Jump to content

רואה אותך בבלומפילד- אחלה

Lior Cohen

Recommended Posts

לכל שומרי האימפריה בשם הדגל הסמל והצבע תשמרו את הדאגות הצבועות שלכם לעצמכם. קאפיש. לילה טוב. סטגדיש!!!

דבר יפה על שומרי האימפריה...

טוב ? אחלה !

עונה אפורה, קפוצ'ון אפור.

לגיטימי לגמרי

+1

שוב.

אנשים בארגון באים עם צהוב בוודאות.

לגיטימי שעד תחילת המשחק יילכו עם משהו ארוך (תירגע זה לא אדום) שאל את אח שלך :)

אגב, אני יכול להעיד שיש כמה טמבלים שתלו שלטים במבול מול סטוק עם קצר... זה שהיינו חולים אח"כ זה משהו אחר :)

אבל אתה צודק.

לטיפולך עניין הטקס.

האמת? שקר גס. ואפילו הרבה מהם לא.

ואומר את זה אחד שהיה בארגון ומכיר כמה פרצופים.

מילא הייתם אחידים ובאים כולכם בצהוב, אבל לבוא ולמכור קפוצ'ונים אפורים/שחורים/לבנים או חולצות קצרות בצבעים האלה, להגיד שזה מיועד ליציאות וליום-יום, ואז בכל זאת לראות חלק מהארגון (לא חלק גדול אבל עדיין) לובש אותם במשחקים? לא לעניין. איך אתם מצפים אח"כ שהקהל הרחב (שמורכב מהרבה צעירים שמושפעים מכם) יבוא עם צהוב בלבד כשאתם בעצמכם לא עושים את זה?

שורה תחתונה - אני מאמין שאם תוציאו מרצ'נדייז צהוב בלבד זה בסופו של דבר ייתפס ותראו הרבה יותר אנשים עם צהוב ביציע. כשאתם מוציאים כמעט כל שנה משהו בצבעים אחרים (גם אם זה למעגל מצומצם) אז ככה גם היציע נראה. הכל שאלה של כמה באמת חשוב לכם לראות צהוב ביציע, והאמת שגם לגיטימי להחליט שלא בזין שלכם להיות האמא והאבא שלי היציע ולמכור מה שבא לכם, רק אח"כ כמובן אל תתלוננו על המצב, כי מספיק ש-1 מתוך 4 קונים יבוא עם זה למשחקים וכבר הצהוב פחות בולט.

והכל נאמר באהבה והערכה כמובן.

אל תגיד שקר גס גולן, ברביעי כמה אנשים בודדים מהארגון היו בלי צהוב, אפשר לספור אותם על כף יד אחת.

לא הייתי במשחק ארבעה חודשים בערך, אני אומר לך את זה מזיכרון ובוודאות (וזה גם אנשים שעושים את זה יותר מפעם אחת). הרי מרצ'נדייז לא צהוב היה גם לפני הקפוצ'ון האפור שיצא, וכמה פעמים אפילו, הרי לא מדובר במשהו חד פעמי.

וזה לא משנה כמה אנשים בדיוק לא באו בצהוב, ארגון כארגון צריך להיות מאוחד וגם ה-4-5 איש שמגיעים לכל משחק עם צבעים אחרים לא צריכים לעשות את זה. במיוחד כשמדובר באנשים שבוודאות ובמיליון אחוז יש להם צהוב בארון. לי אישית זה באמת לא כזה מפריע, זה בסה"כ מצטלם יותר טוב אבל יכולה להיות אווירה טובה וצבעונית גם בלי חולצות צהובות ויש הרבה דברים אחרים שצריך לטפל בהם לפני זה, אבל רק אל תצפו שאוהדים יבואו בצהוב כשאתם נותנים לגיטימציה לא לעשות את זה, זה הכל :)

לא הייתי במשחק ארבעה חודשים בערך, אני אומר לך את זה מזיכרון ובוודאות (וזה גם אנשים שעושים את זה יותר מפעם אחת). הרי מרצ'נדייז לא צהוב היה גם לפני הקפוצ'ון האפור שיצא, וכמה פעמים אפילו, הרי לא מדובר במשהו חד פעמי.

וזה לא משנה כמה אנשים בדיוק לא באו בצהוב, ארגון כארגון צריך להיות מאוחד וגם ה-4-5 איש שמגיעים לכל משחק עם צבעים אחרים לא צריכים לעשות את זה. במיוחד כשמדובר באנשים שבוודאות ובמיליון אחוז יש להם צהוב בארון. לי אישית זה באמת לא כזה מפריע, זה בסה"כ מצטלם יותר טוב אבל יכולה להיות אווירה טובה וצבעונית גם בלי חולצות צהובות ויש הרבה דברים אחרים שצריך לטפל בהם לפני זה, אבל רק אל תצפו שאוהדים יבואו בצהוב כשאתם נותנים לגיטימציה לא לעשות את זה, זה הכל :)

אם לא היית במשחק 4 חודשים אז ממתי אתה זוכר את זה?

בכללי אנחנו כן דואגים שיהיה צהוב כמה שיותר, אני יכול להגיד בוודאות שאלה שבכל זאת מגיעים עם אפור זה אנשים שגם ככה לא היו מגיעים עם צהוב כי לא בא להם טוב.

בכל מקום בבלומפילד ובכל תמונה המקום היחידי שרואים בו צהוב זה הגוש של השחקן..

אני לא חושב שהארגון יכול לגרום לאנשים להתחיל לבוא עם צהוב..זה צריך לבוא מהם. אני לא מאמין שיש אוהד מכבי שאין לו חולצה צהובה בארון פשוט משום מה מעדיפים להשאיר אותה שמה ולבוא עם שחור למשחקים.

והקטע הזה שבכל יציע שמסתכלים אפשר לקלוט מספר אנשים עם אדום, פשוט גועל נפש.

אם לא היית במשחק 4 חודשים אז ממתי אתה זוכר את זה?

בכללי אנחנו כן דואגים שיהיה צהוב כמה שיותר, אני יכול להגיד בוודאות שאלה שבכל זאת מגיעים עם אפור זה אנשים שגם ככה לא היו מגיעים עם צהוב כי לא בא להם טוב.

כמו שאמרתי, התופעה של מרצ'נדייז לא צהוב התחילה לא מהיום, ראיתי אנשים מהארגון שהיו הולכים איתה באופן כמעט קבוע במשחקים. אז אני זוכר את זה מלפני 4 חודשים במשחקים של תחילת העונה וגם מעונות קודמות. המצב עכשיו? כמו שאמרת, יש אנשים בשחקן/מקורבים שלא בהם לא בטוב צהוב אז כנראה שממשיכים עם התופעה הזאת. ויש את הגוש שהוא תמיד צהוב ויפה אבל לא כל חברי השחקן בגוש. אז אני מניח שהמצב נשאר פחות או יותר אותו דבר.

אם אתם רוצים באמת לשים לכם את זה כמטרה לדאוג שיהיה כמה שיותר צהוב כחול ביציע, אתם חייבים להוציא רק מרצ'נדייז צהוב כחול. אחרת? זה יפה בתיאוריה אבל בפועל זה בחיים לא יקרה, וזה עובדות בשטח שאנשים שקונים מגיעים עם הדברים האלה למשחקים גם אם תגידו להם שזה מיועד לפאבים/חתונות/בית ספר.

אם הגענו למצב שהקהל כותב שיר פארודיה על הקבוצה שלו אז המצב באמת בכי רע.

הם אומרים שנדפקתי....כל בלופילד מצטרף אז די לזיין תשכל....השיר יתפוס ובימים טובים ייותר אולי אפילו נשמיט את החלק של הפארודיה...(אמן).

• 5 weeks later...