהוא נותן כשהכדור אצלו ברגליים (ורק כשהכדור אצלו).

אתה חושב שהבעיה היא בהרכבים, אני חושב שגם בהרכבים האלה אנחנו חייבים להראות יותר טוב, גם אם מכסים להם את העיניים.

רק צריך טיפה יותר רצון, כי זה פשוט לא קיים. וזה מה שמעצבן.

ממממ, אולי שלא יתייחס לעניין הקהל בכלל, אם אין לך משהו טוב לומר אל תגיד בכלל.

אבל אתה צודק, הוא היה חייב להגיב לדמויות אלמוניות ביציע, פשוט צודק.

ומה יש לומר, משקיע 100% מעצמו (ויש הרבה עצמו להשקיע), אין איך שהוא יורד וסוגר את הקו שלו

זה בהחלט דבר שיושר ויודבר לעוד שנים רבות.

שלא לדבר על איך הוא התעקש לעלות פצוע נגד ביתר, הרופאים פשוט מנעו ממנו בכוח.

וכמובן שלא נשכח את הנצחון האחרון בדרבי בהנהגתו, איזה יום מדהים זה היה.

אבל בגדול אני חושב שאתה צודק, בכל מילה ומילה שלך.

נ.ב - שכחתי כבר את עלילות הדם עליו בתקשורת, איך הלבישו על הצדיק רחמנא ניצלן פילוג בין השחקנים, ואיך הוא עלה בתקשורת ואמר שמוסא הוא אח על מלא, אבל אתה צודק, לבן הבכור שלי אני אקרא ברק.

ברק :wubyellow3:

אז בוא ניהיה קולים ונקלל אותו...

זה עבד מצויין על מאמנים (גרנט, מזרחי, בן שמעון - תבדוק איפה הם היום)

העונה אנחנו בניסוי חדש בוא נקלל שחקנים וניראה מה התגובה שלהם, התחלנו עם לוגסי וקיבלנו זין בפנים, המשיך עם ברק ואז נעלבנו בתקשורת שהוא אמר שהקהל היה צריך לתת זמן לקבוצה (אוי אוי.. פשוט מעליב!!!) מי הבא בתור מר בחור??

לפי הכינוי שלך אני ישאל אותך שאלה, בשנות החושך של המועדון שריאל פירקה אותם קלסיקו אחרי קלסיקו, האוהדים היו מקללים את השחקנים ומאחלים להם לשבור את הרגל?!

גל, אלירן, כל היתר...

יש אסטרטגי ויש טקטי. אל תערבבו ביניהם.

ברמה האסטרטגית לא יקרה פה כלום עד שמיץ' יתעורר - הקבוצה לא מנוהלת, מפורקת חברתית מקצועית, הכל..שממה.

וצריך להעיר אותו להתחיל לעבוד או לשחרר. כי מכבי זה לא קרית שמונה ומחירי המנוי פה לא 20 שקל לעונה - אז ברור שאנשים רוצים לראות הצלחות (כי מוכרים להם כל קיץ אשלייה מאוד יקרה ואז מתפלאים שמתפרץ תסכול..)

בהסתכלות קדימה לעונה הבאה - חייבים איכשהו לנער את המועדון - הרבה מעבר לרמת השחקנים.

ויש תרמה הטקטית - מה אפשר להציל מהעונה הזאת (בהנחה שהרבה לא ישתנה כי מיץ' לא נראה לחוץ לעשות כלום|) ואז השאלה היא מה עדיף לנער את השחקנים לא לעודד, לא לבוא, לקלל - או לתמוך ולקלל אותם בפורום שהם זורקים עלינו זין.

השאלה היא אם שווה לדפוק את ההווה בשביל לשנות משהו בעתיד ?

השאלה היא אם בכלל אפשר לשנות משהו ?...מי אמר שמישהו יספור אותנו מה שלא נעשה ?...ואם לא נעשה ?...

אין לי תשובות, אבל יש מצב שזה או זה או זה - כי אי אפשר גם לשדר עסקים כרגיל וגם לצפות שמשהו יזוז.

אישית אני חושב שחזית מול השחקנים מיותרת - גם ככה יש שם לחץ וכולם נראים כמו צל של עצמם - נוסיף על זה עוד לחץ לא נראה לי שפתאום הם יהפכו לשחקנים עם ביצים נהפוך הוא. אבל כן צריך לעשות מהלכים שמשדרים להנהלה (כניסה מאוחרת למשחקים, שלטים, לא לעודד מחצית).

אין מה לפחד לדפוק הווה שממילא לא קיים.

ממממ, אולי שלא יתייחס לעניין הקהל בכלל, אם אין לך משהו טוב לומר אל תגיד בכלל.

אבל אתה צודק, הוא היה חייב להגיב לדמויות אלמוניות ביציע, פשוט צודק.

ומה יש לומר, משקיע 100% מעצמו (ויש הרבה עצמו להשקיע), אין איך שהוא יורד וסוגר את הקו שלו

זה בהחלט דבר שיושר ויודבר לעוד שנים רבות.

שלא לדבר על איך הוא התעקש לעלות פצוע נגד ביתר, הרופאים פשוט מנעו ממנו בכוח.

וכמובן שלא נשכח את הנצחון האחרון בדרבי בהנהגתו, איזה יום מדהים זה היה.

אבל בגדול אני חושב שאתה צודק, בכל מילה ומילה שלך.

נ.ב - שכחתי כבר את עלילות הדם עליו בתקשורת, איך הלבישו על הצדיק רחמנא ניצלן פילוג בין השחקנים, ואיך הוא עלה בתקשורת ואמר שמוסא הוא אח על מלא, אבל אתה צודק, לבן הבכור שלי אני אקרא ברק.

ברק :wubyellow3:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מילה לא מצחיק.

*אם תוכל בזמנך החופשי תמצא לי בדיוק איפה ראית שיצחקי היה כשיר לבית"ר והוא לא עלה כי לא בזיין שלו, ולא שטויות שמישהו כתב בפורום זה לא נקר עובדות.

*כן הוא אשם בהפסד בדרבי,נכנס דקה 60 והיחיד שניסה לעשות משהו תן לו עוד 20 דקות והוא הופך לך תמשחק.

*הוא יורד לגליצים יותר מכל מיני קנוטאים ודאבורים למינהם, שיחזור לכושר יתחיל לרדת יותר להגנה.

*בלי ברק אתה גם לא מנצח את פ"ת לא את ראשון לציון ולא מוציא תיקו בנתניה,היחיד שיוצר מצבים ועושה משהו בקבוצה הזאת.

ברק אשם במצב של מכבי ולא נשכח את נמני שגם לו יש חלק גדול באיך שמכבי ניראת, ואם נזכר בזה שנמני הביא את ברק לפה אז יכול להיות שנמני התחמן הזה השאיר לנו יורש כדי שיחרב לנו תמועדון.

אין מה לפחד לדפוק הווה שממילא לא קיים.

וואו יכול להיות כל כך יותר גרוע.

כרגע אתה עדיין בגביע ( מזל שעוד לא התחלנו לשחק...) עדיין בתמונה לאירופה, עדיין אולי יכול לגרד עם הרבה מזל איזה דרבי.

מפולת זה מפולת !!...זה ליגה מאוד צפופה - אתה יכול בשקט לגמור פלייאוף תחתון, הדחה מביכה בגביע ושלל ביזיונות ושחקנים שישרפו את עצמם מול הקהל (כי הם יגיבו בתסכול הרי..)

תמיד יכול להיות יותר גרוע !!!

זה הדבר הכי ודאי בחיים חוץ מהמוות.

*אם תוכל בזמנך החופשי תמצא לי בדיוק איפה ראית שיצחקי היה כשיר לבית"ר ואל עלה כי לא בזיין שלו, ולא שטויות שמישהו כתב בפורום זה לא נקר עובדות.

*כן הוא אשם בהפסד בדרבי,נכנס דקה 60 והיחיד שניסה לעשות משהו תן לו עוד 20 דקות והוא הופך לך תמשחק.

*הוא יורד לגליצים יותר מכל מיני קנוטאים ודאבורים למינהם.

*בלי ברק אתה גם לא מנצח את פ"ת לא את ראשון לציון ולא מוציא תיקו בנתניה,היחיד שיוצר מצבים ועושה משהו בקבוצה הזאת.

עזוב זה חי ממה שבתקשורת רושמים...

אם מחר אופירה תירשום שקונטה אשכנזי הוא יאמין לזה...

כרגע אתה עדיין בגביע ( מזל שעוד לא התחלנו לשחק...) עדיין בתמונה לאירופה, עדיין אולי יכול לגרד עם הרבה מזל איזה דרבי.

מפולת זה מפולת !!...זה ליגה מאוד צפופה - אתה יכול בשקט לגמור פלייאוף תחתון, הדחה מביכה בגביע ושלל ביזיונות ושחקנים שישרפו את עצמם מול הקהל (כי הם יגיבו בתסכול הרי..)

מיסים?

עם ההתנהלות של המועדון הזה הגעה לאירופה ונצחון מקרי בדרבי עוד יובילו אותם להאמין שבאמת שיש פה משהו ואתה לא תראה שום שינוי ואנחנו נמשיך להרקב בבינוניות שעוטפת אותנו.

אם מה שצריך להקריב בשביל עתיד טוב יותר זה עוד הדחה מביכה בגיע והפסד בדרבי(מה שסביר להניח יקרה גם מבלי שנעשה כלום)אז אין לי שום בעיה עם זה.

אני אוהד מכבי הרבה שנים,מכבי מבחנתי זה להיות ראשון,כל מה שציינת הוא נחמד אולי למועדונים כמו הפועל ,אותי ההבלחות המקריות לא מעניינות.

פלייאוף תחתון? זה באמת מה שמגיע להם.

מיסים?

מיסים זה תת נושא של תמיד יכול להיות יותר גרוע. (כי תמיד יכולים לשנורר ממך עוד שקל על הסיגריות)

הרחבתי את המשפט. :yellow_cool1:

עם ההתנהלות של המועדון הזה הגעה לאירופה ונצחון מקרי בדרבי עוד יובילו אותם להאמין שבאמת שיש פה משהו ואתה לא תראה שום שינוי ואנחנו נמשיך להרקב בבינוניות שעוטפת אותנו.

אם מה שצריך להקריב בשביל עתיד טוב יותר זה עוד הדחה מביכה בגיע והפסד בדרבי(מה שסביר להניח יקרה גם מבלי שנעשה כלום)אז אין לי שום בעיה עם זה.

אני אוהד מכבי הרבה שנים,מכבי מבחנתי זה להיות ראשון,כל מה שציינת הוא נחמד אולי למועדונים כמו הפועל ,אותי ההבלחות המקריות לא מעניינות.

פלייאוף תחתון? זה באמת מה שמגיע להם.

אני איתך.

אבל שוב - אין גם שום ודאות שאם נתבזה בגביע בדרבי בליגה ובמשחקי אימון משהו ישתנה.

עונה שעברה די התבזנו בכל הכיוונים (חוץ מלגרד כרטיס לאירופה) ועבר עלינו קיץ מאוד שקט וחסר פעלתנות ניהולית.

ככה שלפני שמוותרים על ההווה - צריך לחשוב אם באמת זה ישנה משהו לעתיד. לא בטוח.

אולי דווקא הצלחה יחסית תכניס לבעלים דרייב מחודש...לא יודע. באמת שלא.

מה אתם מצפים שיהיה במועדון שאין לו מאמן קבוע???

מיץ תריך למצוא את האיש שהוא מאמין בו ורק אז יהיה על

מה לדבר. כי ככה ניראת קבוצה בלי מאמן.

אבל כבר ראיתי איך הוא מתנהג למאמנים שהוא מצהיר שהוא מאמין בהם.

עד שלא יהיה במערכת אנשים שיאזנו וידעו לסנגר כדורגל לבעלים (כמו איך פוטרים בלאגן בחדר הלבשה - לא זורקים את המאמן ראה ערך יענקלה שחר)

לא נראה לי שמישהו יחזיק פה מעמד.

אחחחח הקהל של מכבי :thumbdown: הודעה מלאה בחרטוטים.

מה רצית שיגיד אנחנו נהנים לשחק שהקהל שורק לנו בוז? זה מה ששאלו אותו.

אתה מודע לזה שבדרבי הוא נכנס כמחליף ושינה את המומנטום של המשחק? מה עם קונאטה שעלה לנו שם בשני שערים? עטר לא מסר לו?

אותה תקשורת גם כתבה שדאבור עשה זין לקהל לזה אתה מאמין?

התפקיד של ברק לא צריך להיות לרוץ עם המגן שלו על הקו.

יש לנו קהל אכזרי, בכלל עם די מגעיל.

מה רציתי שיגיד? רציתי שלא יתייחס לנקודות שלא רלוונטיות לו.

רציתי שיאמר שהוא מבין את הקהל.

רציתי שאחרי הגול ירוץ לקהל ולא יפתח את הפנקס וירשום קיללו אותי אז אני לא ארוץ אליהם.

רציתי שהוא יתנהג כמו מקצוען, אבל זה רק אני.

בדרבי הוא לא שינה שום מומנטום (גם אם אתה רוצה להאמין בזה על מנת לחזק את התיאוריה שלך), היינו צרכים לסיים את המחצית הראשונה (שהייתה טובה ברובה) ב 2 לנו. חוץ מזה הוא שיחק רוב הזמן נגד עשרה שחקנים (להזכירך), אז אל תעשה דמגוגיה זולה, אתה לא מביך כמו אריה.

ולגבי דאבור, אני יודע שהוא לא עשה זין כי ראיתי בעיניים שלי שהוא לא. כמו כן, ראיתי בעיניים שלי את ההתיחסות של ברק היום (שעברה כל גבול) ובכלל.

תאמין לי, אני אוהד זהב, אני עם הקבוצה הזו בערך 25 שנה, ברע ובטוב, אל תבוא להטיף לי מוסר על הביקורת שיש לי על אלו שמקבלים ממני הכול, ולא נותנים בחזרה.

ולמען הסר ספק, לא קיללתי שחקן שלובש את החולצה הצהובה עם הסמל של מכבי בחיים.

אז בוא ניהיה קולים ונקלל אותו...

זה עבד מצויין על מאמנים (גרנט, מזרחי, בן שמעון - תבדוק איפה הם היום)

העונה אנחנו בניסוי חדש בוא נקלל שחקנים וניראה מה התגובה שלהם, התחלנו עם לוגסי וקיבלנו זין בפנים, המשיך עם ברק ואז נעלבנו בתקשורת שהוא אמר שהקהל היה צריך לתת זמן לקבוצה (אוי אוי.. פשוט מעליב!!!) מי הבא בתור מר בחור??

לפי הכינוי שלך אני ישאל אותך שאלה, בשנות החושך של המועדון שריאל פירקה אותם קלסיקו אחרי קלסיקו, האוהדים היו מקללים את השחקנים ומאחלים להם לשבור את הרגל?!

מה קשור עניין הקללות לעובדה שלא הכל שחור או לבן?

אתה מהלל יכולת מקצועית של שחקן שהאגו שלו פשוט מפריע לקבוצה שלי להצליח, אתה לא מבין את זה?

למה שלא תתיחס לנושאים שהעליתי (בציניות גמורה) ותנסה לסנגר על ברק במבחן המציאות. ולא, העובדה שיש לו יותר כשרון ברגליים מלכל אחד אחר זו לא סיבה מספיק טובה לשים את עצמו מלפני טובת הקבוצה.

אני לא אוהד בארסה, להזכירך קלייברט הביא לאייאקס את גביע האלופות.

קפטן עלק

אני איתך.

אבל שוב - אין גם שום ודאות שאם נתבזה בגביע בדרבי בליגה ובמשחקי אימון משהו ישתנה.

עונה שעברה די התבזנו בכל הכיוונים (חוץ מלגרד כרטיס לאירופה) ועבר עלינו קיץ מאוד שקט וחסר פעלתנות ניהולית.

ככה שלפני שמוותרים על ההווה - צריך לחשוב אם באמת זה ישנה משהו לעתיד. לא בטוח.

אולי דווקא הצלחה יחסית תכניס לבעלים דרייב מחודש...לא יודע. באמת שלא.

לצערנו,אלו דברים שנוכל לדעת רק בדיעבד.

לגבי הבעלים, אני סיימתי להאמין בו(וגם די בטוח שבקרוב כבר נפרד)אחרי שראיתי את ההתנהלות "והגיבוי" שלו למוטי איוניר.

*אם תוכל בזמנך החופשי תמצא לי בדיוק איפה ראית שיצחקי היה כשיר לבית"ר והוא לא עלה כי לא בזיין שלו, ולא שטויות שמישהו כתב בפורום זה לא נקר עובדות.

*הוא יורד לגליצים יותר מכל מיני קנוטאים ודאבורים למינהם, שיחזור לכושר יתחיל לרדת יותר להגנה.

ברק אשם במצב של מכבי ולא נשכח את נמני שגם לו יש חלק גדול באיך שמכבי ניראת, ואם נזכר בזה שנמני הביא את ברק לפה אז יכול להיות שנמני התחמן הזה השאיר לנו יורש כדי שיחרב לנו תמועדון.

* לא האשמתי אותו בהפסד בדרבי, זה היה בהתייחסות למה שאריה כתב שאם הוא בהפועל אנחנו לא מנצחים 10 שנים דרבי.ושוב, שיחק מול עשרה שחקנים.

* אם גליצ'ים זה מה שקונה אותך שיהיה לך לבריאות, אני מעדיף סגירה אפקטיבית לאורך כל המשחק. ההשוואה לקונטה או דאבור בכלל לא רלוונטית.

* אתה אומר שאני צריך לזקוף לזכותו את הנצחונות על האימפריות של פ"ת וראשון, וואו הוא כל כך טוב עד שהוא הצליח לעזור לנו בנצחונות על מקום 15 ו 16, מרגש.

* מה קשור אבי לעניין?

* לא ברק אשם, ברק מרשה לעצמו דברים שבקבוצה עם הנהלה מסודרת וגבולות ברורים הוא לא היה מרשה לעצמו, הוא סימפטום של הבעיה.

איך קראתם לו שמןןןן

וצעקתם ביזיוןןןן

אבל יצחקי בא ותקע לכםםם

את הבולבול בגרוןןןן

שייפול לכםםםם הגג

אני לא אכנס לכל הויכוח פה מי צודק מי טועה מתי דברים משתנים מתי צריך להתמיד בדברים....

רק בקשה אחת ממני אליכם, אל תיהיו סטייקים מסריחים!

דיי לצביעות

מה רציתי שיגיד? רציתי שלא יתייחס לנקודות שלא רלוונטיות לו.

רציתי שיאמר שהוא מבין את הקהל.

רציתי שאחרי הגול ירוץ לקהל ולא יפתח את הפנקס וירשום קיללו אותי אז אני לא ארוץ אליהם.

רציתי שהוא יתנהג כמו מקצוען, אבל זה רק אני.

בדרבי הוא לא שינה שום מומנטום (גם אם אתה רוצה להאמין בזה על מנת לחזק את התיאוריה שלך), היינו צרכים לסיים את המחצית הראשונה (שהייתה טובה ברובה) ב 2 לנו. חוץ מזה הוא שיחק רוב הזמן נגד עשרה שחקנים (להזכירך), אז אל תעשה דמגוגיה זולה, אתה לא מביך כמו אריה.

ולגבי דאבור, אני יודע שהוא לא עשה זין כי ראיתי בעיניים שלי שהוא לא. כמו כן, ראיתי בעיניים שלי את ההתיחסות של ברק היום (שעברה כל גבול) ובכלל.

תאמין לי, אני אוהד זהב, אני עם הקבוצה הזו בערך 25 שנה, ברע ובטוב, אל תבוא להטיף לי מוסר על הביקורת שיש לי על אלו שמקבלים ממני הכול, ולא נותנים בחזרה.

ולמען הסר ספק, לא קיללתי שחקן שלובש את החולצה הצהובה עם הסמל של מכבי בחיים.

מה קשור עניין הקללות לעובדה שלא הכל שחור או לבן?

אתה מהלל יכולת מקצועית של שחקן שהאגו שלו פשוט מפריע לקבוצה שלי להצליח, אתה לא מבין את זה?

למה שלא תתיחס לנושאים שהעליתי (בציניות גמורה) ותנסה לסנגר על ברק במבחן המציאות. ולא, העובדה שיש לו יותר כשרון ברגליים מלכל אחד אחר זו לא סיבה מספיק טובה לשים את עצמו מלפני טובת הקבוצה.

אני לא אוהד בארסה, להזכירך קלייברט הביא לאייאקס את גביע האלופות.

קפטן עלק

קודם כל זה שיצחקי לא צריך להיות קפטן זה ברור!

וגם אמרתי את זה בתחילת העונה שרק שחקן בית צריך להיות.

אני ממש לא מסנגר על ברק!!! זה שיצחקי מוכשר בטירוף שנינו מסכימים! זה שיש לו אגו גם יכול להיות... מה שאותי מעצבן שאנשים עושים דברים בלי לחשוב קדימה. למה היה חשוב לקלל אותו ואת הקבוצה במשחק סופר חשוב???

אז זה שהוא אומר בסוף המשחק שהקהל צריך להיות סבלני אתם מתעצבנים?! את זה גם אני יכול להגיד לך, לא צריך להיות יצחקי בשביל זה! רוצה לקלל שחקן??? אני נגד אבל אין שום בעיה, תעשה את זה, לא בזמן שאתה פוגע בקבוצה שלך!!! כי כל הקללות האלה לא יביאו לנו נקודות, מי שיביא נקודות זה שחקנים כמו יצחקי שצריכים להיות מרוכזים במשחק ולא בקללות!!! אתם עדיין לא מבינים את גודל הבעיה, אנחנו כל כך קרובים לפלייאוף תחתון, בחיית עזבו את השחקנים ותנו להם שיביאו נקודות. הבעיה של מכבי זה לא הם, הבעיה שאין מאמן שיחנך את השחקנים ואין הנהלה שתגבה אותו...

אבל כרגע?! יצחקי זה שחקן שאתה צריך אותו איתך (שחקן ענק) ולא להיכנס למלחמות איתו כי מי שיפסיד זה רק הקבוצה, לא הוא!!!

אני לא אכנס לכל הויכוח פה מי צודק מי טועה מתי דברים משתנים מתי צריך להתמיד בדברים....

רק בקשה אחת ממני אליכם, אל תיהיו סטייקים מסריחים!

דיי לצביעות

בזה אני מסכים!

אם קיללתם את יצחקי שהוא בא לקרן אל תימחאו לן כפיים אחרי הגול ותיצעקו את שמו ביחד עם הכרוז. קצת חוט שידרה לא יזיק.

איך קראתם לו שמןןןן

וצעקתם ביזיוןןןן

אבל יצחקי בא ותקע לכםםם

את הבולבול בגרוןןןן

שייפול לכםםםם הגג

בוסה נשמה אני אוהב אותך והכל אבל זה אמור להיות חרוז

וואלה לא הלך לך מבקש לקבל תיקון..

הכעס הוא לא בגלל שהוא אמר דבר כזה או אחר.

נכון, הקהל צריך להיות סבלני. עם זה רובנו מסכימים.

הכעס הוא מהסיבה שבמקום להתעסק במה שחשוב (לשקם את חדר ההלבשה, לשחק כדורגל, להפסיק לשתות וכו')

הוא מתעסק באכלו לי, שתו לי, קיללו אותי, שרקו לי בוז.

הכעס הוא לא בגלל שהוא אמר דבר כזה או אחר.

נכון, הקהל צריך להיות סבלני. עם זה רובנו מסכימים.

הכעס הוא מהסיבה שבמקום להתעסק במה שחשוב (לשקם את חדר ההלבשה, לשחק כדורגל, להפסיק לשתות וכו')

הוא מתעסק באכלו לי, שתו לי, קיללו אותי, שרקו לי בוז.

קצת הגזמת... הוא רק ענה על השאלה על הקהל ואמר שהוא צריך להיות יותר סבלני (לא כלפיו אלה כלפי כל הקבוצה) וזה מה שהוא היה צריך להגיד. זהו... זה מה שאמר!!!

לסיכום מה שרציתי להגיד זה שלא יצחקי ולא שום שחקן אחר הם הבעיה של מכבי אלה ההנהלה ועמדת המאמן (הקבוע).

יצחקי אמר את מה שאמר - לדעתי ניפחתם את זה הרבה יותר ממה שזה, סך הכל אם ייני היה אומר את זה או ברק לוי אתם לא הייתם מגיבים ככה.

המצב של מכבי לא טוב והוא לא יהיה טוב עד שלא יהיה מאמן קבוע במכבי והנהלה נורמלית. עד אז צריך לתמוך בשחקנים (לא למצוץ להם) אבל בטח לא לקלל אותם - כי תאכלס?! זה לא יביא שיפור אם נקלל...

לילה טוב אנשים

ותיראו את הצד החיובי של המטבע חיפה והפועל הפסידו ואנחנו ניצחנו. גם זה משהו...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.