Jump to content

עמית הורסקי

לנצח צהוב

Recommended Posts

עמית הורסקי- רבות כבר דובר עליו בפורום זה, אך אני מרגיש כי ישנו צורך לעלות נושא זאת שוב.

הורסקי עצמו סיפר במספר ראיונות עימו כי אהד את מכבי חיפה בצעירותו. לכאורה אין די בכך מלפסול אותו מלשדר כדורגל בליגת העל. ואכן, במשחקיה של חיפה ניכר כי הורסקי משתדל לשמור על אובייקטיביות מסויימת. עם זאת, נדמה כי את חוסר אהבתו (בלשון המעטה) לקבוצתנו מתקשה השדר הצעיר להסתיר.

ישנם אלו שיטענו כי אמנם "מעצבן" לשמוע את הורסקי במשחקי מכבי, אך אין הדבר משפיע במישרין או בעקיפין על משחקיה של מכבי ת"א.

אני מבקש להעלות תיאוריה מסויימת, לא כל- כך מנותקת מן המציאות (לדעתי).

במשחק אמש, סמוך לשריקת המחצית וקצת אחריה, ארעו שלושה מקרים מעוררי מחלוקת מבחינה שיפוטית. במקרה הראשון- לא נשרק פנדל לזכות אשדוד לאחר שלטענת הקוון הצעיר חסן- עידן שריקי היה בעמדת נבדל לפני שהוכשל ע"י ברק לוי. דקה לאחר מכן נשרק פנדל לזכות מכבי והקבוצות ירדו למחצית בשיוויון. הורסקי ונוימן מיהרו לקבוע בנחרצות כי הקוון טעה, וקיפח את אשדוד, כיוון ששריקי לא היה בנבדל. לא יודע, לאחר אינספור צפיות במקרה, לי לפחות (אני סובייקטיבי) נראה כי שריקי היה לפחות שני מטר בנבדל, ובמקרה הפחות קיצוני- מדובר כאן באירוע מעורר מחלוקת.

הקוון חסן, יחד עם יתר השופטים ירדו למחצית ובחדר- ההלבשה בטח סיפרו להם בטלפון (כי ככה זה עובד) על "הטעות" החמורה, כפי שהורסקי ציין בטלוויזיה. כמה דקות לאחר מכן, הוכשל בבירור ברק יצחקי ברחבת אשדוד.

ועכשיו לתיאוריה: נסו לדמיין את השופטים יורדים למחצית בלי שייתקשרו אליהם ויגידו להם שטעו בהחלטה שלא לתת פנדל לאשדוד. אולי היה נשרק פנדל לזכות מכבי אחרי העבירה (הברורה) על יצחקי? אולי מכבי הייתה עולה ליתרון 2-1? אולי מכבי הייתה מנצחת אתמול?

ושאלת השאלות: האם שדרני טלוויזיה משפיעים בעקיפין על תוצאות משחקים?

אם התשובה היא כן, אז חבל שאחד שלא ממש מחבב אותנו הוא זה שמשדר.

זה שהוא אפס כבר דיברנו על זה מספיק, אבל בקשר לפנדל שהיה אמור להיות להם- הרצתי קדימה אחורה ביס מקס והאמת שלא מצאתי שם נבדל.

וידעתי כבר במחצית שנקופח במחצית השנייה אחרי ההד של התקשורת שהיה שם, במיוחד עם חזן ושות'.

אין מה לעשות, קופחנו, אבל אין שום סיבה ליכולת הגרועה במשך כל המשחק. עם יותר רצון ותנועה של השחקנים היינו יכולים לנצח את המשחק גם בלי הפנדל שהגיע ליצחקי.

בכל מקרה השופט היה נזהר לשרוק פנדל לטובת מכבי ,זהה לא מה שהיה פעם היום זה שופטים אדומים וירוקים.

הואא לא נתן פנדל לאשדוד התקפה אחרי זה נתן לנו מה הסיכוי שהוא ייתן לנו עוד אחד?

יש לכם זכרון קצר.

מכבי בתחילת העונה הייתה קבוצה מצויינת, ובעקבות כך גם התקשורת וגם השדרנים והפרשנים פרגנו.

מאיר איינשטיין שהוא שונא מכבי בכל רמות איבריו, צרח בטלוויזיה אחרי הנצחון על פאו שזה אחד הנצחונות הגדולים של קבוצה ישראלית באירופה (ואני לא מגזים :wubyellow3: )

ככה שזה כל כך חרתא כל מה שנאמר פה על השדרנים והפרשנים.

מכבי כדורסל, גם אותה שונאים, מי שאוהד את חיפה והפועל שונא את מכבי כדורסל, ושמה לא מזיינים את השכל כי פשוט אין על מה.

ביום שמכבי תחזור להיות קבוצה (מי יודע, אולי זה יקרה מתישהו) אף אחד לא יזיין את המוח אם היה פנדל או לא היה פנדל, היה נבדל או לא היה נבדל.

שהמשחק כל כך משעמם כמו שהיה אתמול, על מה אתם רוצים שהשדרנים והפרשנים ידברו?!

מבין אותם שהם מתעכבים על שטויות שאין כדורגל.

אתם גם טוענים שהתקשורת אדומה, אבל שכחתם מה עשו לחכמון אחרי הפנדל שנתן להפועל בגביע מול ביתר.

שמכבי תהיה קבוצה, כל מה שאתם אומרים פה יעלם, ככה זה בחיים.

בעניין של הורסקי, בזמן האחרון הוא קצת פחות תוקף את מכבי, בעיקר כי המצב של חיפה האהובה עליו גם בקנטים אז הוא פחות שמח לאיד, כמו שהוא רגיל.

דריקס,

מאיר איינשטיין לא שונא מכבי, הוא שנא את הדמות של נימני בתור מאמן.

הבהרה קטנה לגבי מאיר אינטשיין, הוא בכלל לא שונא מכבי.

ובכלל, אם יש שדרן שאני חושב שלא משדר לפי שנאה לקבוצות כלשהן - זה הוא

הוא שונא מכבי מובהק ולכן אני לא סובל לשמוע אותו, והוא חד וחלק לא צריך לשדר משחקים שלנו (כמו גם שלמה שרף).

ואפילו אם הוא היה נייטרלי, הוא פשוט חרא של שדר והוא סבל לצופים.

סתם דוגמה, בכל משחק הוא מציין כמה נוימן היה פעם שחקן ענק ותותח. גם אתמול הוא דיבר על זה שנוימן הבקיע איזה שער נגד הפועל או משהו כזה ואמר "פרגנתי לך".

למה בכל משחק אני צריך לשמוע על איש לא רלוונטי שהיה בשנות ה-70 כדורגלן? האם בכל שידור של יורם ארבל מזכירים שהוא שר את "אני אצבע את השלכת בירוק"? והנחה את "מי רוצה להיות מיליונר"? כל מי שהתלוננו על יורם ארבל, כמה הוא לא רואה כלום ולא צריך לשדר משחקים, עכשיו ודאי מתגעגעים אליו.

הלוואי שביבי יחליט לסגור את ערוץ 1 רק כדי שנוימן והורסקי יילכו ללשכת האבטלה. (ומעוד סיבות רבות אחרות)

אבל זה לא יקרה כמובן... ולנוימן והורסקי מובטחת פנסיה מכספי משלם המסים.

מה שמדהים שאחרי הנבדל של שריקי שעה טחנו את זה שאשדוד קופחה, אני לא מגזים אבל בשידור החוזר מהדקה ה 45 עד דקה 65 כולל ההפסקה לא הפסיקו לטחון את זה שאשדוד קופחה.

אבל שלנו הגיע פנדל על יצחקי נוימן בשיא האדישות אומר: כן הייתה עבירה והגיע פנדל למכבי, וזהו שום מילה על זה שהשופט פנקסן בן זונה וחוץ מזה יותר לא הוציאו שום מילה על זה שקופחנו.

וגם בגול של אשדוד שהכדור ספק עבר תקו מה נוימן הטמפיט אומר: עבד אלהחגח (שפ של קוון כלשהוא) הוא קוון הכי טוב בליגה אם הוא פסק שלא עבר תקו אז אני מאמין לו.

יבן זונה וזה שהוא שרק לנבדל פתאום אתה לא מאמין לו? יבן זונה יחתיכת מזדיין בתחת רק רע אני מאחל לך ולהורסקי שתי נבלות סרוחות.

כל פעם שיוצא לי לשמוע אותו אני תוהה לעצמי אם הוא ככה בגלל שהוא נהנה ללקק לנוימן מתוך איזה סטייה פרטית, או שפשוט אנחנו שק החבטות המזדמן של השדרים פה.

הפתרון זה שדר לכל קבוצה.

כמו באיטליה, למילאן יש את השדר שלה ולאינטר את שלה.

כמה כייף יהיה לראות משחק עם פרשן ושדר שהם אוהדי מכבי.

בגולים של היריב הוא עצוב רצח, ובגולים של מכבי הוא צורח כמו משוגע.

תראו את זה, כמה אושר:

http://www.youtube.com/watch?v=U9SkkxeP9Cs&feature=related

חחחחח זה גדול:

http://www.youtube.com/watch?v=hx6XHGE4nFQ&feature=related

חלום דבר כזה כאן.