Jump to content

עמית הורסקי

לנצח צהוב

Recommended Posts

עזבו רגע את מי הוא אוהד (ד"א,עוד שמורה לי הודעה ממנו בפייסבוק שבה הוא מתנצל על הפוסט שכתב בתחילת העונה נגד מכבי,ואז הוא ליקק לקהל שלנו רצח).

איך לעזעזאל נותנים לשדרן עם קול כזה מעצבן לשדר משחק??

יש לו עליות וירידות בקול כמו של ילד בן 12 לפני הבר מצווה!

הכי זכור לי המשחק נגד בשיקטאש חוץ 5-1

איך הוא נהנה מכל גול וכול שניה אמר שאין לנו קבוצה (אז לפחות שיחקנו)

לחשוב ששדרן ישראלי באירופה אמור להיות לפחות סובייקטיבי לכיוון הקבוצה הישראלית, הוא היה נטו תורכי בן זונה

דני נוימן: "דונגה צריך להחזיר את דני אלבס לעמדת המגן הימני ולהעלות את מייקון להתקפה, זה הסיכוי האחרון שלו לנצח".

מאיר אינשטיין: "אתה יכול לקרוא לו, הוא מאוד קרוב אלינו"

דני נוימן: (בצעקה) "דונגה!!!"

חחחחחחחחחחחחחחח

דמעות

חחחחח

"יש רק סיבה אחת שואן ברונקהורסט הוחלף: או מעייפות, או שהוא מרגיש חולשה, או מפציעה או מאיזה הריון של סבתא שלו שאנחנו לא יודעים עליה." ~ הארכה 0:0, הולנד-ספרד, גמר, 11 ביולי 2010

עזבו רגע את מי הוא אוהד (ד"א,עוד שמורה לי הודעה ממנו בפייסבוק שבה הוא מתנצל על הפוסט שכתב בתחילת העונה נגד מכבי,ואז הוא ליקק לקהל שלנו רצח).

איך לעזעזאל נותנים לשדרן עם קול כזה מעצבן לשדר משחק??

יש לו עליות וירידות בקול כמו של ילד בן 12 לפני הבר מצווה!

אני כבר שנים לא מבין את זה. לבן אדם פשוט אין קול רדיופוני. הוא במקצוע הלא נכון.

לא אומר את זה בגלל האנטי שלו למכבי, חשבתי ככה הרבה לפני שהיה לי מושג על זה.

מגבניק דווקא במה שציטת אין בעיה.

וכולכם קשקשנים בשקל.

אשדוד קופחה אמא של הקיפוח היה אבא של הפנדלים שם, ודווקא למכבי הפנדל היה גבולי.

במקרה של יצחקי? אם הוא לא היה נותן לנו במחצית הראשונה היה נותן פנדל.

אבל לא בגלל השדרנים לא נתנו, לא נתנו כי זו הייתה הפעם השנייה שנכנסנו לרחבה.

קח תאוריה:

קבוצה משחקת כדורגל בהליכה, לא בועטת לשער ולא כלום ומפסידה.

יכול להיות שזה קשור? כן.

אז האוהדים מחפשים סיבות להפסד.

די לקשקש.

הורסקי שונא אותנו, אוהב אותנו, כי אם הפנדל היה נכון אז קינן היה נותן לך פנדל? לא.

נגמר הסיפור.

רוצה טעות? מרציאנו היה אחרון מול קונאטה אם הוא עובר אותו זה גול, זה פנדל של אדום.

כנ"ל ברק לוי צד שני.

הרבה יותר משמעותי מזה שיצחקי רץ לתוך רגל של שחקן כדי לקבל פנדל.

לדעתי הוא היה יכול להיות נסבל, אם לא נוימן לצידו. באמת שאני לא מבין איך דני נוימן ממשיך לפרשן משחקים כבר כמה עונות ולקבל משכורת שיוצאת מהכיס של כולנו והעולם שותק. לבן אדם פשוט אין שמץ של מושג מהי פרשנות מעניינת, והוא עסוק בחצי מהשידור להגיד על שחקנים שהם חופשיים וברגע שזה מצליח לו בחצי השני של השידור הוא עסוק בלשבח את עצמו על ראיית המשחק הפנומנלית.

הוא שונא מכבי וגם את הפועל. ב"משחק העונה" הוא אמר משפטים כמו "נו למה השופט כבר לא שורק לסיום??" ושלשום זה היה בסה"כ עוד שידור לא אובייקטיבי של שדרן גרוע

הקוון חסן, יחד עם יתר השופטים ירדו למחצית ובחדר- ההלבשה בטח סיפרו להם בטלפון (כי ככה זה עובד) על "הטעות" החמורה, כפי שהורסקי ציין בטלוויזיה. כמה דקות לאחר מכן, הוכשל בבירור ברק יצחקי ברחבת אשדוד.

ועכשיו לתיאוריה: נסו לדמיין את השופטים יורדים למחצית בלי שייתקשרו אליהם ויגידו להם שטעו בהחלטה שלא לתת פנדל לאשדוד. אולי היה נשרק פנדל לזכות מכבי אחרי העבירה (הברורה) על יצחקי? אולי מכבי הייתה עולה ליתרון 2-1? אולי מכבי הייתה מנצחת אתמול?

ושאלת השאלות: האם שדרני טלוויזיה משפיעים בעקיפין על תוצאות משחקים?

אם התשובה היא כן, אז חבל שאחד שלא ממש מחבב אותנו הוא זה שמשדר.

תשמע אני שופט (כדוריד), אחד הדברים שמלמדים שופטים זה לא לעשות פנקסנות.

קודם כל אין סיכוי בעולם שהשופטים נוגעים בטלפונים שלהם במהלך הפסקה, וגם אני מקלל שופטים בלהט המשחק, אבל אין שופטים בייחוד מטובים בארץ, ואם אני זוכר נכון יפת שפט, שנותנים עדיפות לקבוצה מסויימת או זוכרים את הטעות שיפוט הנוראית שעשו לפני דקה.

תאמין לי מנסיון אישי גם לשופטים יש ימים טובים וימים רעים - קח את הווארד ווב שהוא נחשב לאחד השופטים הטובים בעולם, הוא בתקופה נוראית עכשיו אני לא רואה משחק אחד בליגה האנגלית שהוא לא עושה לפחות טעות פאטלית אחת.

אני לא יודע אם היה פנדל על יצחקי או לא, לא ראיתי בטלוויזה והראות באשדוד חרא מאחורי השער, אבל אם היה אז יפת לא ראה, לא שום דבר אחר.

תשמע אני שופט (כדוריד), אחד הדברים שמלמדים שופטים זה לא לעשות פנקסנות.

קודם כל אין סיכוי בעולם שהשופטים נוגעים בטלפונים שלהם במהלך הפסקה, וגם אני מקלל שופטים בלהט המשחק, אבל אין שופטים בייחוד מטובים בארץ, ואם אני זוכר נכון יפת שפט, שנותנים עדיפות לקבוצה מסויימת או זוכרים את הטעות שיפוט הנוראית שעשו לפני דקה.

תאמין לי מנסיון אישי גם לשופטים יש ימים טובים וימים רעים - קח את הווארד ווב שהוא נחשב לאחד השופטים הטובים בעולם, הוא בתקופה נוראית עכשיו אני לא רואה משחק אחד בליגה האנגלית שהוא לא עושה לפחות טעות פאטלית אחת.

אני לא יודע אם היה פנדל על יצחקי או לא, לא ראיתי בטלוויזה והראות באשדוד חרא מאחורי השער, אבל אם היה אז יפת לא ראה, לא שום דבר אחר.

אתה מאמין לעצמך? השיפוט בארץ במשך שנים זה האמא של הפנקסנות, במיוחד נגד מכבי.

אסף קינן עמד קרוב מאוד למהלך, ראה את הגליץ' של השחקן שלהם לרגל של יצחקי בתוך הרחבה, וסימן להמשיך.

למרות ששיחקנו חרא, ממצב של טעות שיפוט לטובתנו במחצית הראשונה, הם קיבלו במחצית השנייה שתי מתנות מהשופטים שניצחו להם את המשחק. על הקוון למשל אמרו שהוא כמעט בכה במחצית בחדר הלבשה על הטעות שלו, ובקרן של רביבו הוא עמד על קו הקרן, ראה את הכדור חצי מטר בחוץ ולא הרים את הדגל.

אסף קינן עמד קרוב מאוד למהלך, ראה את הגליץ' של השחקן שלהם לרגל של יצחקי בתוך הרחבה, וסימן להמשיך.

למרות ששיחקנו חרא, ממצב של טעות שיפוט לטובתנו במחצית הראשונה, הם קיבלו במחצית השנייה שתי מתנות מהשופטים שניצחו להם את המשחק. על הקוון למשל אמרו שהוא כמעט בכה במחצית בחדר הלבשה על הטעות שלו, ובקרן של רביבו הוא עמד על קו הקרן, ראה את הכדור חצי מטר בחוץ ולא הרים את הדגל.

תראה, יש כאן גם הרבה השפעה של עניין פסיכולוגי אם אתה היפוטטית כשופט מכיר שחקן כאחד שעושה הצגות, אוטומטית אתה תראה את הנפילות של אותו שחקן, קודם כל בתור הצגה ואח"כ בתור עבירה אמתית.

אל תתפוס אותי במילה אבל במונחים המקצועיים של ההגדרה של פנדל בשיפוט כדורגל ההיתרון הולך אם ההגנה מה שאומר אם יש לך ספק, אל תשרוק, ואני יכול להבין את זה, תראה במצב שהכשילו את יצחקי אם הוא היה קם או אם לא היה שם מגן זה לא היה משנה זה לא היה מצב של 100% גול, אז לתת פנדל שלא היה (עזוב אם היה או לא היה) זה טעות של שופט ילדים ו'.

ורק להגנתי ציטוט מדויק שלי מהיציע:"בן אלף זונות אנטישמי מאניק היה פנדל" שלא תחשבו שאני עם השופטים יותר מאם מכבי, רק ריאלי.

אז תפסיק לספר לעצמך סיפורים.

כל עוד הכדור לא עבר במלוא היקםו זה לא גול...ובטלוויזיה ראו שזה לא עבר במלוא היקפו.

היה פנדל לאשדוד במחצית הראשונה ואופסייד לא היה.

ועל יצחקי לא הייתי שורק פנדל גם....קיבלת אחד בחוואה אתה רוצה 2?

אתם שוב מחפשים תירוצים לזה שמכבי היו פח אשפה.

אז תפסיק לספר לעצמך סיפורים.

כל עוד הכדור לא עבר במלוא היקםו זה לא גול...ובטלוויזיה ראו שזה לא עבר במלוא היקפו.

היה פנדל לאשדוד במחצית הראשונה ואופסייד לא היה.

ועל יצחקי לא הייתי שורק פנדל גם....קיבלת אחד בחוואה אתה רוצה 2?

אתם שוב מחפשים תירוצים לזה שמכבי היו פח אשפה.

אני לא מחפש תירוצים ואמרתי מראש ששיחקנו חרא, אבל זה לא סיבה שנקבל גם טעויות שיפוט נגדנו.

ואם יש טעויות שיפוט נגדנו, אז שיהיה על זה את אותו העליהום כמו שקורה במקרה הפוך, בטלוויזיה לא מצאו זווית טובה למצב עם הקרן שלהם, וממה שהיה נראה, הכדור היה עמוק בחוץ, ומשום מה יש לי תחושה שאם זה היה הפוך כן היו מוצאים זווית טובה יותר. גם עם הפנדל של יצחקי, חיכו איזה 10 דקות עד שהראו את המצב בשידור חוזר ולא קפצו על זה 1000 פעם כמו עם המקרה של הפנדל שלהם.

דני נוימן הוא בן חסותו של רובי ריבלין בגלל דעותיו הפוליטיות של נוימן (ולא שיש לי בעיות עם הדעות שלו, להפך)

כביכול רוצים להראות את האופי של ערוץ 1 הממלכתי, או לפחות בחלקו. אם היה פרשן אחר עם דעות ימניות כבר מזמן היו מעיפים את נוימן... :whistling:

אני לא מחפש תירוצים ואמרתי מראש ששיחקנו חרא, אבל זה לא סיבה שנקבל גם טעויות שיפוט נגדנו.

ואם יש טעויות שיפוט נגדנו, אז שיהיה על זה את אותו העליהום כמו שקורה במקרה הפוך, בטלוויזיה לא מצאו זווית טובה למצב עם הקרן שלהם, וממה שהיה נראה, הכדור היה עמוק בחוץ, ומשום מה יש לי תחושה שאם זה היה הפוך כן היו מוצאים זווית טובה יותר. גם עם הפנדל של יצחקי, חיכו איזה 10 דקות עד שהראו את המצב בשידור חוזר ולא קפצו על זה 1000 פעם כמו עם המקרה של הפנדל שלהם.

שמע, הייתה טעות אחת.

שריקות קטנות אי אפשר לספור כ"טעויות" זה נקרא שיפוט מגמתי וזה הולך עם הטובים, מעולם לא יילך עם מכבי כי מכבי פח.

ה"פנדל" של יצחקי ניתן לפירוש.

לפעמים נותנים על זה, לפעמים לא, הפעם לא.

אם לא היית מקבל בראשונה את הפנדל, היית מקבל בשנייה.

אגב, תתייחס לעיקר, השופט לא נתן פנדל ואדום חוקי לברק לוי ומכבי והיה אדום לשוער שלהם ולא צהוב.

וכן, הגול חוקי.

אתה ספציפית אולי לא, אבל מיליון ישתמשו בתירוצים.

השופט מנע מאיתנו לבעוט לשער?