Jump to content

קריית שמונה

נועם שוהם

Recommended Posts

לברקוזן ב-2003 אם אני זוכר נכון.

אתה מתכוון ל-2002 לדעתי, עונת הטרבל ההיסטורי שבה הם הצליחו לסיים שניים בכל המפעלים (בונדסליגה, ליגת האלופות, גביע גרמני) - אבל זה ממש לא אותו דבר... לברקוזן אז היתה בצמרת במשך כמה שנים. ציפו מהם להצליח. רק שנתיים לפני זה הם הפסידו במחזור האחרון ואיבדו את התואר על הפרש שערים...

האמת שהכישלונות בשניות האחרונות של לברקוזן ושאלקה שווים נושא בפני עצמם, על מועדונים לוזרים ואיבודי אליפויות, אבל נשאיר את זה בצד כרגע :yellow_cool1:

(רק נגיד שחיפה של 2009/10 בקלות נכנסת לרשימה. ואני חושב שגם זאת של 2002/3)

שני המשחקים הקרובים הם המשחקים שייקבעו מה יקרה לעונה שלנו, ניצחונות ואנחנו 11 ומטה נק' ממקום ראשון כשיש עוד 20 מחזורים בדיוק לסיום הליגה !!!

אני כבר שכחתי מזה שיש העונה 38 מחזורים, עוד לא שיחקנו חצי עונה אפילו.

שני המשחקים הקרובים הם המשחקים שייקבעו מה יקרה לעונה שלנו, ניצחונות ואנחנו 11 ומטה נק' ממקום ראשון כשיש עוד 20 מחזורים בדיוק לסיום הליגה !!!

בוא אני אגלה לך סוד,גם אם אנחנו מנצחים היום (ואנחנו לא),העונה שלנו גמורה. חבל על הציפיות שלך. 

בוא אני אגלה לך סוד,גם אם אנחנו מנצחים היום (ואנחנו לא),העונה שלנו גמורה. חבל על הציפיות שלך. 

אז בוא נוותר. אתה מדבר כמו קופמן ביציע העיתונות כששואלים אותו על הנבחרת...

אם הכל אבוד מראש, ואין שום ציפיות, אז למה לעלות על המגרש? למה להגיע לעודד? לא חבל על הכסף? על הזמן? אפשר במקום זה לבלות בחרמון/בים (תלוי בעונה)

יאללה בואו נסגור את הליגה כבר עכשיו, נתן לק"ש את הצלחת, נשלח את אשדוד לאירופה ונצא לפגרה ארוכה?

אני לא מבין למה אתם כל כך בטוחים שהם לא יקחו? יש ליגה פח!

אף אחד לא בטוח, אבל אנחנו מקווים שהם לא יקחו אליפות, ושאלה יהיו אנחנו שנעקוף אותם בסופו של דבר...

נכון, הליגה פח, אבל גם ק"ש פח!

אף אחד מהסגל הרחב שלהם אני לא מביא למכבי. כרגע הם מצליחים לא רע עם הרבה מזל וניצחונות של 1-0, אבל לא חסרות דוגמאות בעולם לקבוצות שהובילו את הטבלה בחצי העונה והתפרקו בהמשך. הדוגמה הכי מופלאה למצב הזה זאת הופנהיים - בעונה הראשונה שלה בבונדסליגה אחרי שעלתה ליגה היא פתחה בסערה ודרסה את כל הקבוצות האחרות, והובילה בפער לא קטן בפגרת החורף. היא סיימה את העונה במקום 7.

אז אני לא אומר שק"ש מסיימים מקום 7 או משהו כזה, אבל זה שכרגע יש להם פער גדול לא מבטיח להם אליפות...

כל הכבוד להם על הניצחונות על "הגדולות" אבל לדעתי הכל הולך להשתנות בליגה בקרוב.

גם אני הייתי במחשבה הזאת בזמן האחרון, שכל הזין, העונה גמורה, כוסעמק ערס עם הקבוצה הזאת.

אבל אז נזכרתי שאני אוהד מכבי, לא אוהד הפועל, ושאנחנו צריכים לשאוף תמיד להיות הכי טובים ותמיד לרצות לנצח ולזכות באליפות, גם אם הסיכוי הוא אפסי (והאמת היא, שהסיכוי הוא לא אפסי)

אז מספיק עם האווירת תשעה באב, צריך לבוא היום לאשדוד, שבוע הבא ולשאר המשחקים עם רצח בעיניים לעודד בטירוף ולקוות שהשחקנים יעשו את העבודה על הדשא.

לוותר מראש? לוזריות? אולי השחקנים שלנו הם כאלה, אבל אנחנו בתור קהל לא יכולים להרשות לעצמנו להיות כאלה, שום דבר לא נגמר.

כשכל שחקן שנותן חצי עונה טובה יוצא לחו"ל, וזרים גדולים לא מגיעים לפה, לתקציבים הגדולים כבר אין משמעות והליגה נהיית שוויונית. (רק מכבי הצליחה לשמור על סגל באיכות גבוהה, אבל מכבי זו מכבי)

כמו שהליגה הלאומית תמיד צמודה כי קבוצה טובה ושחקנים איכותיים עולים ליגה

אז בוא נוותר. אתה מדבר כמו קופמן ביציע העיתונות כששואלים אותו על הנבחרת...

אם הכל אבוד מראש, ואין שום ציפיות, אז למה לעלות על המגרש? למה להגיע לעודד? לא חבל על הכסף? על הזמן? אפשר במקום זה לבלות בחרמון/בים (תלוי בעונה)

יאללה בואו נסגור את הליגה כבר עכשיו, נתן לק"ש את הצלחת, נשלח את אשדוד לאירופה ונצא לפגרה ארוכה?

אף אחד לא בטוח, אבל אנחנו מקווים שהם לא יקחו אליפות, ושאלה יהיו אנחנו שנעקוף אותם בסופו של דבר...

נכון, הליגה פח, אבל גם ק"ש פח!

אף אחד מהסגל הרחב שלהם אני לא מביא למכבי. כרגע הם מצליחים לא רע עם הרבה מזל וניצחונות של 1-0, אבל לא חסרות דוגמאות בעולם לקבוצות שהובילו את הטבלה בחצי העונה והתפרקו בהמשך. הדוגמה הכי מופלאה למצב הזה זאת הופנהיים - בעונה הראשונה שלה בבונדסליגה אחרי שעלתה ליגה היא פתחה בסערה ודרסה את כל הקבוצות האחרות, והובילה בפער לא קטן בפגרת החורף. היא סיימה את העונה במקום 7.

אז אני לא אומר שק"ש מסיימים מקום 7 או משהו כזה, אבל זה שכרגע יש להם פער גדול לא מבטיח להם אליפות...

כל הכבוד להם על הניצחונות על "הגדולות" אבל לדעתי הכל הולך להשתנות בליגה בקרוב.

גבר,לא יודע כמה עונות אתה במגרשים. אני בכל אופן מ97/98.

ראיתי כבר עם הקבוצה הזאת הכל. לרוב כשלונות,אבל גם כמה הבלחות.

אין לנו שום סיכוי לקחת אליפות,תאמין לי,אם נגיע לפלייאוף ונהיה בתמונת האליפות,מה שאתה רוצה.

למה לבוא? כי אני מזוכיסט ולצערי הרב קשור לקבוצה הזאת רגשית יותר מדי. אבל תאמין לי,שום סיכוי שנתקרב לאליפות.

גם אני הייתי במחשבה הזאת בזמן האחרון, שכל הזין, העונה גמורה, כוסעמק ערס עם הקבוצה הזאת.

אבל אז נזכרתי שאני אוהד מכבי, לא אוהד הפועל, ושאנחנו צריכים לשאוף תמיד להיות הכי טובים ותמיד לרצות לנצח ולזכות באליפות, גם אם הסיכוי הוא אפסי (והאמת היא, שהסיכוי הוא לא אפסי)

אז מספיק עם האווירת תשעה באב, צריך לבוא היום לאשדוד, שבוע הבא ולשאר המשחקים עם רצח בעיניים לעודד בטירוף ולקוות שהשחקנים יעשו את העבודה על הדשא.

לוותר מראש? לוזריות? אולי השחקנים שלנו הם כאלה, אבל אנחנו בתור קהל לא יכולים להרשות לעצמנו להיות כאלה, שום דבר לא נגמר.

צודק גבר,למרות כל מה שקרה ויכול לקרות צריך להאמין למרות שהעתיד של הקבוצה הזאת נראה לא מבטיח,אבל יש סיכוי.

37 מחזורים...

מעניין איך מאמן כזה טוב נכשל במכבי עם תקציב גדול פי 3 :g:

תגדיר "נכשל". הפיטורים שלו היו החלטה מטומטמת, וזה גם אם מתעלמים מכך שאת רוב הנקודות שהוא הפסיד הוא הפסיד בגלל שופטים.

באמת שאני שמח בשבילו העונה, ושאשמח בשבילו אם ייקח אליפות גם בלי קשר לכך שזה לא הפועל ת"א. מגיע לו.

לא אנחנו ויתרנו.

מה שהולך בקבוצה הזאת צועק ויתור.

מאמן שמונה "בכאילו" לשבוע נשאר עד סוף העונה

מעלה הרכבים שכולם פוליטיקה..

מנהל מקצועי - מחפשים בחו"ל :yahoo:

מנכ"ל - עדיין מראיינים לא ?

מה אתם חושבים שנעשה פו על החנוכיה והקבוצה תפציץ.

אין פה שום קשר לווינריות או לוזריות - צריך להסתכל למציאות בעניים, גם ווינר צריך לעשות מספיק בשביל להיות ווינר. מכבי לא עושה כלום.

תגדיר "נכשל". הפיטורים שלו היו החלטה מטומטמת, וזה גם אם מתעלמים מכך שאת רוב הנקודות שהוא הפסיד הוא הפסיד בגלל שופטים.

באמת שאני שמח בשבילו העונה, ושאשמח בשבילו אם ייקח אליפות גם בלי קשר לכך שזה לא הפועל ת"א. מגיע לו.

עצוב אבל נכון. אם אני זוכר נכון כמעט כל משחק עד הפיטורין קופחנו במשהו רציני.

מקום ראשון: רן בן שמעון(המזיע)

מקום שני: יוסי מזרחי(הבובה)

אשש על הקהל שלנו!!!!!

ד"א, מישהו ראה מתמסרים עם רב"ש? קופמן הזין הזה חצי ראיון מנסה להוציא ממנו רפש על מכבי ורב"ש לא ירד לרמה שלו.

בכלל, כל תוכנית של מתמסרים שיצא לי לראות השמן הזה איכשהו מגיע לדבר על מכבי.