Jump to content

קריסמס בליגה האנגלית

HeLg

Recommended Posts

ועדיין יש לו אליפות אחת יותר מפאקינג ג?רארד(איש המשחק גם כשהוא ביציע).

עובדה שרק גורמת לי להיות יותר גאה שהקפטן של הקבוצה שלי בחר להישאר במועדון בו גדל גם בלי סיכוי ריאלי לתואר מאשר לקנות צלחת אליפות עם אברמוביץ' בצ'לסי, או בריאל (מה שלום אואן אם כבר מדברים? הוא יחזור ללכת?). בחירה שאין לו בעיה לחזק גם עכשיו

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.252.113904.html

עובדה שרק גורמת לי להיות יותר גאה שהקפטן של הקבוצה שלי בחר להישאר במועדון בו גדל גם בלי סיכוי ריאלי לתואר מאשר לקנות צלחת אליפות עם אברמוביץ' בצ'לסי, או בריאל (מה שלום אואן אם כבר מדברים? הוא יחזור ללכת?). בחירה שאין לו בעיה לחזק גם עכשיו

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.252.113904.html

השמועות לגבי הישארותו בליברפול לאחר שכבר סיכם אז בצלסי הן רבות ופחות מדברות על לויאליות.אבל ניתן לו להנות מהספק. כך צריך להיות.

אואן ניצח דרבי ולכן הרוויח את חוזהו בכבוד :thumbs:

http://sports.walla.co.il/?w=%2F7%2F1893696

אברם גאון. אמרתי כבר שהוא לוקח רק שני סוגים של עבודות - כאלה שהוא לא יכול להיכשל בהן (צ'לסי), וכאלה שהוא לא יכול להצליח בהן (פומפי, ווסט האם), ככה שלא יאשימו אותו במה שיקרה תחתיו. ועכשיו? תמורת שכר עתק מאמן את פרטיזן בלגרד, שהמאמן הקודם שלה התפטר רק בגלל סכסוך עם ההנהלה - ונמצאת בפער של 10 נקודות על המקום השני.

חיכה עד להזדמנות הנכונה, וכאמור מבחינתו ההזדמנות הנכונה היא קבוצה שבה לא יישפט על העבודה שלו. הבן אדם הזה פשוט לא עושה טעויות.

האמת שאני חושב שלגרנט היה הרבה מה להפסיד בצ'לסי (החליף את מוריניו אחרי הכל), והוא אכן הפסיד.

גם אליפות, וגם ליגת האלופות.

ומשהו ששווה לחכות לו (שתאהב) - דורטמונד עם מרקו רויס.

באופן מרגש משהו, למדתי על ההעברה הזאת מעדכון של נורי שאהין בעמוד הרשמי שלו בפייסבוק.

מה שמעניין בהעברה הזאת זה כמה דברים:

א. הוא גדל בדורטמונד. גם יליד העיר וגם שיחק בילדים ובנוער. מבחינת דורטמונד זה הולך נהדר עם הקו של שחקני בית ו-"Dortmunder jungs" שהקהל אוהב. אין לי ספק שאסטרטגיה שיווקית היתה מעורבת במהלך הזה. מצד אחד רכש נוצץ ויקר, מה שמקושר לניכור, מצד שני שחקן בית. לא אומר שבגלל זה הביאו אותו, אבל אני מאמין שהם היו נלחמים עליו פחות אם לא היה "שחקן שלהם".

ב. למרות שלא מדובר בהעברה חופשית בתום חוזה, הוא עדיין יסיים את העונה עם גלאדבך. לא רק ששני המועדונים משחקים באותה ליגה, אלא ששניהם רצים לאליפות כרגע, ודורטמונד נמצאת רק נקודה מעל גלאדבך... לא נראה לי מצב בריא בכלל.

ג. סכום ההעברה מטורף: 17.5 מיליון יורו. מאז רוסיצקי דורטמונד לא הוציאה סכומים כאלה, והיה נראה שהיא לא מתכוונת להוציא שוב, בעיקר נוכח הבנייה החסכונית יחסית של קלופ. זה שמדובר בילד שגדל בדורטמונד גם קצת מעלה תחושת פספוס - למרות שמצד שני, הוא עזב לפני שקלופ הגיע, ככה שהפספוס הוא לא אשמת הצוות המקצועי הנוכחי.

ואחרי הכל, חיזוק מצויין.

אני מקווה מאוד שנראה התקדמות גם באירופה בעונה הבאה, בלי קשר לאיך שהעונה הזאת תסתיים בליגה.

הייתי בטוח שהוא כבר בדורטמונד :g:

בכל מקרה, לדעתי שווה את הכסף למרות כל מה שרשמת, ואני מקווה שגצה ישאר אצלם בקיץ כדי שהשניים האלה ישתפו פעולה.

יהיה מעניין.

חח אתה מסתלבט בקשר לתארים נכון?

בהנחה שהתכוונת לאליפות, כי גביע לקחנו ב2006, אתה קולט שאת ההודעה שלך מדקלם אחד לאחד כל אוהד הפועל כשהוא מנסה להקניט אוהד מכבי? אתה קולט? תחשוב מה אתה עונה אז, לך למראה, תענה לעצמך ותחסוך לי את התגובה הבאה.

להגיד לך את האמת? אין לי מושג....

http://sports.walla.co.il/?w=%2F7%2F1893696

אברם גאון. אמרתי כבר שהוא לוקח רק שני סוגים של עבודות - כאלה שהוא לא יכול להיכשל בהן (צ'לסי), וכאלה שהוא לא יכול להצליח בהן (פומפי, ווסט האם), ככה שלא יאשימו אותו במה שיקרה תחתיו. ועכשיו? תמורת שכר עתק מאמן את פרטיזן בלגרד, שהמאמן הקודם שלה התפטר רק בגלל סכסוך עם ההנהלה - ונמצאת בפער של 10 נקודות על המקום השני.

חיכה עד להזדמנות הנכונה, וכאמור מבחינתו ההזדמנות הנכונה היא קבוצה שבה לא יישפט על העבודה שלו. הבן אדם הזה פשוט לא עושה טעויות.

שטויות, עם ווסטהאם זה אחד הכישלונות הכי גדולים שידעה קבוצה באנגליה, לרדת ליגה עם כזה סגל זה פשע. איך אפשר להגיד שהוא לא יכל להצליח איתם?

סגל של קבוצה מקום 10-6...

אתה ראית את הסגל שלהם בעונה שעברה?

אשכרה סקוט פארקר ודמבה בה שהם שניים מהשחקנים הכי טובים היום בפרמייר ליג!

אם למישהו מגיע לזכות באליפות זה לטוטנהאם! גם מבחינת חומר השחקנים (הקישור הכי כישרוני בליגה) וגם מהבחינה שהם כבר כמה שנים ביחד. זאת קבוצה ששנה שנה נמצאת במגמת עליה בצורה הכי יציבה שיש. יהיה חביב מאוד לראות אותם זוכים.

ואני בכלל אוהד ליברפול... :o

אם למישהו מגיע לזכות באליפות זה לטוטנהאם! גם מבחינת חומר השחקנים (הקישור הכי כישרוני בליגה) וגם מהבחינה שהם כבר כמה שנים ביחד. זאת קבוצה ששנה שנה נמצאת במגמת עליה בצורה הכי יציבה שיש. יהיה חביב מאוד לראות אותם זוכים.

ואני בכלל אוהד ליברפול... :o

גם אני אוהד ליברפול שמעדיף אותם מבין השלושה בצמרת, אבל אני לא כל כך מאמין שהם יהיו למעלה עד הסוף.

שטויות, עם ווסטהאם זה אחד הכישלונות הכי גדולים שידעה קבוצה באנגליה, לרדת ליגה עם כזה סגל זה פשע. איך אפשר להגיד שהוא לא יכל להצליח איתם?

סגל של קבוצה מקום 10-6...

אתה ראית את הסגל שלהם בעונה שעברה?

אשכרה סקוט פארקר ודמבה בה שהם שניים מהשחקנים הכי טובים היום בפרמייר ליג!

האמת שאני זוכר שציפו מהם לרדת מההתחלה... בהחלט יכול להיות שאני זוכר לא נכון.

ובינתיים, במנצ'סטר:

http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/viewtopic.php?f=10&t=244119

אוהדי סיטי מתרגשים מהפרוספקט שהוא יאיא טורה הבא.

תעברו על הנושא הזה, הזוי. הם בטוחים שהוא משהו מיוחד אם הוא הצליח להרשים באימונים מול השחקנים הכי טובים בעולם, והם אפילו התלהבו מהקליפ שלו בארץ.

ואני עדיין לא אזהה אותו ברחוב בחיים.

ובינתיים, במנצ'סטר:

http://forums.bluemo...p?f=10&t=244119

אוהדי סיטי מתרגשים מהפרוספקט שהוא יאיא טורה הבא.

תעברו על הנושא הזה, הזוי. הם בטוחים שהוא משהו מיוחד אם הוא הצליח להרשים באימונים מול השחקנים הכי טובים בעולם, והם אפילו התלהבו מהקליפ שלו בארץ.

ואני עדיין לא אזהה אותו ברחוב בחיים.

הם לא אמיתיים:

Nice, looks very composed, elegant with good vision, reminded me a lot of a young Kaka/Socrates, be interesting to see if he can make the step (or a few steps) up.

טוב, יום שבת בבוקר, הרגשה מוזרה ולא-מוכרת: אני מחכה לצהריים בינואר כי טוטנהאם רצה לאליפות.

יאללה, רק שיימשך... לנצח היום ושבוע הבא מלחמת עולם.

VDV על הסיכויים:

http://www.guardian.co.uk/football/2012/jan/12/rafael-van-der-vaart-spurs-win-league?newsfeed=true

מלך. משרה ביטחון.

אין נושא אירופי אז נכתוב פה- תומר חמד מעלה את מאיורקה ל 1-0 ( ולא בפנדל :rolleyes: ) נגד ריאל מדריד ! אחרי שער בנגיחה,בנוסף הייתה לו החמצה גדולה באחד על אחד מול קסיאס.

אין נושא אירופי אז נכתוב פה- תומר חמד מעלה את מאיורקה ל 1-0 ( ולא בפנדל :rolleyes: ) נגד ריאל מדריד ! אחרי שער בנגיחה,בנוסף הייתה לו החמצה גדולה באחד על אחד מול קסיאס.

תומר חמד מבקיע לקסיאס.

לסגור את הכדורגל

הייתי בטוח שהוא כבר בדורטמונד :g:

בכל מקרה, לדעתי שווה את הכסף למרות כל מה שרשמת, ואני מקווה שגצה ישאר אצלם בקיץ כדי שהשניים האלה ישתפו פעולה.

יהיה מעניין.

טוב, אם הבנתי נכון הסיבה שהוא יעבור אבל רק בקיץ היא שמדובר בסעיף שחרור, שכנראה תקף רק לחלון ההעברות הבא.

מה שכן, כבר עכשיו מעניין: מסתבר שבאיירן הציעה לו יותר כסף, אבל בחר בדורטמונד. לגבי העניין של "גדל בבורוסיה" - הגיוני שהעדיף את דורטמונד לא רק כדי להתחנף לאוהדים, אלא כי באמת המשפחה שלו עדיין מתגוררת שם, ובוואריה זה לא קרוב בכלל. אבל מה שמעניין הוא שבבורוסיה יש לו סיכוי גבוה יותר למקום מובטח בהרכב - ושלפי פרסומים, הוא גם דרש מבאיירן שתבטיח לו את זה. את הפרט הזה כנראה באיירן "הדליפה", למרות שהסוכן שלו טוען שמדובר בשטות מוחלטת, ושהם אפילו לא הספיקו לדבר עם באיירן על פרטי החוזה.

בסה"כ, ההתנהלות של באיירן והתגובות שלה משדרות לחץ. הם מנסים לטעון שזה מראה על אופי לא מספיק חזק, ומחסור באמביציה - אבל מצד שני, זה משפר את הסיכויים שלו לשחק בנבחרת גרמניה, והוא עובר לאלופה שמתמודדת על התואר, זה לא שהוא מעדיף לשחק בתחתית מאשר להתחרות על מקום בצמרת. ומצב שבו שחקנים מעדיפים יריבות של באיירן, תמורת פחות כסף, הוא בטח לא מצב מוכר... נקווה שיש פוטנציאל לתחרות בשנים הקרובות.