Jump to content

קריסמס בליגה האנגלית

HeLg

Recommended Posts

אם הנרי ממשיך ככה והופך לבורג משמעותי, קשה לי להאמין שונגר יתן לו כ"כ מהר ללכת ובפרט שהנרי ירצה לעזוב.

אין כמו קבוצה שהיא הבית השני שלך.

אם הנרי ממשיך ככה והופך לבורג משמעותי, קשה לי להאמין שונגר יתן לו כ"כ מהר ללכת ובפרט שהנרי ירצה לעזוב.

אין כמו קבוצה שהיא הבית השני שלך.

כולה גול ראשון.

לא בורג ולא משמועתי.

אולי הנרי יגרום לונגר להבין שהוא צריך להביא תותח ליד ואן פרסי ולא ליצנים כמו שמ'אח ואראשבין האפס. ( יש דיבורים על פודולסקי ).

לקחו לבארסה 3 נקודות. פשוט ככה.

אז שלא ידברו על שיפוט פרו בארסה כל היום

2

וגם זה, רק אם היו מבקיעים פנדל (לא דבר טריויאלי ביחס ללחץ שהלך שם, כבר ראינו את מסי מחמיץ במצבים כאלה)

בלי קשר לשאלה אם היה או לא היה פנדל, דברים כאלה אי אפשר לקבוע מתמונת סטיל. בטח לא מהתמונה הזאת.

אתה מדבר שטויות, עם תמונה או בלי תמונה, מה שמוצג כאן זה פנדל ברור.

יש קריטריונים מאוד ברורים לגבי נגיעות יד.

נפח שהיד תופסת (צמוד או לא צמוד), כוונה והשפעה על המשחק.

אתה מדבר שטויות, עם תמונה או בלי תמונה, מה שמוצג כאן זה פנדל ברור.

יש קריטריונים מאוד ברורים לגבי נגיעות יד.

נפח שהיד תופסת (צמוד או לא צמוד), כוונה והשפעה על המשחק.

בתמונה הזאת, לבדה, אתה לא יכול לראות עד כמה זה נוגע ביד בכלל. ואם לא היתה היד שם, היית יכול לחשוב גם שהכדור על הדשא, או באוויר בנקודה אחרת ביחס לקרקע לעומת המצב שבו הוא נמצא באמת.

לא אומר שכאן לא היה פנדל, אבל תמונות כאלה יכולות להטעות בקלות. לפעמים תמונות לא כל כך ברורות כמו שהן נראות לעיניים שלנו. יש קריטריונים ברורים לגבי נגיעות יד, אבל לא עליהם אני מדבר, אני מדבר על התפיסה שלנו את האובייקטים בתמונה.

בתמונה הזאת, לבדה, אתה לא יכול לראות עד כמה זה נוגע ביד בכלל. ואם לא היתה היד שם, היית יכול לחשוב גם שהכדור על הדשא, או באוויר בנקודה אחרת ביחס לקרקע לעומת המצב שבו הוא נמצא באמת.

לא אומר שכאן לא היה פנדל, אבל תמונות כאלה יכולות להטעות בקלות. לפעמים תמונות לא כל כך ברורות כמו שהן נראות לעיניים שלנו. יש קריטריונים ברורים לגבי נגיעות יד, אבל לא עליהם אני מדבר, אני מדבר על התפיסה שלנו את האובייקטים בתמונה.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DhYU_znLSRk

מספיק לך?

כן הרי ברצלונה הקבוצה היחידה שמתחזה, צודק!

תפסיקו כבר לבכות על השטויות האלה. כן התחזויות לא התחזויות אין קבוצה בעולם שמשחקת כדורגל כמו ברצלונה.

פלה, כל קבוצה מתחזה,אבל צריך להבדיל, לא ראיתי באף קבוצה את הדברים שבארסה עושים, וזה בלי להזכיר את הטעויות שיפוט.

ואני לא אוהד ריאל.

כל עוד ברצלונה מצליחה, אנשים לא ישכחו להם את הטעויות שיפוט המוזרות מול ריאל, צ'לסי וארסנל.

זה מעבר למשהו מקרי, אלא כל פעם שהם בסכנת הדחה מהצמפיונס מגיע השופט התורן עם ההחלטה השערורייתית.

כל ההצגות האלה בסרטון זה גועל נפש, ואני מודע לכך שגם שחקנים אחרים פועלים ככה, אבל בברצלונה זה יוצא דופן כי מדובר ב 90% מהשחקנים, וזה פשוט אבסורד. עד שלא יחלקו עונשים כבדים על מעשים כאלה זה לא ישתנה (ועונשים כבדים הכוונה שיהיה גוף שיצפה במשחק לאחר שהוא מתסיים באופן דקדקני, וירחיק שחקנים על התנהגות כזאת ל X משחקים).

ברצלונה היא אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה, אין בזה שום ספק.הם כבר מזמן לא משחקים את הכדורגל הטוב ביותר(זה היה נכון ללפני שנתיים).הם כבר במקום אחר, מעבר לזה(אני לא יודע מה שמו).זה כנראה הכי אבסולוטי שיצא לי לראות.

אבל בנוסף לכל הקשיים האובייקטיבים שיש לכל קבוצה שמתמודדת מולם,מתווסף הקושי של להתמודד מול "נפילה" ושריקת הפאול האוטומטית כשאיבוד כדור קרוב.והם עושים את זה מושלם כמעט כמו הנעת הכדור שלהם.

כל מי שחשב שההתאחדות האנגלית תבטל את האדום טעה ובגדול.

אז לא רק שההתאחדות קבעה שהאדום תקף, קומפני גם ירצה עונש הרחקה מ-4 משחקים (בניהם 2 משחקים נגד ליברפול בגביע הליגה ומשחק נגד טוטנהאם בליגה).

שלא תבינו לא נכון. גם אני חושב שזה לא היה אדום, אבל ההתאחדות האנגלית (לא רק, כל פיפ"א) מנסה לעשות מעל ומעבר (הרבה מעבר) כדי להוציא את הטאקל בשתי רגליים מהמגרשים. יש בזה היגיון, כי אם קומפני היה מפספס במאית שנייה או בחצי ס"מ נאני היה יכול להיות בחוץ לכמה חודשים טובים, אבל האוטומטיות הזאת והענישה החמורה הם באמת מוגזמים.

זה שההתאחדות המעוותת שלהם קבעה שהגיע אדום זאת החותמת הסופית לזה שלא הגיע.

פייר פליי שמייר פליי, ראינו מי הם באמת כשהם ערערו על העונש של רוני.

פלה, כל קבוצה מתחזה,אבל צריך להבדיל, לא ראיתי באף קבוצה את הדברים שבארסה עושים, וזה בלי להזכיר את הטעויות שיפוט.

ואני לא אוהד ריאל.

חסרים אוהדים שמוציאים עיניים בגלל ההצלחה שלהם? אם ריאל היו באותו מצב תאמין לי שהיו יושבים ומכינים עליהם סרטון כזה.

זה שההתאחדות המעוותת שלהם קבעה שהגיע אדום זאת החותמת הסופית לזה שלא הגיע.

פייר פליי שמייר פליי, ראינו מי הם באמת כשהם ערערו על העונש של רוני.

לפחות אתם כבר הראתם לנו מי אתם באמת....

article-2076699-0F3F8F5200000578-97_634x360.jpg

ד"א, שמעתי שדאונינג נעצר בחשד לתקיפה של אישה... החולצות כבר מוכנות?

לפחות אתם כבר הראתם לנו מי אתם באמת....

article-2076699-0F3F8F5200000578-97_634x360.jpg

ד"א, שמעתי שדאונינג נעצר בחשד לתקיפה של אישה... החולצות כבר מוכנות?

:clap:

ואם לא חולצות, הסרט השחור כבר מוכן.